Opinie o RSP Nowość w Jezuicka Struga

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RSP Nowość. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RSP Nowość o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSP Nowość w Jezuicka Struga

Gdyby odjąć premie to nawet minimum tam by nie było, do tego praca po 240h w miesiącu A gdy coś się komuś stanie to mają to w (usunięte przez administratora)

@Biały

@Biały nie ma co oceniać, to jest każdego indywidualna sprawa. Faktem jest, że rozbieżność temperatur, kiedy w zakładzie panuje do 10 stopni, a na zewnątrz jest np. + 25 stopni może być zaskoczeniem dla organizmu. Są sposoby jak skutecznie sobie radzić z takimi nagłymi zmianami temperatur. Taka jest specyfika zakładów produkcyjnych dla rynku spożywczego. Jako pracownik, polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym prace w RSP Nowość!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w RSP Nowość?

Maciej B

W RSP Nowość przywiązujemy dużą uwagę do atmosfery pracy, zadowolenia pracowników oraz zapewnieniu bezpieczeństwa pracy i wynagrodzeń naszych pracowników w niepewnej przyszłości i zbliżającym się kryzysie gospodarczym. Polecam współpracę z RSP Nowość.

dzień dobry, jak teraz może wyglądać praca pomocy fizycznej? Jest takie ogłoszenie na głównej stronie. po kliknięciu w nie jednak żadne konkretny mi nie wychodzą. Jakie konkretnie prace są teraz wykonywane na ubojni? Czy musze mieć w tym doświadczenie?

Administrator Nowy wpis

RSP Nowość jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Administrator Oracle w Warszawa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Maciej B Nowy wpis

Dzień dobty Go Work, ten wpis nie jest prawdziwy. RSP Nowość nie poszukuje administratora oracle w Warszawie. Nasza siedziba mieści się w Jezuickiej Strudze.

Dżordżo

Kierowniczka obwinia ludzi a nie widzi siebie niestety Pani Moniko Jakie stanowisko takie obowiązki. Wykorzystywanie ludzi w tym zakładzie jest kolosalne. Mistrzowie produkcji nie znający się na maszynach i te (usunięte przez administratora) ludzi żeby wyszli a sami frajerzy zostali ;-) Do tego na chorobowym dostaje się więcej niż jak się pracuje. Nie polecam

@Dżordżo

Oprócz buntowania, istnieje właśnie zacieranie śladów takich jak śmierć kota w maszynie, przeklepywanie numerów partii w szczególności na sklepy Makro.. gdzie zamiast Dać np fileta świeżego, jest dawany 3 nawet 4 dniowy z nową partią i pakowany jako ten z dnia dzisiejszego..

Nikt nikogo nie zmusza do pracy po 240 h. I nie ma tyle godziny więc proszę głupot nie pisać. Dlaczego nie porozmawiacie z zarządem że coś komuś nie pasuje tylko pisanie tutaj opinii. A jak są zebrania to nikt się nie odezwie tylko każdy macha głową jak te pieski z samochodów.

Jasne, to wyleci z pracy.

John

Dokładnie. W pierwszym dniu przepracowałem 11h i jakoś nie płacze , od początku wiedziałem ile się pracuje . Każdego wolny wybór . Można tak pracować przez całe lata . Tylko jakoś nikt nie płacze w dniu wypłaty .

@John

Oooo, ale każdy pracownik nowy pracuje pierwszego dnia tyle, czy nie? Ale ja mam też inne pytanie, czy pierwszego dnia pracuje się, czy jest też jakieś wdrożenie? Onboarding czy coś?

@Helena

To zależy od ustalenia z odpowiednim kierownikiem działu. Można rozpocząć pracę pierwszego dnia pracy lub w innym ustalonym terminie. Najpierw odbywa się szkolenie wstępne, BHP, stanowiskowe, a następnie pracownik zaczyna pracę na stanowisku pracy. Zapraszam do pracy w RSP Nowość.

Biały
@John

Współczuje Twojej rodzinie, pewnie dzieci Cie praktycznie w ogóle nie widzą... Moim zdaniem w takich warunkach jakie tam panują powinno pracowac sie max 8h, przy tak ciężkiej pracy naprawdę odczuwa sie zmęczenie, zwłaszcza po wyjsciu z zakładu latem, różnica temeratur, organizm wariuje. Owszem dzień wyplaty jest dla wielu zbawienny, ale ja sie pytam jakim kosztem? Nochyba ze jestes kawalerem i mieszkasz sobie z rodzicami, wracasz do domu masz obiadek i nie musisz nic robic tylko soboe odpoczywasz to tak, faktycznie ta praca jest dla Ciebie.

