ELEKTROBUD SA

Wschowa

Opinie o ELEKTROBUD SA

Agnieszka

@Jarek Niedowiarek, nie współpracuję z firmą ELEKTROBUD SA. Pytam jedynie o takie rzeczy dotyczące pracy w niej, które mogą być interesujące zarówno dla mnie jak i innych użytkowników tego forum. Ponadto proszę Cię, abyś Twoje posty zachowywały kulturę wypowiedzi. Czy chcesz dać do zrozumienia, że pełnisz te wszystkie obowiązki u pracodawcy? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracujesz z ELEKTROBUD SA?

Agnieszka

Jako, że celem tego forum jest opiniowanie firm jako pracodawców, to prosiłabym, aby ktoś z Was, kto pracuje w ELEKTROBUD SA w kilku zdaniach opisał aktualną sytuację tej firmy. Planowane są jakieś rekrutacje lub poszukiwane są w tym momencie osoby do pracy? Każde Wasze spostrzeżenie będzie ważne dla tych użytkowników, którzy zamierzają aplikować do firmy.

Jarek Niedowiarek
@Agnieszka 20.01.2018 01:27

Slicznotka, poinformuj wodza naczelnego Kima ze malo kto chce byc jego 3w1 elektrykiem+mechanikiem+automatyliem, za ta sama kase i znosic psihujki cwaniaka

GreenPeace
@Agnieszka 20.01.2018 01:27

Elektrobud ma płaską strukture, żeby płaskiej Ziemi było łatwiej się obracać. Trzeba mieć płaskostopie, żeby dobrze włazić w tyłek Belzusiowi. Jak Stary kicha to Hameryka robi shutdown.

Super Glue

Famaba, Famaba ..... zarobki i uczciwosc

Lolo
@Super Glue 17.12.2017 08:38

Chetnie bym zatrudnil wlasciciela ElektroSyfu, gdyby stal w kolejce do posredniaka, wzialbym tez dofinansowanie

Iza

Czy to narzekanie komuś sprawia przyjemność? Może lepiej cieszyć się z drobiazgów a przyjemniej będzie pracować?

Agnieszka

@Miss konia, proszę zamieszczać komentarze na temat pracy w ELEKTROBUD SA.

Agnieszka

@MarekDonek rozumiem. Dziękuję za komentarz.

Agnieszka

@MarekDonek pracujesz w ELEKTROBUD SA?

MarekDonek
@Agnieszka 07.03.2017 15:32

Kiedyś pracował. Teraz - w innym miejscu )

erf

@Milion no wiesz taka prawda ze umowa o prace jest wazna

ex

Szef jest wymagający, ale można sporo się nauczyć, specyficzne poczucie humoru, ale jak ktoś ma wiedzę i chce pracować to się odnajdzie. Obibokom i malkontentom zdecydowanie nie polecam co zresztą widać na forum :)

ja

Firma ok. W okolicach wschowy ciężko o lepszego pracodawcę. Branża rozwojowa i pewna, gwarantuje dużą rentowność. Zarobki zróżnicowane, KGHM to to nie jest. Struktura organizacyjna płaska. Daje to z jednej strony szeroki zakres obowiązków i chaos, a z drugiej strony brak kierowników powoduje że odpowiedzialność się lekko rozmywa bo jedna osoba (prezes) wszystkiego sam nie dopilnuje. Nie ma więc wyścigu szczurów. Osoba prezesa jest jaka jest, ale młode pokolenie w firmie też dochodzi do głosu.

leo

Płaci jak płaci - kto dziś nie ma węża w keiszeni.....

Pan Pikuś

A jak płaci, podobno słabiutko, różne opowieści krążą.

Super_Glue 111/135

Jak nie dostane podwyżki, to spadam na Hute. Było ogłoszenie dla spawaczy 4tys zł

Andju

ja go szacunku do pracownika naucze jak złoze wypowiedzenie

Rudy

znam tą firmę jak własną kieszeń, a w kieszeni ma węża...sss...spier...

Do Badyla

Jak musisz gdzieś pracować to ok ale w innym przypadku stanowczo odradzam.

Marcin

Firma nie godna polecenia, praca w ciezkich warunkach, (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników.

Rudy

Ta firma nadaje się tylko do polecenia największemu wrogowi...bo przyjaciołom się takich krzywd nie wyrządza ;> Po prosty MASAKRA :(

E=mc2

a jak z zarobkami??

Nie polecam

Zostaw opinię o ELEKTROBUD SA - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROBUD SA