Opinie o RSP Nowość w Jezuicka Struga

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RSP Nowość. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RSP Nowość o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSP Nowość w Jezuicka Struga

thc

Jest jedna rzecz dla której warto życ RSP NOWOŚĆ i nie zmienia się nic i wszyscy..........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANONIM

wy to wszyscy jacie sajgon ale w tych pustych łbach dla mnie to bez różnicy gdzie i na jakim stanowisku sie pracuje a pani [usunięte przez administratora]owszem jest surowa ale mozna sie z nia dogadac jesli sie tego po prostu chce a jak nie to poprostu danka bedzie taka jak wy wszyscy do niej po co???? to jest bezsensu wystarczy ze powie słowo i kazdy leci z tego zakładu jak chce a twedy to ona bedzie wam sie smiac w oczy pozdrawiam pracowników rsp NOWOŚĆ

NIE CZYTAJCIE TYCH OPINI BO TO SA BZDURY KÓRE SIE NIE MIESZCZA W GŁOWIE!!!

rsp nowośc w jezuickiej strudze to jest zakład pracy oferta pracy osoby bezrobotne kierowane do zakładu przez urzad pracy w takich warunkach wykonywana jest tam praca?

qwerty

Dobry brygadzista, to tak naprawdę kompetentny menedżer. Potrafi rozwiązać konflikt w swoim zespole, zaproponuje i wdroży innowację produkcyjną, zorganizuje ludziom pracę...

wskazane zająć się ludzmi na zwolnieniach chorobowych bo w godzinach kolejnych wpisów trwa ubój

dansie

Mam jeszcze propozycję na to aby zrobić konkurs na stanowisko brygadzisty ,proszę o składanie kandydatur na to stanowisko w kopertach z nazwiskiem nowej brygadzistki lub brygadzisty i zostawienie w sekretariacie lub przesłanie na adres.Będą rozważone wszystkie propozycje,ale mądre propozycje i ludzi nadających się na to stanowisko.

XYZ

Widze, że brak zajęcia. Napiszcie książke i może dostaniecie za nią nagrodę Nobla i nie będziecie musieli pracować i głupot wypisywać. Zakończmy już temat bo to staje się strasznie nudne...

Ludzie . NIECH W WASZYM ZAKŁADZIE ZROBIA GLOSOWANIE NIEJAWNE przez urne do glosowania i zobaczy zarzad jak faktycznie jest w tym zakładzie co jest nie tak i z czym i czy ta osoba powinna byc na tym stanowisku.

powinno się coś takiego odbyć

pracownik - 2011-01-11 18:33:09 nierozumie was.ludzie!zostawcie brygadzistke w spokoju!stoję sam(a)koło takiego..buta''który swoją niechęcią do pracy-nie ludzi utrudnia sobie pracę i innym,a jeśli zwraca się mu uwagę twierdzi że ma to w dupie!jak się wy byście zachowali! żeby taką bande jak nasza pilnować trzeba mieć jaja! a ona je ma! j niewidzę nikogo na to miejsce innego! Masz rację.Tez nie widzę nikogo innego na te stanowisko. a ściemniaczy to trzeba tępić bo przez takich wydłuża się czas pracy.chociaż niektórzy się cieczą z tego powodu.materialiści!

XYZ

Skończ już swoje kocie wypociny i weź się do roboty. Pomyś jak ludzie myślą o tobie jak wypisujesz tutaj na forum. Według mnie twoje zachowanie świadczy o niedorozwoju umysłowym. W takim przypadku trzeba jak najszybciej podjąć się leczenia. A po za tym gdy wysyłasz tutaj wpisy na serwerze rejestrowane jest twoje IP komputera i możemy Ciebie namierzyć, bo groźby przez internet są karalne.

