Opinie o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Perfekt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drukarnia Perfekt o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Perfekt w Warszawa

ono

srednia zarobków dosyc duza dla kobiet ktore nic niepotrafia ale dla chłopaka zadnej rewelacji pozdro

extra

w tym zawodzie robią tylko Ci co nic nie robią i Ci co robią za nich hahahaha frajerstwo prosto po przedszkolu lub wyrafinowane zboczylasy i chlejusy

praca

Pracuje w drukarni w poznaniu z tego co wiem w d. perfekt sa znacznie wyzsze zarobki . Myslicie ze szukaja kogos do pracy na introligatni?

do ola i krasnal

Niestety to nie jest forum dla frustratow i nieszczesnikow zyciowych. Proponuje serwis randkowy moze wtedy troche barw zycie nabierze.

crozby
@do ola i krasnal

ludzi mobbingowanych nazywasz frustratami,nie mów hop dopóki nie przeskoczysz,bo to samo moze Cię spotkać i wtedy będzie już nie fajnie

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Perfekt? Czy kandydat na stanowisko Malarz - szpachlarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
krasnal

To forum jest własnie po to zeby pisać,jak komuś dobrze to niech siedzi cicho,ja mam takie samo zdanie jak OLA

hahahahahahahahah

Najważniejsza jest merytoryka szwa na ..... sorry szefa na podnosniku tudzież na mównicy................

DO oli

Ola nie wszyscy sa niezadowoleni z pracy i pracodawcy a Twoje komntarze psuja opienie o firmie w ktorej chcemy pracowac. Dlatego uspokoj sie i zacznij zyc swoja nowa praca a ostarej po prostu zapomnij. Wyzywanie ludzi i frustracja nie swiadczy o Tobie dobrze.

ola

Nie to ja,dawno juz tam nie pracuje,ale na wspomnienie tego opasłego prostaka na wymioty mi sie zbiera

...

to caly czas ty DoriAn?

zadowolony

Naprawde czytam i sie dziwie prauje z firmy itc , praca w porzadku. Czasem ciezko czasem nudno ale wynargodzenie i robota jest. Jestem zadowoly a znajomych duzo szuka pracy.

oli

to oczywiscie odpowiedz na pytanie dla belgrad

belgrad

a jak sie dostac na miejsce głównego frajera?

zuza

on to bardzo bardzo lubi

@zuza

oczywiscie lizanie 4 liter,to prawda dlatego wszystko kasuje bęcwał

ukrainka

Są na lachona

hahahah

za plecamy (usunięte przez administratora) to trzeba umieć

cioty

usuncie lepiej te wczesniejsze bo nieręczę

ola

Ale to że atmosfera jest taka w tej firmie,to niestety wyłacznie wina własciciela,jednym się pobłaża innych moobinguje,jednych lubi innych nie,są lepsi i gorsi,a wszyscy szanowny panie powinni pracować na TAKICH SAMYCH ZASADACH,nie byłoby tyle awantur

takie tam

Pracy jest duzo wszedzie w kazdej dziedzinie zycia. Ale frajerstwo jest jedno i niechodzi o pospiech a o wywyzszanie jednych kosztem drugich bo ktos ma chody gdyby wymienic ludzi (usunięte przez administratora)to byscie byli w szoku kazdy operator w tej firmie niestety napierdala jak z kałacha to jest niezdrowe. Przyczyna jest bardzo prosta brak stałej obsady na maszyny. A bo ten to to a bo tamten to to.Hore i wredne ludzie.

on

brawo tak trzymac a tych niezadowolonych do biedronki

On a

Ja pracuje od niedawna mi sie bardzo podoba. Umowa o prace jest , praca jest i do tego nawet mila atmosfera. Czasem ciezko ale to chyba normalne,. POzdrawiam wszystkich niezadowolonyh i proponuje zrobic miejsce dla nowych ktorzy przyjda z innym nastawieniem.

jestem tranwerstyta a jola jest mezczyzna /

obserwator czy juz zapomniales jak mi w kiblu robiles loda teraz sie smiej z tego bo jestes gejem

obserwator
@123

Ale ja jestem kobietą więc nie fantazjuj,i nie pisz nowych scenariuszy,a o tym to Jola sama nam opowiadała ,cały dział to słyszał i było wesoło ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Perfekt - Warszawa

• Jak się pracuje w Drukarnia Perfekt?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Perfekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Perfekt?

Drukarnia Perfekt
2.3/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Połczyńska 99
    01-303 Warszawa