Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elpator Sp. z o.o. w Zaczernie

Czy pracownicy w Elpator Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Atmosfera bardzo dobra Duzo młodych chlopakow

Bolo Nowy wpis
@Pytanie

Niestety nie!

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Elpator Sp. z o.o.?

zainteresowany pracą w Elpator Nowy wpis
Kandydat

Zero odzewu na wysłanie podania. Fikcyjne ogłoszenie na stronie urzędu pracy. Pewnie podkładka dla dofinansowań. Nie polecam nawet wysyłać CV. Wg mnie nierzetelny pracodawca.

Wolny od tej firmy

Ja pier. Co wy wypisujecie o tej firmie!? Jakie 7 000 brutto, jakie krótkie delegacje!? Tam są ciągłe delegacje po całej polsce zapierdziel od świtu do nocy ciągle szybko bo mało jest zrobione, pracownicy są podzieleni między sobą niema zgrania, wszystko na siłe jest robione bo szkoda wynająć podnośnik koszowy a o urlopie szkoda mówić lepiej iść na chorobowe.

Aneta Nowy wpis
@Wolny od tej firmy

Hej, mówisz, że pracując w Elpator miałeś trudności z uzyskaniem urlopu? Jakie były tego przyczyny, brak osób na zastępstwo, czy przełożeni robią problemy?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elpator Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko ELEKTROMONTER powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy OPERATOR FREZAREK CNC
Zaczernie
Wjatech Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Asystent projektanta ds. linii
Zaczernie
(23 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Aneta

Na stronie internetowej Elpator, nie mogę znaleźć zakładki kariera. Czy ktoś z użytkowników forum ma informację na temat nadchodzących rekrutacji w firmie? Myślicie, że warto kontaktować się z nimi, jeżeli nie ogłosili żadnego oficjalnego naboru pracowników?

Kris
Kandydat

Pracodawca i praca w porządku. Uczciwe podejście do pracowników, o co dzisiaj nie łatwo. Skonkretyzowane wymagania i zarobki adekwatne do ustaleń, 'bez kombinowania', jak to bywa u niektórych. Firma elastycznie zarządzana, z dużym potencjalem kadrowo- sprzętowym. Polecam.

Honorata
@Kris

Wielki plus dla firmy, że można w niej liczyć na uczciwość. Wspomniałeś, że wymagania i zarobki są adekwatne do ustaleń. Możesz napisać jaki jest zakres obowiązków oraz wynagrodzenie? Na pewno będzie to przydatne dla osób chcących aplikować o pracę do Elpator.

Cezary

Dla mnie to dobra firma, fajna atmosfera więc jak dobrze się robi swoje to super robota.

Wieże w prezesa

Praca w delegacji ciągle pod telefonem jak to w energetyce awarie i wyłączenia . Oczywiście na wysokości.

@Wieże w prezesa

Awarie są bardzo zadko Pracy na wysokości okolo 30%

Fiip

Gdzie są delegacje? Długo trwają?

Jo
@Fiip

Delekacje przeważnie max 5 dni

@Fiip

Delegacja różnie kilka dni czesto codziennie w domu Duzo bylo w okolicach wawy ale dobre hotele i pelne wyżywienie

Energetyka

Może ktoś napisać jakie wynagrodzenia realnie oferuje firma? Kiedyś na zamieszczonym ogłoszeniu podana była kwota 7000zl brutto.Jak faktycznie wygląda atmosfera w tej firmie?Jak długie delegacje i jak Wam się pracuje?Delegacje odbywają się tylko na terenie Polski czy również poza granicami kraju? Będę wdzięczny za konkretną odpowiedź.

@Energetyka

Praca dobra jesli ktoś szuka pracy na stale

@Energetyka

Wszystko na papierze a to zadkość Kasa nawet lepsza

Zainteresowany

Jak długie delegacje i ile można zarobić na stanowisku Elektromontera?

Niuniuś
@Zainteresowany

Zarobić możesz bardzo szybko garba bo płatności nie najlepsze jak na pracę na słupach w energetyce

Elektromonter

Jak jest w tej firmie? Może ktoś się wypowiedzieć?

Jak wygląda praca u nich w firmie Elpator Sp. z o.o. w mieście Zaczernie? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Elpator Sp. z o.o. - Zaczernie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Elpator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elpator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elpator Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 953
    36-062 Zaczernie
  • NIP: 5170383623 REGON: 368037848 KRS: 0000690964

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.