XYZ

Mam dla ciebie pojęcie, żebyś nie musiał/musiała cofać się do podstawówki. Czym jest mobbing w pracy? Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. A jężeli coś się komuś nie podoba to się niech zwolni i idzie po zapomoge.

taka prawda że pracownicy sami sobie pozwolili na taki czas pracy bo dla niektórych ważniejsze są pieniądze i romanse w pracy zamiast rodzina. Zamiast powiedzieć głośno swoje zdanie to mówią po kątach, z całej brygady są odważne 2-3 osoby które potrafią się odezwać, a reszta się boi. Mam nadzieję że się poprawi bo przyszła nowa ekipa, co dla nie których jest koszmarem bo mniej zarobią, materialiści!!

xyz

Zgadzam sie z dansie.Jak się nie podoba to znajdź sobie lepszą pracę.A pani(usunięte przez administratora). gdyby była wariatką to pracowałaby w zakładzie dla umysłowo chorych, a po twojej wypowiedzi osobo krytykująca i uskarżająca się na pracę w rsp, można wywnioskować, że ty się tam nadajesz.

dansie

Ale to nie jest zakład karny i my nikogo nie zmuszamy tu do pracy,więc jak ci się nie podoba to do widzenia.Nic za karę ,szkoda twoich "umiejętności i wiedzy żeby się marnować w tym zakładzie,może gdzieś cię przyjmą w innym zakładzie za równie dobre wynagrodzenie i docenią wykształcenie,U nas pracują tylko ambitni ludzie ,którzy chcą coś w życiu osiągnąć i to się ceni.A takim nawiedzonym jak ty to odradzamy pracę w naszym zakładzie.

To idź i jej to powiedz prosto w twarz cwaniaku/cwaniaro.Może też na chorobowym jesteś i dlatego tak bez przerwy wypisujesz tutaj te opinie? I wariatką nie jest, bo jednak ją zatrudnili i nadal tam pracuje oraz powierzyli jej stanowiski brygadzistki.A może byś chciał(a) ją wygryźć i dlatego takie bzdury wypisujesz,co?

justfil17

Firma jak firma. Bardzo ciężka praca niby płatna na godzinę ale w rzeczywistości to szybki akord tam gdzie powinny pracować dwie osoby pracuje jedna a "WYBRAŃCY" chodzą po hali i się śmieją, a mają płacone dużo więcej od tych którzy naprawdę ciężko pracują.Brak organizacji pracy.Gdyby ją ulepszyć było by o wiele lepiej. Jest bardzo duża roszada wśród pracowników.Dlatego przyjmują ukraińców.Polacy pracują 1 lub 2 dni albo kilka godzin i rezygnują!!!!!!!!!!!!

Gdybyś Ty miał(a) takie doświadczenie jak Pani D.,to byś też zasłużył(a) na takie stanowisko. Pracuje już ona tutaj tyle lat,że nie jeden(a) z was chciałby/chciałaby poszczycić się takim stażem pracy. Jakiś rygor musi być w pracy, praca jest dla wytrwalych a nie dla leniuchów, którzy wykorzystują chorobowe, bo im się nie chce pracować. Twoja wypowiedź świadczy o tym, że widocznie nie jesteś zbyt dobrym pracownikiem i wypisujesz różne posty na forum, bo otwarcie w twarz nie potrafisz jej powiedzieć swoich zastrzeżeń dotyczących pracy. A przecież ona nie gryzie i uważam, że z nią da się wiele załatwić polubownie i spokojną rozmową. A co do pracy to na taką sytuację sami się zgodziliście, bo gdyby była pomiędzy wami jedność to byście otwarcie powiedzieli, że nie przystajecie na taki wymiar godzin pracy, lecz dla was liczy się tylko kasa, a potem narzekacie. A poza tym za darmo nikt pieniędzy wam nie da chyba, że pójdziecie do urzędu po zasiłek w wysokości 80 zł.

Jestem pracownikiem tej ubojni, pracuje się tam dosyć dobrze, ale jak na ten rodzaj wykonywanej pracy i warunki jej wykonywania oraz czas pracy (12-16 godzin) zarobki są za niskie. Pracodawcy nie potrafią docenić pracowników. Z kolegami i koleżankami pracuje sie dobrze, ale jak wiadomo czasami są trudne dni jak w każdej pracy. Jeśli chodzi o Brygadzistkę to ma swoje humory.

xxx

Wkońcu ktos się odważył.Gratuluje

Zostaw merytoryczną opinię o RSP Nowość - Jezuicka Struga

• Jak się pracuje w RSP Nowość?

Zobacz opinie na temat firmy RSP Nowość tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RSP Nowość?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RSP Nowość?

Kandydaci do pracy w RSP Nowość napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RSP Nowość