At Adres Marketing Izabela Molka

Łódź

Opinie o At Adres Marketing Izabela Molka

basicelement 2011-02-10 15:41:51
fatalna firma, nikomu nie polecam
katarzyna 2012-08-17 14:53:06
tragedia, tragedia, tragedia, NIE PŁACĄ PENSJI !!!
zadowolona 2012-08-30 09:32:01
Pracuję w tej firmie od czerwca, jeszcze ani razu nie zdażyło się opóźnienie w wypłacie. Co prawda mam umowę zlecenie ale chciałam tylko dorobić na wakacje. Zarobki też mnie zadowalają. Polecam
obiektywny 2012-09-04 10:49:55
Pracowałem w tej firmie przez cztery miesiące. Praca jak każda inna ma i swoje plusy i minusy. Fajna jest atmosfera i ludzie tam pracujący. Jeżeli ktoś narzekał to zazwyczaj osoby które nie dawały sobie rady ze sprzedażą. Z zarobkami było różnie ale min 1500 na rękę dostawałem (sama prowizja). Minusem było to, że na dwa miesiące miałem wypłacaną samą prowizję, ale można to przełknąć jak komuś zależy na pracy.
realista 2012-09-05 10:31:05
w każdej w pracy trzeba pracować, osobiście polecam, podejście do pracowników na duży +, z przełożonym bez problemu można się dogadać it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] normalni ludzie tam pracują, duży POZYTYW !!!
anonim 2012-10-02 12:24:32
nie jest to typowe call center i to w dobrym znaczeniu. Atmosfera ok, wiadomo trzeba dzwonić, żeby podpisać umowę jak w każdej tego typu firmie. Jeżeli ktoś chce przychodzić i posiedzieć sobie przez 8 godzin to się nie utrzyma z wypłaty. Jednym słowem praca dla osób, które chcą pracować. Polecam
chyba pozywywnie 2013-02-12 10:43:39
pracowałem tam przez dwa miesiące. W oddziale na Dostawczej, zrezygnowałem bo z teofilowa jechałem ponad godzinę. Z tego co wiem to teraz mają oddział gdzieś w centrum. Spoko ekipa i zarobki jak się dużo dzwoni też. Gdyby nie dojazdy to pewnie nadal bym tam pracował
uczciwy 2013-03-04 18:39:25
[usunięte przez administratora] i naciągacze. Nie płacą pensji i naciągają klientów (przydałaby się jakaś kontrola :) . Pani [usunięte przez administratora] to niepoważna osoba. Nawet wrogowi nie życzę pracy w tej firmie. DNO.
hmm 2013-04-23 11:20:27
Dziwne ja ani razy nie miałam opóźnień w wypłacie. Zawsze mi się zgadza. Próbowałaś/Próbowałeś to wyjaśnić??
nowa 2013-04-25 13:07:13
w środę byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Niewielkie ale przytulne biuro, rekrutację prowadziły dwie osoby. Ogólnie odniosłam pozytywne wrażenie. Od 6 maja mam zacząć pracę. Warunki jakie mi zaproponowano są ok. Zobaczymy jak będzie dalej.
noway 2013-05-02 19:55:26
Wypłacają, ale musisz się prosić o WŁASNE pieniądze. jeżeli odejdziesz z pracy, to niestety, ale nie wypłacą Ci podpisanych przez Ciebie wcześniej firm. Mi np. nie wypłacili 1400 zł, bo ,,umowa się skończyła" i dzięki mnie mają podpisanych dużo firm, właściwie za darmo. Nie polecam, odradzam.
A firma powinna zostać gdzieś zgłoszona za sciemnianie i naciąganie klientów.
stały pracownik 2013-05-13 15:34:26
jest możliwość awansu, można dostać własną grupę sprzedażową. Wypłacają całą należną prowizję. Tak jak ktoś wspominał do chwili trwania umowy- ale tak jak wszędzie jak wygasa umowa to nie wypłacają bo nie mają do tego podstaw.
Pani Karolino 2013-05-13 15:40:56
noway - 2013-05-02 19:55:26

