Opinie o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

kpf

To zwykli oszuści, jaki brak wkładu ? wydasz fortunę a nic nie zarobisz. Firma w (usunięte przez administratora) ciebie i twoich klientów, a jak co do czego przychodzi to dyrektor regionu z Kołobrzegu umywa ręce. Żałosne jest to że dałem się wkręcić w pracę charytatywną... szkoda czasu, pieniędzy, nerwów i twojej opinii wśród klientów.

Kierownik Grupy

wartość odszkodowania i opłaty zależy ow wielu czynników zmiennych: - cena gruntu - pzreznaczenia gruntu - istnienia MPZP - wartości napięć - nadziemna czy podziemna - średnica rury - ilości ślupów - ilości zaworów i studzienek itp - długości linni - powierzchnia dzaiłki - data budowy linii - osoba fizyczna czy osoba prawna itd więc pytania gdzie są większę odszkodowania - a to zależy jak obciążana jest i gdzie działka ... ale się nie martw mamy program który sam to wylicza cąłkiem gratis dla klienta i doradcy ... jak więcej informacji potrzeba napisz do mnie lub podaj sposób kontaktu...

Kierownik Grupy

skontaktuj się ze mną na maila odpiszę : szczesnyj@gmail.com

Kierownik Grupy

Zibi to raz doradca a raz klient - czyli konkurencja

Doradca Klienta

ok milo - odpowiadaja na kazde pytanie nawet niewygodne dla nich

podstawowe pytanie o niekaralnosci

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
Kierownik Grupy

wszelkie info dla mających wątpliwości: szkolenia stacjonarne, internetowe, indywidualne.... wyjaśnienia i atuty i zagrożenia pisz dfanna/małpa/wp.pl, kto pyta nie błądzi ja mam ponad 30 aktywnych doradców - polecam kontakt ze mną

Kierownik Grupy

Jeżli ktoś chce porozmawiać o pracy - odbyć szkolenie, stacjonarne, internetowe lub indywidualne zaznaczam nieodpłatnie , bez planów sprzedaży, zakazu konkurencji i kar... napisz dfanna/małpa/wp.pl

Fabryka Parasoli?!

Fabryka Parasoli ludzie nie myślicie logicznie na jednym serwisie z ofertami pracy pojawił się wewnętrzny błąd nagłówka zamiast nazwy Feniksa dali nazwę fabryki parasoli a Wy już węszycie konspiracje, dzieci z europeistyki zgaduje.... lub innej socjologii....

mc2

sa ,sa sporo na każdym szkoleniu dla najlepszych sypią laptopami , kamerami , nawigacjami , tabletami itp. rozdają tego naprawdę sporo i to od lat sá ludzi którzy dostali np. po kilka laptopów.

Fabryka Parasoli

Fabryka Parasoli Nazwa firmy która wykupiła dostęp do portalu infopraca, ma gratis około 20 publikacji ogłoszęń o pracę więć je wykorzystuje i publikuje jeden Z KG , i chyba nikogo nie dziwi fakt , że ktoś myśli jak wykorzystać mozłiwości a nie wydać kolejne tysiać złotych na ogłoszenia... jak komuś pzreszkadza niech pisze CV bezpośrednio do centrali!!!!

rrrrr

Uważam że jak komuś się nie chce pracować to wszystko wynajdzie żeby jakiś problem wymyśleć. Pracuje w firmie już ładnych pare lat nigdy nie było problemu. Wypłata na czas, informacja na bieząco,i atmosfera w firmie super.

mc2

zero zobowiązań poproś firmę o umowę i sam ja ocen pozwalają nawet na współprace z ich konkurencja szkolenia kompletnie na ich koszt a w umowach nawet nie ma wzmianki o szkoleniach robia je dość czesto w całej Polsce jak ktoś chce to jedzie jak nie to nie i nikt nie pyta dlaczego calkiem inne podejście do człowieka wychodzą z założenia ze jak nam będzie dobrze i nam dobrze za prace zaplaca to będziemy dla nich pracowali a jak ktoś nam da cos lepszego to odejdziemy dlatego pominęli wszelkie zakazy nakazy kary umowne itp. - mi się to podoba

mc2

tak nic nie płaciłem kawka ciastka soczki itp. na koszt firmy ulotki teczki wizytówki reklamówki banery reklamy w prasie radiu itp. z naszymi nr tel tez

mc2

duzo nie powiem bo pracuje od 3 miesiecy ,milo rzetelnie itp fajny kontakt bardzo bezposredni fajne szkolenia zerowe koszty rozpoczecia współpracy jak do tej pory wszystko ok

