Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Sally

Cześć, czy firma oferuje może pracę na sam okres wakacyjny?

@Sally

zależy mi na szybkich informacjach, bo wakacje się już zbliżają a ja bym chciał jak najszybciej mieć stabilną pracę

@Sally

Nie wiem, czy akurat na wakacje mają wzmożoną rekrutację, ale ogólnie u nich na stronie są formularze do zgłaszania się cały czas, więc jak podeślesz to masz moim zdaniem dużą szansę

@Sally

A interesuje cię praca za granicą? Bo tam w sumie zawsze na wakacje robi się popyt, więc możesz to rozważyć

@Morgan

A powiesz coś więcej o tej pracy? Bo widzę, że masz zaznaczone, że tam pracowałeś. Jak Ci się podobało?

@Sally

No mi się pracowało nie najgorzej, chociaż no akurat w moim przypadku miałem nieco większe ambicje, więc wreszcie poszedłem szukać czegoś więcej, ale dobrze wspominam pracę tutaj. Sama robota dosyć ciężka, ale na ludzi dobrych trafiałem to się dobrze robiło.

Paratyk
@Morgan

A jak warunki pracy w Polsce i za granicą? Gdzie lepiej się zatrudnić?

Grażyna
@Morgan

A stawka, jaka była za tę ciężką pracę? Długo tu pracowałeś, czy szybko zmieniłeś pracę przez te ambicje? Czyli szans na rozwój nie ma?

rickroll
@Paratyk

To raczej zależy czy masz ochotę pracować w Polsce czy za granicą, z tego co widziałem oferty to umowy w niemczech są na niemieckich warunkach więc poczytaj co Ci bardziej odpowiada

kiesa
@Paratyk

lepiej za granicą bo lepiej to pienieznie wychodzi, a warunki bardzo podobne

Barabasz
@rickroll

a jak to jest np. ze składkami? wtedy wszystko w niemczech odkladane? emerytura tez?

Derek
@Barabasz

robilem kiedys na brytyjskiej umowie w polsce, to wszystko szlo do anglii, nawet zdrowotne mialem tam wykupione wiec zakladalbym ze tutaj jest tak samo, ale fajnie jakby ktos poparł bo w sumie to dosyc wazne

czesc

krotko i na temat roboty sie nie boje i chce sie czegos zalapac . bez doswiadczenia da rade tutaj ?

czesc
@czesc

i czy prace dzieli sie na jakies cierzsze lrzejsze ? czy to zalezy od miasta do ktorego jest sie wysylanym co bede robil ?

Declan
@czesc

To pewnie zależy wszystko od stanowiska i miasta, w którym chcesz pracować, więc jak doprecyzujesz to może coś pomogę ;))

Declan
@czesc

No tak, zobacz sobie na ich stronę co będziesz robić i jakie tam są oferty..

MPE
@czesc

moze nie nastawiaj sie na niewiadomo jakie luksusy bo nie jest to praca z kwiatkami ale zle ci tu nie bedzie jak sie juz wprawisz

kalamar
@MPE

a interesuje cie praca gdzies w polsce czy typowo za granicie wyjechać? praca fajna, ale jak robisz gdzies za granica to fajnie z kims jechac zeby moc pogadac i nie wpasc w taka monotonie

xan
@czesc

da rade bo doucza cie co trzeba. najwazniejsze to miec tu checi i silno psyche :) reszta jakos pojdzie

@xan

No właśnie. Wszyscy piszą ze to nie jest praca dla każdego, ty że trzeba mieć silną psyche. Aż tak jest nieprzyjemnie? Co konkretnie należy do obowiązków. No i jak płacą? Bo to mnie głównie interesuje.

Ubój

Hej pracował ktoś z was na uboju w chruscinie?? Chciałbym się dowiedzieć jak tam jest

polny
@Ubój

a jest tam teraz jakas oferta? bo byłbym zainteresowany podajcie prosze gdzie jest

xan
@Ubój

no co, praca nie dla kazdego. nie robie tu jakos dlugo ale wsumie narazie nie jest zle. da sie przyzwyczaic, O! tak bym to ujoł. :)

Ala

Hej, interesuje mnie praca jako pracownik biurowy u Was. Jaki macie zespół? Można się dogadać? Ludzie spoko?

Ala
@Ala

W wymaganiach jest prawko, są jakieś wyjazdy służbowe?

FCB
@Ala

to było już chwile temu więc już jest pewnie nieaktualna, ale na przyszłość gdzie można znalazłaś oferty do biura?

yiggi
@Ala

jak np w niemczech pracujesz to wygodniej jest miec samochod, zeby nie czekać za długo na busy

angelo
@yiggi

aha czyli jest w takim razie możliwość busów? to nie trzeba mieć zawsze prawa jazdy? bo bym chciał wyjechać w sumie ale nie mam prawa jazdy więc może się z kimś na miejscu zgadać i tak jeździeć z nim?

lolo
@angelo

są busy raczej, ale na pewno bedzie ci wygodniej samochodem

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Pracował ktoś w Polsce? jak długie to są umowy?

Favel

Ja robiłem w Kutnie i miałem wtedy umowę na rok. Nie wiem jak to teraz wygląda

Karol
@Favel

Po roku była opcja na to, aby zostać i przedłużyć umowę, czy nic takiego Ci nie proponowano? Pytam, bo sam myślę nad taką pracą i chcę się jak najwięcej dowiedzieć. Normalnie kasę wypłacali i nie było przestojów? Aaa no i jeszcze muszę się dowiedzieć, jak z językiem. Trzeba pewnie znać dobrze?

dexti

gdzie szukać ofert wyjazdowych? pisaliście tu o takich

kompetent
@dexti

ja takie pytanie z innej beczki, czy można z nimi się spotkać i pogadać w jakimś biurze stacjonarnym?

Pasteur

Mogę się wypowiedzieć tylko na temat działu pasteryzacji bo tam pracowałam. ORKA ponad ludzkie siły. Inne pracownice na przerwach biorą tabletki przeciwbólowe żeby przetrwać do końca zmiany, na wstępie nie dostajesz żadnego szkolenia. Od razu na głęboką wodę, idź i rób. Jak podpatrzysz innych pracowników to może troszkę się nauczysz. Są tutaj przypadki pracowników którzy kończą na operacjach kręgosłupa. Pieniądze bardzo marne, okolice najniższej krajowej. Jeśli chcesz zacząć przygodę w Niemczech, w porządku, popracuj kilka miesięcy, odłóż parę groszy i uciekaj gdzie indziej. Odradzam po stokroć

były

Pracowałem 3 lata temu coś się pozmieniało?

ona
@były

a zapowiadały się jakieś zmiany?

kals
@były

W biurze pracowałeś czy wyjazd?

denzel
@kals

jak chodzi o wyjazdy to były jakieś większe zmiany?

PYTANIE

Hej, mam pytanie pracuje ktoś z Was w miejscowości Nowy Bedoń? Jakie macie opinie??

PYTANIE
@PYTANIE

Na jakie stanowisko najlepiej dla osoby bez doświadczenia? Na pakownie, jeliciarnie czy myjkę??

taki jeden
@PYTANIE

tez widzialem to ogloszenie o prace wlasnie i w sumie wydaje mi sie ze na kazdym stanowisku bym sobie poradzil.. moze oni cos doradza, ja tam sie pracy nie boje, wiec licze ze bedzie spoko, a wyslalem cv tu i wlasnie czekam na odpowiedz a ty??

Mirosław
@taki jeden

Wysłałeś do rozbioru bo właśnie szukają pracownika. Dają kwatery pracownicze i widziałem że kasa niezła bo nawet do 9 tys brutto. Jak bez doświadczenia to pewnie przyuczają. Napisz jak już będziesz po rozmowie bo ciekawy jestem o co pytają.

denzel
@Mirosław

te kwatery pracownicze to na jakieś zasadzie? jak to funkcjonuje?

Real

To co jest wymienione w ogłoszeniu co oferuje firma jest faktycznie zapewniane?

Davide

Buckeburgu jest tylko pakowanie bez uboju i rozbioru, to by mnie iteresowało. Był ktoś i może coś powiedzieć jak tam jest?

boa
@Davide

praca na jedną zmianę? jakie godziny?

dexter

Jakie wymagania macie wobec nowych kandydatów?

ceramik
@dexter

na fizycznych dość niskie, na specjalistyczne stanowiska to już zależy na co startujesz.

