Opinie o Coltel w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coltel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Łódź

mig

Macie opinie o nowym punkcie w Bydgoszczy?

Tomasz Szychowski

Chodzi chamie (masz adekwatny nick do swojego poziomu) chodziło o trzy godziną różnice w podobnych wpisach. Moja wypowiedź była nie osiągalna dla ciebie chamie więc wyjdź stąd jeśli nie rozumiesz.

Tomasz Szychowski

Po pierwsze radzę więcej pokory w ocenianiu drugiego człowieka. To jest praca na słuchawce do tego bardzo słaba płatna więc jeśli już na rozmowę chcą sprawdzić przyszłego pracownika to nich zrobią rozmowę telefoniczną, bo to w tym wszystkim chodzi. Widzę, że brakuje wam elementarnej wiedzy, albo sami pracujecie w tym ścierwie co może sugerować brak odpowiedniej nazwy użytkownika i trzy godziny różnicy w pisaniu newsu. I nie Ty bo wódki z tobą chamie nie piłem.

cham
@Tomasz Szychowski

Pan wybaczy szanowny panie Tomaszu, dostosowałem swoją odpowiedź do niskiego poziomu Pana wypowiedzi. I bardzo proszę szanownego pana o rozwinięcie kwestii "trzech godzin różnicy" bo nijak nie rozumiem zależności.

yga

Panie Tomaszu, czym według Pana jest "normalna rozmowa kwalifikacyjna"? Myślę, że rozmiar Pańskiego fiuta w telemarketingu nie ma żadnego znaczenia. Chodzi o sprawdzenie kreatywności, elokwencji i reakcji między innymi. Jak widać - zero obycia w branży, więc radziłbym się tam nie pchać. Pozdrawiam

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa była prowadzona w sposób miły i kulturalny. Osoba prowadząca zadała mi kilka pytań o studia, o zainteresowania, o doświadczenie.

1. Wymień 10 zastosowań grzebienia. 2. Zareklamuj mi swoją siłownię.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tomasz Szychowski

Jeśli mówicie, że pytają o takie rzeczy to chyba ich ktoś ładnie piepszoł w łeb. Powinna być normalna rozmowa kwalifikacyjna a nie pytanie o jakieś pierdoły. Niedługo zapytają o numer buta, fiuta rozmiar i średniee.

gość
@Tomasz Szychowski

Alb nie wiesz na czym polega ta praca albo rozmowa kwalifikacyjna. Na rozmowie sprawdzają Twoje umiejętności dotyczące obszarów ich interesujących. Jakbyś składał CV i chciał pracować na stanowisku np informatyka nie oburzałbyś się, ze ktoś chce sprawdzić, jak radzisz sobie z komputerem. Trochę logiki.

co.wypracujesz.twoje

Ja bylem ostatnio (tydzien temu) na rozmowie. Wszystko wypytali tak jak wyzej. Musisz tylko do czrgos zachecic, nie podaje ona konkretnej rzeczy samemu trzeba wybrac.

Pytają o słabe i mocne strony, coś o sobie i kiedyś też prosili, byś zareklamował długopis albo sprzedał wode na pustyno czy coś w teń deseń. Nie wiem jak jest teraz.

ladygaga

Do ymyo. Nie narzekam na atmosferę. Jeśli sam nie narobisz sobie kłopotów, nikt nie będzie się Ciebie czepiać. Co do zarobków- nie jest to wielki rarytas ale nie narzekam. Kwoty nie podam - przyjdź i przekonaj się sam :) Imprezę zawsze możeszzorganizować po pracy :) Socjalu brak- przecież to umowa zlecenie.

ladygaga

Ja pracuję juź ponad pół roku i jestem zadowolona. Atmosfera spoko, szef może być, liderki pomocne. Jeśli chodzi o wyrabianie tzw. normy- rzadko mam z tym problem. Jeśli się nie opieprzasz, to sporo zaproszeñ można zrobić. Płaca nienajgorsza, czasem nawet fajna premia wpadnie. Ogólnie nie mogę narzekać i póki co na razie innej roboty nie szukam.

Była pracownica

Naprawdę w Coltelu aż tak źle? No nie wydawało mi się jak tam pracowałam, zarobki miała zawsze około 2 tys. A to że szef czasami upirdliwy to całkiem normalne- swoją drogą też bym miała dosyć czasami takiej zgraji nieusłuchańców :) Ja Coltel polecam wszytkim co chcą zarobić uczciwie w przyjaznej atmosferze.

Quassimodo

Kiedy czytam niektóre opinie, chce mi się po prostu śmiać. Osoby, które narzekają na monitoring, odsłuchy czy zwalnianie za słabe wyniki powinny według mnie pójść po zatrudnienie na kasę w sieciówce czy innym sklepie spożywczym, gdzie szefem jest typowa "Pani Janina", a jedyne czego wymaga to zgadzający się utarg w kasie po odbytej zmianie w pracy... Call Center "niestety" jest taką specyficzną pracą, gdzie chciał nie chciał monitorowani jesteście, bo utrzymanie firmy zależy od narzuconych wyników przez firmę, na której dane CC jest usługach. Idzie się zirytować na Szefostwo - okej, ale nie przesadzajmy, bo po niektórych opiniach wydaje mi się, że co najmniej Was tutaj bili, Małe zarobki? Na litość, szukacie pracy na stałe za 2 tysiące+ miesięcznie i idziecie po zatrudnienie w Call Center? Ludzie, troszkę więcej rozsądku, bo przepracowaliście miesiąc (albo nawet mniej) i wykazujecie wielkie niezadowolenie pisząc bzdury...

alba
@Quassimodo

to żeby się dostać, to akurat nie było trudne, al wytrzymać 30 dni, to jest wyczyn

Marylka

A czy ktoś wie jak można zwolnić się przed upływem 30 dni? Czy ktoś tak zrobił i udało mu się ominąć opłacenie kosztów szkolenia? Ewentualnie: ile takie szkolenie jest ,,warte"?

płacą fatalnie. Team Leaderki też kiepskie A szefuncio Bartek to zwykły burek gburek czy coś więcej dodawać trzeba?! Nie potrzeba takich firm w Łodzi psują rynek pracy tylko...

wera

Kto jest teraz kierownikiem w łodzi ?

xxxoxo

sama również chcę się stamtąd wyrwać, a boję się kosmicznych kwot za szkolenie - ktoś coś wie? Ogólnie miało być inaczej a jest tragedia... Warunki pracy okropne - miniaturowe boksy, rozwalone krzesła, hałas taki że przez cały tydzień pracy boli mnie głowa, bardzo nieprzyjemne kierownictwo, grafik jest ustalany w ten sposób że przychodzisz dwa razy dziennie do pracy - rano na pare godzin i popołudniu na parę godzin... na uwagi na temat tego że nam to nie odpwowiada słyszymy teksty w stylu - "chciałeś przecież pracować"

pif paf

Tak a kto tam jest teraz nowym kierownictwem i gdzie stare się podziało

lola

Nowe kierowniczki są nie do zniesienia grafiku nie da się teraz ułożyć tak jak się chce, jeżeli ktoś się na tym nie zna to niech się za to nie bierze. Coś mi wypadło i chciałam się zamienić to nie mogę bo musiałam myśleć wcześniej, co za kpina. Ta firma schodzi na psy z miesiąca na miesiąc coraz bardziej.

lola

filipiak.

a atmosfera w pracy jest miła? i co sądzicie o szefie?

Dzodzo

Jaka jest norma wysyłanych zaproszeń na 6,5 godz? Czy da się normę wyrobić? Ile wy wyrabiacie w ciągu tego czasu?

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel