Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

?

gdzie pozwalniali starych pracownikow?

oczywiscie ze sa ,bony swiateczne na Boze Narodzenie i Wielkanoc bylo chyba 120 i 100 niby nie duzo ale zawsze cos na 100 %firma pomaga takze pracownikom w ciezkiej chorobie (zapomoga z funduszu socjalnego)

Dziękuję za poparcie

Wrrrrrrr!!!

Ale wpadka panowie dyrektorzy jeszcze piszecie bezczelnie że"gdyby nie anonimowość internetowa" to ja byłabym do zwolnienia. To może ja się postaram o wasze IP i nazwiska i ogłoszę to na tym forum? Piszcie *** i adam . Czekam!!!

jak
@Wrrrrrrr!!!

gdzie pisze o zastraszaniu kto chciałby cie zwolnic za wpisy ?

@Wrrrrrrr!!!

Wrrrrrrrr! - Nie zwolnić za opinię na forum.... a za całokształt postawy!!!!! Jesteś bardzo negatywną osobą w swoim zespole, która nakręca negatywne emocje i opinie. Współczuję twoim przełożonym że mają takiego pracownika!!!! (i tej jednej która cie poparła na forum )Nikt z nas nie zarabia tysięcy, nie pływa w miodzie i nie jest klepany po plecach "za Nic". Miej trochę szacunku dla tych którzy lubią tę pracę, mają tu przyjaciół i wstają codziennie z uśmiechem, a w przypadkach problemów traktują sklep jak dom o który się martwią (mimo że nie zbawili świata - ale zrobili coś dla siebie, dla rodziny, dla wypłaty na koncie, dla firmy)....nie ważne....każdy ma inne priorytety - niszczysz to!!!!!! niszczysz ich wiarę że ta praca, firma i ludzie są fajni!!!!!! Każdy ma prawo ponarzekac na tym forum - ale twoje wypowiedzi są już patologia. Zastanów się czy nadal być warto tym kim jesteś :( wiecznym pesymista, nazekaczem i nakrecaczem negatywnych wypowiedzi ;) a może jeśli nadal pracujesz w Eko to tak naprawdę wcale nie jest źle, a jeśli chcesz więcej - zrób coś z tym!!!!!!! ;)

Gwiazdeczko super wypowiedz!Brawo!

długoletnia
@***

Ja też nie cierpię ludzi wiecznie narzekajacych na wszystko i wszystkich. Chodzą jak zaraza i niszczą innych.Nie powiem że wszystko mi się podoba Ale tak wybrałam i do siebie tylko można mieć pretensję albo zwolnić się i iść gdzieś gdzie za leżenie płacą dużo.Przychodząc do pracy i słuchać w kółko jedno i to samo jak jest źle i niedobrze to aż niedobrze się robi.A najwięcej narzekają Ci którzy mało co robią tylko sieją zamęt i plotki.Jest mało na wypłatę to czasami boli tym bardziej tak jak dla mnie osobiście że wszyscy jednakowo Ci którzy robią i ci którzy tylko plączą się i zerkaja na zegarek.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

qww

Zastępca musi ogarniać wszystko to co kierownik a nawet więcej... wypłata niewiele wyższa od kasjera.Ważne jest jakie zdanie wypracujsz sobie u regionalnego.Ja pracowałam na tym stanowisku i wspominam tą pracę miło.No ale miałam spoko kierownika i regio.Wszystko zależy jak sprężycie się z kierownikiem czy kierowniczka bo robota musi być wykonana na czas i audyty bezlitosne.Nasz sklep został zamknięty ale przyszło nowe i lepsze.Nowa sieć zainwestowała w nowe chłodnie i zarabia całkiem nieźle.Panowie Prezesi jeżeli chcecie mieć sklepy fresch to musi być odpowiedni sprzęt ,a nie stare chłodnie z lat 80.Proszę uwieżyć że sklep zamknięty przez Was pod koniec roku,zarabia teraz dobre pieniądze.Nie jest winna Lokalizacja i sklepy sąsiadujące,jeżeli chcieliście zarabiać przy Biedronce mogliście zarobić tylko ladą.Pozdrowienia dla pracowników eko

Wrrrrrrr!!!

Ostatnio, żeby znaleźć jednego pracownika do EKO czekaliśmy 5, 5 miesiąca na chętnego. Nie odradzam nikomu, ale statystyki mówią same za siebie.

Wrrrrrrr!!!

Aplikujjj aplikujjj szyybkkooo! bo zaraz ci ktoś uprzedzi!!! Jest tylu chątnych, że się im serwery zatykają. Szybkoooo! Ostatnia szansa!!! Ogłoszenie wisi od niespełna roku!!!

