Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Lodzianka

Ale bzdura!! Akurat pani M z kadr to jedna z nielicznych osób które zasuwają i szanują ludzi - niezależnie od ich stanowisk. W sumie szkoda ze to nie Ona jest u nas zamiast duetu doskonalenia

Czy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

to zalezy do kogo zglaszasz

Zwolniona

Zgłaszasz problem. I...zostajesz zwolniona. Uśmiech. Jakie problemy.

Gosik

W Międzyrzeczu jest zamiatane pod dywan chyba że brygadzista zgłasza problem na pracownika to wtedy dyrektor reaguje a tak to nie musisz dzwonić lub pisać pismo odrazu do Łodzi wtedy może coś ruszy

Jaka umowa obowiązuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

umowy próbne są zwykle na 6 miesięcy

Henry

@Jerzy a to finalnie ,co wchodziło w zakres obowiązków?

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jerzy

Okej, dlatego pytam się o opinie o firmie , która nie zachęca do podjęcia tam pracy. Praca wydawała się okej chociaż coś tam śmierdziało (zarobki 200-250 zł netto za dzień pracy ale zero szczegółów dotyczących wykonywanej pracy) , czułeś się raczej jak niewolnik a nie partner. Także kierowca serwisant odpada.

pryntkii
@Jerzy

w łodzi pensja kierowcy w 2017 wynosiła 2100 lub 2300 mieś . 250 dniówki to przy ok 23 dniach roboczych wychodzi 5750 zł na rękę - nie realne

dla kierowców o etacie !

Pisząc uczciwie - dla kogo ta praca ,dla osoby silnej fizycznie ,psychicznie ,boco to pralnia zawozisz czyste ciuchy i odbierasz brudne np zapach śledzi :) lubisz jeździć w takim aromacie ? Kierowca jeździ w singlu często trzeba łachy wnieść na 1 piętro (bo tam klient ma szatnię ) (więc masz nowy etat - transport wewnętrzny ) pół biedy kiedy masz do wniesienia 1 worek łachów ale możesz mieć 40 worków po 15 kg każdy :) i tak latasz z busa zaparkowanego np 80 m od wejścia ,korytarz ,schody, korytarz i dopiero szatnia klienta :) (taki darmowy pakiet multisport ) i takich klientów możesz mieć 10 na trasie jednego dnia :) kierowca raczej zaczyna pracę ok 4:15 rano rozpoczyna pakować wóz . Jakie jeszcze atrakcje czekają kierowcę ,boco to firma która przykłada sporą wagę do higieny również (intymnej) więc kierowcy na niektórych zakładach wymieniają osobiście pojemniki na zużyte damskie (wkładki higieniczne ) - super praca dla kierowcy (obyś nie był fetyszem takich gadżetów :) xD ) dla mnie była to osobiście krępująca kwestia Uważam że takie pojemniki które są lekkie powinny wozić panie serwisantki a nie faceci ! taki osobny serwis damski ! Kierowcy w tej firmie to porządne chłopy ciężko pracują zasługują na dużo więcej niż dostają - Ja tam nie wrócę ale życzę im szerokości i przyczepności !

Omega3G

Witam Jak tam w cws? Zmieniło się coś na lepsze? Czy nadal bieda i wysokie normy?Alfy i Omegi pracują?

Nie wiem gdzie pracujesz ale chyba na innej orbicie. Mi tu jest dobrze, i pokaz mi firme w ktorej nikogo nie szukaja, nikt nie odchodzi i wszystko jest super. Trawa zawsze bardziej zielona u sasiada. Ludzie wracaja i to tez o czyms swiadczy. Idz sobie pracowac do wielkich wyzyskiwaczy. Mi sie kasa zgadza.

Jasne, z ramienia zarzadu :-D Nikt nie ma wpływu na to co uważam. To moje zdanie i każdy może mieć swoje. Mnie się tu podoba, a innym nie musi, jest wiele miejsc do pracy z wspaniałymi opiniami na gowork :-D Bo przecież wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Anka

(usunięte przez administratora). I praca ogromnie ciezka i szkodliwa. To nie czasy obozow koncentracyjnych a tak tu jest. Kto pracowal to wie. Ja ucieklam 2 lata temu. Kiedy od tych kwasow dostalam choroby, zeniktnie chciał mnie przyjac do pracy. Chorobg skory, wyglad chorej na aids.

Szukam pracy

Widzę, że szukają osób do pracy, ale te opinie mnie odstraszają. A pracodawca milczy. Chyba podziękuje :/

@Szukam pracy

Opinie są oczywiście bardzo ważne, ale wnioski należy wyciągać samemu. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą powinieneś złożyć CV i na rozmowie rekrutacyjnej dowiesz się dokładnie jakie warunki proponuje pracodawca i sam zdecyduj, czy Ci one odpowiadają czy nie. Nie sadzisz? Pod linkiem https://www.pracuj.pl/praca/cws-boco;kw można znaleźć aktualne oferty wolnych stanowisk. Daj znać jaką podejmiesz decyzję.

