Ochrona Boss

Gliwice

Opinie o Ochrona Boss

wielebny 2010-09-13 13:28:04
Nie jestem w żaden sposób związany z BOSS-em, są dla mnie konkurencją więc jestem obiektywny w wypowiedziach. Moja rada dla pracowników którzy nie otrzymali należnych im pensji jest taka aby przystopowali z pozwami, prasą itp. ponieważ wykończycie tę firmę a wtedy nikt z was nie otrzyma zaległych poborów.Dajcie im stanąć na nogi i wtedy przypuszczam będą realizować płatności. W innym przypadku firma pójdzie w upadłość. Dogadajcie się między sobą na termin np. 3 miesiące i po tym terminie, jeżeli długi nie zostaną spłacone, zróbcie pozew zbiorowy.
pozdro
p
Anonim 2010-09-13 16:25:02
Po artykule w Nowinach Gliwickich to wątpie żeby BOSS stanoł chociażby na jedną noge , przecież ta firma jest już w rozkładzie.Kto teraz przyjdzie im do pracy?Jaka firma teraz skorzysta z ich usług?
Jak działa firma w której nic nie działa ? I
JAN 2010-09-13 17:03:26
W Końcu B.O.S.S. to spółka Zakładu Karnego.
Referencje z ostaniego pobytu są honorowane przez firme .Ciekawe czy w dyrekcij jest chociaż jedna osoba bez wyroku
była 2010-09-14 11:18:58
wielebny - ile zapłacił ci boss za te wypociny !!!!! w moim wypatku juz nie chodzi o kase a o homor !!!!o moj Honor -za to jak mnie traktowął szanowny pan księgowy obecnie dyrektor za to za pan prezes udaje pokrzywdzonego przez wspolnika -a moze to własnie wspolnik przekonał jakim oszustem jest pan prezes i sie wycofał boss oddany jest do sadu i basta
nieznajoma 2010-09-14 11:40:46
Witam Wszystkich Zgadzam się tutaj z nie którymi osobami boss to [usunięte przez administratora] nie wypłacają pieniedzy niby wyplacaja do 19 kazdego miesiaca jesli ktos sie upomnie o swoje zarobione pieniadz gadaja ze pomiedzy 15 wypłacaja i tak na okrogło robia z ludzi debilów nic dodać nic ujac unikac to firmy
qwerty 2010-09-14 15:09:00
A coz w tym artykule jest takiego dobrego??? ze prezes bossa to debil??? o tym wiemy wszyscy od dawna... a poza tym nic ciekawego z niego nie wynika. moze procz tego ze w gazetach nieudolne pismaki pracuja... jaka ta pani weryfikacje informacji przeprowadzila??? powoluje sie na strone bossa jakby to bylo wiarygodne zrodlo informacji a 90% negatywnych wpisow pochodzi od ludzi ktorzy maja prokuratora na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przekrety ktore narobili pracujac dla tej rzekomo beznadziejnej firmy. no i ta ich cudna firemka (z ocenzurowana strona) juz sama ma problemy z platnosciami wobec swoich pracownikow. rzenujacy poziom polemiki na temat wobec ktorego wiekszosc ludzi z bossa sie w necie nie wypowie bo komputerow nie maja... kompleksy malego rudego ciecia musza miec gdzies swoje ujscie wiec padlo na ta daremna strone daremnej firmy.
Nicky 2010-09-17 20:37:23
chyba ktoś tu czegoś nie pojął... czytałem ten artykuł i wydaje mi się, że dziennikarka powołuje się nie na stronę BOSSa, a ludzi, z którymi gadała; forum to tylko dodatek, taka kropka nad i po prostu; a jaką ta pani przeprowadziła weryfikację, to już pewnie sama wie najlepiej i takiego czegoś w artykule nie zdradzi; co, może jeszcze imiona i nazwiska informatorów miała podać? nie tobie oceniać, jak dziennikarz ma weryfikować swoje informacje
Klient B.O.O.S 2010-09-21 21:55:00
Witam was wszyskich mam pytanie do Was skad boss-owi udało sie załatwic tak młodego pracownika ktory jest niepowtarzalnym fachowcem i takich złotych raczek jak on jest bardzo mało jest to niejaki [usunięte przez administratora] z Tarnowskich Gor robi z nimi w grupie interwencyjnej ale jak sie dowiedziałem wczesniej robil na piekarach w jakims syfie co za idiota wysłał tam takiego zejefajnego chłopaczka miałem okazje z nim rozmawiac i widziec jak szybko i sprawnie pracuje..wiec mam rade do Pana [usunięte przez administratora] trzymajcie go za rece i nogi bo sadze ze to on wam dzwignie ta firme do gory jak długo znam ta firme takiego faceta jeszcze nie było robotka pali sie mu w rekach..
