CWS-boco Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o.

wyrocznia 2016-12-17 20:31
Ha ha do wiosny niedaleko bo wtedy kolejne zmiany! ! !
były 2016-12-23 20:42
ta firma to kibel jakich mało.Mówię o produkcji. Szkoda czasu tam pracować.
Sopelek 2016-12-29 16:33
Popieram. Hucznie rozdano podwyżki tylko ktoś zapomniał dodać że to wymóg prawny i wzrost pensji minimalnej w kraju. Dlaczego traktuje się ludzi jak idiotów?
Tiw 2017-01-07 15:19
Wit, nie kieruj forum na boczny tor. Wiadomo komu zależy aby dalsze fakty i przekręty nie wyszły na jaw. Ale w swoim czasie wszystko zostanie opublikowane :-)
Sarm 2017-01-08 20:36
Seluś, coś ty taki nerwowy? Raz Wit, raz Mars? Ty przyszykuj odpowiedzi gdy Cię mężuś kierowniczki odwiedzi. Wyjdą na jaw i przekręty boś Ty wcale nie jest święty :-)
Napar 2017-01-31 11:58
Ciekaw jakie przekręty idą pod stołem
Klientt 2017-02-08 11:32
Maty bardzo słabej jakości , obsluga przez PH praktycznie zerowa. Nie polecam
Pytanie 2017-02-08 20:26
Jak to jest i jakie trzeba mieć kompetencje? Pralnią rządzi kadrowa, w handlowym sprzedawca ropy a asystentką prezesa jest osoba bez wyuczonego zawodu. O co tu chodzi?
gosc 2017-02-08 21:20
umowilem się na roznowe rekrutacyjna na habdlowca, czy pracuje się u was dobrze, jakie sa plany?
pracownik 2017-02-09 12:30
i nareszcie są ludzie którzy szanują ludzi i normalnie pracują.
Pytanie 2017-02-09 20:01
He he ależ obrona się podniosła :-). Od razu widać kto odpisuje. Stresik nerwom szkodzi a i raty kredytu niesprzyjające :-) A wyniki marniutkie ..............i kredyty trzeba spłacać...... ;-)
Klientmi 2017-02-15 22:15
Dział handlowy na mazowieckie jest bardzo słaby i nie ma praktycznej wiedzy. Prosząc o ofertę do mojego lokalu dają tylko cenę za którą nic więcej nie idzie, zero doradztwa. Nie polecam .
Prawda 2017-03-04 22:37
Zgadzam się w 100%. Prezes i świta w obawie o własne 4 litery zdecydowali się na usunięcie kilku naprawdę znających się na robocie osób z kilkunastoletnim doświadczeniem aby zasymulować brak własnej winy. Efekt jest taki, że teraz ci pracownicy napędzają działania konkurencji która zyskami bije boco na głowę, a zarząd żyje dalej w swoim świecie intryg i oczerniania. Ktoś tu kiedyś mówił o oczernianiu innych. Tymczasem...Anakonda, Numizmatyk, Parada, Belmondo, Kudracz czy ISO-wskie arbuzy, to tylko kilka przykładów jak się władza w postaci Jabłonki, Dziadka Mroza, Selera czy Smółkosza i Selera, naśmiewa z pracowników. Brawo- to jest poziom zarządu ale najlepiej zarzucać coś innym i ratować tyłki tuningując CV-ki.
były 2017-03-12 23:04
Pytanie mam czy w cws-boco zmienił się może dyrektor produkcji?Od 2017 jest ktoś nowy?
Kto teraz jest na stanowisku? Ktoś nowy czy wybrany z CWS?
Kill Bill 2017-03-21 20:48
I co tam w folwarku? Świnie nakarmione? Krowy wydojone? Plony schowane przed wszędobylskimi i ciekawskimi kurczakami? A co będzie jak przyjdzie wichura i zerwie dach razem z najwyższym piętrem? Także jabłonie, nawet te osmołowane, mogą takich mrozów nie wytrzymać...
Prawda 2017-03-23 20:20
He he powiem więcej. Zarząd przywitał wiosnę w ubraniach roboczych. Chyba szykują się do więziennych uniformów. Najbardziej twarzowe te zielone :-).
Kill Bill 2017-03-24 21:41
Jak to w życiu.. ktoś poprosił, żeby pokazali, że nic nie ukradli... i się na tym zdjęciu cieszą, że zrozumieli polecenie.. i pewnie liczą na cukierki ;)
Pracownik 2017-03-24 22:04
To jest fajna firma a ludzie tu normalnie pracują.
bio 2017-04-04 22:12
Jasne......zarząd się wypowiedział. Firma ma już kartę stałego klienta w zakresie kar z inspekcji pracy. A podobno szczycą się koalicją i działaniem na rzecz BHP. Śmiechu warte. To za co te kolejne kary przyszły? Czyżby znów niewiedza januszka, smolkoszka i zębuszki?
Wesoły Inspektor Pracy:-) 2017-04-05 18:02
Helo bio,
nie pisz o sprawach , o których nie masz pojęcia. Firma jest wzorowa pod każdym względem.
