Drukarnia Perfekt

Opinie o Drukarnia Perfekt

Krzysiek Zielinski 2016-10-21 09:47
Szanowny Panie
Płaca zależy od tego co się wykonuje i stawka jest swego rodzajukontrakterm pomiędzy tym co Ty chcesz a tym co proponuje firma. To do Ciebie należy decyzja. Nikt nikogo nie zmusza. Każdy w każdej chwili może rozwiązać umowe.

Pozdrawiam
Krzysiek Zielinski
Krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl
tolek 2016-10-23 13:03
zalezy co bedziesz robił i co umiesz,na przygotowalni nie wszyscy mają 3.ooo na rekę,a ty chcesz na introligatorni tyle zarabiać,chyba jesteś optymistą
żożo 2016-10-31 10:27
Krzysiu nie sciemniaj,premia do 50 %,a nie 50% a to jest duza róznica,bo można dostać 0 %
krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl 2016-11-03 10:09
Panie ŻoŻo skoro jesteśmy per ty to podpisz się proszę.
Premia lub brak premii uzależniona jest od kilku czynników i są one znane obu stronom przy zawieraniu umowy. Nie ma widzimisię tylko są ścisłe reguły.

Pozdrawiam Krzysztof Zielinsk
krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl

żożo 2016-11-14 08:08
Panie Krzysiu nie sciemniaj Pan,nic nie jest wiadome przy podpisywaniu umowy to po pierwsze,a po drugie jesteś zięciem własciciela i bronisz jego interesow więc jestes niewiarygodny dla ludzi,a premie zabieracie własnie jak wam się widzi,bo sama tego doswiadczyłam wielokrotnie,więc daj se spokój i nie ośmieszaj się cwaniaczku
krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl 2016-11-15 07:39
Żałosne:)
Uciekaj z tej firmy w takim razie
Nikt na siłę nie trzyma

Miłego dnia
lukas772 - paleciak. 2016-11-16 15:04
@krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl Czy Pan był kierownikiem w tej drukarni i nosił okulary? Pewien kierownik wysyłał mnie do szatni gdy pracowałem sobie spokojnie wkładając kartki do podajnika. E, uciekaj, nie przeszkadzaj. I musiałem zamiatać całą hale za wszystkich.
Pozdrawiam

p.s. myslałem czy nie wrócić do Was na tydzień czasu. I pracowałbym w spódnicy. Bo lubię.
krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl 2016-11-16 16:53
Witam,
Nie, nie jestem osobą o której Pani/Pan pisze.
Jeżeli jest zainteresowanie pracą proszę o kontakt mailowy Krzysztof.Zielinski@drukarniaperfekt.pl Pozdrawiam
zuzia 2016-11-19 12:17
Tak to prawda,w tej firmie nie ma szacunku dla ludzi,człowiek to smieć,no chyba ze nosi się spódniczkę i daje się cztery litery to wtedy ma się duże poważanie jak co niektóre panie
PBsmajl 2016-11-26 08:00
Nie ma szacunku? Weźcie się ku*** do roboty, to i szacunek dla was się znajdzie! Nie jestem w żaden sposób spokrewniona z nikim w tej drukarni, a umowę dostałam szybko, bez znajomości, sami mi zaproponowali też szkolenie na maszynie. Wszystko tylko i wyłącznie dzięki pracy. A wiecie co to praca? Przychodzicie i robicie to, co do was należy najlepiej jak potraficie. Za darmo nic nie ma. Krew mnie zalewa jak przyjdzie taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i "tu za ciężko, tam za ciężko, tu za szybko, a z tym nie lubię pracować, nie mam siły" a zdarzają się często takie przypadki. Kto was trzyma w tej firmie na siłę? Kto wam KAŻE pracować w niej? Nie odpowiada mi, szukam nowej pracy. Kto chce, to ucieknie. Premii też nie zabierają bez powodu. Fakt, samej mi się zdarzy narzekać na tą firmę, ale nie przesadzajcie. Idealnie nie jest, bo nie raz jest za dużo zleceń i wtedy wszystkie weekendy i Święta się w pracy siedzi. Nie raz trochę olewają prawa człowieka, ale wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jednak gdy człowiek jest dla firmy, to firma jest dla człowieka. Można się dogadać.
lukas772 2016-12-02 12:14
Ja tam mógłbym pracować, nawet i w spódniczce. Zaden problem. Kiedyś pracowałem w tej drukarni.
LUKAS NUDI 2016-12-05 23:11
BRAWO LUKAS , idz do swojej pracy .
CBŚ 2017-01-08 19:50
Jak pięknie wyrwać się z tej zajebistej drukarni wybieram prace w KGB całe życie podpierdalac szukać winnych istny młyn.
JULIETTE 2017-01-21 11:14
np JOLA
Tiro 2017-01-22 14:11
Co was obchodzi kto z Kim jest . Zajmijcie sie moze swoja praca.
dONALD 2017-01-23 07:06
Jola K.
PAUL 2017-01-25 10:47
tak zrobił bo to KANALIA
Jan 2017-01-28 16:35
Szukam pracy , jak to czytam to mi niedobrze. Zwolnijcie sie i dajcie miejsce tym którzy chcą pracować . Dzwoniłem i obecnie nie szukają operatorów a ja porzebuje pracy !
lukas772 2017-01-29 19:48
Skoro piszecie,że jest źle, narzekacie na stosunki między ludzkie, niniejszym wprowadzam chwilowo poprawę tychże stosunków. Mężczyźni będą przychodzić w spódniczkach. Będzie weselej, mniej złości i agresji, więcej życzliwości a nie konfliktów.
zorro 2017-01-31 09:45
A jak tam pani Jola z montażu dalej sie tak panoszy i kierowniczke udaje
no 2017-02-13 08:47
Ja przez Panią Jolę Kossakowską to przeszłam koszmar w pracy,zamiast pojechać na szkolenie to zniszczyła mi moje montaze,robota poszła na maszyny no i wiadomo co było,to wstrętna podstępna baba,zakompleksiona i nienormalna,to samo zrobiła Małgośce
jaś 2017-02-24 18:09
Witam,

