Opinie o Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. w Ostrołęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. w Ostrołęka

Ona Nowy wpis

Tak jak tu już ktoś wspomniał z rok temu też widziałem w ofercie dla handlowca, że premia jest uzależniona od wyniku oddziału ale też własnego. Szkoda, że tych zasad nie można tak wprost zdradzić ale jak ogólnie oceniacie teraz całościowo oddział? Co roku wyniki są lepsze i większe premie wpadają do teraz?

Pracownik oddziału

Polecam Jasno określone cele, wynagrodzenie rynkowe. Atmosfera ok

Małgorzata
@Pracownik oddziału

hej a zdradzisz te targety? w jaki sposób je wyrażają, że wszystko jasne, po prosu nie są zbyt trudne do osiągnięcia? kasa rynkowa, czyli?

Robert Nowy wpis
@Małgorzata

Polecam pracodawce Duża stabilna firma wynagrodzenia na czas Bardzo dobra podstawa wynagrodzenia i dodatkowe profity Jasne zasady premii bez ukrytych zasad a przede wszystkim świetna atmosfera pracy

Małgorzata Nowy wpis
@Robert

no to teraz zdradzisz które stanowisko kryje się pod tym pozytywnym opisem? chodzi o magazyniera / kierowcę? widziałam ogłoszenie z ubiegłego roku i jest w nim wzmianka o premii za wyniki. Chyba, że to o PH mowa? odniesiesz się szerzej? Te profity dodatkowe to jakie są obecnie? na każdym stanowisku identyczne?

Pracownik Nowy wpis
@Małgorzata

handlowiec na południu Polski Umowa o pracę, premia za wyniki sprzedaży, za wyniki oddziału, samochód służbowy, jasno określone zasady premiowania w zależności od obrotu szczegółów nie mogę zdradzić. Dla mnie wszystko jasne. Możliwość dołączenia do ubezpieczenia itp., szkolenia, i standardowo kawa, herbata, woda – socjal ok. Panie z księgowości i kadr bardzo wymagające ale porządek musi być doceniam. Fajna atmosfera pracy, w oddziałach wysokokwalifikowani specjaliści można się dogadać pomiędzy oddziałami, nie ma rywalizacji raczej współpraca. Wysoka kultura osobista osób pracujących, wzajemny szacunek do siebie. To chyba dziś jest bardzo ważne w atmosferze pracy. Szefostwo konkretne bardzo inteligentni ludzie. Nie spotkałem się jeszcze z problemem nie do rozwiązania. Duże wsparcie w dyrekcji, która jest wysokokwalifikowana wymagająca ale jasno określa cele. Firma bardzo się rozwija, powstają nowe oddziały a przede wszystkim nowoczesny magazyn centralny, który bardzo usprawni pracę i logistykę oddziałów. Ja osobiście polecam.

Tomasz

Polecam Pracodawcę Jasno określona ścieżka zawodowa Rzetelna , wspaniała Firma , dobra organizacja , życzliwość ze strony Personelu

Patryk

Cześć. Zastanawiam się ile zajmuje cały proces wdrożenia się do firmy ?

pele
@Patryk

krótko. byleś nie zadawał pytań o kasę i pracował chociaż jedną sobotę z free to jest tak zwane i (identyfikowanie się z firmą. trochę wiedzy elektrycznej jest atutem

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Marketingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o.?

Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o.
  • Lokalna 5
    07-410 Ostrołęka
  • NIP: 5170241998 REGON: 180295910 KRS: 0000297591

Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o.