Pracownik 2010-09-23 12:23:27
Znowu ciekawy artykulik w Nowinach w Halo Redakcja. Inaczej mówiąc TEMAT - RZEKA , ciekawe czy za tydzień też coś napiszą.Jak mamy nie doczekać się swojej kasy to trzeba spieprzać z tej firmy
JAN 2010-09-30 13:17:50
"Po paczcie" moralny obrońca BOSSA się odezwał . Pewnie jeden z tych co dalej pracują za darmo . Pośmiewiskiem to jesteś TY i ludzie którzy pracują w tej GÓWNIANEJ FIRMIE ! ! !
nieznajomy 2010-09-30 19:03:42
Za darmo to na pewno tam nie robię! To jest po pierwsze jeśli masz jakiś problem Panie Janie zajmij się swoimi Sprawami ! BO widać że ci się nudzić ! A po drugie za obrazy i wulgaryzmy można być ukaranym więc nie wiem po co to Panu!
by 2010-10-01 19:43:24
nieznajomy jezeli dostales wyplate na czas to znaczy ze jestes z rodziny boss
plebs 2010-10-02 08:07:58
dziwna teoria poniewaz ja zadna rodzina prezesa nie jestem a kase tez dostaje... zreszta nie tylko ja ja mam na czas.
nieznajomy 2010-10-02 18:36:27
Jak się jest dobry pracownikiem i odpowiedzialnym za swoją robotę wypłata zawsze bedzie na czas !!!
nieznajomy 2010-10-02 18:40:36
I nie psujcie wizerunku tej Firmy to jest po pierwsze!!
Pracownik 2010-10-07 12:16:18
Czy ktoś z pracowników dostał jakieś pieniądze we Wrześniu ?
Pracownik 2010-10-07 12:20:29
wątpliwe.... A gdyby nawet to jakieś grosze
były 2010-10-07 16:53:17
za wrzesien??? ja czekam na wypłate za M A R Z E C
plebs 2010-10-08 07:09:59
dziwne bo ja i wlielu moich kolegow otrzymalo wczoraj przelewy na konta wyplat za wrzesien....
ja 2010-10-09 08:26:36
jak szanowna firma odda mi to co mi "wisi" z odsetkami to uwierze ze płaca :) a poki co to wiem jedno to[usunięte przez moderatora] tylko tyle o nich mozna napisac
plebs 2010-10-09 11:52:12
moze i[usunięte przez moderatora].. zapewne taki sam jak ty... ale przynajmniej zadowolony i z wyplata na koncie.
HEIDI 2010-11-10 11:29:13
Witam wszystkich , jak tam sprawa wypłat . Czy dostał ktoś już jakąś kase ? Czy Panusch dalej jest niedostępny ?
Rysiu 2010-11-10 15:40:21
no jeszcze nikt nie otrzymał wyplat to zapewne a sa jakies nowe nowinki w tej[usunięte przez moderatora]..mnie sie cos obija o uszy to i tamto...
Klientka 2010-11-14 21:28:06
Przygladam sie tej stronie o pewnego czasu,mam pytanie co zrobił boss z tym mlodym technikiem,wiem ze niebyl w pełni wyuczony ale byl fajnym facetem,i zawsze zrobil co umiał..mozecie mi na to pytanie odpowiedziec.
anonim 2010-11-15 23:00:50
dziwne bo wyplaty dostajemy... a boga w sprawy bossa mieszac to trochu[usunięte przez admina] postepowanie.
Grzegorz 2010-11-16 19:16:40
POLECAM wszystkim
firemka boss hahaha 2010-11-17 11:43:49
wiecie co ja wam powiem ta firma boss jest [usunięte przez admina]maja tylko jeden samochud do porownania z innymi firmami ochrony maja ich o wiele wiecej boss to nie ochrona zacznijmy od tego ha ha ha
HEIDI 2010-11-19 13:59:02
Nowe wieści głoszą że BOSS stracił Starostwo Powiatowe. Dlaczego tak odstraszacie swich ostatnich kontrachentów ? Co na to dyrektor BOSS-a ?
HEIDI 2010-11-19 14:11:15
A co do wypłat to dziwne że pan otrzymuje pieniądze w terminie, a niektórzy pracownicy na obiektach czekają po pół roku na pieniądze i nie mogą sie doczekać.
anonim 2010-11-19 16:26:16
dziwne jest to ze najwiecej o biezacej sytuacji w firmie pisza ludzie ktorzy od dawien dawna w niej nie pracuja
anonim 2010-11-23 16:19:11
[usunięte przez admina] grunt ze mi placi za wyrobione godziny.
anonim 2010-11-24 19:52:23
A kto przejmował od was ten obiekt ?
anonim 2010-11-27 12:04:14
nie bedac dyrektorem postaram sie odpowiedzic na nurtujace niektorych ludzi pytania a wiec po tak... szeroko rozbudowana kadra menadzerska rzadzi teraz w [usunięte przez admina] trafnie przez kogos nazwana uciekajace kurczaki. kazda firma traci obiekty nawet taka ktora wyznacza nowe generacje w tej branzy. no i [usunięte przez admina]wyplaty mamy na CZAS ;D
wilq 2010-12-21 15:53:27
hehe jak slysze nazwe BOSS to rzygać mi sie chce codziennie w pracy a wyplaty jak by kot naplakal w sumie jakie wyplaty proszenie sie o swoje pieniadze olewanie prawcownikow niesprawny monitoring poprostu zenada zero jakich kolwiek szkolen w sumie na to tez potrzeba kasy a mundury odziedziczane po starych pracownikach ktorzy wlasnie zdazyli sie zwolnic porażka. Nie polecam tej firmy sama [usunięte przez admina]
były 2011-01-24 10:43:10
na studziennej - tylko kartka na drzwiach ze nieczynne ale sa na toszeckiej
anonim 2011-01-24 11:26:11
na toszeckiej zekomo nowa firma!!!! [usunięte przez admina]
anonim 2011-03-07 14:35:55
Czytam te wypowiedzi i zastanawiam sie dlaczego nieoddajecie tej sprawy do telewizji......może wtedy byłoby to skuteczne....musi byc jakiś sposób......jeśli jest tak jak piszecie oczywiście......życze powodzenia
ptak 2011-04-01 16:29:40
A gdzie będzie jak o nie będzie? Gdzie po kaskę?
b.k. 2011-04-03 14:15:22
po kase tera to tylko do Pana Boga - firmy juz nie ma ma
ptak 2011-04-03 21:19:54
Likwidacja czy kolejna upadłośc?Jak ktoś wie piszcie co wiecie.
Łowca 2011-04-06 20:30:23
W takie rzeczy to ja się bawiłem w zeszłym roku i wywalczyłem swoją kase , ale nie znalazł się nikt kto chciałby głośno wyrazić swoją opinię pomimo wcześniejszych deklaracij .
Łowca 2011-04-07 12:39:10
Bardziej to drugie ,są tacy którzy tylko potrafią dużo gadać i z tego co wiem ci ludzie jeszcze do dziś nie odzyskali swojej kasy .Słyszałem że złożyli sprawe do sadu, sprawe sie odbyła ale buchajki się odwołali od wyroku i nie wiadomo co dalej. Trzeba było reagować w zeszłym roku jak pojawiły się pierwsze problemy z wypłatami , teraz to można się niedoczekać . Z tej firmy zwolniłem się dokładnie rok temu po burzliwej rozmowie z byłym Eksdyrektorkiem , resztę swojej kasy odzyskałem we Wrześniu ub.roku
Informator 2011-04-15 22:22:01
To nie psy[usunięte przez admina], tylko naprawdę dobrzy pracownicy, którzy tylko wykonywali swoje obowiązki.A że dla[usunięte przez admina]to już inna sprawa.
Tygrysek (bo Kubuś się zapił) 2011-05-19 09:30:45
adres w Berlinie nieaktualny bo go wywali za niepłacenie czynszu. wynajmuje tam coś ale pod innym adresem.
[usunięte przez admina]
Z 2011-06-07 08:21:54
Z moich informacji, część pracowników i klientów z Toszeckiej w Gliwicach przejęła firma Solid Security, a pozostali pracownicy założyli własną firmę.
Firma padła wraz z monitoringiem, więc raczej reaktywacja nie ma zbytnio szans... po co reaktywować firmę bez klientów ? (poprzednie reaktywacje były przy utrzymaniu klientów).

ciekawski 2011-06-19 12:54:27
Ponoc firma [usunięte przez admina] przyjmuje stawka 3.50 zl/h no chyba ze ma sie znajomosci u tego[usunięte przez admina]!!!!!!!
marta pracy warta 2015-02-04 17:15:51
ja również jakoś uwierzyć nie mogę że można oferować pracownikom 3,5 na godzinę, już nie wazne nawet brutto czy netto. nie wierzę że ktokolwiek mógłby po przeczytaniu świadomym podpisać umowę która opiewałaby na taką właśnie niską stawkę. czy ktoś może napisac ile realnie płaci się w tej firmie aktualnie?
awajz 2015-02-04 19:37:46
możesz sobie sądzić jak tylko chcesz, nie wiem czy czytasz daty, tej złodziejskiej firmy BOSS już nie ma od wielu lat, ale są jej podobne które też płaciły 3.5 zł. a nawet i mniej.
awajz 2015-07-07 17:48:38
hmmm marika czy ty mówisz o BOSS Pakosław? jeżeli tak to nie mój temat. Jeżeli o BOSS z Gliwic to na temat i mam nadzieję że tej firmy już od dawna nie ma, chyba że to jakaś nowa, choć znając realia różnie bywa: piszesz że "ale to też zależy od zleceń i tego jakie obiekty w danym momencie ochraniamy. to nie jest łatwa praca, odpowiedzialność duża"
Z tego można zrozumieć że jesteś związana/y z tą firmą skoro tak dużo wiesz o pracy w ochronie. Ja jestem w tych sprawach zielona/y bo cóż to jest 17-18 lat pracy w ochronie mienia w trzech firmach?
nok 2016-05-11 22:18:52
gremlin, co to znaczy przyzwoicie ? Z tego co mi wiadomo to teraz nie poszukują pracowników do siebie poza tym stawki standardowo wahają się od 4 do 6 zł netto.
Zostaw swoją opinię o Ochrona Boss - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Boss