Opinie o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Perfekt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drukarnia Perfekt o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Dorian

Chcesz pogadac to 605696757.Powiem Ci ktore są moje napewno stałe....

obserwator

A pamietacie jak kierownik wkładał pani Joli rece do majtek,ale sie działo 1!!!!!!!!!

zozo

Nigdy nie popierałem PISU ,wiem tylko ze jak dojdą do władzy to nie bedzie dobrze

Pawel

Ej myslicie ze pisowiec na portalu do Dorian :) kto niby bardziej moze byc zawistny Dorian albo powolny z biura.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Perfekt? Czy kandydat na stanowisko Malarz - szpachlarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Aliagca

aligatory to potwory bo całe zycie poszło w nowe maszyny

zozo

Na zasiłek to idz sam,ja mam swietną prace ,teraz jak PIS porzadzi to bedzie wam dobrze,POZDRAWIAM

Pawel

Czy sa teraz zatrudnienia na inne stanowsko niz technolog lub operatorfalcerki ?

PIS

Myslisz o kamerze czy iest nastepny idiota zatrudniony

@PIS

a Karinka

@ola

to taki fachowiec jak i jej tatuś-amatorzy

@zozo

Ola masz przynajmniej szanse teraz na zasilek. Moze lepsze czasy dla Ciebie nadejda.

zo zo

No to fajnie tam się dzieje,zatrudniał dobrych starych fachowców,to mu się nie podobali,wszystkich pozwalniał,a teraz zatrudnia amatorów poligrafów takich zresztą jak on jest,dobrze prezesie tak trzymać!!!!!!!!! oby tak dalej.

krótko i na temat

Przyszedł gość po zaocznych menadżerskich niby wyższych popsuł cała produkcję od farby po folie i papier oraz 500 innych a o prawie zapomniał i tak doszło do ....

ola

Mam nadzieje ze wygra PIS i zrobi porzadek z takimi nowobogackimi

juz wiem

a to ta podstarzała blond w loczkach

kto to jest jk jolanta

ZOZO
@123

CTP

...

Wolny rynek jest obecnie w Polsce, wiec moze osoby ktore sfrustrowane pisza zaczna gdzies pracowac i po prostu sie zajma praca a nie narzekaniem.

@...

ja pracuję,tylko na szczescie już nie u ciebie i teraz wiem że żyję

xxx

czy normalny człowiek pracuje cały czas po 12? czy normalny pracodawca karze pracowac po 12 i niepłaci ?

@xxx

Trzeba napisać tu i tam i zaraz (usunięte przez administratora) przestanie okradać ludzi,jeszcze z Unii dotacje bierze malwersant jeden,będziesz się w piekle smażył

miki

Nasza Jolanta,no no no ładne rzeczy!!!!!

do Agatki

założ fajne majtki

@do Agatki

J.K. tak własnie robiła

olaf

Własciciel zakłamany,nieuczciwy ,niesprawiedliwy,promuje mobberów,prawdy nie dojdziesz,zrobią z ciebie wariata,dokuczanie ludziom to normal.NIE POLECAM

rudy

ja tu pracuje i nikogo nie obrazam sam jestem ze wsi no nie calkiem kupuje mieszkani samochod juz zarejstrowalem teraz jestem sloikiem tobie tez tak zycze

KOLEGA

No własnie to po co zatrudniacie ludzi ze wsi,bo bliższa ciału koszula,i mozna ich wykorzystywać,mało płacić,zatrudniac na czarno,nie płacic za nadgodziny,taki człowiek na wszystko sie tu godzi ,więc jest wygodny,tam z warszawy to na palcach jednej ręki policzyć tych ludzi można,więc nie obrażaj rudy (usunięte przez administratora) ludzi,bo to tobie słoma z butów wychodzi,sam powinienes być tam tylko robolem,a najlepiej podpisz umowę z GS

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Perfekt - Warszawa

• Jak się pracuje w Drukarnia Perfekt?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Perfekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Perfekt?

Drukarnia Perfekt
2.3/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Połczyńska 99
    01-303 Warszawa