A firma powinna zostać gdzieś zgłoszona za sciemnianie i naciąganie klientów.
Jak słusznie Pani zauważyła skończyła się Pani umowa a prowizja jest wypłacana w momencie kiedy klient ureguluje płatność. Jeżeli nastąpiło, to po wygaśnięciu umowy, to na jakiej podstawie firma miała Pani wypłacić pieniądze? Proszę nie mylić oszustwa z działaniem zgodnie z zasadami kodeksu cywilnego. W razie dalszych wątpliwości zapraszam do przestudiowania przepisów.
ostrożna 2013-07-11 16:34:05
w żadnym wypadku nie iść ! Te Panie z pozoru są przyjazne. Umowa zlecenie bez żadnej podstawy. Treść umowy to śmiechu warte ! przez pierwszy miesiąc zarobisz może 200 zł ( jak Ci wypłacą ) po 2 miesiącach mówią że podpiszemy umowę o prace... mhm. tak właśnie wykorzystują młodych ludzi. Socjal ? hahhahahahaha śmiech. Państwo [usunięte przez administratora] wraz ze swoją pracownicą, która prawie wchodzi w tyłek to cwaniaki.
btw. ciekawe dlaczego do tej pory biuro na kilińskiego nie zostało zarejestrowane tylko wszystko idzie na dostawczą hmm ? :)
[usunięte przez administratora]
ostrożna 2013-07-17 13:18:53
Panie na rozmowie wysysają sobie z palca progi które są nie do przejścia. Mydlą Ci oczy że to jest takie proste i że będziesz zarabiać dużo pieniędzy. Nic nie wspominają o tym ze przez pierwsze 3 miesiące nie ma żadnej pensji. Czyli zanim się wdrożysz i nauczyć gadać to podpiszesz umowe za 300 zł z czego masz 16 procent :) rąsia rączke myje.:)
ostrożna 2013-09-16 15:08:59
Teoretycznie nie stawiają wymagań. Praktycznie każą przychodzić na 8 do 16 i ciągle trują że trzeba coś podpisać. Ale progi są takie że nic nie zarabiasz. Po co więc taka praca? Strata czasu.
?????? 2013-10-09 12:43:16
Ostrożna kiedy tam pracowałaś?? Ja pracuję od końca sierpnia i nawet w pierwszym miesiącu nie miałam tak niskiej wypłaty. A to, że trują że trzeba podpisywać to fakt- to telesprzedaż, a nie praca biurowa więc nie ma się co dziwić,że mają ciśnienia na wynik.To już nie moja pierwsza praca na słuchawkach. Różowo nie jest bo,żeby zarobić trzeba się sprężyć, ale pracowałam w PF i tam jest dużo gorsze ciśnienie i presja.
stara 2013-10-15 10:47:03
Pracowałam tam rok temu i chcę wrócić. Nie orientujecie się czy mają teraz jakiś nabór?
robson 2014-04-09 11:59:48
skoro ludzie rzeczywiście wracają do at adres z podkulonym ogonem to zapewne warunki są całkiem niezłe
wu. 2014-04-15 15:20:27
Może nie tyle, co warunki calkiem niezłe, ale na tle innych firm widac at adres marketing nie wypałd najgorzej.
Juz 2014-04-17 09:29:09
A jakie warunki finansowe oferuje At Adres? Można spokojnie przeżyć z miesiąca na miesiąc w normalnych warunkach?
barry 2014-04-29 18:44:59
no spokojnie nie płacą jeszcze na tyle źle, żeby trzeba było głodować i mieszkać pod mostem. da się przeżyć
piotrek 2014-06-02 18:18:48
cieszę się, że za ich wypłatę się nie głoduje, ale czy dacie radę to jakoś sprecyzować? ile netto konkretnie mniej więcej?
Ada 2014-06-24 13:39:31
Piotrek jak ja pracowałam to wszystko zależało od tego ile podpisujesz, przeciętnie od 1200zł do 2 tys. Ale trzeba naprawdę dużo dzwonić
Ada 2014-06-24 13:54:19
jak masz jakieś potwierdzenie, że robiłaś dobre wyniki sprzedażowe to można się dogadać z kierownikiem. Jedna dziewczyna przechodziła z konkurencji i miała zupełnie inne progi procentowe niż my.
Bolośka 2015-02-18 02:14:41
Powiedzcie mi czy w ogóle jest sens tam się dostawać bo z tego co widzę to firma ma zerową rozpoznawalność. Szczerze powiedziawszy nie znalazłam żadnej informacji o ich stronie internetowej, ofercie czy planach. Także mam wrażenie, że mają jakieś stałe grono klientów z którym się trzymają i nie wysuwają nosa poza ten obręb. Czy mam rację?
Arek 2016-05-13 11:20:28
Acha, no rozumiem, ja skorzystam z Twojej rady w takim razie
Zostaw swoją opinię o At Adres Marketing Izabela Molka - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie At Adres Marketing Izabela Molka