Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

Kolega

Co się z toba człowieku stało? Kto ma na cirbie tski zły wpływ. Nie masz własnego rozumu? To piszesz świadczy o twoim niskim poziomie a może sam jesteś cpunem i pijusem?

Grzegorz

Już wam powiedziałem gdzie możecie mnie pocalowac moje zycie moja sprawa zazdrościć ie Do roboty się wezcie lepiej pijusy i cpuny

@Grzegorz

Czy ty czlowieku jesteś ślepy

@Grzegorz

Nikt ci nie zazdrości chłopie. Każdy ma cię tam gdzie kazałeś się pocałować. Ale twoja rodzina zasługuje na szacunek. I tym powinieneś się kierować się nie jakimiś chamskimi zachowaniami czy wypowiedziami. Nie przystoi. Zachowaj twarz i przyznaj się do ku.... restwa . Sam wiesz że ludzie o wszystkim wiedzą, mówią, plotkują. A ty zachowujesz się jak gowniarz. Poza tym powiedzmy szczerze ta twoja wybranka nie godna jest nawet podłóg myć w Weidemarku. Ona co najwyżej podłogi sobą czyścić może. Facet spadles na same dno. Módl się tylko żeby cię ktoś z tego wyciągnął. A koka czy amfa nie załatwia tego za ciebie.

@Kolega

Koka? Amfa? Co ty majstetek też bierze? A śmiał się z innych zresztą z czego się nie śmiał a sam spadł niżej niż ktokolwiek inny w wejdemarku

LP
@Kolega

Musi brać bo żeby z takim szmatlawcem urzędowac musi się zniecz ulic. Każdy kto ją zna wie o czym mówię. Brzydactwo a do tego głupie to..... A tak poważnie to zapewne już zdał sobie sprawę co stracił, kogo stracił i kim się stał. Dlatego wspomaga się bo inaczej musiałby rzucić się pod pociąg Żal mi ciebie tak sobie życie zmarnować i to dla kogo? ?? Wszyscy wiedzą to i ty wiesz ilu było przed tobą a ilu jeszcze będzie. ....

Bs

Ktoś proponował żeby wywieźć to szmacisko na taczce. To dobry pomysł. Na śmietnik z ta dziwka i z innymi tez. A tym wszystkim zonatym gnojom upier..... fiuty. Majster pierwszy pod nóż

@Bs

Dobre

Bambo

Powiem tak czy ten szmatlawiec jest w stanie wyrządzić krzywdę? ?? Chyba nie. Skoro jesteś przyjaciółką to znasz żonę majsterka a ja znam (usunięte przez administratora) i uwierz mi nie chciała byś butów sobie o nią wytrzeć. A to że on skorzystał z niej jak wielu innych tu wiedząc co to jest za k....stWo mając taką żonę i z tego co słyszałem też super córkę to sam nie wiem jak go nazwać bo każde przekleństwo jest zbyt delikatne. Tak jej się należy kara tym bardziej że to nie pierwszy żonaty i nie ostatni ale jemu chyba też i to jeszcze bardziej dotkliwa!!! Cóż osiągnął dno nasz majstetek a tak było już z nim dobrze jak żona z córką tu przyjechały. A teraz co będzie ??? Brrrr

@Bambo

Ja się dziwię firmie że takie (usunięte przez administratora) toleruje. Choć z drugiej strony sami nie są lepszymi. Chamstwo, brak kompetencji i kumoterstwo tam dominuje. Ponoć Wania na udział w Lady Madonna. Więc co się dziwić.

@Kolega

A ja się dziwię że rumunskie plemie zadzi zonatymi polakami .Polscy gdzie Wy macie oczy myślicie tylko fiutami .Pierdolnijcie się w puste luby albo walcie konie na zdrowie Wam to wyjdzie

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

Mpm

Ten kto się zadaje i zadawał z tym rumuńskim scierwem to jest slepy ,głupi i niema szacunku do samego siebie a jak jest żonaty to jest fiut do kwadratu i tyle w temacie

Mpm

A to rumunskie scierwo zapewnialo ze zonaci je nie interesuja Dziwily sie ze polki puszczaja sie z zonatymi

Xxx
@Mpm

Kiedy tak zapewniały przecież ona samych żonatych obraca a pyra co przed czerwonym kapturkiem jeździł to nie jest żonaty? A ci przed nim ilu ich bylo ciężko zliczyć Szmacisko i (usunięte przez administratora) z tej denisy a on sie nie brzydzi fuj ochyda

@Xxx

Ohyda masz rację spojrzeć na ryj i można się zwymiotowac

Mpm

Nie znam ale wiem jedno że ta suka powinna dostać za swoje

Mpm

Wywieziemy ja na taczce i ....