odp na pytanie

sam nie wiem , wiem jedno ze takie ogłoszenia we wszystkich dużych serwisach rekrutacyjnych a trwa to już jak widzę kilka lat, musza kosztować koszmarnie duże pieniądze co akurat mnie do nich przekonuje

dc

Fabryka parasoli to nazwa wlasna firmy która jest przedstawicielem Feniksa tez zwrocilem uwagę na te ogłoszenia w treści ogłoszenia wyraænie pisze æe jest to rekrutacja dla Korporacji Feniks- proszę czyta© ze zrozumieniem :)

były Doradca Feniks
@dc

Rekrutują non stop we wszystkich miastach od kilku lat. Odmawiać chętnym nie mają w zwyczaju. Zastanówcie się dlaczego ? Sprawdźcie w sieci , ale nie szukajcie pod hasłem Feniks tylko pod pseudonimem Fabryka Parasoli. To tak jakby Microsoft rekrutował pod pseudonimem Fabryka Buraków. Po co ta konspiracja ? No kto odpowie ?(usunięte przez administratora)

były Doradca Feniks

Atmosfera ? jak to w piramidzie finansowej. Jak naganiacze naganiają klientów to firma się cieszy. Nie naganiają to się daje ogłoszenie o naborze do pracy i już jest świeża krew. Tak to się kręci. Ps. To nie jest firma prawnicza. Tam nie ma prawników. W razie potrzeby wynajmują radcę prawnego lub adwokata do występowania przed sądem.

Doradca Feniksa
@były Doradca Feniks

czy pisząc o piramidzie finansowej znasz znaczenie tego pojęcia - Piramida finansowa – struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze[1]. Od nazwiska twórcy pierwszej w historii piramidy finansowej Charlesa Ponziego struktura zwana jest także „schematem Ponziego”[2] a ile ty wpałciłes do tej piramidy finansowej ??? bo ja zero złotych -

anatol
@były Doradca Feniks

Minął rok od podpisania pierwszych umów. Dostałem za nie śmieszne grosiny. Na pewno nie zwróciły mi się poniesione koszty. Czekam na te ciężkie pieniądze z wygranych spraw, ale jak na razie cisza. Zero kontaktu ze strony firmy, zero zainteresowania.

anatol
@anatol

Skontaktowałem się z moim kierownikiem i z Feniksem - jeszcze sprawy nie wygrane. Mam kilka umów (wyceny razem >3 mln, umowy podpisane rok temu)otrzymałem za te umowy dotychczas 390 zł netto. Jak sądzicie, czy dostanę jeszcze jakieś pieniądze???

tre

święta prawda od 7 lat pracuje i nie narzekam fakt troszkę zle zmieniłem mieszkanie na dom i mam problem z trawnikami ale nie garnijcie sie do tej pracy niech zostanie dla nas

drogi tre
@tre

może wiec zapytaj prawnika z twojej okolicy ile by to kosztowało - i raczej się zdziwisz ze wyjdzie dużo drożej , dziwi mnie fakt ze jak ktoś do Ciebie przyjedzie fordem to już nie dobry sam zapewne masz super nowe autko po co wiec to analizujesz jeśli możesz sobie pozwoli na droższą obsługę prawna. Sama sprawa z firma TOUREX którą oni prowadzili w Austrii powinna zamkná© wszelką pseudo dyskusjé 1700 klientów z kilku krajów- sprawa wygrana spór o ok 180 milionów euro / szczegóły znajdziecie w necie np w archiwum Gazety Wyborczej , Parkiecie , Rzeczpospolitej łatwe do weryfikacji - prywatnie gratuluję Ci też super drukarki :)

