Katowickie PRT Sp. Z.o.o

Katowice

Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o

a ja mam dobrze 2015-10-24 18:29
mnie tam odpowiada. ściemniam do kwadratu. a i tak mam co miesiąc tyle samo. na dojazdy nie trace bo mam służbowy pod chatą(bez gps) życie jak w Madrycie. a jak mi każą jeździć swoim to się zwolnię. po co tyle narzekać. trzeba kombinować.
a ja mam dobrze 2015-10-24 23:04
witam. zainteresowanie stronką ogromne. jestem tu pierwszy raz a w pracy tylko o tym mowa. ja tam nie mogę narzekać bo wypłata również dobra chociaż w naszej branży powinniśmy zarabiać ok 2800 na rękę minimum. ja nie trace na dojazdy bo mam akurat służbówkę(bez gps) pod chatą. tak to bym się zwolnił. kierownictwo samo daje zły przykład obiecuje a później się z tego nie wywiązuje. życzę wszystkim powodzenia i dalszej ściemy.
Mario Winans 2015-10-26 10:01
Krzysiek FTTH widać nazbieralo ci sie w sosnowcu wiec szukasz teraz kolegow w katowicach ale nie martw sie za kilka dni tez sie na tobie poznaja
a ja nie mam dobrze 2015-10-27 08:21
w katowicach jest wiecej ludzi do kontrolowania niz do roboty najpierw szybko wypychaja cie z bazy bylebys tylko wyjechal a tam juz luzik kaka ciasteczko smiech chichy inny swiat na a jak juz wypija i pojedza to zaczyna sie gnebienie co robisz i czemu tak malo i czemu nie zrobiles juz wszystkiego i czemu to robisz zle a ile jeszcze zrobisz i czemu tak malo no wiecej gadania i glupiego tlumaczenia sie zamiast roboty a a jak juz pokemonowa sie kapnie ze gps jest nie ram gdzie powiedziales to juz jest twoj koniec zjebka od calej swity no to sie jedzie za firmowe paliwo tam i tam i jeszcze tam no i na tym sciemy koniec a jak dostaniesz pensje to sie tyloo wk.....rwisz no i na tym koncze bo nie chce na 13 godzine zostac pozdrawiam ziomkow sciemniaczy i pracusiow
Ostrzegam 2015-10-27 10:32
Witam wszystkich zaiteresowanych. Jesteśmy grupą zawodowa, która nie ma się o co bać. Przecież nie zastąpią nas ludźmi z ulicy, urzędu pracy, pośredniaka.Jak P.R.T nie dostanie umowy z Oraannggee na utrzymanie to wezmą nas inni, ale tylko nas bez tej calej "otoczki". Nasz fach wymaga logicznego myślenia, inteligencji, doświadczenia, znajomości procedur i tajemnych "sztuczek" do naprawiania awarii, certyfikatu, masy zdanych testów i nowinek technicznych. Przecież jest kilku "nowych", którzy pomimo KILKUMIESIĘCZNEGO szkolenia nie potrafią NIC!!! Prawda jest taka, że wymaga się od nas natychmiastowego działania z dobrą skutecznością (jak pogotowia), a traktuje się nas jak....OGRÓW, Panienek - no rzuca się nas raz tu, raz tu a raz tam. Karze się nas "pozostawiać" dłużej w pracy jak przedmioty. Nie bedę już pisał o zupełnej ignoracii kierownictwa i dyrekcji, braku logicznego i sensownego rozdysponowania pracowników.Ciągłego zastraszania w mailach o odpowiedzialności finansowej lub innej. PANOWIE stańmy murem, nie dajmy się zastraszać, żądajmy godziwego traktowania. Ciekawe co wtedy zrobi dyrekcja Katowickiego P.R.T. Piszę tutaj bo wiem,że dyrekcja tu zagląda i wielu pracowników nie tylko z Katowic.