Mirosław
@ceramik

Jak byłbym zainteresowany pracą fizyczną to trzeba mieć odpowiednie doświadczenie w branży? Czy po przyjęciu przyuczają i wystarczą dobre chęci? Jak ty oceniasz?

franki
@Mirosław

zależy pewnie od stanowiska, jak masz doświadczenie to na pewno plus, a bez to ja nie wiem, ale też się chętnie dowiem

zyga
@franki

są na pewno jakieś stanowiska mniej wymagające na które wystarczy przyuczenie i będzie do ogarnięcia, wiec zależy co chcesz robić konkretnie

Stepan Bandera

Firma, w której z obcokrajowcem obchodzi się jak z jajkiem, a Polak ma tyrać i się nie odzywać. Ukraińca trzeba zawieźć, przywieźć, dać mu nadgodziny i wolne kiedy chce.. tak jest w Chroscinie w tej firmie

Agata

Jest tu aktualne ogłoszenie, szukają kogoś do rozbioru i uboju w okolicach Łodzi. Stawka troche dziwna bo 3400 - 9000 zł / miesiąc, przyznajcie że dość duży zakres. Jaka kwota jest realna? Dodam, że mam już pierwsze doświadczenie. Widzę, że można skorzystać z kwater pracowniczych, pobierają za to jakąś opłatę?

dexter
@Agata

to oferta pracy stałej czy tymczasowej?

emech

ktoś z was pracował w Grunheide jako elektromechanik? jakie warunki? w zasadzie wymagania spełniam i tak się zastanawiam nad wyjazdem, także jak ktoś by napisał pare słów na temat tej roboty to byłbym wdzięczny ;)

emech
@emech

jakieś nadgodziny się zdarzają czy średnio?

tołdi

pytanie do kandydatów: Jak się rekrutujecie to przez ten formularz co jest na stronie???

tołdi
@tołdi

tam załącza się cv? czy lepiej osobno mailem dać??

drobny
@tołdi

tak ja przez formularz robiłem

drobny
@tołdi

a po co chcesz mailem kombinować dodatkowo??

MEAT
@tołdi

no masz na dole pole na dodanie załącznika nie?

MEAT
@drobny

też niezbyt rozumiem po co te kombinacje. moim zdaniem prosty proces do ogarnięcia

miks
@MEAT

a tak serio nie ma sie co smiac, mojego ojca to przeroslo, ale faktycznie wiesz czasem starsi maja problem z ogarnieciem takich wydawaloby sie banalnych rzeczy, wiec moze dlatego to pytanie..

astra
@tołdi

po wysłaniu tego formularza, ile czekaliście na jakiś kontakt zwrotny?

PRAC XYZ
@astra

no to zależy od tego ile mają kandydatów raczej, więc chyba nikt ci nie powie co do dnia ile akurat ty będziesz czekał

Kamil

Lepiej jechać do polski czy zagranica lepsza?

Gengar

Na jakie lokalizacje/projekty jest największe zapotrzebowanie?

witalis

oceniam dość pozytywnie, praca lekka nie jest, ale do przeżycia, jak chodzi o warunki nie mam zastrzeżeń

remik
@witalis

jakie stanowisko, jaki typ pracy?

remik
@witalis

kobiety na produkcji dawają radę czy niezbyt?

ona
@remik

dobre pytanie, cieżko jest bardzo?

Shot

W jakich wiekszych miastach za granica jest mozliwa praca?

Shot

najbardziej mnie niemcy interesuja

Hansi

tak, jest taka możliwość

Hansi
@Shot

na ich stronie masz nawet kilka ofert do Niemiec, więc na spokojnie coś znajdziesz, a kiedy planujesz wyjazd?

szeryf
@Hansi

ale on pyta w jakich, w sensie, żeby mu wymienić chyba...

szeryf
@Shot

a czemu akurat większe miasto? z małymi coś nie tak?

knor
@szeryf

to na stronie ma wymienione przecież

noo
@knor

dokładnie, przecież chyba może sobie wejść i sam przeczytać?

noo
@szeryf

chyba jakieś jego indywidualne preferencje, ja tam wole mniejsze, łatwiej się zorganizować, tak mi się wydaje, ale no kwesta co kto woli

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.