Xxx

Ej tu w czerwonym garnuszku na łbie weź zrób coś z sobą bo jestes posmiewiskurm w calym weidemarku Nie wstyd ci jesteś nikim zerem zeby takie świństwo zrobic I przestan asystowac tej brudasce jak taki piesek ona tobie jak ta (usunięte przez administratora) bo to żenada stary dziad a łeb pusty ja pier....

Grzegorz
@Xxx

Każdy z was może mnie w (usunięte przez administratora) pocałować . Niech każdy pilnuje siebie. Niech cwaniak się podpisze który taki mądry jest

Kumpel
@Grzegorz

Coś ty taki nerwowy prawda w oczy kole co żal nam ciebie że się tak po kimś slizgasz chory jeszcze bedziesz jakieś rumuńskie chorubsko ble

@Grzegorz

Bardzo wyszukane słowa jak na kogoś kto swoją osobą reprezentuje firmę. Po tym rumuńskim szmatlawcu slizgala się połowa Weidemarku. Radzę zamówić wizytę u lekarza.

Kobieta
@Grzegorz

Prawda ci się nie podoba? Za co mamy cie w d... całować za to co zrobiles swojej rodzinie ? Po tym co wczesniej im zrobiles. Jestem kobieta ale mysle ze wielu mężczyzn by sie ze mna zgodzilo tylko człowiek pozbawiony wszystkiego takie zero jak ty moze byc zdolny do takiej podlisci .

@Grzegorz

Człowieku weź się opanuj jeszcze nic nie zrozumiałeś padalcu teraz już oficjalnie jeździsz do tej brudaski mając jeszcze rodzinę w domu? ??? Jesteś gniadą

Mlody

A co tam u Rora ciekawego

Kolega

Ja bym tego dziadostwa kijem nie dotknął. Obydwie miały połowę Weidemarku. Szkoda tylko żony i córki. Po ki h uj je sprowadzał ? Głowa siwieje (usunięte przez administratora) szaleje ? Zenada. Chyba że bierze przykład z kolegi że musi wyruchac wszystkie.

Co za bzdura co wy ludxie5tu piszecie znam ich osobowoście i dla mnie on świta poza żona i córka nie widzi chcecie narobić tragedii ogarnijcie się

on

widzieliscie cebule ostatnio na zakladzie ponoc wchodzi z ludzmi na spalte he he znowu bedzie wojna zkapslem he he moze oleg wroci i wyjebie zachara

mąż2

żartujecie, prawda ?

mąż

czy to prawda że ten Mario też zarywa do lasek na rozbiorze moja żona pracuje tam od kilku miesiecy i doszly mnie słuchy że Mario się kręci koło niej słyszałem że on jest stary więc nie chce mi sie w to wierzyć moja mówi że to bzdury napiszcie czy zarywa do jakiejś jeśli tak to żona nie mówi mi prawdy.

Tvn biznes i swiat
@mąż

Zarywa do wszystkich a glypie2 Polki mysla ze nke wiadomo co ma i sie rzna z nim jak króliki

TCA

Dowiem się coś na temat tych rumunek czy to prawda że obrabiaja polaków .Czy następne polskie żony mają płakać z ich powodu

TCA

Czy wiecie coś może na temat dwóch rumuńskich sióstr chyba pracują na filecie.Podobno lecą na Polaków nawet żonatych i nie liczą się z konsekwencjami .Może ktoś coś wie na ten temat

osoba
@TCA

Ja też o tym coś słyszałem ,ale nie będę o tym pisał

@TCA

Tak wiem na temat tych rumunek to prawda nie mają żadnych zahamowań wiem nawet z kim się puszcza jedna z nich ta o imieniu D ale nie napisze ze względu na zone tego osobnika A tak na marginesie powino się im dać nauczke

@Olala

Dziękuję bardzo za wiadomośc .Obawiam się że to może być mój mąż i właśnie o tę szmatę mi chodzi mam dużo podejrzen i tylko mi zależy na ich potwierdzeniu Podaj mi chociaż jego inicjały była bym Ci bardzo wdzięczna

@TCA

Lepiej na forum takich spraw nie załatwić ludzie są tu okrutni jak będę miał chwile założę sobie GG i dam ci znać jak mnie znaleźć

@Olala

Dzięki bardzo mi zależy zeby się dowiedzieć

Co mi zależy podam Ci inicjaly R L niech szmatlawiec ma za swoje

Co mi zależy podam Ci inicjaly R L niech szmatlawiec ma za swoje

@Osoba

Jeżeli to jest ten o którym myślę to tak twoje podejrzenia są słuszne . Tutaj ma ksywe na litere P. Bardzo mi przykro ale może lepiej żebyś wiedziała. I nie jest to jego pierwszy skok w bok. On żył tutaj i mieszkał juz wcześniej z inna pare lat. Trzymaj sie i zrób wszystko zeby ta kanalia zaplacila za to co ci zrobił.

@Olala

Podaj mi jakieś konkrety żebym mogła się upewnić ,gdzie pracuje no i wszystko co się da.Muszę to pozbierać do łupy

@Olala

Podaj mi jakieś konkrety żebym mogła się upewnić ,gdzie pracuje no i wszystko co się da.Muszę to pozbierać do kupy

@TCA

Jakie szczegóły mam ci podaç Pracuje jako rzeźnik wykonuje różne prace. Na imię ma rafał

Dzięki wielkie

Czy to jest twój mąż?

@Olala

Jesli ma na imię Rafel to naszczescie mie

@TCA

Tak ma na imię i mieszka w okolicach Poznania

ktos

Pisz ze o pyre chodzi

Siwy

Dla zainteresowanych. Pod tym numerem telefonu odbiera jakis gosciu ktory posredniczy w zatrudnieniu do firmy rzezniczej: (usunięte przez administratora)Kiedys dzwonilem ale wtedy nie potrzebowali. Pozdro dla odwaznych!!!

Polsat nius

A w sprawie guzca to ja powiem tak guziec łobuzie utkaj mordę bo wsadze ci (usunięte przez administratora) w buzie dziękuję za transmisję

kolega

to co on juz nie pracuje?

Ferdek

Podzielam Twoje zdanie. Wreszcie sie sytuacja ustabilizowa£a. Wprawdzie pojawia sie coraz wiecej mo£dawian, ale bynajmniej powyjezdza£y wszystkie (usunięte przez administratora) ktore to najwiecej miesza£y! Bravo Weidemark!

kolega

a co slychac u burka?

xxxx

witam wszystkich. arbuz to nie jest zaden współpracownik bo zeby sie ratowac toby drugiego utopił w łyzce wody . własna rodzine wykonczył ze musieli zjechac. on tylko docenia tych co wynosza mieso albo z alkoholem do niego przychodza. a na waidemarku jest zwykłym pionkiem bo nawet nie umie sie dogadac z niemcami tylko na migi. robic tez nie umie bo jak cos zjebie to zaraz na kawałki kaze ciac w dwujke tak zeby mario nie wiedział . ciekawe czy ruski wiedza jakiego to dobrego maja majstra na boczkach jak dje stawki sciemniacza a tych co naprawde robia robote to ma w (usunięte przez administratora) poprostu jest zapatrzony w siebie . dla mnie jest dwulicowym chamem .

Prawda wyjdzie na jaw
@xxxx

Witam odnośnie Arbuza to wszystko prawda tylko dlaczego nikt nic z tym nie zrobi tylko gadanie badani i gadanie ja osobiście mam nagrana rozmowa z nim jak mi mówi że mam mu kupić whysky za podpisanie urlopu i z miłą chęcią pójdę z tym do głównego biura Tonnies (Weidemark) nawet jestem wstanie wziasc ze sobą tłumaczą przysięgłego na taką rozmowę tylko potrzeboje kogoś żeby to potwierdził już rozmawiałem z Adwokatem i powiedział ze jak sam pójdę z tym to mogą to uznać jako słowo przeciwko słowu ale jak już będzie dwie osoby i powiedzą takie historie nie sciemniane a z życia i od arbuza wzięte to wykopia go z tamtad na zbity ryj... na kapela też mam coś podobnego ja Was po kolei wszystkich doprowadza do pionu majsterki co słowa po niemiecku nie potraficie powiedzieć to już jest kwestia dni tygodni jak wiele się zmieni nie wiem czy na gorsze czy na lepsze ale napewno już nie będę się wyzywać na ludziach głupki bez szkoły. .. co się wyslowic nie potrafią ... PS jeśli ktoś chętny odezwijcie się tu na forum a podam namiar i sie spotkamy porozmawiamy bo ja mam nagrana taka rozmowe a to jjz jest duzy dowod na to co tam sie wyprawia ...w tym kraju to sie nazywa zwykla korupcja i jest bardzo ale to bardzo nietolerowana ... Dni arbuza się kończą... i nie tylko arbuza Pozdrawiam normalnych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark