ELEKTROBUD SA

Opinie o ELEKTROBUD SA

Piniu

Chcesz przynależeć do grupy poniewieranych w firmie Elektrobud? Zostaw honor i prawa pracownicze na wycieraczce przed wejściem głównym, i tak każdego dnia

Garfield
@Piniu 09.10.2018 08:24

Polecam firmę jedynie do nabycia doświadczenie i nauczenia się co to znaczy źle traktować pracownika.

@Garfield 13.10.2018 21:25

@Garfield, czy temat traktowania pracowników czy też oferowanych im warunków był w jakiś sposób podejmowany z pracodawcą? Może warto spróbować porozmawiać i uzdrowić atmosferę. Co powinno się zmieniać w tych kwestiach w ELEKTROBUD?

Agnieszka

@Piniu, bardzo gorzka w odbiorze jest Twoja wypowiedź. Co masz dokładnie na myśli? Wygląda na to, że w firmie nie dzieje się najlepiej - może coś powinno się zmienić? Komentarze, które pojawiły się do tej pory na forum pisane są raczej w podobnym tonie. Czy są osoby, które mają inne zdanie na temat pracy w ELEKTROBUD?

Agnieszka

@Homo Elektrobudus, co Twój komentarz ma wspólnego z wyrażaniem swojej opinii na temat pracodawcy, w tym przypadku ELEKTROBUD? Przypominam, że na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami i swoimi spostrzeżeniami na temat pracodawców i o takie wypowiedzi bym prosiła.

Agnieszka

@Sylwia EeetamMat, piszesz z perspektywy byłego czy obecnego pracownika firmy ELEKTROBUD? Bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie. Czy znajdą się na forum osoby, które pracują obecnie w firmie ELEKTROBUD? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Czekam na Wasze wypowiedzi!

Sylwia EeetamMat

Obiektywnie radzę się dobrze zastanowić nad współpracą z tym Babubem. Jeżeli już to wydoić go na kwotę min 4500 zł netto, bo trzeba znosić tą padake, humorki. W innym wypadku lepiej starać się na hutę. Szach Mat

Wiola Spec
@Sylwia EeetamMat 14.09.2018 21:13

Precz z kapitalistycznym zeszmaceniem !

Agnieszka

@Wiola Spec, rozumiem, że jesteś pracownikiem ELEKTROBUD, tak? Jakie możesz wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tej firmie? Twoja obiektywna wypowiedź będzie bardzo mile widziana na forum i na pewno w jakimś stopniu pomoże zainteresowanym pracą w tej firmie osobom w podjęciu decyzji o aplikowaniu do pracy.

Stag

Na pracownika to trzeba sobie zasłużyć. Z niewolnika, któremu się ubliża, nie będzie pracownika Mr B.

Wiola Spec
@Stag 05.09.2018 12:39

Potwierdzam

Agnieszka

@Stag, dlaczego piszesz w taki sposób o pracownikach ELEKTROBUD? Mamy XXI wiek, niewolnictwa już przecież dawno nie ma. Pracujesz w tej firmie? Przypominam, że warto dzielić się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami na forum - muszą być jednak rzeczowe i merytoryczne!

Agnieszka

@Frog kum kum, nie rozumiem, co ma na celu Twój komentarz. Bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum! Komentarze pisane w takim tonie nie będą tolerowane. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w ELEKTROBUD? Może ktoś chciałby napisać coś na ten temat?

Agnieszka

@Cyngiel, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w ELEKTROBUD. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Rolnik szuka, co ma na celu Twój komentarz? Nie jest on w żaden sposób związany z tematem dyskusji. Jeśli masz do powiedzenia coś merytorycznego na temat pracy w ELEKTROBUD - zachęcam.

Cyngiel

Do meritum. Kierownictwo aroganckie, pierwszy uderzy w pracownika nawet jeśli strzela slepakami. U siebie nie poszuka słabych punktów, bo zwyczajnie je zatuszuje i schowa. Kwintesencja mistera B, człowieczka z ego sSamca alfa.

