Opinie o Ochrona Boss w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ochrona Boss. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ochrona Boss o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Boss w Gliwice

hmmmm...proszę Państwa---miałem do czynienia z branżą ochrony i czytając te wszystkie opinie odnośnie sytuacji w BOSS-ie muszę powiedzieć że sytucja taka ma miejsce w większości firm z tej branży--rotacja pracowników i klientów, brak umów albo dodatkowe umowy zlecenia, setki godzin wypłaty nie na czas, klienci bardziej i mniej zadowoleni...ogólnie cała ta ochrona to wielka lipa !! jeżelii chodzi o dojazdy grup interwencyjnych ( he he grup !!!! kogo stać na takie koszty)-często grupy zamienione zostałyy w jedną grupę i to jednoosobową :) śmiech--- i obsługuje całe miasto ( daj Boże oby tylko jedno) jakaś masakra---nie muszę pisać co sie dzieje gdy stacja monitoringu ( oczywiście gdy jest sprawna i dany obiekt jest dobrze skoordynowany ) odbierze kilka sygnałów z różnych miejsc ??? no ale cały rynek ochrony ostatnimi czasy bardzo się zmienił i niestety sam się wykańcza ze względu na dużą konkurencję i stawki ( nie tak dawno stawka za monitoring wynosiła 150-200 zł teraz "OCHRONA" kosztuje od 40 zł :))))miesięcznie- a koszty utrzymania samej grupy 2 osobowej są cholernie wysokie-czyli jaki z tego morał ---jaka kasa taka ochrona!!!!!!!! życzę wszystkim chronionym powodzenia i radzę wykupić dodatkową polisę P.S. a sam BOSS ? straszny bałagan, rotacja pracowników, brak kontaktu z klientem, dział techniczny mierny,jakość usług dostateczna,

xxx

Witam, Czytając wypowiedzi (opinie) na temat firmy pusty śmiech mnie ogarnia. Miejsce na opinie o firmie przerodziły się w pole bitwy między pracownikami firm ochrony. Miałem pod ochroną Firmy Biuro Ochrony Security System spol. s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce kilka moich obiektów. Wiedziałem o rozstaniach pracowników, dostałem propozycje współpracy z nową firmą, w między czasie dostałem też oferty od kilku innych firm ochrony (ciągle przychodzi przedstawiciel tej czy innej firmy). Nic z tym nie robiłem ponieważ ja zajmuję się swoją firmą, ochronę zleciłem profesjonalnej firmie ochrony i dopóki wszystko działa poprawnie to ja niczego nie zmieniam. Z przykrością stwierdzam, że strasznie pogorszyła się jakość usług świadczonych przez Biuro Ochrony Security System spol. s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Czasy dojazdu rzędu 40 minut, brak reakcji na awarie zgłaszane na monitoring pozwalają stwierdzić, że coś jest nie tak. Wiedziałem, że są zawirowania z pracownikami od 01 sierpnia 2009. Czekałem na poprawę. Niestety przez pół roku nic się nie poprawiło. Moja korespondencja do firmy wracała z adnotacją „adresat nie przebywa pod danym adresem”. Nikt z firmy nie zadał sobie żadnego trudu żeby poinformować klientów o zmianie siedziby, nawet na stronie internetowej widnieje adres: Gliwice, ul. Zwycięstwa 30. ALARMOWY numer telefonu [usunięte przez moderatora] jest od pół roku wyłączony. Po moich licznych próbach kontaktu telefonicznego oraz przez e-mail: Zarząd/kierownictwo firmy potraktował mnie w sposób daleki od profesjonalizmu (skrajnie niegrzeczny). To był mój ostatni kontakt z tą Firmą jako klienta. Zrezygnowałem z usług Biura Ochrony Security System spol. s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE POLECAM

