Opinie o Traffica Sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Traffica Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Traffica Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traffica Sp.j. w Warszawa

Ama

ale o co chodzi? jak ja raz wypisuje książki nadawcze a raz pakuje to tez mam narzekac? opamiętaj się chlopie! trochę optymizmu!

@Ama

Lepiej zmień pracę jak najszybciej, jako kierowca łatwo znajdziesz pracę i za wyższą stawkę. Nieźle lecą w kulki :/

jaaaa
@bib

Przeciez tam nie pracują kierowcy cięzarowek wiec co to za brednie?????

Bartosz

Podpowiedzcie jaką umowę dostaje nowo przyjęty pracownik?

Iga

Bardzo dobra firma, polecam

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Traffica Sp.j.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Tak, stawki ostatnio wzrosły :-) Ja np. mam 17,50 za godzinę brutto

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Traffica Sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

@Ama - a czy jest możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym? I co masz na myśli pisząc, że "praca na wieczory"? Czy praca odbywa się w systemie zmianowym? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

@Karolina

Są różne mozliwości, niektórzy pracują od rana, jeśli ktoś chce na etat to też są takie - np dla liderek zespołów. akurat mnie nie intersował etat więcnapisałam o sobie. Praca nie jest zmianowa - pracuje się tyle żeby obrobić wszystkie zlecenia z danego dnia, więc raz jest od rana do wieczora a raz od popołudnia. Powodzenia!

@Ama

Oferują zlecenie, dlatego szukają studentów. Godziny pracy są powiedzmy że elastyczne, ale aż za bardzo bo w ostatniej chwili dowiadujesz się o której godzinie danego dnia kończysz.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Traffica Sp.j. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ANONIM

Nic nie organizuje ani nie oferuje. Pracownik jako osoba jest zmarginalizowany nikogo nie interesuje nic co jest z nim związane. Ma przyjść zrobić i pójść

El_Camillo

Szkolenia są z ochrony danych osobowych, tajemnicy korespondencji itp, ale nie kojarze innych specjalistycznych

bib

Na początku BHP i o ochronie danych. Generalnie nie ma za bardzo możliwości rozwoju w tej firmie.

ooo

Standardowo godziny pracy zaczynają się od południa (ok 16, więc niby jest to dobra praca dla studentów dziennych), a czasem są dodatkowe zlecenia i można przyjść wcześniej. Niestety nie ma sztywnych godzin pracy i trzeba siedzieć dopóki nie skończy się wykonywać swojej pracy. Czasem jest to godzina 19, a czasem 1 w nocy. Nie ma żadnych dodatków za pracę późnym wieczorem, a przerwa obowiązuję tylko jak przyjdzie się na wcześniejsze zlecenia i i tak nie jest płatna. Zarobki jak dla studenta nie są najgorsze i zawsze wypłacane są na czas. Teoretycznie można wziąć jeden dzień w tygodniu wolny, ale najlepiej nie piątek bo wtedy zawsze robią problem. Atmosfera dość specyficzna. Wszystko zależy od tego do jakiej grupy się trafi. Kompetencje osób zarządzających pracownią pozostawiają wiele do życzenia, tak samo jak sposób rozdzielania pracy. Brak możliwości rozwoju. Jeśli szukasz pracy na chwilę i nie masz zbyt dużych wymagań to praca jest ok ale na dłużej zdecydowanie nie polecam wiązać się z tą firmą.

Ama

Praca na wieczory, jak dla mnie bardzo dobra mozliwosc dorobienia w nieełnym wymiarze czasu. Na pewno bez porównania lepsza od pracy w fast foodach. Dobre warunki, atmosfera wporzo, blisko centrum i uczciwe podejscie do człowieka,kasa na czas. bez ściemniania. po 5 miesiacach pracy polecam.

@Kajka78 - mogłabyś podzielić się z innymi użytkownikami nazwą stanowiska, które zajmujesz/zajmowałaś w Traffica Sp.j.? Informacje na temat zatrudnienia i jak największa liczba konkretów jest bardzo pomocna przy podjęciu decyzji dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy.

Kajka78

Pracodawcy sprawiają wrażenie miłych ale nie dajcie się zwieść. Dwóch szefów to po prostu dwóch cwaniaków. Zarówno wpisywanie danych jak i ludzie z pracowni narzekają na pracę. Raz pracy mniej, raz więcej, generalnie w firmie panuje bałagan. Rotacja jest bardzo duża, umowy śmieciówki, obowiązuje nie formalny cennik błędów dla kurierów i pracowni, potrącają z pensji niezłe kwoty. Polecam znaleźć sobie coś innego.

zapracowana

Praca miała być od pon-pt po 8h z możliwością jednego dnia wolnego w tygodniu. Zatrudniłam się tam myśląc o pracy na PEŁNY ETAT bo taki miał być, okazało się że z tym bywa różnie czasem pracy jest więcej a raz mniej. Ogólnie raczej mniej. Odpadało mi na prawdę dużo godzin, późnym wieczorem dostaję się smsa że prace zaczynamy np 1h później. Prawie codziennie kończy się wcześniej. Zdarza się nawet że w ostatniej chwili dostajesz info że jutro masz wolne(nawet kilka razy w miesiącu). Jest to niepoważne ze strony tej firmy. Od razu powinni uprzedzać że praca u nich tak wygląda, że to bardziej 1/2 etatu. Nie można sobie zaplanować wydatków, ani czasu. Nic dziwnego że mają taką rotacje, bo każdy się w końcu wkurza i to rzuca. Praca na zlecenie. Przerwy niepłatne. Praca monotonna. Bez przyszłości. Nie polecam.

zapracowana

Anka_88

Ja polecam, bardzo dobre warunki biurowe, pieniądze tak jak uzgodnione zawsze na czas, dobry dojazd. Dobra praca na wieczory szczegolnie dla zajetych w ciagu dnia ;-)

Anka_88

firestone

Jasne, że się opłaca. A jeśli chodzi o zarobki to napisz konkretne stanowisko @Krys :)

(usunięte przez administratora)ale mi się podobało (pracowałem w komputerowym) dużo śmiechu mieliśmy z chłopakami ale zapierd*lać trzeba było. Przerwy są niepłatne i nie ma ich za wiele a właściwie to jedna

Amela

nie wiem kto tyle zarabia (7-8) bo normalnie jest 13

ppp

Ja pracuję tam kawałek czasu. Praca dla studentów, którzy chcą dorobić jest spoko. Jeśli kogoś gdzieś przerzucają( chodzi mi z komputerowego na klejenie znaczków) po prostu się tam nie nadawał. Jeśli chodzi o wiązanie przyszłości z tą firmą to niestety nie ma takich szans...

A$KA

Jak dla mnie fajna atmosfera, kasa zawsze na czas. Wcześniej pracowałam dorywczo w sklepie spożywczym i przyznam że zmiana wyszła mi na dobre :-) chociaż nie ma tu czasu na odpoczynek to te parę godzin wieczorem da się wytrzymać.

Wiola^

Jakoś inni nie mają takich problemów -nauka jest taka, że trzeba pracować, a jak chcesz pobumelować to faktycznie masz problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Traffica Sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Traffica Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Traffica Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Traffica Sp.j.?

Traffica Sp.j.