Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Rufi

U nas na hali już nie przesiaduje żona dyrektora. Teraz to ponoć miesza w DHL w Skwierzynie. To co wyprawia jest żenada.

Inny

Boco Międzyrzecz. Skoro temat ruszony- najbardziej w tej firmie boli to, że nie wszyscy są równi w stosunku do rozporządzeń wewnętrznych. Np. BHP na hali magazynowej. Wszyscy muszą mieć środki ochronne, żona pana dyrektora wchodzi w butach na obcasach. Pomijam jej bezpieczeństwo, ale dlaczego ona jedna nie musi się stosować?Nikt nie zwróci jej uwagi, bo wszyscy boją się zwolnienia. Niestety smutne to, ale to ta pani rządzi tą firmą. Według zasady lubię- nie lubię.

XXX

Żona kierownika w Miedzyrzeczu chodzi po firmie i mowi ludziom uważaj,bo Cię zwolnię. Słabe.

Fatalna atmosfera. Brak kompetencji u żony dyrektora.Ciagle humorki i szukanie winnych.Firmą nie powinno rządzić małżeństwo, bo przenosi swoje problemy na całą firmę. To nie jest dobre miejsce pracy.

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
rak

co sie dziwić teraz koleżeństwo jest górą. Zobaczcie na pralni. W Łodzi koleżaneczki, w Miedzyrzeczu wielka chala, pana Marka z dnia na dzien wyrzucila a byl naszym dyrektorem i tutaj wiemy jak pracował.

Lol

Witam. Jeśli w CWS w Międzyrzeczu przestanie rządzić (usunięte przez administratora)to dobrzy pracownicy od wielu lat zostaną w pracy. Jak tak długo może być, że to (usunięte przez administratora) Cws w Międzyrzeczu wybiera sobie kogo zwolnić, a kogo zostawić. Cała firma jest zastraszona, co żona dyrektora jeszcze wymyśli. Bo już zostały zwolnione osoby, co wiele lat sumiennie pracowały dla tej firmy, a że(usunięte przez administratora) nie zna procesów pracy to się wtrąca do wszystkiego. Jak może (usunięte przez administratora)razem pracować w jednej firmie, a dyrektor to też nie zna procesów pracy działów i tylko powołuje się na widzi mi się swojej (usunięte przez administratora). A inni kierownicy to muszą ich słuchać.

Ktosiek

Witam. Można poprosić o jakąś aktualną opinię na temat pracy w tej firmie? Chodzi o dział pakowania i etykietowania-jakie warunki? Pozdrawiam

Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się błędy ale to nie znaczy, że jest źle. Przeciwnie to dobra firma, znająca się na tym co robi i do tego dobry pracodawca.

Czy CWS-boco Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Zapewnia kartę fot profit.

Zapewnia kartę fit profit. Sorry za literówke

Nadal pracujący

Najpierw sie zwalnia z pracy a potem robi smrodu na starych śmieciach żenada! Pamietaj że niektórzy nadal tu pracuja i chcą miec prace w tych czasach. Co za ludzie jeny!

P.

Najlepiej najpierw kogos niesłusznie oskarżyć a potem jak sie wszyscy wkolo zaczeli domyslac czyj to wpis to ze strachu usunął! Jaka odwaga. Jesli tak ci zle i jestes taki najlepszy pracownik to idz zgłosić do zarzadu czy kogo tam chcesz osobiście zobaczyny co powiesz na swoj temat i czym udowodnisz te bzdury. Pzdr dla wszystkich

Lola

Międzyrzecz to jakaś pomyłka tam Pani kierownik myśli że jest Bogiem. Zero rozmowy normalnej z pracownikiem. Chodzi od rana nabuczona aż człowiekowi się odechciewa pracować. Wszyscy mają jej dosyć. Jej kompetencje dają dużo do życzenia.

Czy często w firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

To zalezy na jakie stanowiska.

pozytywny

sama firma jest spoko i większość ludzi też, są oczywiscie takie smrody jak te co inni opisują, ale tak chyba jest wszędzie. Czołem!

No Właśnie!! Widać że ładnie się tu dzieje bo bióro podpisuje się tu jako pracownik z produkcji pracują z domu i się chyba nudzą bo nikt z nas nie mowi że pani D. Załatwia wszystko chyba że tym z biur bo na proodukci jej wogole nie ma a wcześniej jako kierownik też prawie wcale. Moglyby zamiast tych bzdur wrócić nadgodziny do płacenia zamiast odbioru. Ale Dobrze że zakład daje radę z koroną! Pzdr!

Neutralny

Po pierwsze praca zdalna jest w wielu firmach więc to normalne i takie mają prawo po drugie biuro pisze się przez u a po trzecie z tego co wiem w wielu firmach bezpośrednimi przełożonymi na produkcji pracowników są brygadzisci a oni podlegają kierownikom więc oni mają chodzić po produkcji i pilnować ludzi i zdawać raporty itp chyba nie znasz niestety schematów nie tylko tej firmy ale tak wygląda wszędzie ale jak widać chodzi o kasę bo sam to stwierdziłeś że nadgodziny mogły by wrócić

pracownik2
@Neutralny

uderz w stół a nożyce same się odezwą. Jak na neutralnego to słabo. Ten poziom: do szczoty lub pilnować pracowników znamy z codziennej pracy. Przykre ale sami potwierdzacie ze tak właśnie jest teraz w zakładzie. Chamstwo i brak szacunku dla ludzi na niższych stanowiskach. Obie panie z Łodzi nie mają ani wiedzy ani przyzwoitej kultury. Wiele osób widziało jak każda z nich wydzierała się do innych, G - nawet na korytarzu na pana Marka - wstyd. I Neutralny - nie odpisuj można zmienić pracę. zrobię to szkoda tylko kolegów

@pracownik2

Marku, moglbys nie krytykowac swojej przelozonej i kolezanki tylko dlatego, ze ktos cie odsunal od wiekszej odpowiedzialności. Jak masz odwage to powiedz im to w twarz.

@pracownik2

Znajdziesz sobie napewno nowych kolegów! A zakład po stracie takiego ODDANEGO pracownika postara się podnieść i jakoś działać dalej ;) szerokości kolego!

obserwator

Brawo pani kierownik czy dyrektor! wszyscy widzą jak chcecie tego człowieka wykończyć i jeszcze zrzucacie na niego? Tak was boli ze to jedna z nielicznych osob ktorą szanowaliśmy i szanujemy.

@obserwator

Szczegolnie szanowali go ci co sie na nich wydzieral i wyzywal od nieudacznikow.

Ktoś

Wielka racja!

Choć w Łodzi jesteśmy zastraszani to może ktoś to przeczyta. Łódzkie panie kierownik i dyrektor nie raczą tu przychodzić i pracować. Wszystko załatwia p. Dorota chociaż nie jest już kierownikiem. Może ktoś zastanowi się czy są potrzebne. Tak tu jest gdy rządzą te co tylko podlizują się do Niemców. Podobno na nic nie ma kasy wiec po co trzymać 2 nierobów

A może byś powiedział o znikających matach .

Spoko praca. Przynajmniej wiadomo co robić i co chce kierownik. Pozdrawiam wszystkich marudzących w tę piękną niedzielę.

trochę normalności

po co takie ciągłe nakręcanie - czy jak zamkną zakłady to wypłacisz nam wynagrodzenie skoro jesteś taki mądry? Przeżyłeś podobną sytuację, ze udajesz wujka dobra rada? ja chce to przetrwać i mieć dalej pracę

Ilona
@trochę normalności

Wypowiedź @anonim została w całości usunięta przez administrację strony (pewnie naruszył regulamin serwisu). Nie wiem zatem, do czego sam się odniosłeś. Ale korzystając z okazji dopytam Cię o coś. CWS-boco szuka teraz Specjalisty ds. Marketingu. Wiesz może, czy wymagane jest tam doświadczenie, jeśli chodzi o to stanowisko?

nigdy w życiu !

w dniu gdy została ogłoszona na Świecie pandemia korona wirusa a w PL chorych i zakażonych przybywa nie wiem czy robotę jak mają ci ludzie w BOCO fizyczną (pralnia sortownia kierowca) przyjąłbym za 8000 zł netto na mieś -za duże ryzyko własne

Faktycznie, jest to blad. Nie mam problemow aby sie do niego przyznac, mysle ze kazdemu sie zdarzaja, szczegolnie jak sie ma maly telefon i grube paluchy;-) Pozdrawiam i zycze radosnego zycia, przyda sie Panu.

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.