ric

Witam, W Feniksie działam dość długo i z perspektywy czasu wiem, że podjecie współpracy było dla mnie jedną z ważniejszych decyzji.Po kilku miesiącach od podjęcia współpracy zacząłem zarabiać pierwsze pieniądze (były to zaliczki i pierwsze zakończone sprawy - windykacja i ofe - kiedyś też pozyskiwaliśmy klientów na ofe). Później pojawiły się prowizje za sprawy związane z OC i służebnością przesyłu. Zarobiłem nawet na leasingu - ok. 1500,00. Była to miedzy-prowizja. Współpracownik za złożenie 4 wniosków zarobił ok. 9000,00. Sprawy na służebność trwają długo (im wyższe roszczenie tym bardziej przedsiębiorcy przesyłowi się bronią z wiadomych względów), ale kończą się pozytywnie dla klientów. Spora część kończy się polubownie. Ostatnio podpisaliśmy porozumienie z Wodociągami na 130.000,00. Sam czekam na zakończenie sprawy na ponad 1.000000,00 (milion) zł. od listopada 2010 r. Ktoś kto nie zna tematu bliżej powie, że Feniks nic nie robi i w związku z tym nie ma co liczyć na kasę. Ale to nie jest prawda. Sprawy długo się toczą ponieważ przedsiębiorcy przesyłowi utrudniają tak jak to możliwe prowadzenie postępowania. Musimy ich zmuszać do udostępniania dokumentacji poprzez składania wniosków do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych. Długo tez czekamy na opinie biegłych sądowych. W mojej sprawie na ponad milion na opinię biegłego geodety czekaliśmy ponad rok! Teraz czekamy od stycznia na opinię biegłego majątkowego. Później ustosunkowanie się stron do opinii i ustalenie przez sąd daty wydania postanowienia o ustanowieniu służebności i podział prowizji:) - będzie co dzielić. Nie jest to jednak rekordowa kwota. Mamy już opinię biegłego na ok 4 miliony - sprawa na Śląsku, gaz, działki inwestycyjne. Ale największą mamy w okolicy Warszawy - ok. 18 milionów. Jak policzycie prowizje od tych kwot to wyjdzie więcej niż Wam obiecywali (pewnie wiedzieli, że część ludzi boi się dużych pieniędzy i w nie nie wierzy albo nie umie na nie czekać). Pozdrawiam wszystkich, a Ci którzy potrzebują dużych pieniędzy niech się cieszą, że dostali możliwość ich zarobienia i niech ruszają do pracy.

Kaluś

Witam. Firma ta wywalczyła dla mnie szybko (wciągu 4 miesiecy odszkodowanie)z wypadku. Teraz jestem współpracownikiem i jak sie przyłoże to mozna zarobić, a jak nie mam czasu tym sie zająć to nie zarabiam. Zasady proste. Pracujesz to i zarabiasz.Nie pracujesz to nie masz. A nażekać jak sie niechce pracować każdy może. Ich wybór

Sylwia

Sama pracuje w Feniksie raptem kwartał. Wszystko na razie bardzo mi się podoba przeszłam fajne szkolenia jest mila atmosfera. Narzekacie, że coś długo trwa, a macie jakieś pojęcie o prawie? Przecież to nie jest tylko zależne od feniksa ale w szczególności od procedur i dzialan sadow!!! Co do wynagrodzenia powiem szczerze pierwsze 2 miesiace niewiele (bo wiadomo moje sprawy jeszcze się nie zakonczyly) za trzeci miesiąc dostałam prawie 20 tysięcy, a to się jeszcze rozkręci. Narzekac mogą osoby które mało dzialaly, ja średnio wysylam przynajmniej 50 wycen wstępnych dzialek ze sluzebnoscia przesyłu na miesiąc, wiadomo nie wszystkie skończą się umową, ale skuteczność jest bardzo wysoka. Jeśli myślicie że zarobicie 1 działką na miesiąc, to szanujmy się Może zanim zaczniecie na cos narzekac spróbujcie najpierw rzetelnie popracować. Bo jak wiadomo nie ma nic za darmo. A jeśli ktoś marudzi ze nie oplaca mu się bo traci pieniądze na wydruki i rozmowy telefoniczne, nie zachowujmy się jak 20 letni student z 400 zl na miesiąc, bez zadnych nakladow nie zdobędziesz przysłowiowych złotych gor, a tak minimalny wkład włożony z cala pewnoscia mile nas wynagrodzi.:) Jest to typowa firma prawnicza w zachodnim stylu (nie dla większości leniwych rodakow) ile w siebie i swoje działanie wlozysz, tym więcej zarobisz Jestem bardzo zadowolon. Swoją drogą co do opisuj w założeniu niekompetentnego Pana z Tomaszowa, nie znam człowieka jednak każda firma popełnia błędy przy rekrutacji, może ten Pan tam długo nie popracuje, a może o dziwo za kilka miesięcy okaże się istną perełką sprzedaży usług, nie oceniaj firmy mającej kilka tysięcy pracowników bo jednym z członków jej najniższych szczebli ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS - Lublin

• Jak się pracuje w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Zobacz opinie na temat firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Kandydaci do pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korporacja Prawno Finansowa FENIKS