Panie [usunięte przez moderatora] masz fajna wizytowke. tylko czy klienci wiedza ze pracownik ochrony nie moze byc karany a co dopiero kierownik. Wizytowka wizytowka ale cos to kierownikowanie Ci nie wychodzi. slyszac o w wpadkach monitoringu i konwojow

Craftus

W sumie do [usunięte przez moderatora] nie mam nic.W czasie kiedy on był w BOSS wypłaty były.Teraz kaplica, zabrali i przepili bo co innego.Wiem że wiele osób została bez środków. W firmie nikt nie odbiera telefonów, a jak już odbierze to na pytanie kiedy pieniądze odkłada.Ale nich panowie z BOSSa nie myślą że to ujdzie na sucho. Jest wiele sposobów na to żeby stracili więcej niż my.Macie pecha chłopaki.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ochrona Boss? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
QwQ

Panie [usunięte przez moderatora] dlaczego przedstawia się Pan w świetle wielkiego niewiniątka bardzo mi żal Pana?Ale nagle nowa Firma ANG tak spadła z powietrza ludzie latami dochodzą do tego co Pan osiągnął w przeciągu kilku miesięcy.żenujące są te Pana tłumaczenia i niezły temat na dobry melodramat!!!! Pozdrawiam i życzę sukcesów samodzielnych a nie na wózku BOSS-a,UTECH-u,SECURITAS POLSKA itd Niech sobie Pan dobrze przemyśli swoje interesy?

NOWAK

Do wszystkich którzy wycierają sobie [usunięte przez moderatora]. Coś wam napiszę żeby rozjaśnić wam umysł. W Bosie rozpocząłem pracę w 2001 roku pracując za 4 złote na umowę o dzieło pomimo że miałem licencję nie tak jak co niektórzy ciecie co tutaj wypisują głupoty.W 2006 roku zostałem kierownikiem monitoringu a w 2007 zostałem Dyrektorem Oddziału.Za mojej kadencji ludzie ze stawki 4 złote doszli do 7 ( wiem że to mało ) choć nie wszystkim w Bosie się to podobało.Pensje zawsze były na czas ludzie z monitoringu i Grup Interwencyjnych dostawali dodatki 300 pln też nie jest to dużo ale jednak zawsze coś.Za mojej kadencji jedyny raz w historii tej firmy dzieci pracowników dostały paczki na święta.Zrezygnowałem w marcu 2009 roku z powodów o których de facto wie tylko pan Panusz vel Panusch.Od 1 kwietnia 2009 roku nie zajmowałem się wcale finansami. Dyrektorem na papierze byłem do czerwca 2009 tylko iż Pan Panusch nie mógł znależć następcę na moje miejsce.W sierpniu się zwolniłem i wtedy rozpocząłem swoją działalność. Odnośnie obiektów które jak to piszecie zabieram wam to ja się pytam kto je przyniósł do bossa Wy czy JA - no właśnie ja.To ja utrzymywałem kontakty z kontrahentami a mówiąc tak szczerze jakbyście byli naprawdę dobrzy to nikt by od was nie odchodził. QWQ odnośnie ZUS to nie pisz głupot bo gdybym nie płacił zusu to dawno by były konta poblokowanea nie dopiero w pazdzierniku czy listopadzie.Jeszcze jedno jeżeli ktoś chce pisać że coś ukradłem czy zdefraudowałem to niech się podpisuje a wtedy będzie wiarygodny i będzie mógł swoje rację przedstawić w sądzie. Nie wiem kto pisze te wszystkie posty bo jedyny co się podpisał to [usunięte przez moderatora] - nie znam i znać nie chcę bo pisze głupoty ale takie jego prawo. Trochę więcej obiektywizmu i nie trzeba we wszystko wierzyć co mówi szanowne prezesostwo które chce ukryć swoje błędy. Brońcie swoich obiektów nie głupimi postami tylko porządną robotą. Pozdrawiam Nowak

grzesiek

mam pytanie do tej wspaniałej firmy czemu się przenieśliście na inne miejsce ze swojej starej bazy ???? i nie raczycie o tym nikogo poinformować dodatkowo co zrobiliście ze swoimi 3 autami wziętymi w lizing czyżby oddane spowrotem do salonu bo kasy brak ????

