Opinie o Traffica Sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Traffica Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Traffica Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traffica Sp.j. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Warszawa Traffica Sp.j. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Kiedy spodziewacie się kochani naboru na specjalistów ds. wprowadzania danych? Na stronie mają informację, że rekrutacja jest wstrzymana, ale kto to wie, z kiedy ten wpis... Ile zarabia specjalista, jeśli w zeszłym roku 23-25 brutto za godzinę? Są premie dla piszących metodą bezwzrokową? ;)

Sugerujesz, że z własnej woli nikt nie chciałby zostawić pozytywnej opinii? Brzmi ekstremalnie. Ogólnie to chciałem zatrudnić się jako kierowca, ale mówisz że nie chcą dawać umowy o pracę... To tak u każdego czy tylko w tym konkretnym przypadku? I o co ci chodzi z tymi urlopami, ciężko dostać w takim terminie jaki odpowiada?

Pracownikkkkkk Nowy wpis

Pracujesz jako kurier- masz 10 dni urlopu na cały rok do wykorzystania czerwiec-wrzesien. Chcesz piątek wolny, jesteś przeziębiony lub poprostu chcesz kilka dni wolnego, nie ma mowy albo bardzo ciężko dostać zgodę bo kto cię zastąpi... Jednym słowem, trochę słabo. Poza tym praca ok, nie nadzwigasz się , nie spieszysz, stali klienci, nowe auta.

Witold

W internecie była rekrutacja dla kuriera kierowcy do odbioru korespondencji od klientów i przewożenia paczek. Trzeba mieć status osoby uczącej się. Głównie są tu przyjmowani pracownicy do 26 roku życia czy to nie jest warunek i można się dostać w każdym wieku? Napiszcie.

Łukasz Nowy wpis
@Witold

Umowy o pracę nie dostaniesz będąc kurierem. Zlecenie, może działalność gospodarcza.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Traffica Sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ola

Czy potrzebują teraz kogoś do wprowadzania danych?

@Ola

Niby potrzebują, ale nie przyjmują XD

@Nikt

Zdarzało się, że potrafili wyrzucać ludzi z najdłuższym stażem, bo w ostatnim okresie przyjęli 2-3 nowe osoby. Teraz jednak w tej dziurze nikt nie chce pracować nawet w okresie wakacyjnym.

@Nikt

Przeczytałam twój komentarz i mam pytanie. Na logikę, nie jest po prostu tak, że jakieś osoby się nie nadawały, i te nowe miały je zastąpić?

@Karolina

Na logikę osoby z najdłuższym stażem się nie nadawały? Czyją logikę? W rzeczywistości rzadko kiedy firma znajdowała osoby wyrabiające wyższe normy, a na logikę już taką ludzką, to nie stać firmę na tyle stanowisk, żeby rzeczywiście zastąpić osoby, które spędziły i spędzają tam za dużo czasu.

@Nikt

To jakie jest na to w takim razie wyjaśnienie, bo nie łapię? :/

@Nikt

Ile czasu pracują tam ludzie z najdłuższym stażem?

Ekspert ds. wpisywania
@Marek

Najdłużej? Pół życia Mareczku

maszyna z siódemki

Praca dla osób które nie mają żadnych aspiracji a chcą po prostu wymienić swój czas na złotówki. Praca monotonna na akord można siedzieć o 16-22 a następnego dnia do 1 w nocy aż metro nie jeździ, w okresie zimowym firma kończąc późno zamawia taksówki dla pracowników na dworzec gdański. Atmosfera jest generalnie ciężka, "kierownictwo" potrafi uciszać pracowników ponieważ ich wielkie umysły nie potrafią pracować w lekkim gwarze, grupa komputerowa ma też 'zaszczyt' pracować na dziale manualnym szczególnie w okresie świąt lub innych okoliczności gdy firmy wysyłają namiętne korespondencję do klientów. Minusy pracy: przerwa, toaleta podrapanie się po nosie nie tyle że jest bezpłatna co wręcz obniżająca pensję ponieważ bystre szefostwo wpadło na system normy i jej wyrabiania. pracownik podczas dnia pracy może być premiowany za prędkość pracy odczytywaną z programu porównując z czasem spędzonym na hali poprzez kartę magnetyczną. czasem wypicie wody jest negatywnie odbierane przez 'kierownictwo'