@Szukam pracy

Ja bym raczej powiedział, że opinie są 50/50. Biorąc pod uwagę innych pracodawców to te są całkiem dobre. Ja tam jestem zadowolony, że tu pracuję. W życiu nie przeniósłbym się do jakiejś ogromnej korpo.

Adrian

Dobrze wiedzieć, że jesteś zadowolony z pracy w firmie CWS-boco Polska. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz nam coś więcej o pracy w tej firmie? Jak ocenisz atmosferę oraz relacje na linii pracodawca-pracownik? Liczę na to, że uzyskam od Ciebie szerszy obraz tego, jak wygląda praca w tym miejscu.

Minnio
@Szukam pracy

(usunięte przez administratora) dzwigasz 2 tony dziennie. Sekundy wytchnienia. Brygadzista jak ss, ponizajaca praca. Wytrzymalem 2,5 miesiaca na sile. Peklem. Teraz zarabiam 1000 wiecej produkcja, normalne warunki, ludzie i przelozeni. Pracy pelno i nie za grosze i kosztem zdrowia. Myslcie i uciekajcie.

Ha, ha. Z jakiegos powodu juz tam nie pracujesz, czyja to byla Twoja decyzja?:-) W takich sytuacjach zawsze ma sie zal i rozgoryczenie, wiec pozwol, ze Ci co pracuja i realizuja cele maja zupelnie odmienna opinie:-D

Kierowca Poznań

Pracowałem w ty (usunięte przez administratora) jako kierowca strasznie mnie zrobili jak młodego obiecali kokosy założyłem działalność na czysto wychodziłem 1900 zł. A inni kierowcy mieli po 200 zł dniowki a ja 150. Cwaniaki odradzam ich!!!

Jan
@Kierowca Poznań

Skąd podejrzenie, że inni kierowcy mieli dużo wyższe stawki od Twojej? Z czego miałaby wynikać ta różnica?

pit
@Kierowca Poznań

a mozesż cos wiecej,jade dzis na rozmowe o prace na kierowce

Bardzo dobra atmosfera pracy. Zarobki nie należą do najwyższych w Łodzi, ale zdecydowanie praca jest przyjemna i kierownicy ludzcy. Jezeli się zrobi coś ponad zakres obowiązków albo pomoże innym to można dostać dodatkowe nagrody. ardzo cenię warunki pracy.

Sylwia
@Ewa

Świetnie, że potrafiłaś odnaleźć pozytywne strony tego pracodawcy. Takie opinie są tu, na forum, bardzo cenne. Wspomniałaś o tym, iż zarobki w firmie CWS-boco Polska nie należą jednak do najwyższych. A nie jest może tak, że pracodawca ten stopniowo podnosi swoim pracownikom pensję? Zachęcam Cię do tego, żebyś powiedziała nam coś więcej na temat systemu wynagrodzenia w tym przedsiębiorstwie.

@Sylwia

Pensja jest podoszona regularnie co roku. Dodatkowo oczywiscie, jeżeli zdobędzie sie odpowiedni poziom pracy to też mozna liczyc na wzrost wynagrodzenia. Ja po okresie próbnym dostałam podwyzkę.

Kinio
@Ewa

@Ewa @Sylwia Widać przykaz z góry aby pracownicy, w tym kierownictwo, zaczęli własnoręcznie stukać pozytywne opinie. Grunt się pali?

@Ewa

Jak długo w Twoim przypadku trwał okres próbny zatrudnienia w firmie CWS-boco Polska? Wiesz może, czy zdarzają się przypadki, że mimo zaangażowania pracownika w trakcie okresu próbnego pracodawca decyduje się na nie oferowanie umowy na stałe?

@Kinio

Bardziej Sylwia brzmi jak pracownicy gowork ktorzy chcą nakręcać opinie o firmie. Zarabiają na tym. A ja jestem zadowolonym pracownikiem i nic mi się nie pali.

Papa
@Ewa

Napisz kochana jakim cudem dostałaś te podwyżkę po okresie próbnym.?

