Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

a czemu pytasz?

jak
@ona

jesteś ks?czy twoi współpracownicy wiedza ze wypowiadasz się na tym forum w ich imieniu?wyrazili zgodę?

ona

Prezesi siedzący wyżej powinni dowiedzieć się jakie są realnia,jak ludzie są traktowani,jak poniżani!Taki dyrektorek nie ma nawet kultury osobistej by pożegnać badź przywitać sie z pracownikami!Nakręcacie się tam tymi waszymi cyferkami,sumami-gdyby nie my naginając na każdym kroku to byście (usunięte przez administratora) mieli,a szacunku nie macie do nas za grosz!Ubliżacie kierownikom,regionalnych zwalniacie-zimne bestie!Ten się śmieje kto się śmieje ostatni jeszcze Wam te fałszywe uśmieszki znikną z tych waszych wyżartych buziek!!!A jak szukajcie jeleni to roboty,to do lasu na poszukiwania najlepiej w Puszcze Białowieską tam ich ponoc jest sporo!

hmm
@ona

booo najlepszy szef to taki ktory ma wyrok za mobing! dobrych i uczciwych sie gnebi.Miedzychod brawo za odwage!obyscie nie stracily pracy.

ona

Z racji tego co się dzieje musze wyrazić swoje zdanie ,bo ręce opadają.EKO jak EKO,lekko nie jest,łatwo nie jest i dziwne że EKO jeszcze jest.Ale..wchodzisz do pracy i nagle dowiadujesz sie,że został zwolniony WASZ REGIONALNY.Byłoby mi to obojętne,gdyby TEN REGIONALNY nie był 'ludzkim człowiekiem',i zaradnym,a także dobrym SZEFEM.Kpiną jest,że wedle kilku CYFEREK zwalnia się dobrych ludzi,a na ich miejsce wstawia się ZIMNYCH SŁUŻBISTÓW!!!CHAMSTWO I BESTIALSTWO PONAD GRANICE NORM!PANIE ERNESCIE MAM NADZIEJE ŻE PAN TO PRZECZYTA,BO JESTEŚMY SERCEM ZA PANEM,A NIE ZA TAKIM CHAMSTWEM!Międzychód jest po Pana stronie!!

gwizdek

"Marudo" i pozostali zazdrośni, na wycieczkę jadą nieliczni KR i KS a nie cala firma. Na wynik sklepu oczywiście pracuje cała załoga ale nierealne jest wysłać wszystkich. Nie sądzę aby Pan prezes pojechał, ani (jak napisałeś) jego klakierzy i kim jest smerfetka? A nawet jeśli pojadą to życzę "udanej wycieczki i odpoczynku" - "Marudo" i inni nieprzychylni -a może następnym razem wy coś wygracie i nie fajnie będzie wam czytać takie wpisy.

@gwizdek

Piszesz, że na wynik pracuje cała załoga a na wycieczkę jadą nieliczni KR i KS a dlaczego nie jadą pracownicy którzy w rzeczywisty sposób przyczynili się do wyniku? Chyba, że się mylę i jedzie jakiś pracownik lub ZKS? Jedziesz?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

on,,

@aga vel @iza - zwana xxxxxxx :)zacznij czytać ksiązki bo widać po tych postach ze twoja kadencja zakończona została na klasie 6 szkoły podstawowej. Idz i powiedz Pani X prosto w oczy, miej JAJA :D

on,,

aga vel iza boże aż mi cię szkoda.. (boże widzisz a nie grzmisz) dwie ooby na jednym IP..:)

iza

Młynarczykowa tak dobrze piszesz to babsko powinno wyleciec wiem coś o tym jak potrafi rządzic .

iza2
@iza

"iza" zastanawiam się z jakiej się choinki urwałaś dziewczę??? znam panią Młynarczyk nie od dzisiaj i wiem jaką jest osobą....wszystko można o niej powiedzieć ...ale nie to ,że się na niczym nie zna a tym bardziej że krzywdzi ludzi.Może najwyższa pora wziąć się za coś pożytecznego a nie oczerniać innych na forum?? pozdrawiam...

Maruda

Pan "prezes" też jedzie ze swoimi klakierami? Ciekawe czy wezmą ze sobą Smerfetkę...

Wrrrrrrr!!!

Elita(dyrektorzy, kierownicy regionu, kierownicy sklepów) jedzie na wycieczkę do Pragi a ciemnota i hołota do roboty, bo to nie Wy wypracowaliście wynik tylko oni. Wy się wiecznie tylko obijacie, więc nie przyczyniliście się do dobrych wyników. Czy ktoś poniżej kierownika został zaproszony na wycieczkę? Wiecie wogóle o niej? To informuję, że w dn. 6-9 czerwca kierowników nie będzie w pracy, będą na wycieczce!

Ona
@Wrrrrrrr!!!

Przestań nieść ploty, nie wiesz to nie pisz głupot. Fakt wycieczka jest, i wiadomo było o niej już w listopadzie roku 2015 i dla twojej wiadomości nie miała być to Praga, więc skończ płakać bo aż z twojej zazdrości myszka mi się blokuje.:)

misiek
@Wrrrrrrr!!!

A co niby mamy o niej wiedzieć? To co zawsze - jeździ po sklepach, wymyśla i nic jej nie pasuje.. Zero szacunku do pracowników i kierowników sklepów.