Maciej B Nowy wpis
@Biały

Helena

Czy ostatnio były jakieś podwyżki inflacyjne? Pytam, bo widziałam ogłoszenie od nich na posadę Mistrz produkcji. Podali widełki 7000 - 8000 zł brutto. I mnie interesuje, czy ostatnio podnieśli pensje? Albo może dodali regularne premie właśnie z powodu inflacji?

Człowiek pracy
@Helena

Ostatnie podwyżki były bodajże w zeszłym roku, aktualnie raczej się nie zapowiada na wzrost płac w tymże zakładzie, choć szczerze uważam, że za warunki pracy z jakimi trzeba się tam zmagać ( zimno) oraz atmosferę tam panującą jak również stres na jaki są narażeni pracownicy powinien być wypłacany dodatek szkodliwy, jednakże trzeba przyznać, że wypłaty są i tak najwyższe w okolicy i wypłacane zawsze na czas i tylko to motywuje do dalszej pracy w tymże miejscu.

@Człowiek pracy

Można widzieć, ile konkretnie te podwyżki wyniosły? Wszyscy dostali taką samą kwotę czy to był może % od pensji? Coś o tym?

Człowiek pracy
@Helena

Ciężko stwierdzić, bo na temat wyplaty i zarobków pracownicy nie dyskutują między sobą, podwyżka była zapewne spowodowana wzrostem najniższej krajowej.

dansie

Umowy nie są śmieszne tylko zgodne z przepisami prawa spółdzielczego Żr wszystkimi obowiązującymi składkami odprowadzanymi do ZUS i podatkami.Wynagrodzenie trzeba liczyć całe z premiami a nie podstawę stawki, i nigdy nie może być mniej,chyba że komuś komornik zabiera to wtedy ma najniższą a takich jest wiele i to niezależnie od firmy albo wziął zaliczkę którą potrącić trzeba.

Witam jest tu jakiś Kierowca pracujący w tej firmie? Miał bym pytania na temat pracy na tym stanowisku? na olx widziałem ogłoszenie o pracę w przewozie żywych zwierząt z spalinowym wózkiem widłowym. Mam 5 letnie doświadczenie w jeździe ciągnikiem siodlowym z naczepa oraz tandem i 8 letnie na wózkach widłowych różnego typu.

Witam. Jakieś opinie o stanowisku fakturzysta na magazynie?

ZZZZ

Witam, mam pytanie odnośnie umowy o pracę, czy takowe są u każdego? Czy cos jak Porozumienie ze spółdzielnią?... i o co w tym chodzi tak konkretnie?

Firma godna polecenia. Rozwija się coraz bardziej. W poprzednich latach może nie było podwyżki lecz teraz ją otrzymaliśmy. Mimo pandemii firma nie zwolniła pracowników. Utrzymała wszystkie stanowiska. Gdzie dużo przedsiębiorstw niestety nie przetrwało.

Colo

Podwyżka na 16.50 brutto. Żyć nie umierać

Mikołaj

Zgadzam się. Firma nie zwolniła pracowników. Wręcz przeciwnie, cały czas zatrudnia.

Zbigniew
@Mikołaj

A stawki o których pisał Colo są aktualne?

Mikołaj
@Zbigniew

Nie. Ostatnio dostałem premię wakacyjną i jak dobrze będzie to może wpadnie premia świąteczna. A stawki zmieniają się. Ostatnio widziałem ogłoszenie na ino-online za 27 zł brutto + premia stanowiskowa. No i atmosfera jest wporzo

Kamila

Ktoś tu jeszcze w marcu pytał o podwyżki i premię świąteczną. Były? Wspominali też o stawce 16,5 brutto, jak to dziś wygląda?

WolnyStrzelec

Jak sytuacja w nowym roku? Czy coś się poprawiło na lepsze? Wszyscy pracują? Podwyżki i premia świąteczna będzie?

Edyta

@anonymous, rozumiem, że jesteś zadowolony z comiesięcznego wynagrodzenia. Co masz konkretnie na myśli, pisząc o ilości godzin? Jest ich zdecydowanie za dużo czy za mało? Jak ogólnie oceniłbyś atmosferę występującą w RSP Nowość? Twój komentarz będzie ważny dla osób poszukujących obecnie pracy, uwzględniających w swoich poszukiwaniach tę firmę.

@Edyta

12 godzin czasem mniej czasem więcej , warunki takie sobie ludzie kable a zwłaszcza jeden brygadzista ludzi nie szanuje , ogólnie ukraińcą można więcej niż Polakom ty jak wyjdziesz do toalety to problem a oni mogą być co chwile . Przerwa niby pół godziny ale to tylko podpucha sprawdzają cię na każdym kroku nawet jak pracujesz dobrze to i tak źle .