olejmy to PRT 2015-10-27 19:18
no nareszcie piszemy prawde jest dokladnie tak jak piszesz o prace obawiac sie moga kierownicy i ich swita no i cala zamolkowa no oprocz parteru bo tam jest ten sam oboz pracy co u nas no bo kto wezmie tyle nierobow my sie o prace nie martwimy ale mozemy powalczyc o lepsze pensje mozemy przeciez tak zrobic ze Opl napewno nie podpisze umowy a kar bedzie tyle ze juz moga sie pakowac no to do roboty sie wezmy
kierownik 2015-10-30 10:47
ktoś musi robić na moje widzi mi się
nie ważne 2015-10-31 14:30
Wez sie do roboty.do podburzania to jestes pierwszy a w pracy pewnie sie nie wysilasz.myslisz ze jak by doszło do tego ze lyknie nas inna firma to lepiej zarobisz.?nie znasz sytuacji jaka byla na Bielsku.zostało tylko 40 procent pracowników.obnizenie pensji do zasadniczej.(albo sie zgadzsz albo nie).Ale duzo zwojujesz.jak ci sie nie podoba i innym to wypad z firmy a nie głupie wpisy.chce mi sie zygac juz ta wasza gadka.jak było spotkanie z dyrem to siedzieliscie cicho jak te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale na forum lub za plecami to jestescie mocni.jestescie beznadziejni.ja juz dokonalem wyboru i sie zwalniam a nie będę jeczal i sie nad soba uzalal.jetescie banda nie udacznikow i dziekuje ze nie bede juz z wami pracował.a wy placzcie dalej.
ADAM 2015-11-02 17:39
znam wielu którzy się zwalniają od 10 lat a się nie zwolnili, wolą liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikom, a jeśli chodzi o Bielsko to sami ciołki zastali.
sebastian 2015-11-02 18:17
nie obchodzi mnie bielsko , ja w sosnowcu chce średnią krajową
andrzej 2015-11-02 20:57
pracowalem w kprt w roku 1977 i 1978...gierkowskie czasy..robilismy na ul sklodowskiej w katowicach centrala przez rok..super bylo..kawiarnia na ostatnim pietrze.. telefonistki .. a z dachu panorama miasta i piwko a potem na kable .. kierownik nazywal sie kowalewski , na majstra ,,balans,, mowilismy z myslowic byl opieprzal nas ale mial racje chlop , byl tez majster Marchewka sie nazywal telewizor kolor ruski wnosilismy mu w blokach 50kg wazyl..pozdrawiam kapitalistyczna:) firme kprt z katowic
krzysiek 2015-12-28 09:46
cicho wszędzie głucho wszędzie co z nami będzie
były 2016-01-02 17:44
Panowie podobno piszecie pamiętniki z dnia w pracy? Co za absurdy...
emeryt 2016-01-05 09:57
dzięki za wysokie zyski jakie wypracowaliście dla emerytów kprt za 2015
@ 2016-01-08 09:18
warunkiem jest być, mieć zdrowe nerwy i być głupim pracując za 1700
@ 2016-01-11 09:27
tylko frajer za biurka może tak napisać że atmosfera jest przyjemna
grzegorz 2016-01-15 11:04
nie przesadzajmy że atmosfera w kprt jest przyjemna, nigdy nie była i nie jest
mówi się tylko po to żeby zwabić nowych interfejsów
adam 2016-01-20 10:04
bzdury
swoj 2016-01-23 10:36
wczoraj zostalem zmuszony do pracy na 13 godzine a byl dzien dziadka i czekal na mnie wnuk jak przyjechalem to juz spal mam dosc tej piepszonej roboty i szefa desperata Nie podejmujcie pracy w tej firmie nigdy !!!!
