Opinie o Hoven sp. zo.o. w Modlnica

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoven sp. zo.o. w Modlnica

szukam pracy

A to co zostało zmienione? System prowizyjny? standardy? czy produkty?

Spokojnie

Hoven teraz naprawia to co zepsuł Pan (usunięte przez administratora)Będzie więc dobrze :). Szkoda tylko tego roku, który zmarnowaliśmy.

S.

A co, swędzą ręce aby coś obraźliwego napisać?

guziec
@S.

A co jest co? Jest co chwalic?

@guziec

Kilka razy próbowałem napisać co nieco, ale nie publikowali moich postów.

Forum zamarło. Czyżby jakaś poprawa?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Piotrek

Hej do Eksperta. Widzę, że na forum działa aktywnie może dobrze mu płacą. Ekspercie proszę wyduś coś o polityce płacowo - kadrowej w firmie. Chętnie poczytamy, a później na forum zweryfikujemy te informacje z bieżącymi i byłymi pracownikami................... Bo przecież w końcu to taka duża firma i ponoć daje dużo zarobić zwłaszcza na kierowniczych stanowiskach.

tysz prawdo

Najlepi to se samemu zobaczyc. Ja jestem doradcom techniczno-chandlowym w od dziale olsztyn i jestem zadowolony z warunkuw i umowy. Polecam wszystkim osobom bez wyjscia. Bynajmniej da sie tam godnie zarobic nawet jak sie przycisnie ostro. Pozdrawiam praconikow z calej polski - olsztyn jest z wami wszystkimi. Amen.

Ekspert Hoven

WOW - 2013-09-20 12:51:28 Tak sobie czytam te opinie i tak sobie myślę....po co ekspert HOVEN tak się tłumaczy??? Zgodnie z powiedzeniem tylko winni się tłumaczą... czyli dobrze nie jest, jeśli pracodawca wdaje się w dyskusję z "anonimowymi - niezadowolonymi" byłymi lub przyszłymi pracownikami. Nie często spotyka się pracodawców, którzy tak aktywnie uczestniczą w takich rozgrywkach słownych. Nie jest to moim zdaniem plus dla takiego pracodawcy..bo oznaczać to może jedynie to, że w firmie nie do końca wszystko gra. PozdrawiamDziękujemy za wypowiedź. Dwustronna komunikacja oparta na otwartym i rzetelnym przekazie to podstawowa zasada, którą Hoven kieruje się w relacjach z obecnymi i przyszłymi pracownikami.

WOW

Ekspert Hoven

Szanowni Państwo, W przeciągu kilku ostatnich lat Hoven z małej, lokalnej firmy przeobraził się w jednego z wiodących liderów w zakresie kompleksowej instalacji kolektorów słonecznych. Ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowanych pracowników, wielu z nich pracuje w Hoven od samego początku istnienia firmy. Jesteśmy Wam wdzięczni za każdą merytoryczną opinię. Zapewniamy, iż każdą z nich bierzemy pod uwagę. Od początku wyciągamy wnioski z popełnianych błędów, dzięki temu nieustannie się rozwijamy i udoskonalamy w każdym z obszarów naszej działalności. Jesteśmy świadomi, że Hoven działa w trudnej branży, w związku z czym praca jest pełna wyzwań. Dynamiczne zmiany wymuszane przez rynek powodują konieczność dostosowania firmy do obecnej sytuacji. Tylko w ten sposób możemy zapewnić firmie cykliczny rozwój, a pracownikom stabilne miejsce pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że są to zmiany, których wprowadzenie spotyka się z obawami, czego przykłady znajdujemy na forum. Wszystkich, którzy w przyszłości zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną zapraszamy do osobistego spotkania. Na każdym etapie otwarcie informujemy o warunkach zatrudnienia oraz odpowiadamy na pojawiające się wątpliwości. Dziękujemy za merytoryczne uwagi.

pracuje w Hoven od ponad roku. Wszystkie zmiany jakie zostały wprowadzone są OK. Wiem dlaczego pewne działania są wprowadzane. Kiedyś już pisała pozytywną opinię o firmie ale zostałam zakrzyczana przez hejterów. Może tym razem zostanę potraktowana poważnie. XYZ