@Wrrrrrrr!!!

Od jakiegoś czasu czytam Twoje opinie..... i dziękuj że ten portal jest anonimowy. Majac Ciebie za pracownika.... (nie ważne czy moje stanowisko to Zks, Ks, Regionalny, Dor) byś dostała wypowiedzenie już dobre 20 razy. Jeśli tak okropnie tu "marudzisz" na KAŻDY temat to tak samo "burczysz" na sklepie!!!!! ŹLE CI!!!! Odejdz - na cholere się meczysz i wprowadzasz niezdrowa atmosferę!!!!!

@***

wrrrrrrr to mi wyglada na takiego ktory juz został usuniety z pracy w EKO,teraz siedzi tu oczernia i liczy na to ze nikt w tej firmie sie nie zatrudni.

@***

O popatrzcie wyraża się złe opinie na forum to odzywają się dyrektorzy, kierownicy regionalni, kierownicy sklepów i zastępcy i straszą zwolnieniem. Moje wpisy(wszystko prawda) wreszcie przyniosły skutek, nożyce się odezwały. Pokazaliście wreszcie swoje prawdziwe oblicze (dyrektorzy, kierownicy regionalni) i prawdziwe oblicze EKO. Tak właśnie funkcjonuje EKO nawet w necie straszą a może nawet i śledzą. Niewygodna opinia pracownika - to DO ZWOLNIENIA! Oj nieładnie, nieładnie.

itp...itd...

Popatrz sobie na str Eko tam są oferty pracy gdzie i na jakie stanowiska potrzebują w zasadzie POS to na każdy prawie sklep za 1850zł brutto + premia uznaniowa-marnie płacą a wymogi że fiu fiu

hop

alez mi sie ta praca podoba ! tylko tak jak wrrrr nie wierze ze sa tacy kierownicy!

Byłakierowniczka

Są rekrutacje, na okrągło. Jednak Eko puszcza je jako rekrutacje ukryte. Obecnie są nawet wyróżnione jako super oferta. Poszukaj dobrze na pracuj.pl. Jest oferta na kierownika i zastępcę w kilku lokalizacjach. Tak prawdę powiedziawszy to nie rozumiem dlaczego puszczają oferty jako pracodawca ukryty?

magda

Jest ciągle ogłoszenie na targowisku że pilnie przyjmą do pracy w Tarnowie że sklepów pozwalniali starych uczciwych pracowników a młodzi jak przyjdą i zobaczą jak praca wygląda odchodzą to jest kolchoz nie firma

ha

Proponuje po czytać opinie o innych supermarketach dwarantuje ze sa jeszcze gorsze:)

KsKsKs

Ja pracuje jako KS i co miesiąc mam premię (~200 netto średnio), pracuje razem z pracownikami na sklepie, myję, sprzątam, pracuję na stoisku mięsnym, wykładam ow, robię swoje w biurze, często szybko aby ponownie wrócić między moich pracowników na sklepie i razem coś porobić, pośmiać, pożartować przy pracy. One też mają premię, czasami od 50-100brutto. Mam świetne dziewczyny na sklepie, oczywiście popsioczę jak coś źle zrobią, ale nie oddałbym je za nikogo innego. Zaznaczę, że pracuję już 10 lat w eko i zaczynałem od stanowiska magazyniera i znam firmę bdb. I tak bardzo żałuję, że nie mogę więcej dać premii tym wszystkim, którzy na to zasługują, bo pula jaką mam do przydziału jest niska. Może w niedalekiej przyszłości się polepszy w naszej firmie, którą zakupił miejmy nadzieję już "stały" właściciel i zrestrukturyzuje w nowy kształt, który będzie spełniał nasze i klientów oczekiwania. Pozdrawiam i życzę uśmiechu na co dzień.

@KsKsKs

Bzdurka...bzdurka...bzdurka i jeszcze raz bzdurka!!!

@KsKsKs

jestes super kierownikiem !bardzo mnie ciekawi z jakiego sklepu?ujawnij wtedy bedzie to wiarygodne.

KsKsKs
@hop

Jestem zwykłym człowiekiem, pracującym tylko na stanowisku które, jednak coś ode mnie wymaga. Nie chcę pisać z jakiego sklepu bo może to się obrócić przeciwko mnie bo ludzie są różni. Powiem tylko że z woj opolskiego. Pozdrawiam wszystkich pracowników mojego woj. :)

@KsKsKs

jesli jestes super kierownikiem to uwierz nic ci nie grozi a wrecz przeciwnie.... a moze twoi pracownicy sie wypowiedza...czy ty przypadkiem nie masz inicjałów E.SZ.?

