Opinie o Consulting Solutions w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Consulting Solutions. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Consulting Solutions na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consulting Solutions w Warszawa

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 20 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Consulting Solutions. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Doradca Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Xyz

Warunki pracy są zdecydownie poniżej oczekiwań. Pracownik traktowany jak maszyna do dzwonienia i robienia wyników... Jak nie robisz wyników to kierownik i koordynatorzy przyczepiają się do ciebie. Pare razy dziennie dostajesz na maila statystyki wszystkich pracowników, więc nic się nie ukryje, że dziś miałeś lepszy lub gorszy dzień z umowami. Kwestia prowizji jest bardzo ale to bardzo pogmatwana, do momentu dostania rachunku za ubiegły miesiąc, nie wiesz ile tak na prawde zarobisz. Obiecują kokosy, a nie dostajesz z tego nic. Do tego przed rozpoczęciem pracy musisz przerobić 29h szkolenia, za które potem nie dostaniwsz pieniedzy o ile nie wyrobisz w 1 miesiacu 40h, a w 2 i 3 80h... Mnie oszukali na około 1000zł... Także nie - absolutnie nikomu takiej pracy i tego pracodawcy nie polecam....

Milena T.

Consulting Solutions prowadziło rekrutacje do działu obsługi klienta. Moja siostra, Wietnamka, urodzona w Polsce, wychowana w Polsce, ucząca się w polskich szkołach, mówiąca biegle po polsku, złożyła CV na ogłoszenie przez stronę kiwijobs. Jej zgłoszenie zostało odrzucone, a wytłumaczeniem było: „Ze względu na specyfikacje pracy/stanowiska, poszukujemy osób, które biegle posługują się językiem polskim.” Firma posiada w sobie osoby bez kompetencji i profesjonalizmu, które po przeczytaniu imienia i nazwiska odrzucają zgłoszenia nie czytając wpierw CV. Siostra w CV napisała wprost, ze polski jest jej ojczystym językiem. (usunięte przez administratora)

Jak wygląda temat awansu w Consulting Solutions? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Specjalista Ds. Klienta?

Roman

Raczej żadne

Milena T.

Emilia
@Milena T.

Piszesz może o tej rekrutacji Consulting Solutions- https://www.gowork.pl/oferta/obsluga-klienta-praca-biurowa-back-office-warszawa-centrum,4IoC9M5wnOMbsRXJVkDcYd,warszawa? Po jakim czasie od złożenia CV Twoja siostra otrzymała odpowiedź o jego odrzuceniu? I czy odpowiedź otrzymała przez tę stronkę, czy e-mailem?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Consulting Solutions? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Emilia

Firma prowadzi właśnie rekrutacje do pracy w projekcie połączeń wychodzących oraz przychodzących. Więcej informacji możecie uzyskać na stronie firmy Consulting Solutions: http://www.consultingsolutions.pl/oferty-pracy. Czy składaliście już swoje aplikacje? Jestem ciekawa jak przebiega proces kwalifikacyjny.

Pracownik CP

Moim zdaniem praca w tej firmie jest bardzo przyjemna (w lokalizaji przy Al. Jerozolimskich). Pracowałem tam dość długo, bo kilka lat. Na plus na pewno elastyczny grafik, super kierownictwo na I-szym piętrze, lokalizacja. Wynagrodzenie też było bardzo wysokie. Z prowizjami wychodziło nie raz 45zł/h netto (mając status studenta na zleceniu) + konkursy (bony, gadżety, nagrody pieniężne). Warunkiem jest to, żeby się starać i robić swoje. Na minus - forma zatrudnienia (na firmę lub na zlecenie), nie ma szans na umowę o pracę); ograniczone możliwości rozwoju; po jakimś czasie człowiek nie uczy się niczego nowego. Pracę polecam przede wszystkim studentom. Naprawdę miło wspominam :)

Oszukany pracownik

Popieram wszystkie negatywne opinie o tej firmie, pozytywne za pewne pisze sama firma, na początku wszystko jest fajnie, pokój relaksacyjny, fajne rekruterki, natomiast gdy dochodzi do pracy, stanowiska zasyfiałe, nie działające komputery, systemy dostępowe, szefostwo olewa pracowników, pracując tam czułem się jak w (usunięte przez administratora). Upierdolone słuchawki i skrzypiące krzesła to tylko niektóre z obrzydliwych widoków. Kordynatorzy co chwila zmieniają zdanie. Serdecznie nie pozdrawiam koordynatorów, Weroniki Jaworskiej, Konrada Niedźwieckiego versus Niedźwiedzickiego, Kingi Talarek i Pawła Kasprowicza oraz Marii. Niech Was szlak trafi! Jesteście prymitywami! Wasza kasa to wasz MAJESTAT! Nie warto było! Trzymać się od tej firmy z daleka!

Pewnie czytasz teraz moją wypowiedź, bo znalazłeś super ogłoszenie pracy w Cyfrowym Polsacie na portalu OLX przez agencję Consulting Solutions i szukasz tu potwierdzenia tych obiecanych gruszek na wierzbie. Nie daj się zwieść... Omijaj szerokim łukiem dział DUK - 2 piętro w wieżowcu Central Tower przy dw. Centralnym. Pracowałem tam 3 lata i w końcu powiedziałem sobie dość. Wymagania coraz większe, oferty dla klientów coraz gorsze i kasa dla mnie coraz mniejsza. W tym roku odeszło bardzo dużo ludzi (w zeszłym roku pracowało ok. 150, teraz ok. 50 osób) starzy pracownicy uciekają do lepszych firm, nowi zaś rezygnują już na szkoleniu, a wytrwali czekają tylko do 3 miesiąca aby dostać ostatnią transze za szkolenie, robiąc przy tym wynik celu na 60% (przy takich wynikach jak sam nie odejdziesz, to kierownik sam ci podziękuje za współpracę). Tragiczne są też stanowiska pracy. Każde siedzenie z wyłamanym oparciem i słuchawki poklejone na przeźroczystą taśmę które rażą prądem. Kiedyś to był super dział, gdzie można było dużo zarobić, niestety te czasy już się tu skończyły. Na zleceniu na start macie 12zł/h, po roku przy dobrych wynikach jest podwyżka na 14zł/h - kwoty podane netto - "na rękę".

Arek

No ja także NIE POLECAM, reklamują się dosłownie wszędzie. Byłem w tej pracy, idziemy do pokoju - wygląda na chillout room, jest xbox, owoce, wszystko ładnie, obiecują kokosy i fajną stawkę. Potem się okazuje, że siedzisz przy brudnym biurku z obrzydliwie brudną myszką/klawiaturą przy monitorze od którego okropnie bolą oczy, a na koniec dostajesz stawkę godzinową o 2zł niższą niż wspomniana na rozmowie i każdy ma Cię w (usunięte przez administratora) Polecam...

Patrycja

@Były Pracownik CP Jeśli dobrze zrozumiałam, to według ustaleń wypłaty mają być do 10 dnia każdego miesiąca, jednak spóźniają się, tak? Popraw mnie, proszę, jeśli źle zrozumiałam. No i czy tylko z tego powodu nie polecasz pracy w firmie Consulting Solutions?

Były Pracownik CP

Najgorsza firma HR z jaką w życiu sie spotkałem, pracownicy na umowie zleceniu czekają średnio 3 tygodnie mimo ze firma chwali się że wynagrodzenie wypłaca do 10. każdego miesiąca. Zasłaniają sie tym że mają 14 dni na realizacje przelewów OD DATY PODPISANIA RACHUNKU, a przygotować go łaskawie raczą dopiero w okolicach 9, 10 dnia miesiąca. NIE POLECAM NIKOMU, UNIKAĆ JAK OGNIA!!!

Patrycja

@Pracownik może warto zadzwonić podany w Google i zapytać o ten adres e-mail. @Pracownik czyli poleciłbyś innym użytkownikom pracę w Consulting Solutions? Jakie według Ciebie są mocne strony tego pracodawcy? Każda informacja może być innym osobom przydatna.

Fajna praca, miłe towarzystwo.

Jest ktoś w posiadaniu adresu mailowego do tej firmy?

kira

a czy możesz przykładowo opisac doładniej te progi wymagań narzucone? chciałabym sobie realnie ocenić czy dałabym radę - bo jak nie dam to po co cv wysyłać

Liczdobrze

@3 letni pracownik - student napisał o stawce 16zł/1h brutto, a ty piszesz 12zł/1h do ręki (czyli netto). Widzisz róźnice brutto-netto?

Okradany
@Liczdobrze

12 zł/h dostaje się na rękę. Prowizja to trudno osiągalny bonus - musi się wbić w kartę celów! Wysoookie progi wymagań nie pozwalają się przebić wielu ludziom. Pozyskanie trzeba zrealizować, dosprzedać DTH, Internet, Abonament, Konwersję z Mix lub karty etc. Ale to jeszcze pukuś, bo najgorszy jest ten cholerny monitoring i jakość rozmowy! Po co sprawdzać takie szczegóły skoro umowa i tak jest przedłużona lub pozyskanie zaliczone z klientem? Żeby konsultanta niedopłacić za wykonane zlecenie! Cwaniactwo!

3 letni pracownik

Nie ma tam żaden konsultant umowy o pracę i nie będzie miał. Umowa tylko o zlecenie albo o działalność gospodarczą. Stawka nie 16 a 12 do ręki. Niektórzy pracownicy po roku dostali 14 na rękę ale teraz na podwyżki nie liczylbym.

oszukany

Firma oferując umowę śmieciową (być może inne również), z której pracownik rozlicza się samodzielnie (od dochodu odprowadza stawkę podatku) i nie jest zatrudniony w firmie, a świadczy dla niej usługę, więc firma nie opłaca składek, za pracownika, mimo tego, pracownikom po 26 roku życia wypłaca średnio 10-15% niższe stawki tłumacząc to ogólnymi przepisami prawa, tym samym dyskryminując bezpodstawnie osoby starsze. Jestem również pewien, że opinia ta nie zostanie opublikowana, albo jakiś pan rzecznik, zaraz zacznie zamydlać oczy, że jak najbardziej jest to słuszne. Tylko że zlecając pracę ogrodnikowi, wypłacając mu stawkę godzinową, albo "za robotę", czy klient musi za niego odprowadzić jakieś składki? martwić się czy studiuje? bo taki sam stosunek jest w tej firmie do pracownika... Pracodawca rzeczywiście, z rozliczeniami problemów nie miał (pomijając późne wypłaty wynagrodzeń, prawie miesięczne opóźnienie) ale nie zdarzyły się niedopłaty itp. W każdym razie firma wykorzystuję braki w wiedzy prawnej pracowników. Na argument, podczas podpisywania umowy, że jest to bezprawne, i czemu tak jest, usłyszałem odpowiedź, że nie jest to obowiązkowe, więc mogę nie pracować u nich, więc takiej umowy podpisywać nie muszę. Ok. Gdybym umowy nie podpisywał prawie miesiąc po rozpoczęciu pracy u podmiotu, jakiemu firma dostarcza mnie jako pracownika. Krótkie podsumowanie. Jeśli chcesz zacząć pracę, po miesiącu dowiedzieć się jak jej warunki wyglądają, chcesz aby twój brak wiedzy prawnej oraz stosunek pracodawca - poddany decydował o wysokości wynagrodzenia, i być dyskryminowanym tylko za to że skończyłeś 26 lat (w moim wypadku była to różnica w stawce 14/12 zł - w wypadku 180 godzin prawie 400 zł mniej zarobione), a przede wszystkim, dowiedzieć się za ile pracujesz miesiąc po rozpoczęciu pracy, serdecznie polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Consulting Solutions - Warszawa

• Jak się pracuje w Consulting Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Consulting Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Consulting Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Consulting Solutions
1.8/5 Na podstawie 28 ocen.

Consulting Solutions