Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Obowiązkiem pracodawcy jest zorganizowanie pracy tak, by każdy pracownik po każdej godzinie nieprzerywalnej pracy przy komputerze miał możliwość zmiany rodzaju pracy na taką, która nie będzie obciążała wzroku lub będzie wykonywana w zmienionej pozycji ciała. W wypadku gdy pracodawca nie może zapewnić zmiany w pracy, musi on zezwolić na co najmniej 5-minutową przerwę co każdą godzinę pracy przed ekranem monitora (§ 7 rozporządzenia). Taka przerwa jest wliczana do czasu pracownika i nie wpływa ona na obniżenie wynagrodzenia za pracę.

a

Kasiu fajne rozwiązanie by to było gdyby można było zejść z kasy i robić na sklepie.A nie pilnować kasy i 4 regały dalej wykładać towar.Gdzie nie widzisz kiedy klient podchodzi do kasy.A jak za długo jesteś na kasie bo jest kolejka to słyszysz dlaczego towar jeszcze nie wyłożony.

Anucha

Ja napisałam tylko o stanowisku pos pracownik obsługi sklepu, kierownik i zastępca mają trochę więcej .

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Anucha

Każdy w eko na stanowisku pos zarabia 1321 na rękę

adam

haha skąd Ty masz takie informacje,tyle to nawet zastępca kierownika nie ma .Ma 150 zł brutto więcej niz pos.

adam

Cały czas najniższa krajowa,obojętnie ile lat pracujesz.Kiedyś jakies 50-80 zł brutto wpadło jako premia,ale teraz juz od kilku miesięcy tylko i wyłącznie najniższa.

adam

I nie ma stanowiska kasjera,jest stanowisko POS czyli robi sie wszystko i wszędzie.Kasjer nie siedzi 8 godzin a stanowisku kasa i kasuje,bo oprócz kasy ma jeszcze pracę na sklepie

lusia

początkujący kasjer? a co za różnica w Eko nie ma podziału strary nowy młody poczatkujacy wszyscy do jednego wora tylko w premii różnica 5 dyszek hahaaaaa tak trzymac Eko-Ledi do pracy biorą niemalże każdego kto sie napatoczy bo nikt już tam robic nie chce:)

Maryla

Mi tam praca w Eko sie podoba, może nie ma tam kokosów ale zawsze lepsze to niż nic.. Chociaż w moim wypadku + 500+:) a w domu siedziec nie będę. Praca owszem do lekkich nie należy ale każdy by chciał nic nie robić a zarobić , a tak niestety się nie da:) Robię swoje osiem godz. i do domu.

@Maryla

jest dokladnie tak jak mowisz:)

ja były
@Maryla

Tutaj nie chodzi o nic nierobienie i o zarobek tutaj chodzi o płacę adekwatną do powierzonych obowiązków i stażu pracy,poszanowanie człowieka i jego umiejętności a nie wyzysk!

adam

źle nie jest,jest JESZCZE GORZEJ niż źle .

niewolnik

Potwierdzam NIE POLECAM tej firmy .

tak
@niewolnik

przesadzacie z ta praca w EKO wcale nie jest tak zle fakt zarobki mogłyby byc lepsze.

Wrrrrrrr!!!

A właśnie na portalach lokalnych szuka się pracy, ale prawdziwej pracy. Nie polecam tej sieci! Nie polecam!!!

Wrrrrrrr!!!

Na portalach lokalnych aż roi się od ogłoszeń Eko i nikt się tego nie chwyta bo wiszą i wiszą. Ta sieć jest skazana na naturalną śmierć!

MRX

Wynagrodzenie zawsze jest na czas.

Wrrrrrrr!!!

Jak to nie ma ofert? Cała lista na stronie EKO http://eko.pl/_/praca Tylko jakoś chętnych brak?

Zk

Nie wiem czy potrzebują ZK , ale pracowników Obslugi zawsze jest za mało ;-) ( zwykly pracownik zarabia 1850 zm + premia ) myślę,ze CV zawsze można zlozyc a nóż skorzystają. Tylko musicie pamiętać , ze to co robi ZK i na jakie zmiany pracuje zależy od kierownika , również niedziele . W jednym sklepie mozecie 8 godz siedzieć w biurze a w innym robić glownie na sklepie.

Zk

Mniej więcej ZK ma od 2 tys do 2,200. Chyba w zależności od regionu ( nie wiem) bo myslalam ze na każdym sklepie powinni zarabiać tyle samo.

Zk

Ja unikam tematu a stawce ?! Nie, wypowiadam się tu po raz pierwszy. Co do wolnych weekendów to nie ma takiej możliwości żeby co miesiąc każdy mial po dwa wolne. Ludzi jak w każdym pewnie sklepie jest zamalo. Maja jedna niedziele pracująca. Co do kasy to z tego co tu wyczytalam pensje ZK trochę się różnią

Zk

A co do wolnych weekendów to staramy się żeby każdy mial chociaż jeden wolny weekend w miesiącu. Pracujemy również wvniedziele .ale to wszystko zależy od dogadania się. Kierownik może postanowić np ze zastepca nie pracuje w niedziele , ze siedzi tylko w biurze a na sklepie jest "okazjonalnie" jak ma regionalna przyjechać .

Zk

Ja jestem zastępcą kierownika i wcale nie pracuje tylko na pierwsza zmianę. Jedna zmianę ma kierownik a my z drugim zastępcą pracujemy tydzień pierwszej tydzień drugiej. Obowiązki w zasadzie SA takie jak kierownika plus oczywiście praca na sklepie i jak trzeba na kasie

Ona

Jako zastępca nie pracujesz na jedną zmianę.Oprocz w/w obowiązków pracujesz tak samo na sklepie. Nie ma wolnych weekendów.

Kejsi
@Ona

Są sklepy gdzie kierownik i zastepca pracują na jedną zmianę i jak jest jakis kłopot po południu to kierownika brak ! patologia...

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.