CWS-boco Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o.

ciekaw co nowego 2017-05-16 19:47
Witam,

A jak jest na produkcji w Cws ?
no Ja 2017-05-17 23:01
piknik Dąbrowa Górnicza 10 czerwca -WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!Prezes zapraszał rok temu wszystkich.........Czyli pracowników z rodzinami"Do zobaczenia za rok........."10-lecie, kojarzy się każdemu z wypasem .Zobaczycie jak firma funkcjonuje.Po kiełbasie, karczku, szaszłyku ,pare piw i do domu...PIKNIK NA 100 FAJEREK.Do tego po długopisie firmowym i kubku hehehehe.Pracownicy którzy przepracowali 10 lat,powinni jakiś konkretny upominek dostać,jak juz żal wsadzić pare stówek do koperty zasłużonym pracownikom .Na pikniku juz i tak zaoszczędzą bo nie jest wyjazdowy ,więc dojazdu nie opłacają, noclegów nie opłacają,rodzin-dzieci nie sponsorują,więc chociaż dla pracowników mogliby sie postarać ....A swoją drogą mogliby autokarem z pod zakładu dowieź ludzi.Koszta??????To może trzeba co nie którym uciąć aby innym dać....
stary_wiarus 2017-05-19 14:44
Lubię tu czasem wpaść poczytać czy coś się przez lata zmieniło w boco, ale widzę, że ciągle po staremu ;)
biooo 2017-05-22 22:46
Jak widać moderator usuwa wpisy niewygodne dla władzy. Pracujcie dalej mróweczki aby zarząd miał premię nawet po kilkadziesiat tysi za wasze punkty % .
Słyszeliście numer jak firma ośmieszyła się na forum? Zamiast info o członkowstiwe koalicji BHP, komuś się przestawiły litery i wyszło ze prezes reprezentuje "kolację"... :-)
Rewelacja, proponuję zapytać w przedszkolu, tam radzą sobie z takimi tekstami :-)
papa 2017-06-01 21:39
Gdzieś uciekł temat podwyżek kwietniowych. Podobno wybrani dostali tylko siedzą cicho.......
o rany 2017-06-13 12:27
ten nowy dyrek od sprzedaży to słabiutki jest - nie bardzo kuma o co chodzi w biznesie...
bio 2017-06-14 22:50
Już rok temu ktoś pisał o zmianach na wiosnę znaczy ktoś miałdobrą wiedzę o tajnych zmianach. Teraz firma powoli znika z portali internetowych. Czyżby powiew świeżości i oczyszczenia ?
lato 2017-06-24 15:22
CWS boco w skali 0-5
Kolesiostwo -5- fory dla znajomków
Poziom zarządzania- 0- firma w ciągu niespełna 10 lat zarządzania przez obecnego prezesa w szarym końcu konkurencji
Atmosfera- 0- każdy patrzy jak donieść na innych
Sytuacja finansowa - minus 1
Perspektywy dla pracowników- 0
Liczi 2017-06-26 13:31
Kto jest teraz nowym dyr ??? Z kąd ten koleś jest ?
limonka 2017-07-01 19:58
Nowy jest z południa - ma doświadczenie ale w sprzedaży paliw! Teraz firma chwali się nagrodą za....uwaga......organizację drzwi otwartych. Rewelacja. Po profilu firmy sądząc to raczej powinno się doceniać sprzedaż albo wyniki finansowe. No cóż skoro tak wiele firm zrezygnowało z usług boco- trzeba się pochwalić czymkolwiek. Prezes już szuka roboty i na siłę wkręca się pomiędzy znanych szefów dobrych firm na kolacji w warszawie. Ciekawe ile to kosztowało spółkę, bo bilety niestety płatne i nie tanie.
U 2017-07-17 17:31
Byleby ten Orlenowej na karate nie chodził :-)
Lidia 2017-07-20 14:45
Nie każda firma organizuje takie eventy @limonka więc dlaczego uważasz to za negatywną sytuację? Odnośnie rozwoju firmy poszukują teraz ph-owców i doradców klienta więc może zapotrzebowanie i rozwój firmy się zwiększyły
Limonka 2017-07-20 20:40
Lidia ile Ci płacą za odbudowę wizerunku firmy? Kiedyś wynajmowali chyba kogoś bez znajomości ortografii. Firma oszukuje w wielu dziedzinach. Niedługo ukażą się artykuły w prasie.
Nicki 2017-07-24 13:22
Proszę o informacje jak wygląda obecna sytuacja finansowa firmy? Jak się tam pracuje w pionie handlowym?
Luz 2017-07-29 11:16
Kiepsko. Gdyby firma nie miala wielkiego brata w Niemczech to nie byłoby jak prac. Sam decyduj a najlepiej zapytaj na rozmowie i patrz czy nosy rosną. Ludzie uciekają z pracy.
Gorąco 2017-08-05 22:55
Na hali ponad 45 stopni. Dlaczego nie można założyć chłodzenia? To nie kosztuje tak wiele a zdrowie ludzi ważne. No chyba że władza myśli inaczej.
limonka 2017-08-07 21:57
Jak widać nie ma odpowiedzi kierownictwa na proste fakty- mizerna i poniżająca impreza w Dąbrowie, wynik finansowy firmy, warunki pracy. Gdyby wszystko było OK na pewno można by to jakoś wytłumaczyć i podać dane- a tak- morda w kubeł i zaiwaniac do pracy na ich czyli władzy premie.... Oto prawdziwe twarze rządzących w boco.
nik 2017-08-10 06:58
Ad
Lidia 2017-08-12 20:12
@limonka pracodawcy czasem zwyczajnie nie wiedzą, że na forum pojawiają się takie komentarze. Może warto zatem zwrócić im uwagę, tak żeby komunikacja między pracodawcą a wami była łatwiejsza?
Limonka 2017-08-13 08:46
Lidia skąd Ty się tu wzięłaś? Forum jest systematycznie monitorowane przez zarząd. Zniknęło juz kilka niewygodnych wpisów o faktach łamania prawa pracowniczego i innych przepisow dot. np oszustw przy ściekach. Firma prawie wykonczyla oczyszczalnię w Międzyrzeczu i dopiero po nakazie zamknięcia zrzutu ścieków wybudowano oczyszczalnię. To są fakty i jako osoba zwiazana z zarządem powinnaś to wiedziec. A to tylko szczyt góry lodowej ale nie na forum
Met 2017-08-21 13:56
Jak wygląda praca na stanowisku kierowca-serwisant na własnej działalności?
Kiero 2017-08-21 21:40
Przygotuj się na ciężką harówę po kilkanaście godzin dziennie. Z jednej strony musisz odwieźć wszystko na czas a z drugiej strony dostajesz naszykowaną wysyłkę która zazwyczaj się nie zgadza co do ilości. Jak lubisz późniejsze rozmowy ze zdenerwowanym klientem i obciete wynagrodzenie to praca dla Ciebie.
Lidia 2017-08-22 17:21
@Limonka w żaden sposób nie jestem związana z firmą. Jestem moderatorem forum. Więcej konkretnych, szczegółowych informacji pozwala zrozumieć realnie pracy w firmie. Nie opowiadam się po żadnej ze stron, jedynie prowokuje forumowiczów do merytorycznej dyskusji.
Master Of Puppets 2017-08-25 11:01
Ehh, zmarnowałem tam najlepsze lata życia :/ Na szczęście ocknąłem się kiedy nie było jeszcze za późno na kontynuowanie kariery poza strukturami firmy :D
Prawda 2017-08-27 09:26
Dlaczego Pani moderator wycina wpisy oparte na faktach ale niewygodne dla wladzy
Lidia 2017-08-31 07:01
@Lidia nie wycinam żadnych wpisów. Osoby, które są za to odpowiedzialne mogą kasować ewentualnie te wpisy, które które naruszają regulamin forum (jest on dostępny na dole strony).
lemon 2017-09-04 21:44
I coooo? Sytuacja finansowa firmy po sierpniu fatalna.....A dochodzą dodatkowe problemy.
Winnetou 2017-09-05 13:26
Radził bym Ci kolego omijać tę firmę z daleka a jazda jako kierowca-serwisant to porażka nie respektują umowy którą zawarli dokładają obowiązków a jak się upomnisz to straszą Cię karami za i zwolnieniem.Miałem przyjemność tam pracować ale się w porę opamiętałem.
herrFlick 2017-09-07 15:39
opowiadaj :)
Lidia 2017-09-09 12:11
@lemon, na pewno mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź, bo dla innych niezwiązanych z CWS-boco Polska brzmi to dość demotywująco. @Winnetou, piszesz o karach, na jakiej podstawie miałyby być one przyznawane, skoro nie ma ich w umowie o pracę?
