BIPV System Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o BIPV System Sp. z o.o.

Karolina

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. zamówień publicznych i ofertowania. Ktoś z Was ma doświadczenie z pracy właśnie w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobie, która zastanawia się nad przesłaniem swojego CV? Jakie są plusy pracy w BIPV System?

tony

No dobrze jeśli panuje odpowiednia atmosfera, ale ciekawi mnie to czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy, wiecie? Chętnie bym się załapał, bo dbanie o przyjacielskie stosunki między pracownikami przyczynia się odpowiednio do sukcesu. Dzięki

Ziutek

Miła atmosfera Wszystkije problemy zrzucane na Ciebie . Brak pomocy

Zostaw opinię o BIPV System Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIPV System Sp. z o.o.