;-)
@hop

Z tego co wiem nie E.Sz bo pisze że magazynierem był.

adam
@;-)

może to A.G ??

@;-)

loguje sie jako KS a nie magazynier:)

;-)

Zaczynał od magazyniera pisał

w tej firmie pracuje sie tylko 8h nie sluchaj tych co tak jecza i odradzaja prace w tej firmie (odradzaja ale pracuja skoro jest im tak zle dlaczego tu jeszcze sa?jecza ze malo zarabiaja a wiedzieli za ile do tej firmy przychodza)

@pracownik

To dlaczego wciąż szukają pracowników? Dlaczego co drugie ogłoszenie o pracę to EKO? Dlaczego nikt się już tego nie chwyta(chyba że studenci na wakacje)? Na stałe nikt nie idzie do tej sieci!!!

@Wrrrrrrr!!!

chcac isc do pracy do danej firmy zawsze czyta sie opinie na jej temat po przeczytaniu tych postow tez bym sie nie zdecydowała! Faktem tez jest to jaki kierownik jest w danym sklepie jak rządzi ,czy jest za pracownikiem bo jesli traktujje ludzi jak smieci nikt tam nie pójdzie.

maryla

Chciałam się zatrudnić do jednego ze sklepów Eko, ale gdy się dowiedziałam, że połowa załogi stanowi rodzina kierownika sklepu to dałam sobie spokój, chyba wiadomo dlaczego, nie wiem czy w innych sklepach też tak jest? i czy w ogóle może tak być?

@maryla

Z rodziny to raczej na konkretne stanowiska typu kierownik regionalny , dyrektor regionalny, dyrektorki do spraw niepotrzebnych (w centrali). Do sklepu to raczej nie po znajomości, bo chyba nie trzeba znajomości, żeby zdobyć pracę za najniższą krajową.

Wrrrrrrr!!!

yhmmm...!!! tak tak tak Ci powiedzieli?!

Wrrrrrrr!!!

Nie pchaj się przypadkiem w kierownika sklepu! Taki pracuje 530 godzin w miesiącu za 1675zł (na rękę) . Chyba że trafi się premia to 1700zł

Z-ca kier
@Wrrrrrrr!!!

Dokladnie masakra ! Po 16 godz pracy co 2 dzien za 1700 zl tak fajnie maja kierownicy w eko

@Z-ca kier

a kto wam kurcze karze pracowac tyle godzin 8 h i do domu

zactepca
@Z-ca kier

wszyscy narzekaja a jednak pracuja!!!miałem tez kierownika ktory pracowal po 10h ale z tego 3h robił ploty z innymi kierownikami(narzekania itd) sa ks sa zastepcy sa zmianowi po 8h zmiane sie przekazuje i do domu.

Wrrrrrrr!!!

Jak się udała wycieczka do Pragi? Nic się kierownicy i dyrektorki nie chwalą jak za nasze ciężko wypracowane pieniądze balowali w Pradze. Przypominam w dn 6-9 czerwca była wycieczka do Pragi dla kierowników i dyrektorów. A premia dla hołoty była w czerwcu? U nas nie.

ponoc były podwyżki ktos cos wie?

Pracownica
@pracownik

Pierwsze słyszę. Będzie wypłata to się przekonamy, ale wątpię tu nawet premii nie dają, a co dopiero podwyżki... Podwyżki to się możesz spodziewać, ale w 2017 roku jak się najniższa krajowa podniesie o 70 zł...

As
@Pracownica

Masz kiepskie informacje najniższa krajowa od nowego roku ma wzrosnąć do 2000 zł brutto, czyli o 150 zł, nie o 70zł.

Pracownica
@As

Niech będzie i 150 zł, ale w EKO o podwyżce można zapomnieć nawet premii nie dają..

hmm

ty masz laptopa na kasie?to w jakiej firmir ty pracujesz?

hmm

ty masz laptopa na kasie?to w jakiej firmir ty pracujesz?

ok rozumiem jest ruch ale, rozkaladasz gazety, dokladasz towar, dosuwasz towar,robisz porzadki w tym czasie oczy odpoczywaja od komutera no i wierze ze puszczaja was co jakis czas chociażby na fajke.

przepis BHP 5min.

EKO
@:)

A co jeśli dziewczyny siedzą bez przerwy po 5 godzin i dłużej bo na okrągło są ludzie i tak samo jest na stoisku mięsnym nasza przerwa jest dopiero po przyjściu drugiej zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.