Opinie o Ochrona Boss w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ochrona Boss. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ochrona Boss o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Boss w Gliwice

WĄTPIE w to czy potraficie wywalczyc swoje od BOS

I nie zycze powodzenia w oddzyskaniu swoich pieniedzy poniewaz nie szanuje ludzi ktorzy zmieniają zdanie. (w pewnym sensie sami sa sobie winni)

były

fatktycznie to nudne i monotematyczne upominac sie o SWOJE ZAROBIONE pieniądze

kiercz

auta zabrane bo nie spłacane tak jak wypłaty pracowników

qwerty

telefony dzialaja auta najnormalniej w swiecie zdane. [usunięte przez admina] . powodzenia zyczymy przyjaciela z super pseudo firemki.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ochrona Boss? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
rozśmieszony do łez:)

słyszałem że tpsa wyłączyła telefony i pozabierali auta :) super firma :) ale rowerami zawsze będzie szybciej w korkach:) żenada i kupa śmiechu z przewagą kupy oczywiście:)))))))))

były

a sa tacy biedni ze nie mają na wypłaty!!!!!! nic dodac nic ując

bo to nie ochrona a cieciowanie :) po prostu nocny stoz to byla nazwa tego co teraz robi ochrona - a tak na marginesie sa frimy ktore oplacaja wszystko i PLACA REGULARNIE boss to dno szkoda slow

yoyo

W żadnej ochronie niezarabia się pieniędzy które by dały możliwość przeżycia miesiąca [usunięte przez admina] . Jak chcesz pracować za 3,50 na godzine to powodzenia.

Świeży

A o F8 coś wiecie ?? Chcę tam się przejsc, mało mam znajomych ktorzy maja z nimi cos do czynienia ??

OAS

Boss dawal ogloszenie niedawno ze ludzi potrzebuja. Warto do nich choc na jakis czas? Z tego co jest napisane to widze ze nie bardzo

janekwisniwski

prawda jest taka ze panowie A N G juz maja problemy z platnosciami wobec swoich ludzi. paru nawet do gownianego bossa wrocilo. nawet sprzet i ciuchy maja dziwnie podobne do bossowskich jakby boss za nie zaplacil :) ale to zupelnie inna bajka... a zeby podebrac obiekty bossowi to chodza i na miescie bzdury opowiadaja.. [usunięte przez admina]

horatio

Strone ANG ma bardzo dobrą. Ciekawe jak z reszta. Ale tak szczerze

[usunięte przez moderatora]e nic wiÄ�cej o tej "firmie"nie da sie powiedziec

a szanowny pan ksiegowy ul studzienn

malolat

adres do korespondencji i kontaktu Gliwice ul. Toszecka 102 1p. budynek OBRUM w godz.8-14

BZDURA !!!!!!!!!!! NIKT NIE DOSTAŁ KASY I NIE DOSTANIE !!!! TYLKO WSZYSTKIM MYDLĄ OCZY !!!!

mile ZASKOCZONY

szanowni panstwo z wielka przyjemnoscia chce oswiadczyc ze BOSS uregulowal cale zaleglosci a nawet dodal delikatna premie w wysokosci kilkuset zlotych mile ZASKOCZONY pracownik BOSSa

ZNAJOMY

skoro BOSS to taka padaka to dlaczego panowie [usunięte przez moderatora]. przez tak wiele wiele wiele lat czuli sie w niej tak wysmienicie????? kim jest prezes Boss-a wszyscy o tym dobrze wiemy czas moze najwyzszy by o zalozycielach super firmy prawdy sie wszyscy dowiedzieli? panowie z kim sie zadajecie takimi sie stajecie.... a w bossie rzemiosla sie uczyliscie i tego sie nie wyprzecie. i tego ze przez wiele lat w nim gniliscie. z powazaniem wasz znajomy(?)

janekwisniewski

co do moich kwalifikacji to sa dostatecznie duze by juz nie pracowac w tym debilnym zawodzie. co do klamliwych informacji to skoro kupa ludu byla juz zeznawac to raczej sa pewne fakty. a co do legendy solidarosci to nie moja wina ze tatus sierzant armii ludowej mial takie poczucie humoru.

paweł

pracownik ma rację mi też tak powiedziała kobitka z US i pozew w sądzie rejonowym przeciwko [usunięte przez moderatora]z boss już jest złożony czekam na date rozprawy za darmo a z tym że wyśmiewają się z nas to prawda nie bede używał epitetów jakie słyszałem od śmiesznych dyrektorów kierowników prezesów tejże firmy KRZAK

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Boss - Gliwice

• Jak się pracuje w Ochrona Boss?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Boss tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ochrona Boss
3.7/5 Na podstawie 160 ocen.

Ochrona Boss