Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowickie PRT Sp. Z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Kablarz Kablowy

Dostalismy podwyzki, dziekujemy. Mowa tylko o kablarzach oczywiscie:)

chłopiec do bicia
@Kablarz Kablowy

Nie dostałeś podwyżki - dostałeś amortyzacje wydatków na przejazd z Katowic do Sosnowca

Murgrabia wśròd kablarzy

Z cyklu "Legendy PRT".Wczoraj z Litwinem byłem na odbiorze,wypilim lytra we dwóch,potem przyjechał mały Kazio,z Kaziem zrobyly my pomiary na 8mym rozdzielczym,potem wypylym lytra w 3 i to tyle ze wspominek.

obserwator

Po odejściu Benka jego stołek nie został długo pusty. Teraz AA wsadził pociota wielką (usunięte przez administratora) a p;omocnikiem jego zrobił swojego zaufanego, wiernego, posłusznego, rzetelnego, ulubionego, sumiennego montera z dawnego tauzena.

Dziś na mnie nie licz
@obserwator

"Ja tylko na miesiąc jestem, a potem zobaczymy jak to będzie"

obserwator
@Dziś na mnie nie licz

daj pozór synek i ni ciepaj fest wic, joł yno zaglondać tukej

Kaziu
@obserwator

O, próba pisania gorola po Ślonsku :)

Amator światła

Podstawowe pytanie czy nowy prezes znajdzie zajęcie dla Kazika. Niestety praca z nim to jedna wielka porażka. Do inwestycji nie wróci bo sie za piję, do światłowodów małpa ze slaskiego zoo nada sie bo nauczymy ja spawac, rozmieszczac i podłączać sprzęt i malpa nie powie z samego rana "dzisiaj na mnie nie licz..."

Kaziu
@Amator światła

Kaziu wie co robi a takich jak tY powinno być więcej ( głupcy są potrzebni , tylko trzeba umieć ich wykorzystać ) więc się nadajesz

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Graśka

Jaka jest sytuacja z tym FTTH.Kto tym rządzi i co się zmieniło jak przyszedł nowy dyr.może Krzysztof FTTH odpowiedz bo czytałem twoje news i dużo wiesz.

Malpa z ZOO

Mozesz napisac cos wiecej o zawirowaniach w FTTH? Nie jestem w temacie. Zwalniaja sie?

Na mnie dziś nie licz

Witajcie, co powiecie o ostatnich zawirowaniach w grupie FTTH? AA zajmie się tym?

emeryt

dzięki za wysokie zyski jakie wypracowaliście dla emerytów kprt za 2015

@emeryt

Jesteś Mistrzem Sarkazmu, akcjonariuszu - emerycie...

Julita

@Kandydat jeśli możesz, to opisz krótko swoje doświadczenie tutaj: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,361350,1,1 Osobie, która w przyszłości będzie szukała informacji na temat procesu rekrutacyjnego do firmy będzie mogła je dużo łatwiej odnaleźć.

Kwintesencją rozmowy kwalifikacyjnej są oczekiwania finansowe. Pracodawca nie jest zainteresowany w ogóle kwalifikacjami ani doświadczeniem, liczy się tylko aspekt finansowy. Na stanowisku kierowniczym oferują pensje magazyniera. Nie polecam. Poziom rozmowy tragiczny, szkoda czasu.

Julita

@Nie bedzie burzy dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się, że mylisz mnie z pracownikiem firmy Katowickie PRT. Nie jestem jednak z nią związana. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz jakim jest ona pracodawcą. Bardzo dużo osób trafia na ten wątek szukając opinii o potencjalnym miejscu pracy. Ważne, by znalazły tutaj pomocne informacje. Często też sami pracodawcy śledzą treść wątku. Takie konkretnie uwagi jak Twoje mogą być cenne. Czy próbowaliście wchodzić w dialog z kierownictwem w kwestiach, które poruszasz?

Julita

@a zapowiadali deszczwspominasz o tym, że pracownicy ciągle się zwalniają. Mógłbyś powiedzieć jaka jest skala tej rotacji? Ile osób odeszło w ciągu np. ostatnich kilku miesięcy? Czy problem dotyczy szczególnie któregoś z działów firmy?

Nie bedzie burzy
@Julita

W ostatnim roku zwolniło się co najmniej 10 pracowników w tym dwóch trenerów. Przynajmniej o takich odejściach słyszałem. Problem dotyczy tylko działu "nękanych pracowników fizycznych", czyli usuwaczy i instalatorów. Nic nie wiem na temat zwolnienia jakiejkolwiek osoby z biura czy dyspozytorni. W biurach osób przybyło jakiś czas temu. Na chwilę obecną utrzymuję się nie zdrowa sytuacja, w której pracowników biurowych jest prawie tyle samo co pracowników fizycznych. Nadal nie ma jednego kierownika czy dyspozytora, który jasno wytycza cele. Musimy przyjmować zlecenia od dyspozytorów uszkodzeniowych, zleceniowych i kierownictwa. Z tego co wiem kilka stanowisk jest "sztucznych", utrzymywanych na siłę. Kolejna sprawa to GPS i system nadzoru. Ile firma płaci za ten wynalazek??? 5,10,15 tyś.??? Nie jesteśmy kurierami, którzy poruszają się z punktu A do B a później do C,D itd. Nasza praca wymaga logicznego myślenia, odbierania i wykonywania ok.100 tel dziennie, przestrzegania procedur, obsługi programów i urządzeń diagnostycznych na komputerze i telefonie, wypisywania papierów (asyst,protokołów, materiału itp.) a w końcu skutecznej naprawy. - zapomniałem napisać o prowadzeniu i dbaniu o samochód, rozliczania się z modemów itp. Jak ma się GPS do tej pracy. Dlaczego mam się tłumaczyć, że w punkcie A stałem 60 min???? Widocznie taka była potrzeba. Osoba, która to nadzoruje nie ma zielonego pojęcia o naszej pracy. Czy ten wspaniały system pomaga w naszej pracy??? Mnie na pewno nie. Czy ten wspaniały system przyniósł jakieś korzyści??? Jakie??? Słyszałem,że praca idzie wolniej bo nie trzeba się śpieszyć (przecież niech pan sobie sprawdzi, byłem na istalacji ) . Mam wrażenie,że ten wynalazek to tylko pozorna kontrola i taki "asik w rękawie" na wszelki wypadek. W firmie nie ma niezbędnych smartfonów i innych niezbędnych urządzeń, które mogły by przyczynić się do lepszego komfortu i skuteczności pracy. Szkoda, że w taki sposób Pani się z nami skontaktowała, ale jak nie było innej możliwości to rozumiem.

Jakie opinie po zmianie prezesa?szukają nowych ludzi do roboty?

a zapowiadali deszcz

Jak procentowo podwyżka to może wszystkie podwyżki dać do jednego kapelusza i losować może prezesowi trafi się podwyżka tego co ma 1800 zł, taki kubeł na rozgrzaną głowę. Procentowa podwyżka to jeszcze większa dysproporcja w zarobkach między mało zarabiającymi a lepiej. To tak jak zwykle plebsowi rzucić kości niech się cieszy, a góra spijać śmietankę. Może wszystkim dać po równej kwocie lub pomyśleć jak wyrównać zarobki, ludzie ciągle się zwalniają. AA niedługo będzie wymuszał pracę po 13 godzin , 14 godzin.... żeby zejść z "bufora" (jak praca w niedzielę i święta - na próbę), ten to potrafi zrobić dobrze orangutanom ale miał i ma nauczyciela bez: ogłady, dobrych manier, bon-ton tego od naszej klasy i od DW

nie koniecznie sprawiedliwie

Po ostatniej naradzie mają być podwyżki #procentowo# brawo ja mam więcej to i więcej dostanę od (usunięte przez administratora) w .BRAWO prezesi TAK TRZYMAĆ, a może dać więcej tylko tym mają wyższą stawkę, a ci co mają mało nie dawać i tak przeżyją

x

w Poniedziałek nowy prezes, niestety nie z branży tel.

Zorientowany

Prawda jest taka że gdyby nie AA to firmy by już nie było i niektórych to bardzo boli. Co do konkursu to AA nie musiał się nigdzie dostawać bo sam zrezygnował

potrzący z boku

Kazia może dać na pomocnika do Benka, robiłby ustalenia i wszystko dokładnie zapisywał i byłby porządek, a tak dali na pomocnika jakiegoś pociota który tylko chodzi za Benkiem jak cień z wielką d-pą

Kazik

Widzę. Ze ten nowy dyr jak tak zrobi to zna się na rzeczy.

Kazik

Widzę. Ze ten nowy dyr jak tak zrobi to zna się na rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katowickie PRT Sp. Z.o.o
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Zamułkowa 8
    40-857 Katowice