Custom

Prosze nie generalizowac i nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Technika kolektorow to branża gdzie powinno się pracowac z pasją, tylko wtedy mozna robić dobrą robotę. Ja zajmuje się kolektorami od 2000 roku i powiem że szkoda że w ostatnim czasie powstało wiele firm co to tylko chcą robić pieniądze na tym, a gdzie dobro klienta. W tych firmach w ostatnich dwóch latach większość nastawiona jest na zysk. Pytam po raz kolejny a gdzie dobro klienta. Szkoda że taka piękna branża, a tyle złego się już dzieje. A przecież to dopiero początek, tak wiele mamy jeszcze do zrobienia. Pozdrawiam wszystkich

Grzesiek
@Custom

cześć, jako że masz duże doświadczenie w branży chciałbym się z Tobą skontaktować potrzebuję informacji. Jeśli odczytasz mojego posta, daj znać to prześlę swojego maila. Pzdr

Custom
@Grzesiek

Witam, w takim razie zostaw jakis namiar a skontaktuje się z Tobą. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych techniką solar

Ekspert Hoven

Hoven jest przygotowany na takie ewentualności, zawsze bierzemy pod uwagę, że mogą nastąpić zmiany w dofinansowaniach i staramy się z wyprzedzeniem być na nie przygotowani.

Dziś miałem spotkanie w OEX w sprawie Hoven. Sprawa krótka i treściwa, aczkolwiek praca w outsourcingu kojrzy mi się z pracą sezonową (dziś jest jutro nie ma). Ktoś ma doświadczenie jak się współpracuje z OEX? Warunki przedstawili nawet ok. Ale obawiam się o stałosć zatrudnienia. OEX czy Hoven?

Ekspert Hoven

Ekspert Hoven - 2013-05-26 12:05:57 jak firma dochodzi do momentu w ktorym zarzadzajacy wzieci z ulicy nie potrafia ogarnac sprzedazy i zaczyna sie wszystko sypac to jedyna droga jest albo zlikwidowac firme albo zrobic outsourcing dzialow. pytanie jaka musi byc firma handlowa (a hoven jest typowa firma handlowa) skoro decyduje sie na outsourcing dzialu handlowego?Ekspercie, zatrudnienie w dziale handlowym naszej firmy wzrosło kilkukrotnie w okresie ostatnich miesięcy i outsourcing działań jest jedynie dodatkowym wsparciem naszej prężnie rozwijającej się sprzedaży.

Ekspert Hoven

Niezorientowany - 2013-05-24 13:48:54 O jakiej wiośnie mówicie, skoro widzę że Hoven zrobił outsourcing działu handlowego do firmy Cursor?Niezorientowany, dzięki za podjęcie nowego wątku. Jak najbardziej korzystamy ze wsparcia firmy Cursor, jednakże nie wiąże się to absolutnie z redukcją naszego działu handlowego. Wręcz przeciwnie. Podczas ostatnich kilku miesięcy kilkukrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie w dziale handlowym. Firma intensywnie się rozwija i korzystanie z usług firm outsourcingowych, jako wsparcia szerokich działań wewnętrznych, jest tylko tego dowodem.

Niezorientowany

DTH

nie muszę dodać opini bo nikt mi za nią nie płaci, ale mam taką potrzebę: firma rozrosła się w przeciągu 3 miesięcy trzykrotnie. Mimo tego zachowali kontakt i zarzadzanie do poziomu DTH. Mam jasne KPI i wiem ile moge zarobić. Umawiaja mi spotkania i jest OK. To tyle. DTH z G.

Neutralny

Zgadzam się z przedmówcą - nastała "wiosna" dla sprzedaży w Hoven. Wiele pozytywnych zmian wprowadzono w kwartale pierwszym w dziale sprzedaży. Widać efekty w terenie i w wynikach sprzedaży. I z tego co się słyszy dalej mają być pozytywy - chcę się pracować. Niech żałują Ci, których nie ma w Hoven a Ci, którzy mają okazję aplikować - zachęcam, bo warto;)

Pan

Najpierw trzeba przyjść i sprawdzić a koordynatorow wszystkich już mamy - na razie przynajmniej - przykro mi w stosunku do ludzi rozczarowanych ale w firmie nastały duże zmiany w sprzedazy. Na razie daje 4- - auta mogłyby być lepsze . A z tego co wiem to sie teraz zarabia

Zostaw merytoryczną opinię o Hoven sp. zo.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w Hoven sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoven sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoven sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoven sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Hoven sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoven sp. zo.o.
2.7/5 Na podstawie 502 ocen.

Hoven sp. zo.o.