Traffica Sp.j.

Opinie o Traffica Sp.j.

2010-03-16 15:04
jakie warunki na wprowadzaniu danych ?? konkretnie stawki?
AnnBa 2010-04-23 00:26
to zrezygnuj z etatu, ja tam nie narzekam, mam um zlecenie choc wolalabym tat. A wieczory akurat mi pasują.
Mańka 2010-06-03 21:27
W komputerowym (gdy dobrze pracujesz) była stawka 13brutto/godz. plus 3 brutto za godzinę nocną, plus 3 za kontrolę. W najlepszym razie masz nawet 19zł br:) no chyba ze teraz to znieśli. Nie każdy moze dostąpic tej przyjemności;-p
anonim 2011-01-14 15:03
Dobra atmosfera, wypłaty zawsze na czas, ale nie dla kogoś kto chce sie tylko poobijać parę godzin..
anonim 2011-02-15 14:13
jutro jade na rozmowe tam....
czy moze mi ktos powiedziec jak to wyglada czego mozna sie spodziewac?
anonim 2011-06-22 22:40
może ktoś jeszcze się wypowie? co chwile widzę ogłoszenia że szukają tam do pracy
anonim 2011-09-29 17:13
dobra godna polcenie firma, naprawde mysle ze warto
anonim 2012-03-23 12:33
11 burtto jak nie wyrabiasz normy, 13 brutto jak masz norme, 14 jak masz 120% + stawek nocnych nie ma, [usunięte przez moderatora] dosc ostry praca dla osób z dystansem do siebie i wyluzowanych bo atmosfera jest co najmniej niestandardowa
Wiola^ 2012-04-17 14:49
Jakoś inni nie mają takich problemów -nauka jest taka, że trzeba pracować, a jak chcesz pobumelować to faktycznie masz problem.
A$KA 2012-08-21 23:00
Jak dla mnie fajna atmosfera, kasa zawsze na czas. Wcześniej pracowałam dorywczo w sklepie spożywczym i przyznam że zmiana wyszła mi na dobre :-) chociaż nie ma tu czasu na odpoczynek to te parę godzin wieczorem da się wytrzymać.
ppp 2013-01-12 17:09
Ja pracuję tam kawałek czasu. Praca dla studentów, którzy chcą dorobić jest spoko. Jeśli kogoś gdzieś przerzucają( chodzi mi z komputerowego na klejenie znaczków) po prostu się tam nie nadawał. Jeśli chodzi o wiązanie przyszłości z tą firmą to niestety nie ma takich szans...
Amela 2014-12-04 12:27
nie wiem kto tyle zarabia (7-8) bo normalnie jest 13
były pracownik 2015-02-11 13:36
(usunięte przez administratora)ale mi się podobało (pracowałem w komputerowym) dużo śmiechu mieliśmy z chłopakami ale zapierd*lać trzeba było. Przerwy są niepłatne i nie ma ich za wiele a właściwie to jedna
firestone 2016-05-13 16:24
Jasne, że się opłaca. A jeśli chodzi o zarobki to napisz konkretne stanowisko @Krys :)
Anka_88 2016-11-17 16:00
Ja polecam, bardzo dobre warunki biurowe, pieniądze tak jak uzgodnione zawsze na czas, dobry dojazd. Dobra praca na wieczory szczegolnie dla zajetych w ciagu dnia ;-)
Anka_88 2016-11-17 16:04
zapracowana 2017-03-07 18:03
Praca miała być od pon-pt po 8h z możliwością jednego dnia wolnego w tygodniu. Zatrudniłam się tam myśląc o pracy na PEŁNY ETAT bo taki miał być, okazało się że z tym bywa różnie czasem pracy jest więcej a raz mniej. Ogólnie raczej mniej. Odpadało mi na prawdę dużo godzin, późnym wieczorem dostaję się smsa że prace zaczynamy np 1h później. Prawie codziennie kończy się wcześniej. Zdarza się nawet że w ostatniej chwili dostajesz info że jutro masz wolne(nawet kilka razy w miesiącu). Jest to niepoważne ze strony tej firmy. Od razu powinni uprzedzać że praca u nich tak wygląda, że to bardziej 1/2 etatu. Nie można sobie zaplanować wydatków, ani czasu. Nic dziwnego że mają taką rotacje, bo każdy się w końcu wkurza i to rzuca. Praca na zlecenie. Przerwy niepłatne. Praca monotonna. Bez przyszłości. Nie polecam.
zapracowana 2017-03-07 18:04
Kajka78 2017-07-18 19:03
Pracodawcy sprawiają wrażenie miłych ale nie dajcie się zwieść. Dwóch szefów to po prostu dwóch cwaniaków. Zarówno wpisywanie danych jak i ludzie z pracowni narzekają na pracę. Raz pracy mniej, raz więcej, generalnie w firmie panuje bałagan. Rotacja jest bardzo duża, umowy śmieciówki, obowiązuje nie formalny cennik błędów dla kurierów i pracowni, potrącają z pensji niezłe kwoty. Polecam znaleźć sobie coś innego.
Karolina 2017-07-24 00:08
@Kajka78 - mogłabyś podzielić się z innymi użytkownikami nazwą stanowiska, które zajmujesz/zajmowałaś w Traffica Sp.j.? Informacje na temat zatrudnienia i jak największa liczba konkretów jest bardzo pomocna przy podjęciu decyzji dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy.
Zostaw swoją opinię o Traffica Sp.j. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Traffica Sp.j.