Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

Kolega

Jaka pani Agnieszka ?Kawal k ... rwy i plociucha. Do Pani to jej bardzo daleko :-)

D

Jak się ma rumuńskie ścierwo udusić małpe

Ol
@D

Ale po co sobie ręce budzić tak (usunięte przez administratora) br /> Zlo wróci i do niego i do niej Zresztą on nie pierwszy i nie ostatni Szkoda tylko że zmarnował sobie życie

XXX

A ja wam życzę dbajcie o siebie kto się śmieje niech się śmieje, w ten Nowy Rok a na ludzi miejcie wyjebane:)

@XXX

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni a ci co teraz się smieja i bawią nie będą ostatni

Nowy rok

Na ten Nowy 2017 Rok tym którzy okazali się gnojami i kur.... życzę aby wrócił im rozum żeby otworzyli oczy i zobaczyli co dzieje się wokół nich jak ludzie się z nich śmieją i żeby się ogarneli.

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

k

ale jaja

Riki tiki narkotyki

Wiedzialem ze malzenstwo Grzegorza nie przetrwa wszystko bylo robione na sile pozbycie sie Agnieszki z zakladu one przyjechaly tutaj i nagle idealna rodzina...pamietacie jeszcze Agnieszke byl z nia pare lat i byl calkiem inny facet byl normalny ostatnio wpadla na zaklad na chwile bardzo dobrze wyglada radzi sobie jakos dziewczyna...nie zdziwilbym sie jakby wrocil i sciagnal ja spowrotem a nie bral sie za rumunskie go..o Zdrowych i wesolych dla Wszystkich :)

Ricki bez tiki
@Riki tiki narkotyki

Nie ładnie tak samej o sobie pisać. Skoro masz się dobrze to po co tu piszesz i się ośmieszasz

Chłop

A co mnie Grzegorz obochodzi ma facet rozum to jego sprawa nie rozumiem co wy do niego macie każdy po nim jedzie tak jak by to był wasz ojciec, syn czy kto jest dorosły i wie co robi

Haha

Dużo jest was :)

RL
@Haha

Grzegorz jest nas dużo więcej niż te ta trójca jak to napisałeś. szkoda bo byłeś lubiany i szanowany a teraz jesteś dla wielu nikim. Taki fajny facet na własne życzenie utopił się w bagnie. Jak mogles się tak zeszmacic. Wstyd i żenada. Może kiedyś dasz radę wyciągnąć się z tego ?

Chłop

Alicja my nie mamy o czym rozmawiać

A nie wiecie co Majstrowa od Janusza robi

LP

Ja też tu długo pracuje. Doda jest ok,to naszemu majsterkowi miłość mózg skasowała...

@LP

Bzdury to ty piszesz ja też tu pracuje kilka lat i doda nie jest ok bo od lat jest z małym tylko żona małego nic o tym nie wie a majstrowi to nie miłość mózg wypaliła bo w takim brzydactwie i pustaku nikt nie moze sie zakichac jedynie rozporek dał mu na glowe. Wielu może coś na ten temat powiedzieć czy dobrze rumunka robi lo....

@Kolega

Bzdury to ty masz najwidoczniej w głowie!!! A co tam u naszej świętej trójki słychać??U Kaski .M , Moniki.N i Alicji ???

Alicja Monika Kaśka
@Chłop

Dziękujemy za zainteresowanie. Wszystkie trzy mamy się dobrze. Dzieci rosną, faceci wciąż ci sami. A jeśli ktoś więcej chce wiedzieć to proszę osobiście zapytać.

@Alicja Monika Kaśka

Od razu widać kto to forum prowadzi. Dziewczętom się chyba nudzi ich życie ktore stalo sie monotonne więc interesują się życiem innych. Mało zajęcia w domu z dziećmi że ciągle siedzą na forum. Ciągle żyją Weidemarkiem. Jak tak wam tęskno to do roboty wracać i będziecie na bieżąco a nie interesujecie sie życiem pracowników i ploty roznosicie.

@
@Alicja Monika Kaśka

Jak to mówią uderzyć w stół a nożyce się odezwą.

Alicja Monika Kaśka
@07

Wypraszam sobie bardzo ale tak jak inni odwiedzam to forum. Nie tylko ja zresztą. A jeśli o życie innych to mam to w głębokim poważaniu bo mam swoje. I proszę mi uwierzyć żadnej z nas się nie nudzi. Miałyśmy chociaż odwagę podpisać się imieniem. Co kto robi to nie nasza sprawa. I bardzo proszę z dała od nas.

Cham
@Alicja Monika Kaśka

Faceci ci sami szkoda ze dziecko kazde z innym skonczcie (usunięte przez administratora) te glupoty.