cyfra 2016-01-23 11:41
co za cymbał z tego nokturna ja wiem jak dobrze jest w tej firmie , płakać to za mało
swoj 2016-01-26 19:49
pracuje sie od 8 /20 plus 13 godzina
nowy 2016-01-31 22:13
panowie z Katowic tylko wy zostejecie na 13 godzine a potem placz i lament bo sie szefa boicie u nas nikt nie zostaje i przez was jest jak jest wszyscy chca zastrajkowac i o kase sie upomniec ale z takimi cieniasami to sie nie uda no i podobno juz wam ludzi sciagaja do pomocy bo nie mozecie sami jezdzic panowie trzeba byc twardym
nowy 2016-01-31 22:14
Kajko i kokosz 2016-02-04 18:32
Skoro sciagaja nam.ludzi do pracy to tylko i wylacznie nasza zasluga nie jezdzimy w pojedynke i tyle a jak ktos jest miekki to wsiada jedzie sam i robi za dwoch. Ciagle slysze zale ze katowice maja lepiej katowice zawyzaja poziom ze katowice boja sie kierownika. Katowice robia to co trzeba nic ponad norme i maja spokoj skoro wam sie nie chce zrobic minimum by kierownictwo nie marudzilo to juz wasz problem. Nie mowie ze w prt jest super bo kazdy wie jaka jest nerwowka ale robcie swoje a bedziecie mieli spokoj
to prawda 2016-02-05 22:01
TOALETA TYLKO DLA PRACOWNIKÓW BIUROWYCH ZAKAZ KORZYSTANIA Z TOALETY PRZEZ SERWISANTÓW!!!!!!!! - to prawda wisi taki napis na drzwiach na Bazie Katowice Brynów, żenada kim że ten głupiec jest co to napisał - brat tam pracuje od niedawna i zrobił mi zdjęcie. A żona AA faktycznie trzęsie wszystkim specjalistka od wszystkiego to znaczy od niczego.
nowy 2016-02-11 09:27
żona A.A. prosi serwisantów o korzystanie z toalety za kontenerem lub na ogródkach działkowych
klocek 2016-02-11 21:48
coście się tak doczepili toalety jedna damsko-kierownicza, przecież są jeszcze cztery dla serwisantów
mający dość 2016-02-12 11:18
to babsko nie ma konkretnego zajęcia zajmuje się wszystkim to znaczy niczym a morda jak drzwi od garażu i do tego jeszcze nie wyparzona, nawet AA się jej boi, ironia / tak specjalistka na bruk
swoj 2016-02-15 22:22
no no no nie ladnie tak pisac o kierownikowej firme widac stac na takie stanowiska pracy szkoda ze naszym kosztem a tak apropo to przecierz Pokemonowa robi raporty ile zrobilismy roboty i czemu tak malo
guba rura 2016-02-18 22:28
Panowie nie ma się co licytować. Trzeba strzelić z grubej rurki - STRAJK znaczy się. Zgadać się i nie wyjeżdżać, przecież wszystkich nie zwolnią. Myślę,że można wszystko załatwić w max 10 h. Dyro , DW i AA zeszli by chyba na zawał. Wyobraźcie sobie, że nikt nie wyjechał. Najpierw straszenie by było, po 3 h rozmowa a po 8h łykają jak pelikany.Tylko lalusiów trzeba by było gdzieś zamknąć, żeby się nie wyłamali. Kto jest za???
klocek 2016-03-07 22:12
Zawsze możesz zrobić szkolenie z optyki - darmowe i wpadnie Ci do wypłaty 200zł,potem cztery soboty dodatkowo na montażach za jedną ok.300zł i wychodzisz dodatkowo do wypłaty 1500zł.piszę to tylko dlatego bo tych osób jest większość w Katowicach i one na pewno nie będą uczestniczyły w "strajku" pozdrawiam.
zrobilem klocka 2016-03-17 21:57
Drogi klocku, czytając twoją wypowiedź odnoszę wrażenie,że pracujesz w innej firmie lub jesteś początkującym pr-towcem. Nam proponują 100 zł podwyżki "od ręki" za optykę, na którą czekasz miesiącami. 4 soboty w miesiącu!!!!?????Śmiech klocku ja co najmniej w dwie pracuję (każdego miesiąca). Drogo klocku zrób lepiej klocka i nie pisz takich bzdur. Pozdrawiam.
klocek 2016-04-08 19:43
Widocznie słabo negocjowałeś swoją podwyżkę z optyki u AA lub jesteś zwykłym pionkiem którego wiedza techniczna wymaga pracy z bardziej doświadczonym partnerem, większość osób dostała podwyżkę o 200zł .Po ostatnim szkoleniu na którym była przewaga osób z Sosnowca podwyżka ma wynosić 300zł - dlatego to też było ostatnie szkolenie w tym roku.
klin 2016-04-09 20:27
AA przekona monterów z Katowic żeby nie strajkowali, ma taki wpływ nie tylko na monterów ale i na dyrektora niedługo będą razem siedzieć jak będzie tak dalej, AA wie gdzie polizać
supercyfrowiec 2016-04-12 18:21
Większość osób dostała podwyżkę z optyki o 200zł tak jak ja, a młody d-właz 250 reszta ulubieńców AA do 300 zł, to tylko pierwsi z optyki zostali wycyckani dostali po 100, ale niektórym ulubieńcom AA podwyższył stawkę - reszta jest od roboty nie podwyżki tak z optyki jak i pozostali
wiem 2016-04-13 22:33
AA to mieda połapał fuchy na konserwatora i ciągle mu mało z podwykonawców też ma niezłą działkę każdy mu płaci, umie się ustawić, brakuje mu tylko dyrektorskiej funkcji żeby założyć swój prywatny folwark, a pokemonową będzie jak stara gałowa, zobaczycie
źle opłacany i szanowany biurokrata 2016-04-14 12:12
witam.to teraz ja się wyżalę. każdy z kierowników ma cię gdzieś. nie ma się komu wyżalić bo jeszcze dostaniesz opie..ol. jak chcesz dobrze zarabiać to idź do kablarzy. oni najwięcej teraz zarabiają. ja mam wszystkie kat i zarabiam brutto 2300 a oni od 2500 nawet do 2700.pozatym nie musisz myśleć. nie masz egzaminów ani nie jesteś oceniany. dodatkowo możesz zbierać scinki kabli i opalić. chwalą się że miesięcznie wpada dodatkowo 500 zł.nie mają GPS w autach tak że na bazie siedzą sobie już od 18:00 a ty tyraj dalej bo masz psa w aucie i na monterkę nie możesz zjechać. jeśli o czymś nie dopisałem to proszę o dalsze komentarze. co dalej. za rok nasz ukochany DYR idzie na emeryture i trzeba go będzie kimś zastąpić. więc AA jest na wygranej pozycji. chyba że dadzą kogoś z akcjonariuszy(tylko że zostali już tylko same dziadki). więc za rok dużo się fuch szykuję na dyrektora i kierownika bo AA trzeba będzie zastąpić.co do nowych na FTTH to już mają te samą podstawę co ja.a mają tylko cer na "O".szkoda że są to młodzi ludzie dla których jest to pierwsza praca a ja po 25 latach mam te samą stawkę.Kur.. mać
klocek 2016-04-14 15:43
Dyrektor G za chwilę odejdzie i pewnie zastąpi go AA bo raczej RG się nie nadaje , na folwarku zostanie szefem BB, a pokemon jako kapo co wy na taki rozwój zdarzeń pozdrawiam.
robokprt 2016-04-15 23:43
AA na dyrektora chyba żart. On jak czopek wchodzi całemu Orangutanowi a może i dyrektorowi tez dobrze robi. Ja nie wiem dlaczego trzymają takiego nieudacznika jak RG, chyba jako worek treningowy, bo to ani wychowania ani prezencji drugi czopek i lodziarek. Myślę że starzy udziałowcy mają trochę oleju i AA nie zrobią dyrektorem.