Jak Dobrze wiem Gdy te niby "barany" rządziły w bossie to Firma stała bardzo dobrze a teraz co jest w Bossie? Samo złodziejstwo, przekręty, sprawy w sądach itd. żal mi was.

wycyckany

Najpierw barany rządzili BOSS-em i oszukiwali jak mogli teraz ta cała śmietanka złodziejaszków zarządza ponoć niejaką firmą?ANG uważajcie!

Konwoje pod specjalnym nadzorem

Pytanie do Dyrekcji BOSSa. Czy nie potrzebujecie ochrony dla waszego konwoju aby nie powtórzyła się sytuacja że ponownie wsiąknie zawartość dwóch pakietów. Ciekawe w jakim salonie gier zostały zainwestowane i z jakim skutkiem "pożyczone" pieniądze. Życzymy wysokich wygranych.

Oszukany Przez Firmie BOSS GLIWICE

Pracowałem w tej Pseudo firmie. Są to tylko [usunięte przez moderatora] Pensji za Listopad 2009 roku jeszcze nie dostałem. Chętnie bym Dołączył się do zbiorowego pozwu przeciwko im.

Oszukanych przez przekrętów z ANG również!!!!

iwonka

A może ktoś by założył stronę www. dla wszystkich oszukanych przez bossa (pracowników i klientów) można by wtedy jakiś pozew zbiorowy wystosować??? Podobne strony prowadzą ludzie pokrzywdzeni przez impel.

OSZUKANY PRZEZ BOSS

ZGADZAM SIĘ W 100 % Z NICK IWONKA TO JEST TAK JAK NAPISAŁA MAŁO TEGO POŁOWA Z TYCH NA GÓRZE HAHA Z WYROKAMI SĄDOWYMI PORAŻKA JAK ZAUFAĆ LUDZIOM ,FIRMIE ,POWIERZYĆ MIENIE SWOJE GDZIE PRACUJĄ LUDZIE Z WYROKAMI

Hrabia

Współpracuję z BOSS-em kilka lat i dobrze ta współpraca przebiega. Rzetelni, dobre grupy patrolowe, szybko działają i profesjonalnie. Mam w ochronie kilka obiektów i jestem naprawdę zadowolony. A ich pseudo... konkurencja oprócz obietnic nic więcej nie oferuje. Polecam BOSSa z czystym sumieniem.

Klient

BOSS to dobra firma. Wyróżnia się zainteresowaniem o dobro klienta. Pomimo pewnych problemów wewnętrznych, pozbierali się i są mocniejsi niż na początku roku. Brawo.

szok

[usunięte przez moderatora] Wszystkich gorąco przestrzegam- zarówno klientów jak i potencjalnych pracowników. Jeśli nie chcecie stracić zdrowia i pieniędzy trzymajcie się z dala od tej firmy!MOnitoring nie reaguje na alarmy, grupa dojeżdża już nie godzinami ale faktycznie dniami. Zgadzam się z przedmówcami że muliste DNO.

Subiektywny

Można nieźle zarobić stawka 3zł na godzinę z czego nie zawsze wypłacą całość a o umowie z ZUSem zapomnijcie. Albo dzieło albo wcale. Podobno prezes to niezły przekręt. Stanowczo odradzam.

faktycznie nie dają umów i mało płacą - jak sie upomnisz o ZUS konczy ci sie praca

szeregowy

Ludzie uwaga !!! [usuniete przez admina]Nie płacą,nie dają umów.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Boss - Gliwice

• Jak się pracuje w Ochrona Boss?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Boss tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ochrona Boss
3.7/5 Na podstawie 160 ocen.

Ochrona Boss