ELEKTROBUD SA

Opinie o ELEKTROBUD SA

Agnieszka

@Cyngiel, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w ELEKTROBUD. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Rolnik szuka, co ma na celu Twój komentarz? Nie jest on w żaden sposób związany z tematem dyskusji. Jeśli masz do powiedzenia coś merytorycznego na temat pracy w ELEKTROBUD - zachęcam.

Cyngiel

Do meritum. Kierownictwo aroganckie, pierwszy uderzy w pracownika nawet jeśli strzela slepakami. U siebie nie poszuka słabych punktów, bo zwyczajnie je zatuszuje i schowa. Kwintesencja mistera B, człowieczka z ego sSamca alfa.

Renata z Rolnika
@Cyngiel 03.07.2018 23:33

Niech właściciel przeczyta ten art.: https://msp.money.pl/wiadomosci/prawop/artykul/rzucaja-prace-bez-slowa-z-dnia-na-dzien,196,0,2410436.html Może nauczy go to trochę pokory, bo kasa uderza do cegłówki.

Rolnik szuka

Agnieszka tutaj nie mieszka ;>

Agnieszka

@Wafel Wedla, Twoja wypowiedź nie wnosi niczego do dyskusji, czy w merytoryczny sposób możesz napisać coś o pracy w firmie? Czy jesteś pracownikiem Elektrobud? Jeśli tak, Twój komentarz na ten temat może być istotny dla pozostałych osób korzystających z forum.

Agnieszka

@Kropka, rozwiń proszę swoją wypowiedź, tak, aby potencjalni kandydaci mieli całościowy obraz sytuacji. W jaki sposób objawia się "kiepska atmosfera"? @Riki Tiki, czy możesz wyjaśnić, co właściwie masz na myśli? Wnioskuję, że w firmie zdarza się nierówny podział obowiązków?

Agnieszka

Czy możecie w rzetelny sposób wypowiedzieć się na temat pracy w Elektrobud? Jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Czy nowi pracownicy od początku pracują na umowę o pracę? Można liczyć na premie i benefity? Jaka jest atmosfera między pracownikami?

Henryk

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!!

Koniu

Tak czytam te wszystkie opinie i zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy, żeby was wszystkich wygryźć ;> czy ten wasz Elektrobud to stan umysłu coś jak Rosja

Czy są na forum pracownicy ELEKTROBUD SA? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Winetu

Ja będę walczył dla was o wysokie stawki i bede gnił na delegacjach

uNlucky

Pytanie: Czy w tej firmie idzie zarobić jak przystało na inżyniera, czy facet szuka jeleni za 1500-2000zł?

Wania

Jeczycie wszyscy bez sensu. Najlepszy zawod to syn prezesa.

Agnieszka

@Jarek Niedowiarek, nie współpracuję z firmą ELEKTROBUD SA. Pytam jedynie o takie rzeczy dotyczące pracy w niej, które mogą być interesujące zarówno dla mnie jak i innych użytkowników tego forum. Ponadto proszę Cię, abyś Twoje posty zachowywały kulturę wypowiedzi. Czy chcesz dać do zrozumienia, że pełnisz te wszystkie obowiązki u pracodawcy? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracujesz z ELEKTROBUD SA?

Agnieszka

Jako, że celem tego forum jest opiniowanie firm jako pracodawców, to prosiłabym, aby ktoś z Was, kto pracuje w ELEKTROBUD SA w kilku zdaniach opisał aktualną sytuację tej firmy. Planowane są jakieś rekrutacje lub poszukiwane są w tym momencie osoby do pracy? Każde Wasze spostrzeżenie będzie ważne dla tych użytkowników, którzy zamierzają aplikować do firmy.

Super Glue

Famaba, Famaba ..... zarobki i uczciwosc

Iza

Czy to narzekanie komuś sprawia przyjemność? Może lepiej cieszyć się z drobiazgów a przyjemniej będzie pracować?

Agnieszka

@Miss konia, proszę zamieszczać komentarze na temat pracy w ELEKTROBUD SA.

Agnieszka

@MarekDonek rozumiem. Dziękuję za komentarz.

Agnieszka

@MarekDonek pracujesz w ELEKTROBUD SA?

MarekDonek
@Agnieszka 07.03.2017 15:32

Kiedyś pracował. Teraz - w innym miejscu )

erf

@Milion no wiesz taka prawda ze umowa o prace jest wazna

ex

Szef jest wymagający, ale można sporo się nauczyć, specyficzne poczucie humoru, ale jak ktoś ma wiedzę i chce pracować to się odnajdzie. Obibokom i malkontentom zdecydowanie nie polecam co zresztą widać na forum :)

ja

Firma ok. W okolicach wschowy ciężko o lepszego pracodawcę. Branża rozwojowa i pewna, gwarantuje dużą rentowność. Zarobki zróżnicowane, KGHM to to nie jest. Struktura organizacyjna płaska. Daje to z jednej strony szeroki zakres obowiązków i chaos, a z drugiej strony brak kierowników powoduje że odpowiedzialność się lekko rozmywa bo jedna osoba (prezes) wszystkiego sam nie dopilnuje. Nie ma więc wyścigu szczurów. Osoba prezesa jest jaka jest, ale młode pokolenie w firmie też dochodzi do głosu.

owaln

Może i nie ma pełni wiedzy odnośnie kierowania firmą - tego nie wiem , nie brałem udziału w jego wykształceniu, ale to trzeba powiedzieć, że firma jak na możliwości rynkowe i okoliczne jest sporą działalnością, która bądź co bądź zawsze zatrudniała spore ilości osób. Część była zadowolona część była niezadowolona, ale to wszystkim nigdy nie dogodzisz.

leo

Płaci jak płaci - kto dziś nie ma węża w keiszeni.....

Pan Pikuś

A jak płaci, podobno słabiutko, różne opowieści krążą.

arek

Ciekawe jak tam ich budowa nowego zakładu, bo jak czytałem na jednym z portali kupili na początku tego roku dość sporą działkę we Wschowie, podobno w połowie przyszłego roku budowa ma się zakończyć i uwaga, to ma być miejsce pracy dla dodatkowych 15-26 osób, czyli raczej nie wielu... Jednakże każde miejsce pracy jest obecnie sporo warte w tym regionie, miło wiedzieć, że się rozwijają.

Super_Glue 111/135

Jak nie dostane podwyżki, to spadam na Hute. Było ogłoszenie dla spawaczy 4tys zł

mtek

@Rudy, juz tak trudno Ci było napisać o co chodzi.. Dla ułatwienia: Firma Elektrobud zatrudni:inżyniera konstruktora, mechanika do programowania maszyn CNC. Wymagania: -bardzo dobra znajomość obsługi komputera -umiejętność samodzielnej organizacji pracy -dyspozycyjność i uczciwość Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z możliwością przyuczenia na w/w stanowisko

darek

Elektrobud zajmuje się budową i modernizacją stacji transformatorowych. Produkują nowoczesne i energooszczędne stacje transformatorowe. W swojej branży odnosza sukcesy, na ich stronie internetowej mozna znaleźc zdjęcia trzech certyfikatów oraz czterech prestiżowych nagród, nie powiem - robi wrażenie.

Rudy

znam tą firmę jak własną kieszeń,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ELEKTROBUD SA - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROBUD SA