@Ona

Jakie ploty? Kto wiedział o wycieczce, cyba tylko dyrektorzy KR i KS a inni byli poinformowani o konkursie? Może to ostatnie podrygi przed przejęciem przez EuroCasch. Prezesiki dyrektorki KR i KE pożal się Boże przejadą się za free na wycieczką. @ipka Ci się tnie to sobie umyj!

jak
@Wrrrrrrr!!!

Ona skad Ty jestes z Międzychodu?

Pracownica

Czy ktoś coś wie o KR Małgorzacie P.?

Iwona

U nas nigdy nie było podziału kasa lada itp.Kazdy pracownik musiał umieć wszystko.Teraz mamy nowego kierownika i kilku nowych KASJEROW ten co stoi na kasie tylko tam stoi i nic więcej na dodatek same pierwsze zmiany robi.A stara ekipa zapiernicza po całym sklepie za tą samą kasę.Gdzie ta sprawiedliwość. Gdzie szacunek do pracownika przecież to my zwykli ludzie zapierniczamy na tą "górę".Zwykłego dziękuję nie usłyszysz tylko "do roboty"

pracownik ze stażem

A ty myślisz że nowi pracownicy to geniusze? Nikt nie docenia tych którzy pracują długo.Z tym się zgodzę ze mają na dzień dobry tyle samo co my.I tak doceniają?

Ka

Ta firma to jedno wielkie dno.Nie wolno brać urlopów na żądanie też opieki na dziecko grafik jest zmieniany z dnia na dzień bo jakiś lizus i donosiciel kierowniczki potrzebuje nagle urlop to go dostanie a ty musisz za niego zapieprzac. Kr na to nie reaguje więc może czas gdzieś to zgłosić

gwizdek

To prawda że KR mają listę urlopów (mają ją po to aby wiedzieć czy KS wydaje urlopy czy nie, a jeśli tego nie robi to należy mu w tym pomóc: w ułożeniu grafiku, przesunąć innego pracownika, zatrudnić tymczasowo itd tak abyś miał prawo do urlopu. To bardzo przykre co piszecie, oby takie sytuacje, tacy KR i KS byli "marginesem".

@gwizdek

Kiedys zapytałam swoja kierowniczke kiedy pusci mnie na urlop odp.ja tez mam zaległy urop,i konie tematu ona nie bierze wiec inni tez nie dostana.

gwizdek

Adamie.....? A o co pytasz? Mamy maj i takich urlopow za 2015 nie powinno byc ( nie z racji przepisow bo jest na to czas ale z racji naleznego odpoczynku kazdego pracownika) a ludzie powinni juz realizowac urlop za 2016 - ale nie żyjemy w kreskowce! i kazdy wie ze jest różnie-ale to "jest różnie" nie moze byc powodem tego ze nie masz prawa odpoczac i ktos nie pozwala ci wybrac urlopu!. Jesli masz problem ze nie mozesz z jakis przyczyn wybrac swojego urlopu za 2015, zglos sprawę do regionalnego!

hm
@gwizdek

KR REGIONALNI WIEDZA ZE SA ZALEGLE URLOPY !KS WYSYŁALU MU LISTE KTO ILE MA...MAJA NAS ROBOLI GDZIES.JA MA CALY URLOP ZA 2015.DLACZEGO?JAK MAM URLOP ZAPLANOWANY TO WIECZNIE KTOS IDZIE NA L4 A SA I TACY CO RAZ W MIESIACU MAJA TYDZIEN L4:(

adam
@hm

ja mam 20 dni starego urlopu i się nie zapowiada że dostane urlop w najbiższym czasie,bo wiecznie coś.Za mało ludzi,nie ma kto zastąpić.Regionalny nic z tym nie robi.Jak zapytałem kiedy mogę liczyć na urlop padła odpowiedź,a to nie moja sprawa

@adam

o urlopach ze pracownicy maja za 2015 rok KR wiedza i rzeczywiscie ich to nie ineresuje,za wydanie urlopu odpowiada kierownik sklepu!!!w razie kontroli IP mandat zaplaci KS(od 3tys w gore) i w takiej sytuacji nie ma tlumaczen ze nie ma ludzi do parcy !

adam

kiedyś już było takie pytanie na forum,ale zapytam teraz ja.Jak z waszymi urlopami za 2015 rok ?? dużo jeszcze Wam zostało do wybrania?

gustava

Wiadomo kiedy wywalają dyrektorków i prezesa?

Czy ktoś już wie co będzie ze sklepami? Franczyza?

z-ks

Ja pracuję w R4, mam za regionalnego PŁ i wcale nie jest tak jak piszecie. Ludzie, to nie są NASZE sklepy - my tylko w nich pracujemy i chcąc nie chcąc musimy wypełniać swoje obowiązki i zalecenia od KR i DOR-a, a jak nam się nie podoba to nikt nas nie trzyma na siłę. Każdy z nas ma nad sobą kogoś, kogo musi słuchać i koniec kropka, czy nam się to podoba czy nie. trzeba po prostu zabrać się do pracy, a nie narzekać na prawo i lewo - nigdzie nie jest idealnie...

KS
@z-ks

TO NIE SA NASZE SKLEPY WIEC TYM BARDZIEJ PRAWO PRACY POWINNO BYC PRZESTRZEGANE!

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.