Opinie o Integral Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Integral Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Integral Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integral Sp. z o.o. w Rzeszów

Zawiedziony Nowy wpis

Jeszcze w czerwcu IGL był firmą z dochodowymi kontraktami (zapewniał p.Ł.S.),a we wrześniu ogłoszono upadłość o której nikt nawet nie raczył poinformować pracowników (20,30 lat i więcej), pracowaliśmy do listopada.Ostatnie wynagrodzenie otrzymałem za miesiąc sierpień.W listopadzie i grudniu wręczono nam wypowiedzenia (likwidacja stanowiska).Na dzień 13.01.23r.IGL dalej istnieje, cały majątek firmy rozdany (pracownicy 0), syndyka brak,a pracownicy w czarnej (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Prezesów.

Ja Nowy wpis

Witam pytanie mam takie czy ta firma jescze funkcjonuję bo słyszałem że zgłoszona jest do upadłości prawda to?

Bigmack Nowy wpis

Prawda kolego. Została już tylko kadrowa i musi ogarnąć ten (usunięte przez administratora) który pozostawili po sobie Servo L i Andreas K. Dwa mongoły, które rozjeb..ły tą firmę za przyzwoleniem starych leśnych dziadków i właścicieli WW i SP. IGL to już historia

Pracuś

Firma wraca na dobre tory, ma nowe dochodowe zlecenia i będzie trwać na rynku budowlanym

Janusz
@Pracuś

Miło to czytać. To znaczy że będą nowe miejsca pracy dla budowlańców? Bo może byłbym zainteresowany. Wiesz jak teraz płacą fizycznym na budowie?

@Pracuś

Widzę, że akcję "sztuczne ocieplanie wizerunku firmy" czas zacząć ...

@Podwładny Pracusia

Podwładny?xd W sumie to mnie bardziej interesuje opinia z Twojej perspektywy. Dasz znać co i jak?

@Janusz

Jak jesteś dobrym fachowcem, to zarobisz sporo i praca na miejscu bez dojazdów. Piątka do łapki na początek dla chcących dobrze pracować. Płatne nadgodziny i soboty bez żadnych odsiadek. Chcesz zarobić dobrze to zgłoś się do kadr. Zawsze możesz lepiej zarabiać i żreć konserwy w Norwegii, ale jak nie chcesz się włóczyć po Europie za chlebem to uderzaj do Integralu

@Podwładny Pracusia

Po co ocieplać, po efektach ich poznacie. Firma wychodzi z poważnego kryzysu i pozyskuje nowe tematy i to w branży dosyć wrażliwej i na czasie jak energetyka. Może nie jest już tak duża jak 10 lat temu, ale za to pracuje teraz mniejsza i zgrana ekipa i każdy wie co ma robić, a najwyższy nie szczędzi dukatów . Szanujcie szefa swego bo zawsze możecie mieć gorszego.

@Sylwia

Po co pytasz. Nie pytaj co INTEGRAL może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zdziałać z Integralem. Chcesz tam pracować to składaj papiery i idź na rozmowę. Jak masz wiedzę i doświadczenie to szef po rozmowie z tobą na pewno da ci szansę pracować. Premia i wczasy w Bułgarii nad morzem dla dobrze i efektywnie pracujących.

@Pracuś

A na co on przede wszystkim zwraca uwagę u ludzi? Czego wymaga?

Wujek Dobra Rada
@Pracuś

Apel do innych Szefów firm budowlanych w Rzeszowie: nie zatrudniajcie u siebie A.n.d.r.e.a.s.a - K.l.o.s.a (AK) bo będziecie zamykać interes za rok

Były pracownik Nowy wpis
@Wujek Dobra Rada

Podpisuję się pod petycją dożywotniego bezrobocia dla AK ręcami i nogami. Pokój bez klamek i piaskownica zamiast budowy to dobre za niego miejsce. Choć nie bo nie będzie się nad kim wyżywać...to jeszcze plastikowe żołnierzyki do tej piaskownicy.

Dźwigowy

Firma Integral Rzeszów jest już zgłoszona w Sądzie do upadłości :-). Nr RZ1Z/GU/538/2022 (usunięte przez administratora) Ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości ? To koniec Integral. Ludziska szukajcie roboty gdzie indziej.

ZymBrymBrym
@Dźwigowy

No to LS i AK (usunięte przez administratora) firmę do spodu. Teraz wiadomo po co Witkacy zatrudnił tych dwóch saperów - cel jeden rozwalić do spodu firmę i pozbyć się wszystkich ludzi. Już jest głośno w Rzeszowie i o ich wspaniałym zejściu i zakończeniu budowy na Baranówce na stacji energetycznej. Omijajcie tą firmę z daleka. Nie dawajcie im żadnych zleceń bo wam nigdy nie skończą i zostawią rozgrzebaną budowę. Totalne (usunięte przez administratora) !