żadnych kar nie było od czasu , kiedy zarząd pożegnał się ze swędzioszkiem. Ten to dopiero wywijał rzeczy z ludźmi. Na szczęście inspekcja już podąża jego tropem.......
bio 2017-04-06 16:06
Ooo zarządzikowi puszczają nerwy bo ani wyników ani BHP? Zaczynamy szukać nazwisk i haków. Super wchodzę w to :-)
Kill Bill 2017-04-07 22:43
A czy Mdz dalej płaci kary za nieudaną ekologię? Który to już rok? Geniusze biznesu!
spocona pacha jabłonki 2017-04-08 01:12
Bio powiem Ci lepszy numer. W ramach oszczędności i ze względu na obawy o wyższe predyspozycje zawodowe, zarząd wyciął ludzi z wieloletnim doświadczeniem a w ich miejsce wstawia słupy po zawodówce lub bez wykształcenia. Proste, ciemna masa karierowiczów wszystko kupi, będzie gnębić ludzi i nie trzeba się ich obawiać... Pytanie tylko dlaczego konkurencja notuje rekordy sprzedaży a boco bierze kredyty na bony świąteczne :-)
bio 2017-04-09 17:15
Kill Bill nie doceniasz geniuszy biznesu. Kłamią i oszukują wszędzie. Na szczęście ten ich PR zostanie wkrótce poddany weryfikacji w prasie :-)
bio 2017-04-12 18:37
Firma oszukiwała aż ktoś w wodociągach się zdenerwował i zagrozil zamknięciem biznesu jeśli nie skończą się nocne akcje.
Zarządzik milczy bo ktoś nie boi się ujawnienia nazwisk i faktów a zastraszanie nie działa
Baton 2017-04-26 15:03
Czy po ostatnich zmianach wiecie czy możemy spodziewać się podwyżek wynagrodzeń. Czy wykupienie odbije nam się czkawką.
JA TO JA 2017-04-27 12:29
BEZNADZIEJAAAAAAAAAAAAAAAA
bio 2017-04-29 20:25
Beton pomyśl co o tym sądzisz:
1. zwolniono osoby z wyższym wykształceniem a w ich miejsce powierzono obowiązki ludziom po zawodówce
2. Dąbrowa powinna być remontowana po 10 latach a sprzęt wymieniony -jest to proces standardowy w firmach o stabilnej sytuacji materialnej i myśleniem do przodu
3. W Niemczech odeszło wiele osób nazywając firmę Titanic
Odpowiedz sobie sam na temat przyszłości. Zobaczymy co na to Zarząd. Zapewne można by przedstawić kilka faktów liczbowych tylko jak to zrobić gdy wynik tak słaby?
jaaaaa 2017-04-29 22:14
Fabryka Pomysłów-------ŻENADA.Za wszelką cenę trzeba ją utrzymać aby Pani "Guzikowa" miała z tego korzyści ...Pomysły??????tandetne ,na siłę nagradzane .Czy ktoś nie zauważył że wygrywają często pomysły osób zasiadających w komisji ?????Jedna wielka lipa.Swój swojego nagradza .Poroniony pomysł
bio 2017-05-12 23:05
Te wszystkie cudowne pomysły to kopie zwykłych Kaizenów znanych w normalnych firmach. Tylko ktoś zmienia nazwy aby się pokazać. Wiadomo- najciemniej pod latarnią czyt. jabłonką. Tu podretuszujemy, tam przekręcimy i wyjdzie, że coś robimy :-). Trzeba się wykazywać, bo właśnie wypowiedzenie złożył główny szef w Niemczech. Chyba dostrzegł co się dzieje i z kim pracuje.
ciekaw co nowego 2017-05-16 19:47
Witam,

A jak jest na produkcji w Cws ?
no Ja 2017-05-17 23:01
piknik Dąbrowa Górnicza 10 czerwca -WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!Prezes zapraszał rok temu wszystkich.........Czyli pracowników z rodzinami"Do zobaczenia za rok........."10-lecie, kojarzy się każdemu z wypasem .Zobaczycie jak firma funkcjonuje.Po kiełbasie, karczku, szaszłyku ,pare piw i do domu...PIKNIK NA 100 FAJEREK.Do tego po długopisie firmowym i kubku hehehehe.Pracownicy którzy przepracowali 10 lat,powinni jakiś konkretny upominek dostać,jak juz żal wsadzić pare stówek do koperty zasłużonym pracownikom .Na pikniku juz i tak zaoszczędzą bo nie jest wyjazdowy ,więc dojazdu nie opłacają, noclegów nie opłacają,rodzin-dzieci nie sponsorują,więc chociaż dla pracowników mogliby sie postarać ....A swoją drogą mogliby autokarem z pod zakładu dowieź ludzi.Koszta??????To może trzeba co nie którym uciąć aby innym dać....
stary_wiarus 2017-05-19 14:44
Lubię tu czasem wpaść poczytać czy coś się przez lata zmieniło w boco, ale widzę, że ciągle po staremu ;)
biooo 2017-05-22 22:46
Jak widać moderator usuwa wpisy niewygodne dla władzy. Pracujcie dalej mróweczki aby zarząd miał premię nawet po kilkadziesiat tysi za wasze punkty % .
