Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowickie PRT Sp. Z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

nowy

żona A.A. prosi serwisantów o korzystanie z toalety za kontenerem lub na ogródkach działkowych

to prawda

TOALETA TYLKO DLA PRACOWNIKÓW BIUROWYCH ZAKAZ KORZYSTANIA Z TOALETY PRZEZ SERWISANTÓW!!!!!!!! - to prawda wisi taki napis na drzwiach na Bazie Katowice Brynów, żenada kim że ten głupiec jest co to napisał - brat tam pracuje od niedawna i zrobił mi zdjęcie. A żona AA faktycznie trzęsie wszystkim specjalistka od wszystkiego to znaczy od niczego.

Kajko i kokosz

Skoro sciagaja nam.ludzi do pracy to tylko i wylacznie nasza zasluga nie jezdzimy w pojedynke i tyle a jak ktos jest miekki to wsiada jedzie sam i robi za dwoch. Ciagle slysze zale ze katowice maja lepiej katowice zawyzaja poziom ze katowice boja sie kierownika. Katowice robia to co trzeba nic ponad norme i maja spokoj skoro wam sie nie chce zrobic minimum by kierownictwo nie marudzilo to juz wasz problem. Nie mowie ze w prt jest super bo kazdy wie jaka jest nerwowka ale robcie swoje a bedziecie mieli spokoj

nowy

panowie z Katowic tylko wy zostejecie na 13 godzine a potem placz i lament bo sie szefa boicie u nas nikt nie zostaje i przez was jest jak jest wszyscy chca zastrajkowac i o kase sie upomniec ale z takimi cieniasami to sie nie uda no i podobno juz wam ludzi sciagaja do pomocy bo nie mozecie sami jezdzic panowie trzeba byc twardym

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

swoj

pracuje sie od 8 /20 plus 13 godzina

cyfra

co za cymbał z tego nokturna ja wiem jak dobrze jest w tej firmie , płakać to za mało

swoj

wczoraj zostalem zmuszony do pracy na 13 godzine a byl dzien dziadka i czekal na mnie wnuk jak przyjechalem to juz spal mam dosc tej piepszonej roboty i szefa desperata Nie podejmujcie pracy w tej firmie nigdy !!!!

adam

bzdury

grzegorz

nie przesadzajmy że atmosfera w kprt jest przyjemna, nigdy nie była i nie jest mówi się tylko po to żeby zwabić nowych interfejsów

@

tylko frajer za biurka może tak napisać że atmosfera jest przyjemna

@

warunkiem jest być, mieć zdrowe nerwy i być głupim pracując za 1700

były

Panowie podobno piszecie pamiętniki z dnia w pracy? Co za absurdy...

krzysiek

cicho wszędzie głucho wszędzie co z nami będzie

andrzej

pracowalem w kprt w roku 1977 i 1978...gierkowskie czasy..robilismy na ul sklodowskiej w katowicach centrala przez rok..super bylo..kawiarnia na ostatnim pietrze.. telefonistki .. a z dachu panorama miasta i piwko a potem na kable .. kierownik nazywal sie kowalewski , na majstra ,,balans,, mowilismy z myslowic byl opieprzal nas ale mial racje chlop , byl tez majster Marchewka sie nazywal telewizor kolor ruski wnosilismy mu w blokach 50kg wazyl..pozdrawiam kapitalistyczna:) firme kprt z katowic

sebastian

nie obchodzi mnie bielsko , ja w sosnowcu chce średnią krajową

ADAM

znam wielu którzy się zwalniają od 10 lat a się nie zwolnili, wolą liza (usunięte przez administratora) kierownikom, a jeśli chodzi o Bielsko to sami ciołki zastali.

nie ważne

Wez sie do roboty.do podburzania to jestes pierwszy a w pracy pewnie sie nie wysilasz.myslisz ze jak by doszło do tego ze lyknie nas inna firma to lepiej zarobisz.?nie znasz sytuacji jaka byla na Bielsku.zostało tylko 40 procent pracowników.obnizenie pensji do zasadniczej.(albo sie zgadzsz albo nie).Ale duzo zwojujesz.jak ci sie nie podoba i innym to wypad z firmy a nie głupie wpisy.chce mi sie zygac juz ta wasza gadka.jak było spotkanie z dyrem to siedzieliscie cicho jak te (usunięte przez administratora) ale na forum lub za plecami to jestescie mocni.jestescie beznadziejni.ja juz dokonalem wyboru i sie zwalniam a nie będę jeczal i sie nad soba uzalal.jetescie banda nie udacznikow i dziekuje ze nie bede juz z wami pracował.a wy placzcie dalej.

kierownik

ktoś musi robić na moje widzi mi się

olejmy to PRT

no nareszcie piszemy prawde jest dokladnie tak jak piszesz o prace obawiac sie moga kierownicy i ich swita no i cala zamolkowa no oprocz parteru bo tam jest ten sam oboz pracy co u nas no bo kto wezmie tyle nierobow my sie o prace nie martwimy ale mozemy powalczyc o lepsze pensje mozemy przeciez tak zrobic ze Opl napewno nie podpisze umowy a kar bedzie tyle ze juz moga sie pakowac no to do roboty sie wezmy

Zostaw merytoryczną opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katowickie PRT Sp. Z.o.o
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Zamułkowa 8
    40-857 Katowice