przeq
@maszyna z siódemki

Lol, to nic się nie zmieniło od lat. Ile to razy oberwało mi się będąc na dziale komputerowym, że wprowadziłem literówkę. Wyjście do toalety czy na siku to wyjście z głównej hali a tym samym potrzeba odbicia się karta i koniec liczenia czasu. Te weryfikacje czy masz rację, że wyszedłeś o 23.15 czy 23.17 ( wtedy był Adam z Albertem ) pokazywali nagranie z kamery jak się odbijasz. BARDZO się cieszę, że mnie zwolnili i poszedłem do innej, bardziej ludzkiej pracy. Te godziny pracy ... Wojskowa czasoprzestrzeń - od 13 do ostatniego listu a potrafiło to się zdarzyć o 23 czasem nawet 1 w nocy, jednak taksówki to były chyba do centralnego a nie gdańskiego, ale tu się sprzeczać nie zamierzam. Ogólnie czas spędzony w Traffica wspominam bardzo słabo, a pracowałem bo studia się musiały jakoś spłacić.

@przeq

Ano z tego co piszesz może i faktycznie jest się z czego być zadowolonym ale tak w sumie czemu sam się nie zwolniłeś tylko czekałeś aż oni to zrobią?

Mateusz

Serdecznie polecam pracę, szczególnie w grupie nr 7, tzw. "wpisie komputerowym". Miła atmosfera, kompetentny i niezwykle zabawny lider grupy oraz elastyczny grafik to tylko kropla w morzu zalet. Praca idealna dla studentów szczególnie studiów dziennych. Aczkolwiek perfekcyjną opinie psuje delikatnie sprzęt do pracy, który lata świetności ma już dawno za sobą.

Małgorzata
@Mateusz

Piszesz o morzu zalet, no to może daj ich więcej, bo właśnie tego szukają tutaj ludzie, podaj więcej tych zalet. Cóż to za morze?

Czy Traffica Sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Jedyne co można od nich dostać za darmo, to załamanie nerwowe i nie poszanowanie pracownika.

Haha, widzę, że na przestrzeni lat nic się w tym (usunięte przez administratora) nie zmieniło.

Firma nie zapewnia nawet lodówki do przechowywania obiadu a co dopiero Multisport.. :D

maszyna z siódemki
@Anonim

jest to jakieś horrendalne oszczerstwo ponieważ jest kanciapa z lodówką, mikrofalówką oraz czajnikiem nie licząc dystrybutora wody.

@maszyna z siódemki

Możliwe, żeby ktokolwiek o tej lodówce nie słyszał pracując tu?xd Chyba, że to ktoś spoza firmy takie cosie dziwne wypisuje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Traffica Sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

wpisywacz danych

tak

Honestly

Kiedyś pracowałam tam i szczerze nie polecam. Już pierwszego dnia zauważyłam niechęć między stałymi pracownikami tej firmy a jedną z pań kierowniczek. Fakt babsko nieznośne, wścibskie, stanie nad tobą i patrzy jak wykonujesz prace jednocześnie mrucząc jak stary kot. Każdy na nią narzeka, nie wiem czy prezesi firmy są nieświadomi, ale ta kobieta tylko psuje klimat firmy, która oprócz niej mógłby być ok, bo praca była serio fajna. W ostateczności odeszłam bo niestety była w niestałych godzinach albo na zasadzie „napiszemy smsa na która jutro”

Czy zdarzają się nadgodziny w Traffica Sp.j.?

Nikt

Oj ziomeczku, ile razy się siedziało do późna, że metro przestawało kursować i nie było jak wrócić z tego(usunięte przez administratora)dołka, a jak skończyłeś pracę to zabierali na inny dział.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Traffica Sp.j.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Oczywiście, że się pracuje. Trzymają pracownika i nie pozwalają mu wziąć wolnego po czym przychodzi się na 2 godziny i do widzenia. Żenada. Zwłaszcza jak ktoś jest spoza Warszawy i musi dojechać do rodziny.. Zero empatii. Firma (usunięte przez administratora)

Zakłamana firma, pełna hipokryzji, obgadywanie za plecami, wieczne problemy od pracodawców i przełożonych. Niepłatne przerwy, na które i tak nie można wychodzić bez komentarzy od przełożonych, ponieważ jak wiadomo powinno pracować się jak maszyna. Firma podobna do typowego internetowego "Januszexu". Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Jedyna rzecz na świecie z jakiej bym się ucieszył, to upadek tej firmy.

Też na to czekam. Dziwne, że pandemia nie wykończyła tego syfu, bo firmą tego nazwać nie można.

Joebless

Praca z początku wydawała się fajna, polegała na jeździe samochodem po mieście i odbieraniu korespondencji z firm według grafiku. Ludzie w firmie bardzo sympatyczni i pomocni. Niestety, później zaczęły się schody, problemy z chociażby jednym dniem wolnym czy kłopoty organizacyjne były na porządku dziennym, jednak nie przejmowałem się tym. Sam czas pracy jest dość nieregularny, zdarzają się cięższe i lżejsze dni. Dodatkowo były dni w których spędzałem w pracy kilkanaście godzin (8-22), z powodu braku chętnych. Nie przejmowałem się również umową zlecenie, na swoje jednak nieszczęście. Po przepracowaniu kilku miesięcy otrzymalem telefon z informacją, że nie będzie juz dla mnie pracy i że mogę juz w pracy się nie pokazywać. Było to dla mnie zaskakujące, gdyż na rozmowie o prace wielokrotnie musiałem zapewniać o tym, że będę pracownikiem na dłużej, a swoje obowiązki wypelniałem bez zarzutu. Okazało się, że było to powiązane z powrotem pracownika z urlopu zdrowotnego, więc de facto zostałem zatrudniony na zastępstwo, o czym łaskawie nie zostałem poinformowany przy podpisywaniu umowy, podobnie jak o innych sprawach, takich jak wieczorne zmiany czy kary finansowe za pomyłki. Podsumowując, jeśli ktoś lubi żyć z dnia na dzień a chce zarobić to śmiało, jednak ludziom którzy cenią sobie stabilizację i regularny czas pracy odradzam. Nie uświadczy tu nikt ani umowy o pracę, ani regularności. Firma nastawiona tylko na zysk, praca bez żadnych szans na rozwój, typowa przejściowa, jednak tylko dla odważnych, których stać na bycie zwolnionym z dnia na dzień.

User

Dziś widząc samochód tej firmy przeszedł mnie dreszcz przerażenia. Nie mogę powiedzieć nic dobrego o tej firmie. Pewnie nadal traktują pracownika jak (usunięte przez administratora) Nie płatne przerwy, brak lodówki do przechowywania obiadu, ciągła obserwacja na kamerach, (usunięte przez administratora) i prostactwo ze strony przełożonych. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, ciągłe obgadywanie i krzywe spojrzenia. (usunięte przez administratora)Omijać szerokim łukiem. Wszędzie będzie lepiej niż w tej firmie.

Anonimek
@User

oj nie nie byczq -1, mi sie fajnie pracowało

Czy jest możliwość w Traffica Sp.j. pracy na część etatu?

Tom

Jest taka możliwość; sytuacja jest zmienna i zależna od aktualnych potrzeb (kierowca, praca przy wprowadzaniu danych, praca przy korespondencji)

Bobasek

Bardzo fajna praca, spędziłem tu pół życia, nie (usunięte przez administratora) z normą. Praca w przyjemnej atmosferze i z fajną muzyką którą zawsze włączy lider by umilić czas. Drugi dział tj. "pracownia" również bardzo fajni ludzie, wcale nie popełniają błędów, aż chce się pracować

Wojciech
@Bobasek

Fajnie, że pozytywnie oceniasz to miejsce pracy. Czy Twoim zdaniem osoby bez doświadczenia zawodowego również by się odnalazły w tej firmie? Oceń, proszę.

@Wojciech

Doświadczenie nie jest potrzebne, wszystkiego można nauczyć się w chwile i przyjemnie pracować :D

Karabela

Czy istnieje możliwość podjęcia pracy przy wypełnianiu wniosków bez posiadania statusu studenta?

@Karabela

@Karabela Z tego co widzę na stronie internetowej Traffica Sp.j. są dwie oferty pracy i na każdej z nich jest dopisek "poszukujemy studentek/studentów" https://www.traffica.pl/praca. Ale myślę, że nic nie stracisz, jeśli pytanie skierujesz bezpośrednio do pracodawcy. Daj znać jaki rezultat?

Tom
@Karabela

Można nie być studentem

yyy

Firma zajmuje się m. in. opracowywaniem korespondencji zapakowanej jak i niezapakowanej, tak więc używanie telefonów jest niedozwolone ze względu na ochronę danych osobowych z którymi mamy styczność. Natomiast kawę można wypić w pomieszczeniu przeznaczonym do spożywania posiłków. Nie wnosi się jej na pracownie dlatego, że grozi to rozlaniem na dokumenty (które w wielu przypadkach muszą zostać nadane jeszcze tego samego dnia). W przypadku napojów w butelkach bądź w termosach takiego problemu nie ma i można wejść z nimi do miejsca w którym się pracuje ;)

Fryderyk

@Lil Bardzo dziwna opinia , mam wrażenie, że inspirowana przez konkurencję. im lepsze o firmie tym konkurencja bardziej aktywna.

Zostaw merytoryczną opinię o Traffica Sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Traffica Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Traffica Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Traffica Sp.j.?

Traffica Sp.j.