MP-ENERGETYKA SP.Z O.O.

Rzeszów

MP-ENERGETYKA SP.Z O.O.

Opinie o MP-ENERGETYKA SP.Z O.O.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

jarek

MP Energetyka stanęła na nogi,najtrudniejszy okres ma za sobą idzie do przodu jak burza.

anonymous
@jarek 03.04.2018 23:00

MP Energetka da radę. W końcu odpowiedni ludzie otaczają tą firmę.

Podwykonawca

Mp energetyka Nie płaci podwykonawca. Nie polecam. Oszukują, obiecują. Nie odbierają telefonów.

Przedsiębiorca

Mp Energetyka ma duże problemy z płatnościami. Niestety zdecydowanie nie polecam współpracy.

Szukasz pracy?

anonymous

Jestem ciekawa dlaczego osoby, które wyrażają te opinie nie podpisują się swoim imieniem i nazwiskiem? (usunięte przez administratora)

obserwator

Niesolidna firma oszukuje podwykonawców nie płacąc za wykonaną przez nich pracę.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 6 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa MP-ENERGETYKA SP.Z O.O.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

kancelaria

kupimy wierzytelności 518 764 013

Marek

bankrut?

Firma

Firma Mp-energetyka ma problemy z płatnościami... Nie polecam

Praca w firmie MP-ENERGETYKA SP.Z O.O. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o MP-ENERGETYKA SP.Z O.O. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MP-ENERGETYKA SP.Z O.O.