@Ewa

(usunięte przez administratora) pracuje tam ponad 2 lata i tylko raz dostałem podwyżkę 200 brutto tylko dlatego że musieli bo była podwyżka inflacykna i te pensje poniżej 3000 (usunięte przez administratora)

Jan

Nie używaj tego typu określeń. To zrozumiałe, że możesz być zdenerwowany, ale to zupełnie nie pomoże. Zamiast tego napisz proszę czy dostępny jest system premii? Widzę, że podwyżka jest niemożliwa, ale może połączenie premii z pensją daje całkiem dobre pieniądze?

były kam

już wiele lat upłynęło od mojego rozstania jeszcze z firmą cws-bo"K"o....z tego co słyszę jest coraz gorzej...ph i dk odchodzą, cws (stary cws) leży, ponoć ktoś z Berendsena przyszedł i robi dobrze konkurencji...tak trzymaj ! jak wpłyną wypowiedzenia (chodzi o odzież) od dużych a nawet bardzo dużych klientów to Pani prezes chyba zacznie szanować ludzi....a wiem, że wpłyną, w przeciągu pół roku stracicie bardzo wiele. pozdrawiam i chyba z perspektywy czasu nie polecę tam pracy... ps. w konkurencjach podstawa zaczyna się od 3k netto :)

szukajaca zatrudnienia
@były kam

napisz gdzie chętnie podejmie tam zatrudnienie

Sebastian
@były kam

Byłeś niezadowolony ze swojej pracy, co konkretnie zaważyło na takiej opinii? Nie napisałeś żadnych konkretów, jestem ciekaw co dokładnie Twoim zdaniem nie działało do końca tak jak trzeba. Może są też jakieś plusy, warto je wymienić żeby ukazać pełen obraz pracy w CWS-boco.

@Sebastian

Jakby pisał jakiś automat. Takie same pytania widnieją pod innymi komentarzami.

he, he skoro juz ktos poruszył ten temat to czy ktokolwiek widział by finansowy sam coś zrobił?

cosik

@T. A może raczej trzeba napisać do Ciebie "M."? Poziom twojej wypowiedzi, kultura, używanie słowa "pasożyt" zwyczajnie świadczy o tym jaką jesteś osobą i kto został w firmie. Oczywiście nie ujmując nic pozostałym pracującym, którzy zapewne są niżej w hierarchii ale umysłem bija cię na głowę. Podobno agresja i nerwowość to oznaka słabości. W sumie w personalnym u MM lub przy pozyskiwaniu osób na produkcję musi być nerwowo. Cała ta siatka, której szczątki zostały jeszcze w rękach pani prezes wkrótce się rozsypią. AJ zgarnie MM czy MW i oby wtedy ktoś poszedł po rozum do głowy i zadbał o prawdziwie mądre osoby które jeszcze pracują w firmie.

cosik

Oj "(usunięte przez administratora)" chyba dostajesz smsami powiadomienia o nowych postach, bo strasznie szybko odpowiedziałeś na mój wpis. Przypadek? Raczej nie. Pani (usunięte przez administratora) jest znana z jątrzenia szczególnie za pomocą niedoszłych magistrów. Czarno to widzę :-) No a wpis o pomocy ze strony AJ rozbawia na długie godziny

T.
@cosik

Oświecenie! Po to chyba są. Nie ma co z tobą gadać bo widać ze jesteś jednym z tych pasożytów których na szczęście coraz mniej. Baw się dobrze!!

cosik

Mierna firma z jeszcze gorszym zarządzaniem. Obecna p. Zarządzająca(usunięte przez administratora) nie potrafiła zarządzać regionem a teraz wzięła się za TC? Marny efekt dla firmy. Przez lata wycinała ludzi znających się na tym co robią bo byli zagrożeniem. Teraz został jej tylko "Mielczący" klakier . Generalnie firma zepsuta od srodka. Prezesik AS uciekł już dawno, zostawiając na pastwę losu starych znajomych. Jak się okazało bez znajomości nie wytrwali długo. Niech firma zaprezentuje wyniki finansowe z Polski to będzie pełny obraz.

Tomasz
@cosik

Pracuje tu już kilka lat i cieszę się z tych zmian bo wreszcie jest osoba która szanuje ludzi i z nimi pracuje na dobre i na złe. Dla cosika: jesteś jednym z tych co wylecieli z regionu - bo wyleciały tylko świtę krowy które nie raczyły pracować i zwalały wszystko na nas. Na produkcji tez na szczęście nie ma już sadysty. Teraz jest normalnie kto pracuje ten ma, szkoda tylko ze miły pan wciąż jest choć chyba praca się nie skalał. Z tym akurat się zgodzę...

Zatrudniona
@cosik

PUDŁO, wyniki są prezentowane wiec dawno już tu nie pracujesz!!

@Tomasz

Hmm, o jakiego miłego Pana Ci chodzi?

