Opinie o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl w Łódź

Kamil Nowy wpis

Czy ta strona jeszcze działa ?

dlaiao Nowy wpis

wydaje mi się, ze ich serwis zbiera naparwde sporo takich pozytywnych bardzo opinii, to na plus jest.

Kali Nowy wpis

Kilka średnich krajowych,ale się uśmiałem:D. Firma w której sami właściciele, prezesi. Jeden lepszy od drugiego. Zaczynajac od bajerancika, kończąc na narwusie. Zaczną od bajerowania jaka to świetna praca Cię czeka a skończy się na umowie bez podstawy, zlecenie, na prowizji... lub na własnej działalności gospodarczej. Spójrzcie na ich stronę, firma internetowa z martwą stroną www. Zdjęcia pracownicze ostatnie z 2012 roku,a jak przyjdziesz to przeciągi zastaniesz. Firma tak się prezentująca, na pierwszy rzut oka nie świadczy o jej profesjonalizmie.... Jak to określił jeden z polityków"Ch...,du... i kamieni kupa".

Adam Nowy wpis

Serio w Go3.pl pracujecie jedynie dla prowizji? Może jeszcze mi powiecie, że macie umowy na pełen etat? Bo owszem, czasem pewnie z prowizji mozna wyjść na swoje, ale jak nie pójdzie miesiąc, nawet nie z winy pracownika to jestesmy w plecy i to nie mało. Nikt nie próbował wynegocjować jakiejś stałej stawki miesięcznej?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
pracy!

wiecie co - ja bym sie na waszym miesjcu nie przestal interesowac masakra powiem wam z ta praca dlatego polecam sie nie poddawac tak jak aj i dalej szukac. a informacnje o firmie same przyjda... takie moje zdanie. moze ktos jeszcze jednak sie wypowie i pomoze czlowiekowi w wielkiej potrzebie...

Lebowsky

Czyżbyś się nabrał na POI, czyli wiele domen "lokalnych"??...

zorro

Jeszcze takie opinie można znaleźć w necie: (usunięte przez administratora)

darek

cwaniaki pracowałeś tam czy skąd masz takie info ?? czyli nie ma co liczyć na podstawę :/ tylko system prowizyjny wchodzi w gre? a weekendy chociaż są wolne ?

czy ktoś mi może powiedzieć jak konkretnie wygląda praca handlowca? Jakie są oczekiwania, wymagania i naturalnie wynagrodzenie. Jak wygląda dzień pracy.. Widziałam ogłoszenie o rekrutacji ale nie wiem czy jest sens pakować się nic nie wiedząc o atmosferze w firmi i składać CV.

Wojtek.O

Ochocho, [usunięte przez moderatora] dziękujemy Ci za takie miłe wspomnienia :) zaczynamy nowe rekrutacje znowu pewnie zawrze na forum. A tak dla info kandydatów ... napiszcie do mnie, dam Wam kontakty do 20 handlowców którzy pracowali w ostatnich 6 latach i sami Wam wydadzą opinię na temat pracy u nas. Na temat uczciwości, jakości pracy, wsparcia, wymagań, obowiązków. Myślę że to najlepsza droga. [usunięte przez moderatora]

Piotr Burdon

Ponownie przeczytałem wpisy, normalnie wszystko ucichło:) powiem tak gdyby nie GOFRY;) (Go3) dla mniej inteligentnych. Pewnie byłbym kimś innym. z perspektywy już kilku lat jak tam pracowałem wspominam to bardzo miło a wręcz niektórych rzeczy mi nawet bardzo brakuje. Jedno czego nie zapomnę to na pewno wielkie wsparcie jeśli chodzi o szefostwo w pierwszych miesiącach pracy, kiedy to nagle uwierzyli w chłopaka który zaczynał jako nikt:). Wiele lat już pracuję w handlu ale gdyby nie podejście szefostwa do mojej osoby, "że na pewno dam radę", pewnie teraz nie zarabiałbym kilkanaście razy tyle w innej Firmie. Jeśli miałbym coś podpowiedzieć przyszłym adeptom to tylko jeden cytat: "Dbaj o potrzeby klienta jak o swoje własne", to procentuje przez wiele lat:), cieszę się z wypowiedzi niektórych klientów, bo to dobrze świadczy o dobrze dobranej ekipie handlowców. I Chociaż jestem dość gadatliwy z natury, myślę, że tu przerwę i ani nie odradzę ani nie polecę lecz fascynującą ludzką ciekawość pozostawię przyszłym pracownikom;)

Green

Konkretnie i na temat. Jestem zadowolony z usług go3.pl. Poleciłem 2 znajomym.

