Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Ania23

Ah... Zapomniałam jeszcze dodać. Ładowanie bankomatów w gwoli oszczędności przez pracownikow. A nawet jak zrobi sie plan-o ile zrobi i juz dostanie te 100 zł, to zawsze jest za mało sprzedane, zawsze sprzedawcy są do (usunięte przez administratora) i zawsze są pretensje. Premie uwalane za shoppera, za audyt, za aktywnego klienta(ale nikt nie wie o co chodzi),bo w papierach jest błąd. Plik premiowy jest-ale nikt nie wie jak sie tam coś wylicza-po co pracownik ma wiedzieć? I tak uwala. Także polecam prace masochista ;)

ania23

Pracowałam w Eurosyfie 8 miesięcy i nigdy w życiu tam nie wrócę. Przez 8 miesięcy ciągła rotacja pracownikow i LOB w oddziale, praca po 10 h dziennie niekiedy 5 dni w tygodniu, bo w kółko pracownikow brakuje. Plany oddziałowe, wiec jak Teoja koleżanka/kolega z oddziału planu nie zrobi to ty tez nic nie dostajesz. Podział na kredyty pierwotne i powtórne. Zrobisz 200% w kredytach pierwotnych,a w powtórnych 50% to nic nie dostaniesz. Masz sprzedaż kredytów ale produktów dodatkowych(kok, lwk) brak to dostajesz 100 zł premii. Nigdy nie dostałam wiecej niż 500 zł premii. Leady? Nikt nie odbiera, baza od początku istnienia banku ta sama i obdzwoniła z góry do dołu. Mam dzwonić do Pana Zenka, ktory w 2006 roku ostatni raz był w placówce i sprzedać mu kredyt. Zero szacunku do ludzi, zero szkoleń. Na szkolenia zapisuje sie 6 osób z całej strefy, bo wiecej miejsc nie ma-przyszłam do pracy i pierwsze szkolenie odbyłam w 6 miesiącu pracy-tylko dlatego,ze ktoś sie wykruszył. Pseudo-menagerowie nie mający pojęcia o zarządzaniu. Opiekun klientka nie raz ma podstawę niższa niż DK. Mobbing, ciągła rotacja i brak poszanowania dla człowieka. Wysługują sie jak pachołkami i pracownikow traktują jak szmaty nic niewarte. Jak ktoś sie nie szanuje i nie szanuje swojego czasu to zapraszam do EUROSYFU

EX MOB
@ania23

100% RACJI TO MAŁO :) A i jeszcze komitety jakości! I to słownictwo zlekka żenujące..... Na prawdę Pan Krystian K powinien poczytać to forum........ Pozdrawiam :)

carmen

JEŻELI CHCESZ WYKOŃCZYĆ SIĘ NERWOWO, TO ZACZNIJ PRACĘ W EUROBANKU. PRACOWAŁAM TAM PÓŁ ROKU, WŁAŚNIE SIĘ ZWOLNIŁAM BO NIE CHCIAŁAM WYLĄDOWAĆ W PSYCHIATRYKU . PRACA OD RANA DO PÓŹNEGO WIECZORA , JA W PALCÓWCE PRACOWAŁAM PO 10 H, MENADŻERKA WREDNA , ZAROBKI MARNE 2500 BRUTTO , NA ROZMOWIE OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY WIELKIE PREMIE, PLAM WYROBIONY A PREMII JAK NIE MA TAK NIE MA , BO KOLEŻANKA , KTÓRA DOSTAJE GOTOWE WNIOSKI OD MULTIBROKERÓW PRZEZ MENADŻERKĘ ZGARNIA WSZYSTKO, WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ I MOBBING, WYKORZYSTYWANIE PRACOWNIKA NA MAXA , NIGDY WIĘCEJ PRACY W TYM BANKU, ODRADZAM WSZYSTKIM !

EX MOB
@carmen

Bravo! Jestem ex pracownikiem na moje szczęście! W pełni się z Tobą zgadzam, IDEALNIE OPISANY SYSTEM PRACY. TO NIE JEST BANK A TZW DYREKTORZY STREF I WYŻEJ BAWIĄ SIĘ W BANK. Byłam Lob czy jak to zwą i mówię wprost, że w tej firmie potrzebny jest dobry psychiatra dla dyr stref i wyżej. MASAKRA!!!!!!

no tak

Praca wg mnie sama w sobie ok, dobra pensja dla nowych pracowników ("starym" nie podciągają podstawy i tym samym mają mniejszą niż nowi sic!) Praca dla osób o stalowych nerwach i nie mówię tu o klientach tylko o przełożonych i o blisko położonych oddziałach. Pracowałam w kilku oddziałach i wszędzie niestety jest tak samo, że po jakimś czasie mimo Twoich chęci do pracy to i tak psychika zostaje zdewastowana ciągłymi mailami i obrażaniem Twojej godności wprost. Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie i związać swoją przyszłość z sektorem bankowym aplikuj. Ja nie dałam rady wysłuchiwać ciągłych pretensji do wszystkich zatrudnionych. Pracuję w innym charakterze i niestety zraziłam się do pracy w banku, pomimo że na początku byłam zachwycona. Na stanowiskach MOB znajdują się często nieodpowiednie osoby i to jest główny mój zarzut do EB. Pozdrawiam silnych i zmotywowanych i powodzenia!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie powiedziałbym, żeby najlepiej zarabiał LOB (menadżer w małej placówce), nie licz na więcej niż 3700zł brutto + ewentualne premie.

Były

Pracowałem w tej korporacji dla nich pracownicy to śmieci które można wywalić do śmieci na podstawie wymyślonych faktów. Póżniej przegrywają w sądach ale ciebie wywalili i to dla nich najważniejsze. Nie potrafią przyzwoicie powiedzieć do widzenia. A Panowie Dyrektorzy to dopiero elita kłamczuchów i (usunięte przez administratora) w

szukam pracy

Może ktoś wie na jakie wynagrodzenie może liczyć menadżer małej placówki bankowej. Chce aplikować na to stanowisko. z góry dziękuje za odp

rozmówczyni

sama rozmowa w EUROBANKU to porazka!! Ładnie nazywaja stanowiska np; Młodszy doradca ds wierzytelnosci, przychodzisz na rozmowe i dowiadujesz sie, ze miejsce pracy jest calkiem inne niz podano Ci przez telefon a po dwa okazuje sie ze to zwykly CC!! strata czasu!!

arturek

Przy jakiej ulicy znajduje się centrala Eurobanku? To jest al. Karkonoska? Jaki numer?

Ola

Pracuje w innym Banku już dośc długo na stanowisku Doradca klienta, dośc mam Planów sprzedażowych i ciągłego nacisku, wymyśliłam z pojde na POBY, bo wydaje mi się, że tam aż takiego parcia nie ma. bardzo proszę o podpowiedź.Co myslicie. U siebie w BAnku nie moge iscc na POBY bo centrala jest w innym mieście położonym o 300km.

Ola

A jak wygląda praca w dziale posprzedaży w eurobanku? Jakie zarobki. Pytanie jaka jest średnia miesięczna premia? Trzeba dzwonić do klientów, czy tylko wszystko pisemnie się odbywa?!

Kris82

witam wszystkich a może ktoś miał styczność z SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. mam zaproszenie na rozmowę i nie do końca wiem czego się podziewać oczywiście chodzi o Leasing.

Cleo

A może ktoś posiada jakiś kontakt bezpośrednio do Dyrektora strefy w Łodzi . wystarczy mailowy bądź nazwisko .W oddziale nie chcą udzielić informacji ponieważ boja się o swoje tyłki Sprawa dość poważna i pilna !

kandydat

Byłem na rozmowie w dziale IT. hahahahahaha. Powiem tyle. Nie marnujcie swojego czasu i nie wysyłajcie tam CV.

abba

A jak wygląda praca w dziale posprzedaży w eurobanku? proponują podstawę 2300 brutto plus premia uznaniowa. Pytanie jaka jest średnia miesięczna premia?

incognito
@abba

Na jakim stanowisku zaproponowali Ci 2300zł? Tak na start? Kiedy byłaś na rozmowie?