Logo 2017-09-09 16:38
Mielczus leserze weź się do pracy zamiast siedzieć na forum w godzinach pracy. (usunięte przez administratora)
wiem jak jest 2017-09-13 08:26
robiłem tam i powiem tak ludzie ok byłem tam funkcyjnym , ale jest tam pani która [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do kariery jest nastawiona musi dobrze robic i medzi strasznie , ale tak jest jak sie ustami pracuje .

pozdrawiam panią Agnieszke B.
herrFick 2017-09-17 18:10
jesli Ci chodzi o Wojtka Bulteriera to pudło. Nie pracuje juz w boco kilka dobrych lat.
Logo 2017-09-20 00:03
Hmmm to znaczy wczasy pod gruszą czy też jabłonką się opłacają. Taaaak ci co nie chcieli skorzystać odeszli. Od taki ząbek historii :-)
mam 2017-09-20 22:32
Mam pytanie. Jak jest w cws boco cfc Miedzyrzecz? Jak szefostwo, brygadzistki, spedycja itp jak podchodza do pracownika? Jakie place i socjale?
wiarus.... 2017-09-21 00:47
Dobre skończyło się już dawno... gdzie ta ekipa, co robiła plany... u konkurencji. Bawią się dobrze. Kiedy w końcu niemcy przejrzą na oczy, skończy się ''rodzinne kumoterstwo'' , przecież zarząd ma poparcie. Zapamiętajcie w końcu raz na zawsze - mierny, ale wierny. Głębokie gardło jeżeli chodzi o DG, w łodzi to dopiero kur.ik ;) Moi drodzy jednak nic się nie zmieniło... sentyment został.... Starajmy się kochać ludzi.... tak szybko odchodzą.
Lidia 2017-09-26 07:51
@wiarus co dokładnie masz na myśli? To naturalny stan rzeczy w zasadzie w każdej branży, że obecnie pracownicy zmieniają miejsce zatrudnienia średnio co kilka lat. Rownież i w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na pewno są wieloletni pracownicya, a część osób migruje do innych firm?
Lidia 2017-09-26 10:09
szkoda że jesteście tacy aktywni dopiero jak straciliście pracę. Ale mądry ...
Szaraczek 2017-09-26 11:41
Jak to jest ze w tej firmie na stanowisko brygadzisty awansowala osoba ktora nie potrafi przedstawic sie w ani po niemiecku ani po angielsku nie skonczyla zadnej szkoly wyzszej i nie ma pojęcia o co chodzi w tej firmie. Malo tego chodzi rzadzic na jednej i drugiej hali No jak to jest poco taki pracownik co inni za niego musza robic? Malo osob w firmie ma wieksze pojecie od tego człowieka? Ktos zapierdziela od poczatku zeby zarobic na premie tych z gory i dostaje taka sama pensje jak wtedy gdy kilka lat tem przyjmowal sie do pracy. Tylko praca praca praca nie gadac robic wiecej szybciej. Ja się nie dziwie ze mlodzi odchodza z tej firmy bo jaka czeka ich tam przyszlosc.
Bolo 2017-10-01 00:24
Lidia, podobno jesteś moderatorem a wypowiadasz stronnicze komentarze?
Firma jest na dnie. Dla krótkotrwałej poprawy wyniku zwolniono lub ułatwiono odejście wartościowym osobom. Teraz na stanowiskach kierowniczych są osoby nawet bez matury- nie mówiąc o studiach czy językach obcych. Ktoś zapyta po co? A no dlatego że byli zagrożeniem aby odsunąć od władzy klikę prezesa i jego samego z nieudolnymi rządami. Konkurencja śmieje się w głos i ściąga tych ludzi.
Prezes nie odrobił lekcji z Philipsa gdzie współpracownicy chcieli go ..............