Renata z Rolnika
@Cyngiel 03.07.2018 23:33

Niech właściciel przeczyta ten art.: https://msp.money.pl/wiadomosci/prawop/artykul/rzucaja-prace-bez-slowa-z-dnia-na-dzien,196,0,2410436.html Może nauczy go to trochę pokory, bo kasa uderza do cegłówki.

Rolnik szuka

Agnieszka tutaj nie mieszka ;>

Agnieszka

@Wafel Wedla, Twoja wypowiedź nie wnosi niczego do dyskusji, czy w merytoryczny sposób możesz napisać coś o pracy w firmie? Czy jesteś pracownikiem Elektrobud? Jeśli tak, Twój komentarz na ten temat może być istotny dla pozostałych osób korzystających z forum.

Agnieszka

@Kropka, rozwiń proszę swoją wypowiedź, tak, aby potencjalni kandydaci mieli całościowy obraz sytuacji. W jaki sposób objawia się "kiepska atmosfera"? @Riki Tiki, czy możesz wyjaśnić, co właściwie masz na myśli? Wnioskuję, że w firmie zdarza się nierówny podział obowiązków?

Agnieszka

Czy możecie w rzetelny sposób wypowiedzieć się na temat pracy w Elektrobud? Jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Czy nowi pracownicy od początku pracują na umowę o pracę? Można liczyć na premie i benefity? Jaka jest atmosfera między pracownikami?

Henryk

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!!

Koniu

Tak czytam te wszystkie opinie i zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy, żeby was wszystkich wygryźć ;> czy ten wasz Elektrobud to stan umysłu coś jak Rosja

Czy są na forum pracownicy ELEKTROBUD SA? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Winetu

Ja będę walczył dla was o wysokie stawki i bede gnił na delegacjach

uNlucky

Pytanie: Czy w tej firmie idzie zarobić jak przystało na inżyniera, czy facet szuka jeleni za 1500-2000zł?

Krzywousty

Tato mi dał... młode pokolenie.

Wania

Jeczycie wszyscy bez sensu. Najlepszy zawod to syn prezesa.

Agnieszka

@Jarek Niedowiarek, nie współpracuję z firmą ELEKTROBUD SA. Pytam jedynie o takie rzeczy dotyczące pracy w niej, które mogą być interesujące zarówno dla mnie jak i innych użytkowników tego forum. Ponadto proszę Cię, abyś Twoje posty zachowywały kulturę wypowiedzi. Czy chcesz dać do zrozumienia, że pełnisz te wszystkie obowiązki u pracodawcy? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracujesz z ELEKTROBUD SA?

Agnieszka

Jako, że celem tego forum jest opiniowanie firm jako pracodawców, to prosiłabym, aby ktoś z Was, kto pracuje w ELEKTROBUD SA w kilku zdaniach opisał aktualną sytuację tej firmy. Planowane są jakieś rekrutacje lub poszukiwane są w tym momencie osoby do pracy? Każde Wasze spostrzeżenie będzie ważne dla tych użytkowników, którzy zamierzają aplikować do firmy.

Super Glue

Famaba, Famaba ..... zarobki i uczciwosc

Iza

Czy to narzekanie komuś sprawia przyjemność? Może lepiej cieszyć się z drobiazgów a przyjemniej będzie pracować?

Agnieszka

@Miss konia, proszę zamieszczać komentarze na temat pracy w ELEKTROBUD SA.

Agnieszka

@MarekDonek rozumiem. Dziękuję za komentarz.

Agnieszka

@MarekDonek pracujesz w ELEKTROBUD SA?

MarekDonek
@Agnieszka 07.03.2017 15:32

Kiedyś pracował. Teraz - w innym miejscu )

erf

@Milion no wiesz taka prawda ze umowa o prace jest wazna

ex

Szef jest wymagający, ale można sporo się nauczyć, specyficzne poczucie humoru, ale jak ktoś ma wiedzę i chce pracować to się odnajdzie. Obibokom i malkontentom zdecydowanie nie polecam co zresztą widać na forum :)

Zostaw opinię o ELEKTROBUD SA - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROBUD SA