T.

to Pracujesz tu czy udajesz. Ten od finansów. chce zwalniać ludzi bo sam chyba nic nie umie no i wywyższa się jakby niewiadoma kim był a zwykłego dzień dobry nie umie

Ktoś

Witam . Praca w cws-boco jest coraz gorsza. Coraz gorsze pieniądze klienci odchodzą i premia odchodzi z nimi Doradcy musza robić wszystko tabelki aneksy umowy rozszerzenia itd. Coraz więcej zadań jest do robienia, każdy z działów nie jest za nic odpowiedzialny tylko zawsze DK, odzież ginie na pralni lub kierowca zawiezie nie do tego klienta co trzeba i wina jest DK, pralnia zawinił wina DK, klienci się wkurzają i składają wypowiedzenia, Spotkania co miesięczne w Łodzi które nic nie wnoszą telekonferencje w każdy wtorek które nic nie wnoszą robione są bez potrzeby. Notatki w SF Podwyżka dla pracowników jest co roku 3 % twojego wynagrodzenia brutto śmieszne PIENIĄDZE. W samochodach instalacja GPS telefony i laptopy kontrolowane czy przypadkiem nikt nie korzysta z tych narzędzi prywatnie. Od momentu zmian w zarządzie Prezes dyrektor kierownik w Cws jest coraz gorzej dotyczy najbardziej Łodzi oraz region Centrum. Co chwilę są wprowadzane podwyżki dla Klientów a konkurencja jest dużo tańsza Pozdrawiam

Santee
@Ktoś

Bardzo trafne spostrzeżenia. Wszyscy o tym wiedzą ale wolą zaklinać rzeczywistość. Cały pion szefostwa Regionu Centrum to kpina z inteligencji ich podwładnych. Szczególnie dotyczy to obsługi klienta z jego nadkierownikiem zespołu doradców. Radzę głęboko się zastanowić zanim ktoś zacznie aplikować na stanowisko doradcy, zaniedbacie rodziny i stracicie zdrowie a to nie jest warte żadnych pieniędzy. A do "starych" koleżanek i kolegów zasiedziałych w tym bagnie napiszę: uciekajcie stamtąd jak najprędzej bo naprawdę są normalni pracodawcy a sama praca może być przyjemnością a nie traumą jak ma to miejsce w cws-boco....ups cws - przepraszam. Takie miany jak zmiana nazwy firmy wychodzą im najlepiej. Pamiętajcie, że naprawdę dobra marka nie zmienia kilkukrotnie nazwy podczas swojego istnienia na rynku.

DK
@Ktoś

Czyzby nasza Baśka?! Ja się cieszę ze od podziału na regiony wymagają bo teraz mam kasę na jaka sam zapracowałem, jak trzeba pracować za kogoś tj ktoś to tez płaca. Wszędzie trzeba pracować - tu tez ale ludzie są normalni i wywalają święte krowy które udają ze pracują. Brawo za to! Życzę ci dobrze ale dłużej robić za ciebie już nie chcemy!

Santee
@DK

Rozczaruję cię kolego, to nie Baśka. A teraz zamknij oczy i pomyśl ilu doradców zmieniło się w ostatnich 3 latach, naprawdę dużo prawda ? Kilkanaście osób. Wszystkie były "świętymi krowami" ? Za wszystkich trzeba było pracować ? Wiesz, jak ktoś taki jak ty jest ulubieńcem A.R. i obtańcowuje ją na imprezach to rzeczywiście może mieć lepiej niż inni ale oprócz takich są też ludzie honorowi. Fajnie, że tak dobrze Ci płacą za zastępstwa, już niedługo będziesz miał okazję znów sobie dorobić w tym temacie..... Powodzenia :)

@Ktoś

Mam samochód służbowy i nie ma w nim GPSu, wiec nie jest to prawda co piszesz.

Na jakie warunki finansowe może liczyć przedstawiciel handlowy -podstawa, premia Jak wyglada rynek woj wlkp

Bartosz
@Zainteresowany

Aplikowałeś finalnie na stanowisko przedstawiciela handlowego? Jeżeli tak to chciałbym, abyś napisał nam, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie warunki zaproponowała Ci firma CWS-boco Polska? Na Twoje pytania niestety nikt nie odpowiedział, dlatego mam nadzieję, że będziesz tak uprzejmy i pomożesz użytkownikom, którzy mogą w przyszłości znaleźć się w podobnej sytuacji.

Jola

A co myślicie o ochronie u nas i przed wjazdem od strony szlabanu???

Gdgu

Panie z biur z łodzi są bezczelne,niemiłe,chcąc się czego kolwiek od nich dowiedzieć to podnoszą glos bo uważają że są ponad wszystkich i ze mają do czynienia z plebsem.

Aga
@Gdgu

A konkretnie to o jaki dział chodzi? Wszystkie są niemiłe?

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.