Maciej
@anonymous

judasze pierwsza klasa

Czy szukają tutaj do pracy lecz do działu wysyłek? Mam doświadczenie 4 letnie, oraz studia o profilu logistycznym? Gdzie mozna się kontaktować?

Jolka

Tak jest wszędzie, żadna nowość, to jest właśnie Polska.

Pasztecik

To po co tam pracujesz skoro tak Ci tam źle? Skoro twierdzisz, że tam wszystko jest po znajomości to zapewne Ty również masz tam kogoś z rodziny i ciepłą posadkę? Nie rozumiem w jakim celu wylewasz żale na forum skoro jesteś skrzywdzony tam pracując, jest wiele innych miejsc pracy więc droga wolna. A nie sorry zapewne w tej firmie dobrze płacą, i zawsze na czas więc strach Ci nie pozwala złożyć wypowiedzenia?

...@...z

Myślę że ze zdrowiem juz lepiej żeby iść jutro na piknik .????????????

sławek
@Pasztecik

co ty (usunięte przez administratora) już nie jeden wypowiedzenie dał i nie ma czego się bać pracy jest dość .

Packy

Jak po podwyżkach? Zadowolenie jest?

Grzegorz M.

Czy ktoś w końcu napisze sprawozdanie tak sumiennie z wczorajszego niby zebrania Prezesa z pracownikami ??

COVROD
@Grzegorz M.

Obecne zachowanie Pana MB jest takie ze mógłby uścisnąć sobie rękę z naszym wszechwładnym PJK by mogli razem się cieszyć ze swoich pyrusowych zwycięstw. Traktowanie pracowników jak motłoch do tego brak dialogu zdecydowanie pogarsza nastroje wśród pracowników. I jeszcze zawsze znajdzie się jakiś Judasz który za kilka „srebrników doniesie” wszystko na szczyt góry

SZRAMA
@COVROD

OJ DONOSICIELI NIE BRAKUJE. WSZĘDZIE SĄ. Brak wykształcenia muszą nadrobić donoszeniem. Nie trzeba mieć studiów aby mieć dobre stanowisko. Wystarczy GUMOWE UCHO!!! ZAMIAST PILNOWAĆ PRODUKCJI TO DO NOSZĄ TU I ÓWDZIE.

Jaka umowa obowiązuje w RSP Nowość podczas okresu próbnego?

Xxx

Żadna ????

Julita
@Xxx

Umowę otrzymujesz od początku zatrudnienia.

DjLub

Również polecam pracę w firmie. Stabilne zatrudnienie. Pieniądze na czas. Atmosfera na naszym dziale pozytywna. Kierowniczka bardzo dobra, odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Zawsze znajdzie rozwiązanie i nie robi nikomu pod tzw. górkę.

Czy rozmowa rekrutacyjna w RSP Nowość odbywa się również w języku angielskim?

Artur

Raczej mało osób z kadr zarządzających zna języki obce. Nie mówić tutaj o dziale sprzedaży.

thc33

Firma jedno wielkie dno patrzą tylko jak ludzi wykorzystać.Dużo godzin a pieniądze śmieszne.

trochęwiecejoptymizmu
@thc33

jak ludzi wykorzystać? proszę Cię... Robią co mogą żeby zapewnić ludziom pracę i oczywiście w końcu zmniejszyć liczbę godzin pracy, ale jest to bardzo trudne. Trochę wyrozumiałości. Poza tym jak wiadomo - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie da się wszystkim dogodzić, a niestety my Polacy uwielbiamy marudzić i narzekać, nawet wtedy gdy wcale nie jest tak źle, prawda? VIVA POLONIA FRUSTRATA!! Pozdrawiam i w nowym roku życzę pracy, gdzie praca to sielanka, a hajs sam będzie się do Ciebie kleił :)

Thc33
@trochęwiecejoptymizmu

Witam ponownie po 6latach gdzie ta poprawa zmniejszenia godzin itp.Zero poprawy jeszcze przy dzisiejszej sytuacji wirusa okrojenie pracownikom pensji pod pretekstem pandemii gdzie ilość uboju nie uległa zmniejszeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o RSP Nowość - Jezuicka Struga

• Jak się pracuje w RSP Nowość?

Zobacz opinie na temat firmy RSP Nowość tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RSP Nowość?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RSP Nowość?

Kandydaci do pracy w RSP Nowość napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RSP Nowość