Czy Firma Perfekt S.A prowadzi obecnie rekrutację?
Jeśli tak to na jakie stanowiska i gdzie szukać nowych ofert
i czy jest dobrze płatna bo to też jest ważne.
Ewentualnie jak przekazać Cv.
Perfekt 2017-02-25 02:49
Obecnie poszukujemy :
- operatora falcerki
- pomocnika maszynisty
- krajacza
- operatora maszyny klejacej typu km .
- magazyniera

Cv prosze wyslac pod adres: karina.banasiewicz@drukarniaperfekt.pl
Leszek 2017-03-03 00:30
Taaka dobra praca, taakie świetne warunki, a wakatów coraz wiecej... Ho, ho ho !
Ptaku 2017-03-03 00:52
W końcu dojrzały gruszki na wierzbie !
? 2017-03-03 22:16
pora zwolnic slabych pracownikow?
lukas772 2017-03-03 22:29
Najłatwiej zwolnić, to jest oznaka słabości. Czy nie lepiej wysłać na szkolenie? Pracuje wolniej, słabiej bo czegoś nie umie ale chce pracować, stara się. Szkolenie może sprawić,że nabierze większej pewności siebie i będzie pracować jeszcze bardziej efektywniej.

Dla tych co majstrują nowe konflikty przewidziana jest kara - cały tydzień w spódnicy do pracy i w pracy lub mycie podłogi lub zamiatanie podłogi.
Kir 2017-03-04 21:29
A Perfekt kogoś zwalnia ? Czy tylko zatrudnia ?
parasol 2017-03-05 18:37
Chyba zatrudnia , ale oczywiscie juz jest i banda wszystko wiedzacych.
DKNY 2017-03-14 08:59
Panie BANASIEWICZ jak się mają Pańskie decyzje zwalniania ludzi z pracy którzy osiagną wiek emerytalny,wręczając im wymówienie Z PRACY -do propozycji ministra Morawieckiego do pozostawania w pracy mimo wieku emerytalnego plus propozycja nagradzania tych ludzi przez rząd.Ale mnie o tą nagrodę nie chodzi,ja mam w nosie te pieniądze, tylko zastanawiam się jak można być taka swinią i decydować o czyimś życiu,to jest każdego z nas decyzja osobista nie Pana,jeden chce pracować krótko ,drugi NIE!!!!!!!!!!!!! -- ŻEBY LUDZI NA SIŁĘ ELIMINOWAĆ Z RYNKU PRACY TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWYM CZŁOWIEKIEM
lukas772 2017-03-14 19:09
Zna ktoś profil tego Banasiewicza na jakimkolwiek portalu społecznościowym? Ten śmieć ma w 4 literach ludzkie życie, nie przejmować się,że osoba zwolniona lub wykluczona z rynku pracy może załamać się i zakończyć swoje życie. Ciekawe co rodzice Banasiewicza myślą o nim? Pewnie też widzą kasę jak ich zasrany synalek. Chętnie napisałbym do tego prezesika słów kilka w liście lub w mailu.
karol 2017-03-15 21:10
Przerazajacy jest ten frustrat nigdy niepracujacy w drukarni Perfekt.
Tylko po co mu to.
Moze z nudy.
Zak 2017-03-15 23:16
CO za postac ze mysli ze wlasciciel ma bezposredni wplyw na zwolnienie pracownika pracujacego na produkcji. Zastanow sie dwa razy jesli pracowales w tej firmie czy na pewno wlasciciel byl za twoim zwolnieniem...
2016 2017-03-16 09:24
A kto ma wpływ moze ten nad nami,zwalnia pracownika ,wrecza wymówienie ze niby likwiduje stanowisko a potem niedługo na to miejsce przyjmuje pracownika nowego i mniej mu płaci.Kto tym wszystkim kieruje,kto jest tam włascicielem,kto robił ludziom swiństwa,klientom swoim też jak się za śmietnik chował,itp długo i dużo można by pisać. więc gębe w kubeł jak nie wiesz i się nie odzywaj,a co przyjacielowi swojemu najlepszemu zrobił???????? Pewnie nie wiesz ale my wiemy
Zak 2017-03-16 17:32
Dla przypomnienia mamy 2017 Pan chyba mowi o swoich wspomnieniach z lat mlodosci ....
Proponuje ruszyc dalej, jak sie pracuje szybciej czas mija, moze Pan sprobuje.
I osobiscie mnie zupelnie nie interesuje zycie prywatne wlasciciela wole po prostu pracowac dostawac wynagrodzenie i wracac do swojej rodziny.
pola 2017-03-17 17:23
Popieram ludzi tu piszacych prawdę o tej firmie i jej włascicielu , jego życie prywatne rzeczywiscie nikogo nie interesuje i nie o to tu chodzi,faktem jest brak obiektywizmu ,uczciwosci, ludzkiej życzliwosci do człowieka a przedewszystkim sprawiedliwosci u tego osobnika,problemy są i będą w każdej firmie i w każdej społecznosci,tylko trzeba mięc troche przyzwoitości ,a niestety ten typ człowieka tego nie posiada
mo 2017-03-18 22:04
dla mnie praca jest w porzo, w wakacje mozna wyjechac na urlop co nie jest czeste w sezonowej branzy, wyplata na czas, podwyzke ostatnio dostalam minus to praca na 3 zmiany.
ola 2017-03-23 13:30
pracujący, pracujący i to wiele lat chłoptasiu
Tiki 2017-03-24 07:21
ToMK stad frustracja, my nie powiemy co my wiemy cwaniaczku, chyba Ze chcesz ?
ola 2017-03-24 09:26
żenada!!!!!!!!!!!!
OLA od lat te sama bzdury 2017-03-26 19:31
Chess zebysmy powiedzieli cos o Tobie pracowniku MK ? Niejedno wiemy , wiec spokojnie na emeryturze siedz a nie pisz tutaj. Zajmij sie czyms innym niz gadanie o bylej pracy.
tomkw 2017-03-27 06:18
Szukam pracy . Gdzie moge dowiedziec sie wiecej w tej sprawie ?
tk 2017-03-29 17:47
Ale Ola cały czas tam pracuje,mylisz z kimś innym,na emeryture Ola pójdzie za około 5-6 lat
frufru 2017-03-29 20:51
wyslij golebia.
Alfonzo 2017-04-04 11:52
Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hahaha
ola la 2017-04-05 20:04
windy co to za prostak juz
f 2017-04-05 21:47
najwazniejsza jest legia
TUKAN 2017-04-06 12:51
A pamiętacie jak JOLA wyrzuciła z roboty Małgoske i Terese,a to one ją tam sciągneły do pracy, wesoło tam było nie powiem,aż ciarki przechodzą na wspomnienie tego wszystkiego co tam sie działo
a 2017-04-06 18:37
Mam haczyk na Ole kto chce uslyszec? Smarujemy ?
tik tak 2017-04-07 09:31
game is over
Zostaw swoją opinię o Drukarnia Perfekt - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Perfekt