Chłop

Kurde co wy tu piszecie? Ja tu pracuje 10 lat i znam prawie wszystkich , Doda ty wogole się nie przejmuj tymi wpisami bo to muszą pisać jakieś sfrustrowane osoby

ŻENADA PAJACE PIERDOLNIJCIE SIĘ W ŁUBY

D

Jesteście (usunięte przez administratora) zamiast żyć ze sobą w zgodzie a szczególnie na obczyźnie to wy się tak zachowujecie wstyd .Pomocy jeden od drugiego nie ujzy o życzliwości nie wspomnę szkoda gadać .Jesteście fiutami i tyle w temacie

Oxy

Ludzie czy was po....nie macie własnego życia,własnych problemów,obrabiacie komuś dupe nie wiedzac jak naprawde jest i jak maja w życiu.Zajmijcie sie soba nudzi wam sie to wezcie dodatkowe prace,wydaje mi sie że to forum nie jest po to żeby tacy jak wy obrabiali ludziom po za plecami dupy nawet nie majac odwagi sie podpisac osobiscie....Chcecie coś powiedzieć to powiedzcie wprost a tutaj wydajcie opinie tylko na temat firmy...Grzegorz odpisujac im zniżasz sie do ich poziomu daj spokoj nie warci sa tego...Ludzie czy wasze hamstwo już nie zna granic????

Ble

Najpierw trzeba było by ja znaleźć tyle fetu nie wiem jak maly to robi ble wyrzygac tylko mozna sie na ciebie ble

Przemek
@Ble

Powiedz chamie kim jesteś a Ci sie wyrzygam, że (usunięte przez administratora) nawet nie będziesz wiedział śmieciu jak sie nazywasz.

p.d
@Ble

ja się swojej tuszy nie wstydzę i dlatego mały może mnie nie rusza a ty taka piękna że nie chcesz podać swego imienia żeby ci (usunięte przez administratora) nie opisali.

Przemek

Może coś jest w tym co piszesz :D:D hahaha Tylko napisz kim jesteś :D Z anonima to ja każdemu mogę grozić :)

Porządki niech każdy zacznie od siebie nieroby (usunięte przez administratora) Najwięcej udzielają się tu ci którzy o sobie nie mają nic dobrego do powiedzenia. Jak jesteście tacy świeci to podpisuje się nazwiskami wieśniaki .

Dajcie spokój z tymi plotkami. Nudzi się Wam w robocie?

ZNANY

Grzegorz nie przejmuj się tym dobrze napisałeś niech zajmą się sobą i swym życiem a nie komu (usunięte przez administratora) obrabiać Ludzie co wy pszenicę jak pokazuje cie siebie czyli Polaka za granicą czytaja wszyscy to nie wstyd wam nie macie co robić tylko płoty ...każdy z was ma coś na sumieniu Każdy !!.. Nie można oceniać czlowieka samoczynnie jego życie i jego sprawa nie on pierwszy i ostatni dajcie na luz nie o smieszajcie POLSKĘ !!! to na tyle a ty Grzegorz nie odpowiadaj im nie ma sensu bo nie zasługujesz na to szkoda nerw niech piszą jak chcą a ty daj na luz ..

Franek
@ZNANY

O czym ty piszesz człowieku. Kto przynosi wstyd polakom? Jesteś głupi i bezmyslny to właśnie takie osoby jak on twój majstetek przynosi wstyd nam polakom! Uważasz że to co zrobil jest ok? Ogarnij się i otwórz oczy. To człowiek bez honoru bez zasad dno całkowite dno. Gadał na innych śmiał się z nich a sam tym co robi pokazuje jaki jest naprawdę. Gorszy od tej całej patologii która tu żyje. Żenada i wstyd. Jego rodzina dopiero wyjechała a on łazi z tym wycieruchem po sögel! ! Wstyd Grzegorz! ! I jeszcze jedno nikt tu nie życzy sobie żebyś się wpraszal z tą szmatą nie ma miejsca dla niej w naszych domach zapamiętaj sobie.

@Franek

Dobrze powiedziane ! Osobiście jak spotkam ich na mieście to napluje obojgu w twarz. To już nie jest (usunięte przez administratora) tylko jakaś patologia. Jak napisał autor " Miałeś chamie złoty róg teraz ostał ci się jeno sznur "

Nkc
@Franek

Super wypowiedź jestem za

Nibynic

Jeśli przykład bierzesz że swojego kolegi to powodzenia. Razem na ulicy z nim wyladujesz. Przykre .

Kolega

A może powinnaś o tym powiedzieć majsterkowi żeby wiedział z kim się zadał może otworzy w końcu oczy zanim ona go zniszczy A ty uważaj bo to może być cisza przed burzą takie szmaty nie opuszczają

Nkc
@Kolega

Mam nadzieję że wyjdzie na forum kto następny do niej lata trzeba o tym mówić głośno żeby wszyscy wiedzieli może wtedy rumunska dziwka odpuści

Tt

Żal mi jego tak upaść na samo dno

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark