Opinie o Mp-Energetyka Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mp-Energetyka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mp-Energetyka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Energetyka Sp. z o.o. w Rzeszów

Jaki jest styl zarządzania w Mp-Energetyka Sp. z o.o.?

UWAGA Nowy wpis

Pomoc w odzyskaniu należności 797-274-198

Jakie są mocne strony pracodawcy Mp-Energetyka Sp. z o.o.?

pracownik mp Nowy wpis

Nie ma żadnych mocnych stron bo ta firma nie funkcjonuje choć nie ogłosiła upadłości , proszę się dowiedzieć czy tam ktoś jeszcze pracuje z tego co wiem to raczej nikt , mam tu na myśli pracowników fizycznych .

pracownik mp

Ta firma Service Energy sp. z o.o. , to kolejny przekręt tej pani !

@pracownik mp

Dlaczego tak przypuszczasz? Są jakieś przesłanki, aby było tak jak napisałeś? Chciałbym, abyś podał jakieś przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście może tak być. Na pewno jest jakaś podstawa Twoich przypuszczeń.

pracownik mp Nowy wpis
@Bogdan

Jeśli osoba zarządzająca firmą MP Energetyka (usunięte przez administratora) prywatnych przedsiębiorców i swoich pracowników, mając sprawy w sądzie i liczne nie uregulowane długi , dalej próbuje funkcjonować tylko pod szyldem Service Energy sp. z o. o. To pytam jaka jest jej wiarygodność !

Firma Mp-Energetyka Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Praca biurowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Ammega Poland Sp. z o.o.
-mp-

Firma zmieniła nazwę na Service Energy sp. z o.o. .... nie dajcie się zwieść

@-mp-

Skąd masz informację o rzekomej zmianie nazwy firmy Mp-Energetyka? Na oficjalnej stronie pracodawcy w dalszym ciągu widnieje nazwa pierwotna, dlatego też tym bardziej zastanowił mnie Twój wpis.

Jasiek

Firma ma w internecie dobre opinie więc po co takie dwuznaczne wpisy?

Ciekawy

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje?

Były pracownik mp

Ogromne zadłużenie,liczne sprawy w sądzie przeciwko tej firmie , unikajcie jej jak ognia a unikniecie kłopotów.

@Były pracownik mp

Firmy czasem miewają gorsze lub lepsze okresy. Może nie warto skreślać od razu tej firmy. Czy możesz opisać, co doprowadziło firmę do takiej sytuacji i jaki to ma wpływ na warunki pracy? To mogą być istotne spostrzeżenia, które przydadzą się potencjalnym kandydatom.

PrawdziwyElektromont

totalne dno

robol

Ta firma to jeden wielki wał, dno. Podejście do pracownika fatalne, chodzi mi tu o właścicielkę. Nie polecam. Kto nie uciekł jeszcze z tej firmy to niech nie czeka.

JOD

j.kowlski39@yahoo.com

JOD

Pełnomocnik prawny właściciela niżej wymienionych pojazdów Iveco Daily RZ5398L i Iveco Daily RZ5332L uprzejmie prosi o informację na temat miejsca ich parkowania i bezprawnego użytkowania przez byłego leasingobiorcę od 18 marca 2018 roku za pomoc bezpłatna porada prawna w sprawach dochodzenia roszczeń i ochrony praw pracowniczych

Robak

Nie polecam nie płacą oszukują z ubezpieczeniem dodatkowym brak prawa !

@Robak

Dokładnie, to dotyczy wszystkiego i wynagrodzenia i obowiązkowych składek i ubezpieczenia dodatkowego i co najlepsze są całkowicie bezkarni, ani ZUS ani US ani PIP nic z tym nie robi.

Przedsiębiorca
@Robak

Domyślam się, że to jakiś były pracownik pisze. Tylko jakoś wszyscy MP Energetyka przyjmowali chętnie wypłaty wcześniej przed terminem i zaliczki i pożyczki. Niestety teraz jak jest problem zachowują się jak......

@Przedsiębiorca

Jak się mają zachowywać taka kolej praca kasa proste.

Nie polecam oszukują z ubezpieczeniem dodatkowym pobierają składki nie płacą. Wypłaty opoznione. Duże zaległości z kasa . Brak prawa na to !

Mp

Ile tam można zarobić jako elektromonter?

@Mp

Od 2500 do 5500 wszystko zależy od kwalifikacji.

Były_pracownik

Na papierze może i tak, tylko szkoda że długo trzeba czekać, żeby wynagrodzenie wpłynęło na konto, o ile kiedykolwiek wpłynie... niektórzy od kilku miesięcy czekają na uczciwie wypracowane pensje.

Xx

Ale z dietą czy bez diety? Jakie warunki mieszkalne w delegacji ? Są jakieś dodatki typu wczasy pod grusza lub 13?

@Mp

MP Eneretyka wisi mi 30 tys, pani prezes zapewniała mnie 2 miesiące temu, że odzyskują płynność, i będzie spłacać to na raty, do dzisiaj nie otrzymałem nawet złotówki, telefony milczą !!!!!!!!!!!!

Urzędnik
@Paweł

A jaką pracę Pan wykonywał , że aż 30 000 Panu zalega MP Energetyka i za jaki okres?

Nic garba

Były pracownik MP

Ta firma to z tego co wiem to już totalne dno i usunięto ich z ul. Hanasiewicza 19 , podobno są na Boya Żeleńskiego 27

Podwykonawca

Mp energetyka Nie płaci podwykonawca. Nie polecam. Oszukują, obiecują. Nie odbierają telefonów.

@Podwykonawca

Gdzie mogę szukać MP Energetyki, bo z Hanasiewicza się chyba wynieśli ???

@Paweł

Boya Żeleńskiego27

Windykator

Czy ktoś umie powiedzieć mi, jak długo czeka się na odzyskanie kilkutysięcznych długów? Zastanawiam się nad skierowaniem sprawy do sądu.

Urzędnik
@Windykator

Odzyskują płynność do końca roku powinni mieć problemy za sobą.

Edward

@Mp, czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w firmie? Jak wygląda obecna sytuacja w MP-ENERGETYKA? Może ktoś z użytkowników ostatnimi czasy aplikował do firmy i mógłby podzielić się z nami informacjami na temat procesu rekrutacji w tym miejscu?

Edward

@Przedsiębiorca, jak rozumiem, nie jesteś pracownikiem firmy? Możesz doprecyzować swój komentarz? Co dokładnie miałeś na myśli? Posiadasz informacje na temat aktualnej sytuacji w MP-ENERGETYKA? Wszystkie merytoryczne opinie będą bardzo istotne dla użytkowników forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Energetyka Sp. z o.o. - Rzeszów

Mp-Energetyka Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Hanasiewicza 19
    35-103 Rzeszów