zagłebiak 2016-04-16 15:55
Tylko nie AA na dyrektora, na dyrektora potrzebny jest człowiek z kręgosłupem, bez mentalności czopka, z jajem. AA już teraz czerpie niewymierne korzyści z prt nie tylko pensyjka, umie się ustawić - a co dopiero jakby był dyrektorem - wyobrażacie sobie pokemonową jako pierwszą nie chcę nadużywać słowa dama
Chu. mnie strzeli 2016-04-19 16:33
Ktos juz pisal jak sie zalatwia takie sprawy - strajk, ale jakis pajac prawdopodobnie tylko z O napisal,ze nie bo jest ok, ze mozna 4 soboty dodatkowo i niedziele itd. Jesli dyrekcja sie nie opamieta to niebawem beda miec tylko ludzi z `lapanki` a nie fachowcow. Jesli chodzi o kierownikow to jest jakies nieporozumienie. Ja nad soba mam kilku no bo kierownik z S-ca to raz, czasami Rolnik cos wcisnie, AA to juz wogole poza kolejnosci ma byc zalatwiony, Jacek S od zlecen tez cos doda od siebie, a jak nie on to Jagodka. Dyspozytor uszkodzeniowy kaze naprawiac, zleceniowy jeszcze cos innego a Lodzia i tak miesza. Jak kara to do kogo ? - Do Pana serwisanta bo tylko on cos robi w tej firmie i tylko on moze cos spier......Kogo sluchac ???? Kazdego a jak trzeba cos zalatwic to nie ma komu, brak osoby upowaznionej. Po co komu kierownik, ktory nie moze kierowac zespolem?
Oskar Reyes 2016-04-30 11:47
Ta firma to panstwo w panstwie. Najgorsze jest to ze rzadzi tam ten ktory pierwszy przyjedzie co najwazniejsze niech cala ekipa wyjedzie w teren a pozniej wszyscy sie bawia maja czas na kawki ciasteczka i rozmowy o pierdolach. No i oczekiwanie na magiczna godzine 16:00 wtedy jest szał i mieszanie aby cos jeszcze zrobic na szybko i wyjechac do domu.
tognój 2016-05-11 08:42
AA szykuje się na dyrektora, to dopiero będzie totalna kontrola i inwigilacja nadajnik GPS w dwunastnicy (skończą się kadra zakupy w godzinach pracy)- pokemonowa będzie miała bliżej do pracy nie na Brynów. Stary też musi punktualnie przyjeżdżać a nie jak teraz. DW na Brynów a jak nie to żegnamy.
tognój 2016-05-11 08:43
jk 2016-06-19 23:08
@tognój no niesttey i tak czasem musi być że w firmach znajdują się takie własnie osoby. Nie ma na to wpływu. Można tylko zmienić prace co najwyżej...
już na chorobowym 2017-01-25 21:30
Za te oszczędności z ogrzewaniem w szatni to ten gnój AA powinien beknąć, godzinę przed rozpoczęciem roboty zaczynają ogrzewać szatnię i godzinę przed końcem to jest od 19.00, ja bym się bydlakowi kazał wykąpać i ubrać w takiej temperaturze. W biurach też powinni włączać ogrzewanie godzinę przed rozpoczęciem a po 15.00 zakręcać.
Nagrzany 2017-01-27 23:38
Dla pomieszczeń przeznaczonych do rozbierania i przeznaczonych na pobyt ludzi bez odzieży (np.: łazienki, rozbieralnie-szatnie, umywalnie, natryskownie) temperatura obliczeniowa określona w tabeli powinna wynosić +24°C i taką temperaturę powinien pracodawca zapewnić w szatniach, łaźniach i tym podobnych pomieszczeniach przeznaczonych do korzystania przez pracowników.
Trzeba będzie poinformować PIP
lucjan 2017-02-09 10:33
W takiej oszczędnej firmie na pewno zarabia się 3000 zł
andrzej 2017-02-10 08:52
premia za luty przeznaczona jest na ogrzewanie baraków na Kombajnistów
Maruda 2017-02-17 22:45
AA i jego pulchna okrąglutka żonka to typowe hieny, ciagle im malo a i jeszcze ciesz sie ze wogole dostajesz wypłatę i premie. Ale przynajmniej teraz juz nie zatruwaja zycia na kombajnistow tylko podaja kawe wolnikowi zeby ich nie wyp..
Zostaw swoją opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katowickie PRT Sp. Z.o.o