Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowickie PRT Sp. Z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Od nowego

HIT!!!! AA nie zostal prezesm zarzadu. Nowy dyro podobno ma zmienic wszystkich kierownikow.

Ok

Zgadzam się. Normalna firma tylko przez takich nieudaczników jak Znudzony ciągłe wpisywanie obelg

Znudzony przestań wszystkich obrażać i popatrzone na siebie Przez takich jak ty wiecznie niezadowolonych robi się zła atmosfera.

zagłębiak

w tej firmie żaden stołek nie pozostaje wolny, po naszym kochanym ziomalu z Sosnowca Krzyśku z ftth już jest jakiś pociot, a starzy niech zaapier.............................., firma dla pociotów i ogólny nepotyzm

Tadek
@zagłębiak

kto wygrał konkurs na prezesa AA .? czy ktoś z poza układu a z konkursu .

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zadowolony

Normalna firma. Płacą za nadgodziny. Zrobisz kolejny certyfikat z automatu podwyżka

smutny pracownik

Jak dla mnie za dużo osób w biurach a za mało pracowników fizycznych. Facet , który pracuje po 12 godzin i codziennie jeździ autem ledwo zarabia 2tyś a w niektórych przypadkach nawet nie ;(( Przecież to nie jest praca dla ludzi z "ulicy" trzeba być " fachowcem " i tak w firmie ceni się fachowca, że dostaje marną wypłatę . Nie wspomnę , że wysokość premii też ma wiele do życzenia. Czy ktoś zza biurka zauważy , że wszyscy uciekają przez taki zarobek !!! Smutne ale prawdziwe- zamiast podnieść premie to tylko zastraszanie - dzisiaj zostajesz 13 godzin , bo jest więcej pracy albo telefony i @ wytłumacz dlaczego autem byłeś tam albo tam - dlaczego stałeś 15 minut WYJAŚNIJ . I po co się strać jak teraz gdzie pójdziesz to z mety masz 2500 podstawy . Nie polecam tej firmy jako nowego pracodawcę.

Tadek

co z tym strajkiem.? będzie organizowany przez pracowników czy też przez Z. Zawodowe .?? jak sobie dajecie radę z "odprowadzeniem ścinków miedzi .?????" ile z tego można dorobić .? czy kierownik też jest podpięty do podziału za sprzedaż złomu miedzianego. jakie są stawki za dodatkowe "fuchy" i usługi .? jak macie telefony służbowe to są limity na rozmowy .???? czy samochody służbowe ( te pod domem ) mają ograniczenia kilometrów .?

ncc
@Tadek

nie ma Z.Zawodowych !!!!

andrzej

premia za luty przeznaczona jest na ogrzewanie baraków na Kombajnistów

lucjan

W takiej oszczędnej firmie na pewno zarabia się 3000 zł

Nagrzany

Dla pomieszczeń przeznaczonych do rozbierania i przeznaczonych na pobyt ludzi bez odzieży (np.: łazienki, rozbieralnie-szatnie, umywalnie, natryskownie) temperatura obliczeniowa określona w tabeli powinna wynosić +24°C i taką temperaturę powinien pracodawca zapewnić w szatniach, łaźniach i tym podobnych pomieszczeniach przeznaczonych do korzystania przez pracowników. Trzeba będzie poinformować PIP

jk

@tognój no niesttey i tak czasem musi być że w firmach znajdują się takie własnie osoby. Nie ma na to wpływu. Można tylko zmienić prace co najwyżej...

Oskar Reyes

Ta firma to panstwo w panstwie. Najgorsze jest to ze rzadzi tam ten ktory pierwszy przyjedzie co najwazniejsze niech cala ekipa wyjedzie w teren a pozniej wszyscy sie bawia maja czas na kawki ciasteczka i rozmowy o pierdolach. No i oczekiwanie na magiczna godzine 16:00 wtedy jest szał i mieszanie aby cos jeszcze zrobic na szybko i wyjechac do domu.

Chu. mnie strzeli

Ktos juz pisal jak sie zalatwia takie sprawy - strajk, ale jakis pajac prawdopodobnie tylko z O napisal,ze nie bo jest ok, ze mozna 4 soboty dodatkowo i niedziele itd. Jesli dyrekcja sie nie opamieta to niebawem beda miec tylko ludzi z `lapanki` a nie fachowcow. Jesli chodzi o kierownikow to jest jakies nieporozumienie. Ja nad soba mam kilku no bo kierownik z S-ca to raz, czasami Rolnik cos wcisnie, AA to juz wogole poza kolejnosci ma byc zalatwiony, Jacek S od zlecen tez cos doda od siebie, a jak nie on to Jagodka. Dyspozytor uszkodzeniowy kaze naprawiac, zleceniowy jeszcze cos innego a Lodzia i tak miesza. Jak kara to do kogo ? - Do Pana serwisanta bo tylko on cos robi w tej firmie i tylko on moze cos spier......Kogo sluchac ???? Kazdego a jak trzeba cos zalatwic to nie ma komu, brak osoby upowaznionej. Po co komu kierownik, ktory nie moze kierowac zespolem?

źle opłacany i szanowany biurokrata

witam.to teraz ja się wyżalę. każdy z kierowników ma cię gdzieś. nie ma się komu wyżalić bo jeszcze dostaniesz opie..ol. jak chcesz dobrze zarabiać to idź do kablarzy. oni najwięcej teraz zarabiają. ja mam wszystkie kat i zarabiam brutto 2300 a oni od 2500 nawet do 2700.pozatym nie musisz myśleć. nie masz egzaminów ani nie jesteś oceniany. dodatkowo możesz zbierać scinki kabli i opalić. chwalą się że miesięcznie wpada dodatkowo 500 zł.nie mają GPS w autach tak że na bazie siedzą sobie już od 18:00 a ty tyraj dalej bo masz psa w aucie i na monterkę nie możesz zjechać. jeśli o czymś nie dopisałem to proszę o dalsze komentarze. co dalej. za rok nasz ukochany DYR idzie na emeryture i trzeba go będzie kimś zastąpić. więc AA jest na wygranej pozycji. chyba że dadzą kogoś z akcjonariuszy(tylko że zostali już tylko same dziadki). więc za rok dużo się fuch szykuję na dyrektora i kierownika bo AA trzeba będzie zastąpić.co do nowych na FTTH to już mają te samą podstawę co ja.a mają tylko cer na "O".szkoda że są to młodzi ludzie dla których jest to pierwsza praca a ja po 25 latach mam te samą stawkę.Kur.. mać

supercyfrowiec

Większość osób dostała podwyżkę z optyki o 200zł tak jak ja, a młody d-właz 250 reszta ulubieńców AA do 300 zł, to tylko pierwsi z optyki zostali wycyckani dostali po 100, ale niektórym ulubieńcom AA podwyższył stawkę - reszta jest od roboty nie podwyżki tak z optyki jak i pozostali

zrobilem klocka

Drogi klocku, czytając twoją wypowiedź odnoszę wrażenie,że pracujesz w innej firmie lub jesteś początkującym pr-towcem. Nam proponują 100 zł podwyżki "od ręki" za optykę, na którą czekasz miesiącami. 4 soboty w miesiącu!!!!?????Śmiech klocku ja co najmniej w dwie pracuję (każdego miesiąca). Drogo klocku zrób lepiej klocka i nie pisz takich bzdur. Pozdrawiam.

@zrobilem klocka

Widocznie słabo negocjowałeś swoją podwyżkę z optyki u AA lub jesteś zwykłym pionkiem którego wiedza techniczna wymaga pracy z bardziej doświadczonym partnerem, większość osób dostała podwyżkę o 200zł .Po ostatnim szkoleniu na którym była przewaga osób z Sosnowca podwyżka ma wynosić 300zł - dlatego to też było ostatnie szkolenie w tym roku.

klocek

Zawsze możesz zrobić szkolenie z optyki - darmowe i wpadnie Ci do wypłaty 200zł,potem cztery soboty dodatkowo na montażach za jedną ok.300zł i wychodzisz dodatkowo do wypłaty 1500zł.piszę to tylko dlatego bo tych osób jest większość w Katowicach i one na pewno nie będą uczestniczyły w "strajku" pozdrawiam.

guba rura

Panowie nie ma się co licytować. Trzeba strzelić z grubej rurki - STRAJK znaczy się. Zgadać się i nie wyjeżdżać, przecież wszystkich nie zwolnią. Myślę,że można wszystko załatwić w max 10 h. Dyro , DW i AA zeszli by chyba na zawał. Wyobraźcie sobie, że nikt nie wyjechał. Najpierw straszenie by było, po 3 h rozmowa a po 8h łykają jak pelikany.Tylko lalusiów trzeba by było gdzieś zamknąć, żeby się nie wyłamali. Kto jest za???

swoj

no no no nie ladnie tak pisac o kierownikowej firme widac stac na takie stanowiska pracy szkoda ze naszym kosztem a tak apropo to przecierz Pokemonowa robi raporty ile zrobilismy roboty i czemu tak malo

klocek

coście się tak doczepili toalety jedna damsko-kierownicza, przecież są jeszcze cztery dla serwisantów

Zostaw merytoryczną opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katowickie PRT Sp. Z.o.o
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Zamułkowa 8
    40-857 Katowice