@ZymBrymBrym

Zastanawiam się tylko po co mieliby robić tego typu manewry, które tu przytaczasz? Oni sami z siebie nie mogliby po prostu ludzi oddelegować skoro ich nie chcą?

@Dźwigowy

Ta informacja bardzo mi dzisiaj poprawiła humor ;) Jako były pracownik miałem do czynienia z AK i potwierdzam że to człowiek który mocno wykończył mi psychikę. Pracowałem tak kilka lat tylko dlatego że postawiłem wszystko na jedną kartę i przeniesiono mnie pod dyr.S który jest bardzo w porządku człowiekiem. Niestety pod koniec kariery znowu trafiłem pod AK. 3 miesiące i dałem sobie spokój. Szkoda kopać się z koniem. Chory psychicznie, toksyczny człowiek, bez wiedzy, kompetencji. Mam nadzieję już więcej nigdy takich nie spotkać w życiu. Jak się jego przeżyje to zaczyna się doceniać zwykłego czasami marudzącego szefa. Z IGL mam miłe wspomnienia, fajni ludzie, ale niestety jeden zawodnik wykończył większość tych ludzi.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Integral Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Ciekawy

A co z tym gostkiem AK, o którym są takie "super" opinie ? Czy dalej tam pracuje ? Napiszcie coś o tym, bo chiałem składać tam papiery, ale wolę wiedzieć czy ten gość jeszcze tam jest.

@Ciekawy

Jest :-D i trzyma się mocno stołka. Wichury, huragany i powodzie go nie zmiotą i nie zatopią. AK jest "niezatapialny" (usunięte przez administratora) Jak będziesz składać papiery to się 3 razy zastanów czy chcesz tam pracować. Firma przeniosła siedzibę do Rudnej M i siedzą teraz w dawnym biurowcu Skanska, a na Langiewicza w Rzeszowie pozostało samo gruzowisko. Wszystkie chałupy zrównane z ziemią jako po wojnie. Ponoć developer z Krakowa będzie tam teraz mieszkaniówkę budował.

Janusz
@Podwładny Pracusia

Piszesz o jakimś kierowniku? Czemu odradzasz z jego powodu? To nie można się dogadać czy chodzi o coś innego? Weź napisz, bo ja też jestem zainteresowany robotą.

@Janusz

To nie kierownik, tylko dr.kont . Jak wytrzymasz miesiąc to dostaniesz takie zadania, których nie dasz rady wykonać, a wtedy dr.kont. uzna, że jesteś nieprzydatny i wypad z big brother a :-). Ale za nim wypadniesz z gry zostaniesz zgrillowany na małym ogniu i obarczony wszystkimi niepowodzeniami na budowie. Ale jak masz strong-psycho to walcz, ale czy warto zdrowie tracić. Ja już jestem na wylocie.

@Podwładny Pracusia

No dobra to brzmi dość ciężko. No ale potencjalnie jak już wytrzyma ten miesiąc to jakie konkretnie zadania masz na myśli? Ciekawa jestem jakie tu oczekiwania tak właściwie mają

xx

A DYREKTOR KONTRAKTU SZ. TO WYBITNY PSYCHOL...GEBA JAK NIE Z TEJ ZIEMI I PIEP....IE Z UNIWERSYTECKA KIEROWNICA JEST NA PORZADKU DZIENNYM

@xx

Na pewno wszystko ok u Ciebie? Po co aż takie nerwy? Możesz konstruktywniej opowiedzieć o nim coś więcej?

bawukarest

Pracowałem w tej firmie i odszedłem na całe szczęście. Nerwy mi siadały. Dwóch zawodników stosuje chamskie metody zastraszania pracowników. LS uwielbia mieć wrogów, and którymi się pastwi jak psychopata. Dobrali się z tym pseudo (usunięte przez administratora) Specjalisci od wykańczania ludzi w firmie. Jak dalej tak będą działać to za kilka miesięcy zostaną sami. Niech się zagryzą kundle. AK to niech się wróci na I-szy rok studiów bo jego wiedza tam się zatrzymała i ani drgnie. Typowy karierowicz i (usunięte przez administratora). Prawdopodobnie ma alzheimera. Jeden wart drugiego. Dziwię się starym Prezesom, że tolerują takie działania i zachowania. Ja ich wszystkich mam w głębokim poważaniu i pracuje już w nowej firmie. Niech Bóg chroni tych, którzy jeszcze tam zostali, bo diabły się rozpanoszyły i widłami szczują.

Rabbit
@bawukarest

Zauważyłem, że kolejni odchodzą z tej mordowni. Nic dobrego w tej firmie nie będzie. Już ktoś tu pisał, żeby wywalić z tej firmy AK i powinno być trochę normalniej. SS nakręca spiralę niezgody i donosi do zarządu na każdego za nierealizowanie jego chorej wizji.

