Opinie o Hoven sp. zo.o. w Modlnica

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoven sp. zo.o. w Modlnica

Kiewo

290 za jakis serwis czy ktos juz plcil i za co

Alicja

@MonaLisa, a czy odbywają się rekrutacje wewnętrzne w firmie?

erf

O rany to perzecież takie zarobki są na prawdę wysokie @sawcz, nie ukrywam, że takie stawki mi odpowiadały, ale wiadomo czy mają teraz jakieś ogłoszenie właśnie dla stażystów? Doświadczenie u nich zdobyte musi byc dodatkowo dość cenne. Dzięki za odpowiedź

MonaLisa

Bardzo słaba firma, pracowałam w Energia Polska SA (stare HOVEN) ok 2 lat, marne szanse na rozwój osobisty. Więkoszość pracowbników odchodzi sama po paru miesiącach - duża rotacja. Osoby na wyższych stołkach to niedoświadczeni zawodowo ludzie, patrząc na ich kompetencję to zatrudnieni zostali po znajomości. Firma nie kładzie żadnego nacisku na PR (szkoda im kasy). Dodatkowo doszłu mnię słuchy że firma nie płaci na czas lub w ógole podwykonawcom. Reasumując nie polecam.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Janek_warszawa

Dobra Firma dla studentki za 1500 netto (po okresie próbnym). Bogaty pakiet socjalny: Karta multisport (za 70zł z wypłaty) Brak Ubezpieczenia grupowego. Brak ekwiwalentu wczasów pod gruszą. Wymagania: Brak doświadczenia. Brak mózgu (Zarząd też go nie posiada, zatem się dogadacie) Oferujemy: Wysokie zarobki uzależnione od braku mózgu! Biurko Krzesło Laptop (4letni ale jeszcze śmiga) Myszkę (bezprzewodową!) Pakiet Office (bez licencji, po okresie próbnym 2 lat i odpowiednich wyników możemy zakupić licencję) Znakomite warunki pracy w biurze (10 osób na 12m2) Kuchnie z mikrofalą Brak szkoleń, bo i po co?

Zbyszek

Szanowni Państwo, firmy Hoven od jakiegoś czasu nie ma już na rynku zatem wszelkie komentarze zarówno pozytywne jak i negatywne są zbędne. Dodatkowo branża kolektorów pada ponieważ dofinansowania się skończyły. Będą kolejne rozdania ale ta branża nie ma już takiej przyszłości.

wtf

do KK - kasowanie moich komentarzy nic nie da, wszyscy w branży znają prawdę Hoven/Energia Polska na którą sami sobie zapracowaliście... Wystarczy poczytać komentarze od początku istnienia firmy, żeby zauważyć że nic w tym temacie się nie zmieniło. Żal mi jedynie Pana KK który nie spotkał się z porządną firmą! :)

trololoo

handlowiec ?

Paulina

Od samego poczatku mam problem z ta firma. W 2012 roku zostaly przez hoven zamontowane solary , do dnia dzisiejszego nie dzialaja prawidlowo. Sprawa poszla do sadu jednak nikt z tej firmy nie pojawil sie( byla to sprawa ugodowa). Wszystkie osoby zainteresowane prosze o kontakt meilowy pauliiina1992@o2.pl. mysle o procesie zbiorowym wszystkich osob poszkodowanych.

Ja również czekam już od miesiąca na serwis nawet nie odbierają moich telefonów

jan
@Ania

www.tanszyprad.com ecir.pl

riczi58

UNIKAJCIE TEJ FIRMY ZA WSZELKA CENE OD MIESIACA ZGLASZAM NAPRAWE I NIE REAGUJA TO BANDA OSZUSTOW

Poinformowany

Jakiś czas temu napisałem informację nt. firmy HOVEN i Energia Polska Inwestycje Sp. z o.o., a mój post został usunięty. Miała to być przestroga dla ewenentualnych podwykonawców, którym nagminnie nie płacą, a podwykonawstwo to również forma zatrudnienia, a przed takimi firmami należy ostrzegać, szkoda tylko, że gowork to ignoruje.

wojtas

Bredzisz kolego aplikancie na DTH Hoven. W Modlnicy firmy Hoven nie ma już od dawna, centrala mieści się ściśle w Krakowie. W dniu dzisiejszym rozmowy kwalifikacyjnej pewnie byś nie przeszedł, tak jakoś się składa, że wymagania są na prawdę profesjonalne. Jesteś dobry w zakłamywaniu rzeczywistości. Szukaj roboty u kogoś innego.

Sewek
@wojtas

Dlatego napisałem na razie. Znam dokładnie kolektor próżniowy, który masz i od kogo pochodzi. To nie jest nic nowego. Są instalacje z 2005-2006r. Długo przed instnieniem Hovena i wiem, co się z nimi dzieje teraz. Na razie jest fajnie :)

Radek

Witam Mam kolektory sloneczne firmy Hoven od 2,5 roku. Polecam. Najważniejszy jest handlowiec który dobiera i pomaga. Firma zainstalowała w mojej okolicy bardzo dużo zestawów i wygrali przetarg w Gminie obok więc jest ok. Co do systemu nie mam problemów, działa grzeje od 65 do 85 stopni od marca do października.

Krystek

Zalozyli mi ostatnio rurowe i nie mam zastrzezen

@Krystek

U mnie pracują już ponad 3 lata i jestem zadowolony

Sewek

Zobaczymy jak długo. Spodziewaj się niespodzianki za rok lub dwa

witek67
@Sewek

Jak do tej pory jest dobrze. Ostatnie widne dni woda w zasobniku 60-70 stopni. Przed czym mnie ostrzegasz Sewek ? Nie mam doświadczenia w takich instalacjach, na razie o dziwo można się poparzyć.

witek67

Te rurowe założyli mi dobre. Ostatnio grzeje jak laleczka.

solatik

Alicja a tylko Hoven wchodzi w gre..?

zrozpaczony klient
@solatik

Przyjmij się Alicjo do Hoven może poprawisz wizerunek serwisu tej firmy na Śląsku, bo jest fatalny.

monter

Witam Ja mam nie zapłaconą fakturę za montaż od września.KoleKolektory to fajna rzecz,ale zalezy ile kosztują ,jaki jest potem serwis. Montuję kolektory od 5lat i nie spotkałem nikogo kto by żałował.Wsprawie pytań pisać fhudormix@wp.pl

janinka

Witam, Właśnie przeszłam proces rekrutacyjny z firmy HOVEN na stanowisko w księgowości. Moje pytanie - czy w biurze również są problemy z wypłatami wynagrodzenia? Czy ta sprawa dotyczy tylko monterów lub przedstawicieli? Jaka atmosfera panuje w biurze? Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co zrobić a czas na odpowiedź mam tylko do jutra do 12:00 - pilne. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hoven sp. zo.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w Hoven sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoven sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoven sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoven sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Hoven sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoven sp. zo.o.
2.7/5 Na podstawie 502 ocen.

Hoven sp. zo.o.