Opinie o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Perfekt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drukarnia Perfekt o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Johanes

Przerażają mnie te opinie, choć w drukarni pracowałem (w ellercie) , to warunki były o niebo lepsze, w życiu nie zgodziłbym się na pracę w takim miejscu

Jonass
@Johanes

Pytanie ile prawdy ile nie.

Jola

U was goraco,a na montazu jak w lodówce,bo maszyna musi być chłodzona,przy okazji i ludzie się tak chładzą że wcześniej pójda na renty zdrowotne,już 15 lat nie można rozwiązać tego problemu,takiego mamy dobrodzieja

ola

tam pełno sexoholikow-co za firma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx

t ak to prawda niby taki oddany donosiciel a sam postepuje zgodnie z regulaminem szkoda ze niema tam kamerki bo prezes lubi takie akcje

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Perfekt? Czy kandydat na stanowisko Malarz - szpachlarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
lolek

Prezesowi radziłbym codziennie rano odkazić biurko bo RUDY na tym biurku panienki przyjmuje

xxx

pytalam kilka razy ale zostalo to wykasowane ILE RUDYCH DZIECI POSIADA DRUKARNIA czyzby AZ juz tam nie pracuje to taki wrwdniak mnie tez obiecywal zlote gory

jebać_słoiki

99% to ciemna masa buractwa wieśniactwa i jeszcze paru innych:) 20 lat robi i już jest kimś

Spa

Najlepiej latem czy w tym roku będzie 45 na hali bo tęsknię za upałem.

obserwator

Czytam te opinie i uważam że wszystko co złe w tej firmie to wina tylko i wyłącznie kierownictwa i dyrekcji,nie toleruje się ludzi którzy czterema literami załatwiają sobie pozycje w firmie,niszczac po drodze innych.

eks pracownik
@obserwator

Daj spokój Asi. Każdy radzi sobie jak potrafi ;)

Darmozjad

Dawajcie na kocJana i lanca w styje

humor

Ok 2000 + 50% premi myślisz 3000 może być a tu już 2000 bo zapis Żyda a rudy Zenek się cieszy ze ma kolejnego jelenia

Coraz lepsze zarobki. Atmosfera w porzadku trzeba pracowac ale tak poza tym ok.

zorro

Amosferka smierdząca niestety

lukas772

Czy dalej te stare dziadki na ochronie przy bramie pracują? Te gburowate, zawsze nadąsane i z mordą podskakujące do każdego kto chodzi na dwóch nogach?

kola

badziewie i tyle

ono

siema kleje a co z prezentem ?

ono
@ono

chyba juz z tych nocek sie uzbierało

misiek kl 1

tak to prawda dla was co nic nie umiecie nie jest zle nic wam nie grozi dopiero za iles tam lat skoczycie sobie do gardel

sony

Czytam tu ze ludzi na emerytury powyganiał,to wszystko prawda,tak zrobił ze mną,a ja nie czuję się emerytką ,jestem zdrowa,mam duzo energii i powinnam jeszcze pracować, a nie siedzieć w domu,ciekawa jestem co byś zrobił tani cwaniaczku jak by tak Ciebie pogonili z roboty,jaką byś miał mine????????????????????????????????????????????????????????posiedział byś sobie w pełni sił w domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PAUL
@sony

tak zrobił bo to KANALIA

Jan
@PAUL

Szukam pracy , jak to czytam to mi niedobrze. Zwolnijcie sie i dajcie miejsce tym którzy chcą pracować . Dzwoniłem i obecnie nie szukają operatorów a ja porzebuje pracy !

ola

o płacy to ci nikt nic nie powie,jak złożysz cv to może coś ci powiedza,ale mocno w to watpię

y

jedz na wioche kup sobie nowa hulajnoge i czapeczke wroc do perfektu jako wlasciciel smieci i odpadow tak krzysiu prostaku

dumna
@y

MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Perfekt - Warszawa

• Jak się pracuje w Drukarnia Perfekt?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Perfekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Perfekt?

Drukarnia Perfekt
2.3/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Połczyńska 99
    01-303 Warszawa