Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

windykator terenowy

Witam, mam niedługo rozmowę o prace w windykacji terenowej, znam wszystkie aspekty tej pracy negatywne: 12 godzin w terenie, sprawy po egzekucjach, klienci bez pracy i szansy na spłatę, jak i pozytywne: służbowe auto, sam sobie jestem szefem, kasa przy dużych odzyskach. Czy ktoś może mi odpisać, czy jeśli będę dobry to zarobię 5.000,- netto?

Związki zaqwodowe

[usunięte przez moderatora] podaję adres mailowy, zakładam związki zawodowe, jeśli chcecie się spotkać i dowiedzieć wszystkiego to proszę o kontakt. Generalnie mam wszystko, prawnika, lokal, zaplecze socjalne. Pragnę zmienić podejście do nas jako pracowników, chciałabym żebyśmy byli współpracownikami biznesowymi a nie maszynkami pozbawionymi praw do głosu. Pozdrawiam, region południowy

bidul

2400 brutto? to dużo wam płacą... Nie wiem co jeszcze mnie tam trzyma.. chyba tylko moja \"kochana\" przełożona, która nie skróci mi okresu wypowiedzenia, bo mają wieczne braki kadrowe. Po ponad 4 latach pracy bez szans na awans czy minimalną podwyżkę (nie jestem specjalistą- mimo osiągniętych wyników- \"nie zasługuję\" aby przystąpić do egzaminu) nie mam siły żeby się starać. Jaka płaca taka praca;)

Stronghold

Błagam, to co zrobili teraz z naliczaniem premii ustawiło ich na samym dnie wszelkich banków. Tragedia. Nie dość, że zarobki po 3 latach pracy to 2400 brutto (biedniejsze województwa) to jeszcze premii praktycznie nie można osiągnąć. Bank miał się zmieniać na lepsze, a zmienia się na gorsze. Czas na zmianę pracodawcy.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nie polecam

szukają jeleni co będą ulotkowac miasto i wygłupiać się aby tylko ktoś wziął kredyt. Nie mają wizji, ani żadnych standardów. Szkolenie jednodniowe w banku i heja. Tak naprawdę obrażacie całą branżę finansową. Wasze oddziały wyglądają jak kioski połączone z barem ( te krzesła) Kto bierze kase za dekorację?

do shrek

nie polecam pracy w tej firmie,poszukaj lepiej co innego a jeśli już tak bardzo chcesz pracować na tym stanowisku to polecam pracę w Getin Banku...

shrek

A wie ktoś może jak jest z zarobkami na stanowisku konsultant telefoniczny oraz jakie są mozliwości dopasowania grafiku godzin pracy czy robią jekieś problemy?

były negocjator

do niedawna pracowałem na stanowisku negocjatora terenowego.to że już nie pracuje nei stanowi dla mnie problemu ale powiem szczerze że myślałem iż kadra zarządzająca która siedzi we wrocławiu jest bardziej wykształcona ale miałem okazje byćna kilku spotkaniach w których uczestniczył kierownik DKT na polske [usunięte przez moderatora]. i powiem szczerze że jest zwykłym prostakiem... Przyznał się przed wszystkimi do tego iż to on wymyślił podział premii negocjatora ale chybab zapomniał iż do tego trzeba jeszcze aby pracownicy podpisali aneksy do umowy iżsięzgadzaja i przyjmują takie warunki ale do rzeczy... Negocjator dostaje cel do zrobienia i min jednym z celów jest zrobienie tzw kosztów czyli 110zł za wizytę u klienta.I teraz najlepsze:-) jak zrobisz swój cel który jest brany z kapelusza czyli od 20szt do 60szt na miesiąc bo i takie się zdarzały to nie masz nic ALE jak nie zrobisz to pomimo iż zrobisz resztę planu to masz sukcesywnie obcinaną premię za zrealizowanie głównego planu... Tylko jak wspomniałem pan [usunięte przez moderatora] zapomniał iż Eurobank to nie prywatny folwark w którym można sobie wprowadzać swoje zasady tylko takie zamiany które są wprowadzane podczas trwania już umowy o pracę powinny być zmienione aneksem do umowy ponieważ jest to nielegalna praktyka i taka sprawa złożona w sądzie pracy jest do wygrania od strzału nie wspomnę o złożeniu takiej sprawy do PIP-u... ALE pan [usunięte przez moderatora] stwierdził na jednym ze spotkań że premia jest uznaniowa i może takie zasady wprowadzać:-) Nic bardziej mylnego ponieważ to nie on rozdziela premie tylko premia jest wypłacana na podtsawie realizacji planu więc jeśli za zrealizowanie planu (koszty) nie dostajesz nic ale jeśli nie zrobisz kosztów to jest obcianana premia za realizację planu głównego a nie jest to nigdzie zawarte w umowie i zasadach premiowania to pan [usunięte przez moderatora] powinien za to beknąć...Widocznie nikt jeszcze na to nie wpadł aby oddać sprawę do sądu ale za to wpadają aby odchodzić do konkurencji czyli do Getin Banku:-) Ciekawe co na to pan [usunięte przez moderatora]? Co teraz wymyśli mądra głowa aby zmienić sytuację? I ciekawe czy jego przełożony [usunięte przez moderatora].przyjrzy się temu bliżej i wnikliwiej? Nie sądzę ale może...:-) [usunięte przez moderatora]

Dud

Ogolnie o Eurobanku , trzymac sie od niego najdalej ..!!!!!\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' Kilka dni opoznienia z rata i dzwoni windykator non stop , na dodatek prostak i c (usunięte przez administratora) ,krzyczy wyzywa !!!!!!\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' masakryczne koszty kredytu ,

marwi

smax piszesz bzdury widocznie nie znasz swojego banku

marchewka

Hej, widzę sporo negatywnych opinii ale z działow handlowych i zarządzania. A czy ktoś wie coś na temat działu IT ?

powracająca

Heja, czy ktoś moze z Was wie, co się teraz dzieje w cc? pracowałam tam rok temu i zastanawiam się nad powrotem...słyszałam o nowym dziale jakości? czy to prawda? na kogo się tam natknę, jakbym się tam dostała? nie chciałabym trafić na jaką bombę...może ktoś z Was wie, kto tam teraz tym kieruje? pomóżcie rodacy :-)

marnie... nie warto.... a propos powództwa, o którym mowa powyżej to wygrałem z EuroSyfem !!! Rozwiązanie umowy o pracę było nieuzasadnione....

zainteresowana

Witam, jak ksztaltują sie zarobki negocjatora w centrali? Podstawa i srednia premia? bede wdzieczna, bo zastanawiam sie nad praca tam

zdegustowana

Nigdy ale to przenigdy nie zakładajcie konta w Euro Banku! [usunięte przez moderatora]Założyłam sobie kilka dni temu konto. Ostatnio zmianiałam nazwisko i nie wszędzie jest podane nowe. Były do mnie wysłane z innych banków przelewy - było ich kilka na duze kwoty. Przelewy wychodziły od tych osób w poniedziałek rano lub z niedzieli na poniedziałek wieczorem - mam potwierdzenia. Po 4 dniach przelewy nadal nie były zaksięgowane! Okazało się, że je cofneli bo dane im sie nie zgadzały - ok jestem nawet w stanie to przemilczeć, chociaż miałam sporo kont i nawet jak przychodził przelew mojej kolezanki na moje konto to nigdy nie miałam z tym problemu! Ale ludzie kochani! Oni zamiast cofnąć przelew w poniedziałek - sory ale nie spotkałam się jeszcze z bankiem, który przelewu wysyłanego w nocy nie księguje popołudniu następnego dnia - to już w najgorszej wersji! obracali moją kasą!!!!! Umówiłam się u tych osób, ze jak zostanie im zwrócony przelew to odeślą mi go zaraz na inne konto, ale nie! ONI ODSYŁALI MÓJ PRZELEW PRZEZ TYDZIEŃ CZASU!!!! Ciekawe ile na nich zarobili! [usunięte przez moderatora]POWINNI MI TERAZ ODDAC ZYSKI!!!! Nie mam słów na ten bank! Nigdy nie zakładajcie tam konta! Bo wszyscy będą mieli wypłaty na swoich kontach a Wy będziecie na swoją czekali tydzień czasu!!!! JESTEM ZŁA BO JESTEM PRZEDSIĘBIORCĄ I PRZEZ ICH DEGRADACJE MOICH PIENIĘDZY OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE ZE MNĄ MUSZĄ CZEKAĆ A W BIZNESIE WAŻNY JEST OBIEG GOTÓWKI! NIE MOŻNA SIĘ WSTRZYMYWAĆ TYLKO DLATEGO, ŻE JAKIŚ TAM BEZNADZIEJNY BANK ROBI SOBIE ZYSKI Z NIE SWOICH PIENIĘDZY!!!!

Ostrzegam,placówki w małych miejscowościach nie są bezpośrednią własnością banku-mają swoich tzw.ajentów czy jak kto woli franczyzobiorców,którzy Cię zatrudniają9nabijają sobie kjejdę twoją krwawicą)To oni Ci płacą i to oni narzucają takie plany nierealne,żeby Tobie zabrakło do prowzji a oni i tak na swoje wyszli.Przeważnie są to gbury które nigdy nie miały nic wspólnego ze sprzedażą np.pani która nie skończyła nic prócz liceum i pracowała uwaga w spożywczym....wysmętnia się na temat technik negocjacji.....robi z ciebie debila,co gorsza co m-ąc oszukuje Cię że jakiś kredyt źle spisałeś i za niego Ci nie zapłaci....poza tym trzeba się nastawić że będziesz tam telemarketerm i pomiotłem pani ze spożywczaka i uwaga sam tam sprzątasz po godzinach pracy -włącznie z myciem tych wielkich [usunięte przez moderatora] witryn gdzie w zimię polecam wełniane rękawiczki i na nie jeszcze gumowe-takie do szorowania kibla.....a to wszysto za 1200 netto.POWODZENIA Sad Embarassed

anonim - 2011-07-09 10:48:29 Witam, widocznie większość z Was miała bądź ma pecha. Ja obecnie pracuję na stanowisku Doradcy w jednej z placówek w regionie centralnym, gdzie zarobki to podstawa 2600, premia 3300, nadgodziny 1000 co razem daje 6900 brutto! Wystarczy tylko mieć super szefa, dobrą ekipę i zamiast marudzić - sprzedawać i budować zaufanie klientów poprzez jakość obsługi taką, że klienci wracają i przyprowadzają nowych! Zgodzę się, że są też placówki, gdzie są ciągłe braki, ciśnienie i brak premii - ale wszystko zależy od pracowników i szefa. I tyle w tym temacie Powiedz mi, gdzie pracujesz to Cię wyśmieję. Premia to maks 50% podstawy, więc nie ściemniaj. Do niedawna byłem MOB jednej z placówek, gdzie plany wcześniej robiono na niezłych wałkach. Scoringi klientów bez ich wiedzy, zawyżanie dochodów itd... A teraz? Po wprowadzenie zmian cała strefa przestała robić plany, zmiana systemu premiowania = mnożnik premii niższy o 35%.

centrala eurobank

w tym banku pracowałam kilka lat temu. Rekrutacja odbyła się na stanowisko w dziale help desk. To też widniało na umowie, ale swoje stanowisko oglądałam z miejsca na infolinii. Minęły 3 miesiące a ja swoje stanowisko nadal mogłam oglądac jedynie na odległośc. Nikt nie umiał mi odpowiedziec kiedy w końcu trafię na swoje stanowisko. Postanowiłam dłużej nie czekac - zwolniłam się. Wszystkie inne osoby, które również zostały zatrudnione na stanowisko w dziale help desk a do niego nie dotarły, też zmieniły pracę. Częśc przez to, że nie została im przedłużona umowa w sposób, który już wcześniej został opisany: pięc minut przed końcem umowy. Pamiętajcie: idąc na rekrutację do działu help desk wylądujecie na długi czas na infolinii. Fajny sposób rekrutacji na infolinię. Kto wytrzyma długo ten frajer. I tak na właściwe stanowisko nie dotrze. Ps. siedząc w jednym pomieszczeniu z windykacją można się nasłuchac!!!

AA.A.A.A

2000 brutto + premie, ale 90% osob nie ma premii, a zreszta jest ona uznaniowa, przez 3 pierwsze miesiace nie masz premii, 1 premia z piata wyplata, ale jak ja wyrobisz - uznaniowosc premii powoduje ze moga ci ja zabrac za nic. ODRADZAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)