Sebek

Skandalem jest to że ludzie po 6 latach pracy na Karkonoskiej we Wrocławiu , sa dalej na słuchawce z 2000 zł brutto.Ta firma to wielka kula u nogi , ten kto ma jakieś znajomości , to jakoś jedzie. Ten kto nie ma , zarabia gorzej niż w Biedronce,a wobec niego jest stosowany MOBING w czystej postaci

Kural

Podaje tel 19 000 .

pola

Dzien Dobry, prosze o informacje czy moze ktos mi podac nr tel do dzialu reklamacji. Zalezy mi na telefonie di kierownika dzialu.

Aga

W odniesieniu do komentarza Ani powyżej. Po tonie wypowiedzi wnioskuję, że jesteś straszną hipokrytką i chamem. Z takim nastawieniem to nawet do Biedronki by Cię nie przyjęli "LAMBADZIARO"

@Aga

Wiem w jakiej komórce bankowej pracujesz , doniosę na Ciebie , to jest mój obowiązek . Myślę że Twoje dni w tej firmie sa już policzone , proszę wejść na stronę Biedronki i Lidla już zaczac szukać pracy przy warzywach .

nobody
@Ania

Tam przynajmniej lepiej płaca hehe

XY
@Ania

Pani Aniu, Skąd ta gorycz i niskie mniemanie o pracownikach Biedronki i Lidla? To tacy sami ludzie jak ja czy też Pani. Uprzedzając pytanie: Nie, nie pracuję ani w EB ani w Biedronce ani Lidlu ani w niczym pokrewnym. pozdrawiam.

(usunięte przez administratora)proszę abyś nie wprowadzała ludzi w bład. Widocznie nie nadajesz się do takiej pracy , proszę abyś przeglądneła strone Biedronki i Lidla , tam zawsze możesz zagrzać miejsce przy kasie , oraz na dziale warzywnym , wśród swoich .

bylywindyk
@Ania

Odkąd nie pracuję dla tego banku moje życie prywatne i zawodowe polepszyło się o 50% . Dyrektor windykacji kojarzy mi się z ciąglym powtarzaniem słowa SOCIETE GENERALE, trochę śmieszne ale są jeszcze tzw.koordynatorzy czy menegerowie,podstawowym ich obowiązkiem jest "motywowanie" do wyniku ,tabelka na tabelce popartej tabelką, a jak masz ich już dość po kilku latach przyjeżdża maneger pod dom poźnym wieczorem i przywozi ci rozwiązanie umowy, żenada i śmiech. Wielki niby bank a w praktyce bardzo prostackie zachowania

miki
@Ania

Nie polecam aplikować na stanowisko windykatora - tak obliczony i ciągle zmieniany (zawyżany) target, że premię można tylko wypracować przez przypadek, a podstawa jest śmiechu warta.Pracuje się około 11 godzin dziennie (najpierw przy komputerze a później w terenie). Najgorsze są dziesiątki tabelek do wypełnienia, które tak naprawdę nie są nikomu potrzebne, chyba że kierownikom i koordynacji, by mogli nimi żonglować i czuć się potrzebnymi...Przykładem absurdalnego zachowania kierownika na comiesięcznym spędzie jest jego reakcja na to, że pracownik był 2 tygodnie na L4 i nie wyrobił normy - "Nie podołał pan wyzwaniu"! Można by jeszcze przytoczyć sprawę dzielenia zastępstw, terenów, planów naprawczych itd. Mimo, że oficjalnie nie wolno, to i tak w sobotę i niedzielę trzeba swoje odpracować przy papierach, by w nich nie utonąć lub wkleić i wysłać zlecone w piątek zestawienia na poniedziałek 9.00.

DKT teren
@miki

Hehh.. Te tysiące bezsensownych raportów powodowały że mój "zadaniowy czas pracy" robił się 12-13godzinnym czasem pracy.. Ku uciesze centrali ale ze stratą dla mojego wyniku i mojej rodziny .. wyliczyłem że w skali miesiąca zbędnej ale obowiązkowej tabelkologii itp. było około 70 godzin!!! Traciłem ja ale przede wszystkim moja rodzina bo byłem w domu tylko teoretycznie Teraz pracuję czwarty rok w budowlance w Norwegii. Miesięcznie z wszystkimi dodatkami zarabiam 25-28 tys NOK, szefostwo dmucha i chucha aby było nam dobrze i bezpiecznie i bez nerwówki. Pozdrowienia dla Andrzeja, Mariusza i reszty bandy z Pomorskiego;) T

DKT teren
@miki

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)