Małgorzata
@bawukarest

AK to kto? kierownik? i co to znaczy "specjaliści do wykańczania"? Jakieś przykłady? bo napisać to sobie może każdy

Małgorzata
@Rabbit

uwielbiam donosicieli w pracy... ciekawe czy miał z tego jakąś premię? :) ale na pewno jakiś plus miał, nie wierzę, że robił to bezinteresownie...

Ziutka
@Małgorzata

Popracuj tam 1 miesiąc, to uciekniesz sama

Alicja
@Ziutka

A dużo osób ucieka? Rotacja jest duża tutaj, czy jednak ludzie mimo wszystko zostają?

Były

Omijajcie szerokim łukiem firmę i nigdy się w niej nie zatrudniajcie. Pan AK to człowiek który totalnie nie nadaje się do kontaktu z innymi. Typowy karierowicz. Wiedza techniczna poniżej wiedzy studenta z pierwszego roku studiów. Przez tego człowieka uważam , że jest to najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować.

Joanna
@Były

Piszesz tylko o ludziach, a co z pieniędzmi? Kiedy czytam o jednej stronie pracy, a wiem, że się liczy masa innych rzeczy, dojazd, premie, socjal, to się zastanawiam, czy chodzi o obsmarowanie czy naprawdę opisanie doświadczeń z firmą.

Rabbit

Dajcie spokój sobie z tą firmą. Potwierdzam, że jest dalej ten gość AK, o którym wcześniej ktoś pisał. Facet porażka, zero wiedzy, znęca się psychicznie nad ludźmi. Przez niego z tej firmy odeszło ok.15 fajnych inżynierów. Gość rozsadza granatem firmę od środka i żaden pracownik mu nie jest w stanie dogodzić. Nowy prezes LS to kolejna porażka. Zachowanie poniżej wszelkiej krytyki. Przeklinanie i obrażanie pracowników jest na porządku dziennym. Nie wiem jak takiemu można powierzyć kierowanie firmą i zespołem ludzi. Skończy się tym, że teraz obaj z ss rozwalą do końca firmę, ale pewnie o to chodzi, żeby ludzie się sami pozwalniali. Omijajcie szerokim łukiem tą firmę, jeśli wam zdrowie miłe. Firma ma słabe notowania na rynku.

Arka Noego
@Rabbit

Potwierdzam to co rabbit napisał to niestety prawda. AK to niekompetentny gość, który swoim zachowaniem nie kwalifikuje się do sądu dla ludożerców. W moich oczach jest jest on nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem.

Jerzy

Cześć! Czy to prawda, że w firmie PPH Integral od pierwszego dnia pracy można liczyć na pełną umowę o prace? Coś takiego obiło mi się o uszy a nie mam totalnie doświadczenia związanego z tym pracodawcą, dlatego też może w wątku będzie osoba, która to potwierdzi bądź zdementuje? Z góry dziękuję za pomoc.

Władziu
@Jerzy

Na twoim miejscu nie wybierał bym się do tej firmy. I uwierz mi wiem co piszę. Znam tą firmę.

Edziu

Mam pytanie czy w f-mie Integral nadal pracuje Pan AK ? Ciekawe komu tym razem będzie chciał przekazać swoją nędzną wiedzę wyssaną z palca. Komu tym razem będzie chciał przekazać swoje śmieszne metafory życiowe. Na kogo będzie spychał swoje zadania przecież jest dyrektorem czyli generałem , który wydaje tylko rozkazy. Człowiek , który swoich podwładnych traktuje jak śmieci , bez szacunku do kogokolwiek. Uważa się za wszystko wiedzącego , a tak naprawdę jego wiedza techniczna jest na poziomie studenta I roku budownictwa. Oby jak najmniej takich ludzi , którzy idą po trupach do celu i nie mają żadnych skrupułów w swoim działaniu. Gdziekolwiek się pojawia sieje zamęt i zniszczenie . Na budowie pod jego przewodnictwem murowane ciągłe zamieszanie. Ciągła zmiana decyzji - dzień jak codzień - zero zdecydowania. Zero decyzyjności.

Luck

W firmie jest dyrektor AK , który zachowuje się jak ss. Jego zachowanie wskazuje na to , że mama za długo go kołysała i za długo karmiła piersią. Wydaję mu się ,że zjadł wszystkie rozumy .Wszystkich chce pouczać ale ludzie wiedzą , że to karierowicz i zależy mu tylko na tym żeby zaistnieć przed prezesem . Pod żadnym dokumentem się nie podpisuje bo się boi odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Polecenia przekazuje tylko słownie ponieważ zawsze może się wykręcić , że czegoś nie powiedział. Jego działanie wprowadza zamęt i nieporządek , a wydawanego przez niego polecenia niekiedy mijają się z prawem. Żal mi tylko prezesa , że tego wszystkiego nie widzi ale to Jego firma i to on decyduje o tym kto jest jego podwładnym.

admin

Jak oceniasz warunki umowy w firmie PPH Integral Sp. o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Integral Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Integral Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integral Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integral Sp. z o.o.?

Integral Sp. z o.o.
  • Langiewicza 37