Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowickie PRT Sp. Z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Ostrzegam

Witam wszystkich zaiteresowanych. Jesteśmy grupą zawodowa, która nie ma się o co bać. Przecież nie zastąpią nas ludźmi z ulicy, urzędu pracy, pośredniaka.Jak P.R.T nie dostanie umowy z Oraannggee na utrzymanie to wezmą nas inni, ale tylko nas bez tej calej "otoczki". Nasz fach wymaga logicznego myślenia, inteligencji, doświadczenia, znajomości procedur i tajemnych "sztuczek" do naprawiania awarii, certyfikatu, masy zdanych testów i nowinek technicznych. Przecież jest kilku "nowych", którzy pomimo KILKUMIESIĘCZNEGO szkolenia nie potrafią NIC!!! Prawda jest taka, że wymaga się od nas natychmiastowego działania z dobrą skutecznością (jak pogotowia), a traktuje się nas jak....OGRÓW, Panienek - no rzuca się nas raz tu, raz tu a raz tam. Karze się nas "pozostawiać" dłużej w pracy jak przedmioty. Nie bedę już pisał o zupełnej ignoracii kierownictwa i dyrekcji, braku logicznego i sensownego rozdysponowania pracowników.Ciągłego zastraszania w mailach o odpowiedzialności finansowej lub innej. PANOWIE stańmy murem, nie dajmy się zastraszać, żądajmy godziwego traktowania. Ciekawe co wtedy zrobi dyrekcja Katowickiego P.R.T. Piszę tutaj bo wiem,że dyrekcja tu zagląda i wielu pracowników nie tylko z Katowic.

a ja nie mam dobrze

w katowicach jest wiecej ludzi do kontrolowania niz do roboty najpierw szybko wypychaja cie z bazy bylebys tylko wyjechal a tam juz luzik kaka ciasteczko smiech chichy inny swiat na a jak juz wypija i pojedza to zaczyna sie gnebienie co robisz i czemu tak malo i czemu nie zrobiles juz wszystkiego i czemu to robisz zle a ile jeszcze zrobisz i czemu tak malo no wiecej gadania i glupiego tlumaczenia sie zamiast roboty a a jak juz pokemonowa sie kapnie ze gps jest nie ram gdzie powiedziales to juz jest twoj koniec zjebka od calej swity no to sie jedzie za firmowe paliwo tam i tam i jeszcze tam no i na tym sciemy koniec a jak dostaniesz pensje to sie tyloo wk.....rwisz no i na tym koncze bo nie chce na 13 godzine zostac pozdrawiam ziomkow sciemniaczy i pracusiow

Mario Winans

Krzysiek FTTH widać nazbieralo ci sie w sosnowcu wiec szukasz teraz kolegow w katowicach ale nie martw sie za kilka dni tez sie na tobie poznaja

a ja mam dobrze

witam. zainteresowanie stronką ogromne. jestem tu pierwszy raz a w pracy tylko o tym mowa. ja tam nie mogę narzekać bo wypłata również dobra chociaż w naszej branży powinniśmy zarabiać ok 2800 na rękę minimum. ja nie trace na dojazdy bo mam akurat służbówkę(bez gps) pod chatą. tak to bym się zwolnił. kierownictwo samo daje zły przykład obiecuje a później się z tego nie wywiązuje. życzę wszystkim powodzenia i dalszej ściemy.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
a ja mam dobrze

mnie tam odpowiada. ściemniam do kwadratu. a i tak mam co miesiąc tyle samo. na dojazdy nie trace bo mam służbowy pod chatą(bez gps) życie jak w Madrycie. a jak mi każą jeździć swoim to się zwolnię. po co tyle narzekać. trzeba kombinować.

olejmy to PRT

no nareszcie was znalazlem kazaliscie mi tu wejsc i poczytac to i jestem ja tez chce olac to prt mam nagrana robote na ftth ale tam bede tylko od tego a nie bede zapiepszal po 12 godzin jak pies i kasa ma byc lepsza bo 2500 tu moge zapomniec ale puki co jeszcze cos napisze moglibysmy zarabiac kupe kasy ale musimy utrzymac cala bande darmozjadow np w kadrach bylem 3:razy a i tak mi nie pomogli firma dziala jak za gomulki fundusz socjalny to niby jest ale nic sie nie nalezy pozyczek nie ma a zwiazki to juz szkoda gadac ale bez laski mam nadzieje ze juz wnet oleje to PRT czego i wam wszystkim zycze

swoj

o jeje jeje ktos sie oburzyl ciekawe dlaczego ? my ludzie pracy wlasnie duzo wiemy o firmie wszystko co na tym forum sie pisze to prawda zatrudnia sie samych znajomkow a do roboty nie ma nikogo bo za takiepiejadze nikt nie bedzie ta zapiepszal jak my a w biurach luzik i rewia mody stare baby w czerwonych suknach jak na bal i po co dla tak malej firmy taka obsluga kadrowa i placowa nawet Opl ma infolinie kadrowa no ale nasxa firme widac stac zwaja sie nastepni monterzy podobno jest nabor do naszej konkurencji no tez ciagna swiatlowody za 2500 jak mnie zaprosza na rozmowe to wam napisze co i jak olejmy wszyscy to zaklamane prt nie oglaszaja wkoncu upadlosc bo juz 12 lat nas strasza

Gunio

No to nie złe buty. Podobno pan DW idzie na emeryture. Może wsadzą rolnika na jego miejsce, a sasiasa rolnika na jego miejsce.

NN

jest taki jeden mlody nie umial nic na sieci nic mu sie robic nie chcialo ale jest sasiadem pewnego pana zOPL siedzi teraz obok kierownika JP no i nie wiadomo co robi godaja na niego Rolnik no i nasz ulubiony pan od DW

Rolnik

Znacie jakieś przykłady takich stanowisk?? Może znacie przykłady stanowisk całkowicie nieużytecznych, pasożytniczych?? Piszcie!!!

Max Kolonko

Tak własnie jest coraz więcej ludzi robi i siedzi za biurkami bujając się na plecach wujka cioci sąsiada. A pojecie znikome i każdy chciałby rządzić.

swoj

zdziwiony nie masz racji zeby dostac ciepla posadke w tej firmie taka od nic nierobienia wystarczy byc siostra szwagrem a czasami nawet wystarczy byc sasiadem ustawionego tepsiarz nic nie musisz wiedziec i umiec mozesz byc chamski i malo inteligentny byle masz tepsiarza w rodzinie jezeli spelniarz te warunki pisz CV i wal jak w dym

zdziwiony

ale ubaw na tej stronie. kupa wieśniaków obrzucająca się błotem. szukam pracy ale w tej firmie raczej nie. nie macie ludziska szacunku do samych siebie. skoro tak marnie zarabiacie to po jaki (usunięte przez administratora) tam pracujecie.

zdesperowany

ludziska to jest ktos przy korycie albo nasz trener jak mu kierownik placi ze pociskanie flekow to mu (usunięte przez administratora) l......e dla Sosnowca tlumacze pociskac fleki to mowic o niczym istotnym o NPS naprzyklad

Spinacz

Krzysiek FTTH powiem krótko to co napisałeś przechodzi ludzkie pojecie jak można być takim wazeliniarzem. Ale to w sumie twoj problem bo ciebie wspolpracownicy maja za nic po tym twoim wpisie. Pogratulowac charyzmy oraz nienagannej opinii

NN

Krzysiek FTTH dziwie się ,ze masz czas tutaj zaglądać. Jeśli się nie mylę to znam Cie i jesteś Krzysiek z Sosnowca. Piszesz takie bzdury, ze już nie mogę Cie słuchać, czytać itd. Wiesz jak oceniają Cię inni pracownicy??? Błagam, zamilcz!!!!

zdesperowany

Krzysiek Ftth kim ty jestes i o jakiej firmie ty piszesz ? dobrze ze ta firma dobrze Ci placi bo chyba duzo wydajesz na wazeline . Wlasnie przez takich jak Ty cala reszta zapiepsza za marne grosze

prezes

potrzebny pracownik od zaraz do grupy FTTH -dyspozycyjny na każde mrugnięcie oka kierownika -szczery mówiący o wszystkim nawet co w trawie piszczy kierownikowi CV proszę przesyłać do kierownika AA

Krzysztof FTTH

fajnie. widze że ktoś chce teraz skłócić pracujących pracowników. podając jak zwykle fałszywe info. jak wyżej. Paweł by tak o sobie napisał? czy chodzi o to żeby myślano że to ja. Powodzenia. co do kapowania na innych to przecież jest sprawa normalna. za każdy donos dostaje się 50 zł. a za 10 wycieczkę do Egiptu. za codzienne kapowanie można otrzymać samochód i miesiąc odpoczynku itp. a ty biedny tego nie wychwyciłeś przez 10 lat tylko se żyły wypruwałeś. winszuje twojej bystrości.

cyfra

i nabrałem was wszystkich pracuję nadal

Zostaw merytoryczną opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katowickie PRT Sp. Z.o.o
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Zamułkowa 8
    40-857 Katowice