Słyszeliście numer jak firma ośmieszyła się na forum? Zamiast info o członkowstiwe koalicji BHP, komuś się przestawiły litery i wyszło ze prezes reprezentuje "kolację"... :-)
Rewelacja, proponuję zapytać w przedszkolu, tam radzą sobie z takimi tekstami :-)
papa 2017-06-01 21:39
Gdzieś uciekł temat podwyżek kwietniowych. Podobno wybrani dostali tylko siedzą cicho.......
o rany 2017-06-13 12:27
ten nowy dyrek od sprzedaży to słabiutki jest - nie bardzo kuma o co chodzi w biznesie...
bio 2017-06-14 22:50
Już rok temu ktoś pisał o zmianach na wiosnę znaczy ktoś miałdobrą wiedzę o tajnych zmianach. Teraz firma powoli znika z portali internetowych. Czyżby powiew świeżości i oczyszczenia ?
lato 2017-06-24 15:22
CWS boco w skali 0-5
Kolesiostwo -5- fory dla znajomków
Poziom zarządzania- 0- firma w ciągu niespełna 10 lat zarządzania przez obecnego prezesa w szarym końcu konkurencji
Atmosfera- 0- każdy patrzy jak donieść na innych
Sytuacja finansowa - minus 1
Perspektywy dla pracowników- 0
Liczi 2017-06-26 13:31
Kto jest teraz nowym dyr ??? Z kąd ten koleś jest ?
limonka 2017-07-01 19:58
Nowy jest z południa - ma doświadczenie ale w sprzedaży paliw! Teraz firma chwali się nagrodą za....uwaga......organizację drzwi otwartych. Rewelacja. Po profilu firmy sądząc to raczej powinno się doceniać sprzedaż albo wyniki finansowe. No cóż skoro tak wiele firm zrezygnowało z usług boco- trzeba się pochwalić czymkolwiek. Prezes już szuka roboty i na siłę wkręca się pomiędzy znanych szefów dobrych firm na kolacji w warszawie. Ciekawe ile to kosztowało spółkę, bo bilety niestety płatne i nie tanie.
U 2017-07-17 17:31
Byleby ten Orlenowej na karate nie chodził :-)
Lidia 2017-07-20 14:45
Nie każda firma organizuje takie eventy @limonka więc dlaczego uważasz to za negatywną sytuację? Odnośnie rozwoju firmy poszukują teraz ph-owców i doradców klienta więc może zapotrzebowanie i rozwój firmy się zwiększyły
Limonka 2017-07-20 20:40
Lidia ile Ci płacą za odbudowę wizerunku firmy? Kiedyś wynajmowali chyba kogoś bez znajomości ortografii. Firma oszukuje w wielu dziedzinach. Niedługo ukażą się artykuły w prasie.
Nicki 2017-07-24 13:22
Proszę o informacje jak wygląda obecna sytuacja finansowa firmy? Jak się tam pracuje w pionie handlowym?
Luz 2017-07-29 11:16
Kiepsko. Gdyby firma nie miala wielkiego brata w Niemczech to nie byłoby jak prac. Sam decyduj a najlepiej zapytaj na rozmowie i patrz czy nosy rosną. Ludzie uciekają z pracy.
Gorąco 2017-08-05 22:55
Na hali ponad 45 stopni. Dlaczego nie można założyć chłodzenia? To nie kosztuje tak wiele a zdrowie ludzi ważne. No chyba że władza myśli inaczej.
limonka 2017-08-07 21:57
Jak widać nie ma odpowiedzi kierownictwa na proste fakty- mizerna i poniżająca impreza w Dąbrowie, wynik finansowy firmy, warunki pracy. Gdyby wszystko było OK na pewno można by to jakoś wytłumaczyć i podać dane- a tak- morda w kubeł i zaiwaniac do pracy na ich czyli władzy premie.... Oto prawdziwe twarze rządzących w boco.
nik 2017-08-10 06:58
Ad
Lidia 2017-08-12 20:12
@limonka pracodawcy czasem zwyczajnie nie wiedzą, że na forum pojawiają się takie komentarze. Może warto zatem zwrócić im uwagę, tak żeby komunikacja między pracodawcą a wami była łatwiejsza?
Limonka 2017-08-13 08:46
Lidia skąd Ty się tu wzięłaś? Forum jest systematycznie monitorowane przez zarząd. Zniknęło juz kilka niewygodnych wpisów o faktach łamania prawa pracowniczego i innych przepisow dot. np oszustw przy ściekach. Firma prawie wykonczyla oczyszczalnię w Międzyrzeczu i dopiero po nakazie zamknięcia zrzutu ścieków wybudowano oczyszczalnię. To są fakty i jako osoba zwiazana z zarządem powinnaś to wiedziec. A to tylko szczyt góry lodowej ale nie na forum
Zostaw swoją opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.