Piotr Burdon

dla mnie to trochę dziwne ze gość który popracował tydzień i wyleciał tak dokładnie zna go3.pl, w sumie się nie dziwie bo za raporty sam nieźle obrywałem ale były one nie dla szefów tylko dla naszej świadomości żebyśmy się sami zmobilizowali do roboty. Poza tym to był Twój [usunięte przez moderatora] obowiązek na pewno dostałeś "obowiązki pracownika" tym bardziej dziwne jest dla mnie to, że nie pamiętałeś pinu do telefonu przecież to było Twoje narzędzie pracy, i tak dobrze, że wytrzymałeś tydzień i tak na prawdę dostałeś za ten okres kasę za nic. Faktycznie można by parę rzeczy zmienić ale nie narzekać że jest źle, w końcu jeśli jesteśmy normalnymi ludźmi zawsze potrafimy się porozumieć ale do tego trzeba dwojga. pozdro dla wszystkich:)

klient cz-wa

a ja sobie chwalę, dostałem bardzo ładny serwisik. Nie narzekam bo w 5 miesięcy przynajmniej zarobił na siebie i współpracę - jako klient - oceniam jako bardzo udaną.

robby

Nie do końca się zgodzę z "klientem", bo miałem zrobioną dodatkową usługę praktycznie za darmo. Braliśmy 3 serwisy - kolejny poszedł za przysłowiowy uśmiech i nie było żadnych problemów z umową itp.

klient

przede wszystkim trzeba przeczytać umowę bo firma się jej trzyma. Ogólnie jeśli w rozmowach podpierasz się umową zawsze załatwisz sprawy, jeśli nie ma w umowie nie załatwisz. Poza tym serwis ok, ładna grafika.

nick

Odpuść sobie człowieku tą firmę ...

baca

Witam serdecznie na tym forum. Mam następujące pytanie czy ktoś posiada informacje jakie praktyki handlowe stosuje do klientów firma Go3. Czy ktoś miał już potyczki z tą firmą. Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy z tą firmą Dziękuje wszystkim za informacje. Jeżeli ktoś nie chce lub boi się udzielać informacji publicznie mogę podać e-maila --

maneger kontentu

Help, w piątek mam rozmowę na stanowisko junior content manager. Czy jest tu ktoś z działu kontentu czy ogólnie z działu SEO? Co wiecie o tej firmie, o pracy w tych działach?

Krzysztof

Anna M - 2010-05-08 17:40:14 [usuniete przez moderatora] Nigdy nie napisałam nic o Tobie na tym forum, więc nie wiem dlaczego część Twojej odpowiedzi skierowana jest do mnie? Ale skoro już napisałeś to Ci odpiszę. Nigdy nie zapytałeś mnie o mój adres mailowy, dlatego nie otrzymałeś ode mnie odpowiedzi. To nie mnie powinno zależeć na wysłanym przez Ciebie raporcie tylko Tobie, bo to był Twój obowiązek, a nie mój. Odnośnie Twoich uwag, na temat ważności mojej pracy w firmie, nie będę się wypowiadała, bo nie chcę zniżać się do poziomu który reprezentujesz. Poza tym pisząc że tylko wklepuję cyferki do rubryk, pokazałeś jak mało wiesz na temat zakresu moich obowiązków w firmie. Nie życzę sobie żebyś wypowiadał się na mój temat, ponieważ nic o mnie nie wiesz, a wszystko co napisałeś odnośnie mojej osoby jest stekiem kłamstw. Pozdrawiam [usuniete przez moderatora] jeżeli prawdą jest, że nic nie pisałaś na mój temat na tym forum to Cię przepraszam za to co o Tobie napisałem. Słowa i wiedza [usuniete przez moderatora] na mój temat wskazywały, że Ty jesteś autorką tego postu. Wyraziłem opinię na temat pracy w firmie, nie była ona przychylna. I nagle zaczęła się nagonka na moją osobę i wyciąganie brudów z paintballem, spóźnionymi raportami, zapomnianym numerem PIN, udawaniem pracy itd. Czy naprawdę o to chodzi? Jeżeli ja reprezentuję niski poziom to jaki reprezentują ci co o tym piszą?? Musiałem się jakoś bronić. Nie podpisywaliście się więc musiałem zgadywać kto mi obrabia [usuniete przez moderatora]. Myślałem, że bierzesz w tym udział i moja złość skierowała się przeciwko Tobie. Jeżeli chodzi o raporty uważam, że to Ty mijasz się z prawdą, ale dyskusja na ten temat nie ma sensu. I tak nie dojdziemy do konsensusu. Również pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl - Łódź

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl
2.7/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź