Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Prawdziwe

Osobiście nie polecamy pracy w Eb. Pracowałem w centrali i niestety jestem zawiedziony.Moim skromnym zdaniem trąci tam trochę [usunięte przez moderatora], ale każdy siedzi cicho i się nie wychyla boja się stracić pracę bądź są zastraszeni wiadomo maja rodziny kredyt hipoteczne itd. Odradzam jeśli masz godność do siebie i trochę honoru poszukaj pracy gdzieś indziej.

m&m

Tak jest nawet po wdrożeniu się ...

Dezyderiusz

Nie polecam pracy "na słuchawce". Liderki zespołów uważają, że "zjadły wszystkie rozumy" - nieuprzejme, nieprzyjacielskie, wywyższające się i traktujące wszystkich z góry. Podobnie współpracownicy - niby studenci, więc można liczyć na przyjacielską atmosferę, a tu guzik prawda. Jeżeli szukasz pracy, gdzie będziesz trząść portkami przed każdym podejściem do lidera oraz bał się o swoją głowę siedząc przy stanowisku, to zapraszam na św. Mikołaja we Wro.

Normalny_35

Nigdy więcej do Eurobanku. Przede wszystkim to nie jest ani euro, ani tym bardziej bank. Ten twór aspiruje do bycia poważną instytuacją finansową, ale daleko mu do tego. Pracowałem w oddziale. Nie dość, że plany z kosmosu, to co miesiąc większe. Nikogo nie interesuje, że byłes na L4. Nie zrobiłeś planu? To plan naprawczy. Nie zrobiłeś planu naprawczego to albo "do widzenia" albo jeśli będziesz mieć szczęście i w miarę normalnego przełożonego upomnienie, że nie realizujesz postawionych przed tobą zadań. Na porządku dziennym jest mobbing. Skąd niby tak duża rotacja? To jest dobre na start, gdy masz 20 lat i chcesz zdobyc doświadczenie w bankowości. Z perspektywy czasu sądzę, że praca w EB, to prawdziwa szkoła życia. Naprawdę są inne, lepsze miejsca pracy.

Piotrek
@Normalny_35

Potwierdzam! W formularzu aplikacyjnym znalazło się zadanie logiczne bez podania źródła (instytucja zaufania publicznego łamie prawa autorskie?). Pracownicy działu HR - zamiast publikować "zapożyczone" łamigłówki logiczne mogli by sami wykazać się kreatywnością, której przecież oczekuje sie w pracy na stanowisku analityka.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
abcde25

Co do procesu rekrutacji eurobanku to pozostaje wiele do życzenia. Pytania zadawane sa bardzo ogólnikowo a gdy prosisz o szczegóły pojawia się ironicznyy usmiech na twarzy Pan.atmosfera jest stresujaca i ma sie wrażenia ze zaprosili cie dla "jaj".warunki inne niz te podane przez tel.nawet jesli beda probowali kontaktowac sie, nie zrobili dobrego wrażenia-nie biore pod uwagę

aneta były pracownik
@abcde25

W Łowiczu w eurobanku nie są wymagane studia tylko średnie wykształcenie. Rozmowę prowadzi pracownik oddziału w Łowiczu.Trochę znajomości i pracujesz.

eurobank
@aneta były pracownik

Baranie nie sciemniaj.Eurobank ma układy i tyle

paw

Mam pytanie - Jak wygląda praca analityka kredytowego tzn. najbardziej mnie interesuje jaka jest tam atmosfera i kultura pracy, czy są jakieś wymagania co do ilości decyzji no ile płacą na takim stanowisku???

Krystyna W.

Centrala EB - bardzo miłe miejsce do pracy.Nie odczuwalna atmosfera korporacji, sympatyczni kierownicy i dyrekcja, można się zawsze dogadać, a zaangażowani pracownicy są doceniani ( w tym finansowo ). Do tego dochodzi bardzo dobra lokalizacja, niezły socjal i umowa o pracę na czas nieokreślony - o co w dzisiejszych czasach nie łatwo.

mała

Robert - 2013-07-02 18:24:01 Witam, pracowałem w eb i jest tragedia nie ma tu sznas na umowe o prace niczego....Dają najniższą krajową a trzeba robic za kilka osób.Niczego nigdy nie wiadomo .... Nie szanuja pracowników.Wydaja kupę pieniedzy na reklamy dla [usunięte przez moderatora] a dla pracowników nie ma !!!!!. Nie polecam trzymajcie się dalego od tego eb!!Szkoda czasu!.Tyle czasu zmarnowanego i nic w zamian.Tragediaaaaaaa!!co Ty za brednie piszesz. przecież eb daje wszystkim umowy o pracę, nawet na okresie próbnym. jak jesteś dobrym pracownikiem, wykazujesz sie i angażujesz to masz szanse na premie i awans. a jak przychodzi 20 paro latek zaraz po studiach i chce by mu dano 2000 na rękę...no sorry. na wynagrodzenie trzeba sobie zapracować.

mała

Katia - 2013-07-23 16:53:43 Hahaha. Normy. Dobre mi sobie. Jak się wyrabiało ciut więcej niż 100% to zwiększyli i tak nie dawałeś rady wyrobić. Ciekawe co by było jakby sami usiedli na naszym miejscu. Pewnie 60% nie dali by rady zrobić. Ogólnie mają szeregowego pracownika gdzieś. Umowy śmieciowe. Był nawet pomysł żeby zwolnić pracowników etatowych i dać im umowę-zlecenie. O zarobkach nawet nie wspomnę. Faktycznie, jedyne co ratuje euro to współpracownicy, którzy stresujące sytuacje obracają w żart i jest nawet znośnie. co Ty pleciesz? gdzie pracowałaś w EB? w placówce?

Katia

bara

Witajcie, mam iść za kilka dni na rozmowe rekrutacyjną do CC w centrali, jak płacą i jak jest z grafikiem, jacy kierownicy???? ludzie pomożcie bo nie wiem czy iść na rozmowe ;/

real
@bara

najniższą krajową i umowa zlecenie? to na jakim stanowisku tyn pracujesz? trochę cię poniosło!!!! Nie zrażaj ludzi kłamstwem

Robert

Witam, pracowałem w eb i jest tragedia nie ma tu sznas na umowe o prace niczego....Dają najniższą krajową a trzeba robic za kilka osób.Niczego nigdy nie wiadomo .... Nie szanuja pracowników.Wydaja kupę pieniedzy na reklamy dla [usunięte przez moderatora] a dla pracowników nie ma !!!!!. Nie polecam trzymajcie się dalego od tego eb!!Szkoda czasu!!!.Tyle czasu zmarnowanego i nic w zamian.Tragediaaaaaaa!!!

Piast Kołodziej

Pracowałam w Białymstoku w tym banku. Odeszłam już jakiś czas temu. Ten bank to paranoja. Brak szkoleń. Brak podwyżek. Kierownik regionu to jakieś nieporozumienie. Niczego nie umie, tylko wymaga. Czasy gdzie stosowano kij już dawno odeszły w innych bankach do lamusa. Motywacja pracowników zerowa. Nieważne jak się starasz, nieważne co robisz, nic z tego nie masz. Wykonujesz plan na 120%, ale placówka nie wykonuje, nic z tego nie masz. Chore!

rozbitek

Witam. zgadzam się całkowicie. Celują w ludzi o niskich dochodach, potem jak ktoś ma problem np zwleka z rata, restrykcje są natychmiastowe, dzwonią, karają finansowo, grożą od razu rozwiązaniem umowy i windykacją. Nie idą na ugodę w ogóle. Mało tego w Miałem taki wstyd w Białogardzie, że głowa mała. Naprawdę zrobiliśmy z siebie niekompetentne osoby przez to, że bank nie przestrzega regulaminu. Dzwoniłem dzień wcześniej do centrali eurobanku, żeby byli przygotowani, że przyjdę po pieniądze do placówki w Białogardzie po pieniądze. Milutka pani powiedziała mi żebym w ogóle się nie przejmował bo oni realizują wypłaty do 30tyś za każdym razem bez awizowania wypłaty. Następnego dnia ok pół godziny przed podpisywaniem aktu notarialnego poszedłem po gotówkę. Oczywiście mieli 5tyś w kasie. I nie miałem jak pobrać gotówki. Poszliśmy jak dziady do notariusza bez pieniędzy i musiałem załatwić sprawę w inny sposób. Napisaliśmy skargę, a Te kreatury odpisały że wszystko było z ich strony w porządku i nie należy się żadna rekompensata. Czyli ja to odebrałem, że klient Eurobanku = dziad, idiota. kierowniczka placówki wysyłała mnie 30km dalej do Koszalina. i stwierdziła że trzeba było zadzwonić dzień wcześniej nie do centrali tylko do placówki. Pomimo iż mają obowiązek wypłacać do 30tyś w placówce nie mieli pieniędzy i jeszcze dali do zrozumienia kto tu jest głupi, bo "ONI NIE". Przestrzegam, korzystanie z tego banku to nerwy, koszty i wstyd przed ludźmi.

serczin

piastun - 2013-05-31 22:21:03 A jak z zarobkami na stanowisku specjalisty w centrali? no wlasnie - jak obecnie z warunkami pracy i placy wsród analityków? czy praca w centrali rózni sie atmosfera od sluchawek i pracowników terenowych? Jak z pensjami? Obecnie pracuje w innym banku o silniejeszej pozycji i dosc dobrej atmosferze pracy ale rozwazam przeprowadzke do Wroclawia- nie chcialbym utopic sie w jakies... Jakiego wynagrodzenia mozna sie spodziewac na stanowiska analityka? komentarze poprzednie sa co najmniej ...elektryzujące

piastun

A jak z zarobkami na stanowisku specjalisty w centrali?

ela

A ja mam do czynienia z EuroBankiem poprzez dług męża!!!Nie spłacał karty kredytowej,októrej nic nie wiedziałam i teraz komornik zajał wspólne konto bankowe bo takcchiał wierzyciel!!Ciekawa jestem jak bedzie dalej jak zacznie sie problem ze spłata kredytu,który maz zaciagnął równiez w tym banku bez mojej wiedzy i zgody na kw.20 tys.zł.Co ciekawe bank przysłał mu już w trakcie jak sprawa była u komornika nową karte kredytową na kolejne 2 tys zł.No cóż plan trzeba wykonywa c.Tylko koszty tego w razie czego niech ponosi sam dłuznik.Jest paragraf,który mówi że po roku 2005 długi bankowe zabierane sa tylko od dłuznika .EuroBank to ma w (usunięte przez administratora)

kasia

jak wygląda praca na call center we Wrocławiu. Chodzi mi szczególnie o pracę negocjatora? jaki czas pracy, kasa?

olinka

w terenie nie pracowałam, ale miał okazję rozmawiać z ,,terenowymi" z dolnego śląska i szczerze nie polecam. Bank daje kredyt a przynajmniej dawał komu popadnie...a ty potem sobie to windykuj... Praca w cc była największym nieporozumieniem w moim życiu! Kilka miesięcy wyjętych z życia, które prawie stłamsiły całą moją poprzednią wiedzę i umiejętności. Jeśli ktoś ma ochotę wykonywać pracę za lidera (za co ci oczywiście nie zapłacą!) i chce głaskać dłużników to polecam. Normalnym ludziom z ambicjami gorąco odradzam!

nie oczekuj takiego wynagrodzenia nawet jeśli jesteś bardzo dobry bo większość sukcesu zależy do tego jaki teren przypadnie tobie więc zanim tam pójdziesz to się dobrze zastanów,wiem bo byłem...

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)