Tutaj sytuacja się może powtórzyć. Seluś dowie się że miał wylecieć za wyniki w DG a Jabłonka za ustawki z rodziną. Karuzela zmian znów rusza.........kto tym razem odmówi zerwania jabłuszka z jablonki i pożegna się z firmą?
alibaba 2017-10-03 15:03
Mówię o zakładzie CWS-boco Polska z siedzibą w Międzyrzeczu. Beznadziejna robota, brak możliwości rozwoju.Pieniądze to najniższa plus premia z która zabierają za byle co. Za osiągniecie produktywnosci jedyna nagrodą jest 5 minut przerwy dłużej, a w okresie wakacyjnym gdzie produktywność przekraczała dwukrotnie dostaliśmy za 4 miesiące pracy 6 dni w tygodniu premie o wartości 65zł BRUTTO! Warunki na hali przekraczajace 40 stopni C. Ciagłe omdlenia. Mylne słowa dyrektora, który swoją władzą nie potrafi nic załatwić. Rzucanie słów na wiatr i traktowanie zakładu jak salon kosmetyczny. Nie polecam! Nie wiem jak jest w Łodzi, ale Międzyrzecz to kompletne dno. Ludzie odchodzą ekspresem.
Związek 2017-10-08 10:31
Alibaba załóżcie związki zawodowe. Zarząd boi się tego panicznie ponieważ takich osób nie można zwolnić a wszelkie nadgodziny trzeba konsultować. Osoby zakładające związek są nie do ruszenia i w końcu trzeba się liczyć z pracownikami na każdym szczeblu.
Se 2017-10-09 10:34
Bzdury piszesz bo albo wyleciałeś z tego zakładu albo nigdzie wcześniej nie zaznałeś jak to super jest gdzie indziej! Generalnie piszesz bzdury, więc pij dalej nad swoją niedolą ...
Pracownik 2017-10-09 10:37
@Alibaba, chyba pracujemy w dwóch różnych zakładach, a może ty jyż dawno, dawno tu nie pracujesz bo masz nieaktualne informacje he, he,
ha 2017-10-09 10:51
chyba muwisz o latach 80ych.... teraz już tak nie jest ...
leser 2017-10-09 22:45
Dziwne....na forum cisza, nagle pojawia się info o związkach zawodowych i dziwnym przypadkiem zaraz lawina hejtu dla przykrycia sprawy. Że niby przypadkiem, nagła obrona firmy? Ktoś tu się bardzo boi związków chyba i próbuje odciągnąć uwagę od tematu przekraczanych godzin pracy czy innych nieprawidłowości tu opisywanych.
Drogi zarządzie- ludzie to nie idioci, mają więcej oleju w głowie niż wam się wydaje.
leser 2017-10-11 09:16
sorry ... pogubiłem się już kiedy za kogo piszę :) ale wracam do formy moja dr od duszy mnie znow postawiła..
leser 2017-10-13 21:48
Jablonka dlaczego podszywasz się pod innych. Jak widać temat związków powoduje schizy u niektórych. W sumie robi się fajnie- w godzinach pracy to i z zarządem można popisać całym (patrząc po poprzednich dniach to i cała grupa pisała co kilka minut).
Ciekawe co na to niemcy powiedzą skoro czas pracy poswięca sie na zabawy w necie a wyniki słabiutkie....oj słabiutkie
alibaba 2017-10-15 15:53
owszem pracuje do dziś. A co jesteś zadowolony/a za tą super nagrodę 65zł brutto za ciężką prace przez parę miesięcy?. Wstyd, a Piotruś jeszcze sie chwali jaki to on hojny . Wielki dyrektor, który nie może sam zrobić nic. Ciągle zapytam łodzi zapytam łodzi. A łodz "BEZ ODPOWIEDZI". Pewnie jesteś dysponentem , który jak kazdy inny nie ma pojecia o niczym co się dzieje w zakładzie, siedzi tylko na krześle i wstaje jak wielki dyrektor sie zjawi i udajesz, że pracujesz.
Międzyrzecz 2017-10-15 16:16
@Związek @Alibaba

Spokojnie koledzy bądź koleżanki, jeśli nie zmieni się nic na Zakaszewskiego do listopada, mamy asa w rekawie. Nie mając obowiązku informowania pracodawcy o fakcie utworzenia związku zawodowego, tak samo podania imion ich założycieli. Pchneliśmy sprawę do przodu. Zostało zorganizowane spotkanie założycielskie na którym przyjeliśmy uchwałę o powołaniu takowego związku. Komplet dokumentów już ładnie czeka by tylko wysłać do centrali związkowej. Rozprawimy się z tym układzikami
Zostaw swoją opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.