Eurobank

Wrocław

Opinie o Eurobank

bylywindyk 2015-03-01 22:37:09
Odkąd nie pracuję dla tego banku moje życie prywatne i zawodowe polepszyło się o 50% . Dyrektor windykacji kojarzy mi się z ciąglym powtarzaniem słowa SOCIETE GENERALE, trochę śmieszne ale są jeszcze tzw.koordynatorzy czy menegerowie,podstawowym ich obowiązkiem jest "motywowanie" do wyniku ,tabelka na tabelce popartej tabelką, a jak masz ich już dość po kilku latach przyjeżdża maneger pod dom poźnym wieczorem i przywozi ci rozwiązanie umowy, żenada i śmiech. Wielki niby bank a w praktyce bardzo prostackie zachowania
Ania 2015-03-11 20:24:42
Wiem w jakiej komórce bankowej pracujesz , doniosę na Ciebie , to jest mój obowiązek . Myślę że Twoje dni w tej firmie sa już policzone , proszę wejść na stronę Biedronki i Lidla już zaczac szukać pracy przy warzywach .
nie polecam 2015-03-24 16:02:30
7.00. do ok. 11.00 - wypełnianie miliona tabelek sprawozdawczych (dosłownie), przygotowanie do odwiedzin (notatki na kartach klientów, na których po wydrukowaniu brakuje wielu info, które trzeba przepisać z innych tabelek),telefony. Od 11.00 do 19 -20.00 (czasem dłużej) praca w terenie. Powrót i ...praca nad kolejnymi raportami, tak, aby zdążyć przed 22.00. I odwiedziny w sądach, i spotkania z przełożonymi, i ciągły op...I oczywiście target niemożliwy do wykonania i "plan naprawczy" - jak nie zrobisz wyniku to cię zwolnimy i znowu dodatkowe raporty szczegółowe(plan naprawczy!), które tak naprawdę uniemożliwiają pracę. Krótko mówiąc piekło za życia...
nieznajoma5 2015-03-26 20:12:33
bzdura totalna, szkolenia są tylko trzeba się na nie zapisywać, jeżeli wykonujesz swoje obowiązki to wszystko jest naprawdę super. Niestety jak komuś sie nie chce pracować to niech zasila szeregi tych, którzy stoją comiesiąc pod urzędem pracy.
pola 2015-03-28 15:47:55
Dzien Dobry, prosze o informacje czy moze ktos mi podac nr tel do dzialu reklamacji. Zalezy mi na telefonie di kierownika dzialu.
Kural 2015-03-30 22:52:24
Podaje tel 19 000 .
m&m 2015-05-01 12:19:06
Tak jest nawet po wdrożeniu się ...
eurobank 2015-05-07 02:28:21
Baranie nie sciemniaj.Eurobank ma układy i tyle
Sebek 2015-05-26 12:07:39
Skandalem jest to że ludzie po 6 latach pracy na Karkonoskiej we Wrocławiu , sa dalej na słuchawce z 2000 zł brutto.Ta firma to wielka kula u nogi , ten
kto ma jakieś znajomości , to jakoś jedzie. Ten kto nie ma , zarabia gorzej niż w Biedronce,a wobec niego jest stosowany MOBING w czystej postaci
abba 2015-06-30 14:22:49
A jak wygląda praca w dziale posprzedaży w eurobanku? proponują podstawę 2300 brutto plus premia uznaniowa. Pytanie jaka jest średnia miesięczna premia?
kandydat 2015-08-10 22:10:52
Byłem na rozmowie w dziale IT. hahahahahaha. Powiem tyle. Nie marnujcie swojego czasu i nie wysyłajcie tam CV.
Niunia 2015-08-20 10:00:02
Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. kontaktów z organami ścigania, jakie warunki pracy oraz jaka atmosfera. Pytam gdyż widziałam ogłoszenie na to stanowisko i zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji. Będę wdzięczna za jakieś info.
Cleo 2015-11-18 17:37:15
A może ktoś posiada jakiś kontakt bezpośrednio do Dyrektora strefy w Łodzi . wystarczy mailowy bądź nazwisko .W oddziale nie chcą udzielić informacji ponieważ boja się o swoje tyłki Sprawa dość poważna i pilna !
incognito 2015-11-19 12:36:52
Na jakim stanowisku zaproponowali Ci 2300zł? Tak na start? Kiedy byłaś na rozmowie?
Kris82 2015-11-21 10:16:01
witam wszystkich a może ktoś miał styczność z SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.
mam zaproszenie na rozmowę i nie do końca wiem czego się podziewać
oczywiście chodzi o Leasing.
Ola 2015-11-24 14:23:20
A jak wygląda praca w dziale posprzedaży w eurobanku? Jakie zarobki. Pytanie jaka jest średnia miesięczna premia? Trzeba dzwonić do klientów, czy tylko wszystko pisemnie się odbywa?!
Ola 2015-11-24 14:27:06
Pracuje w innym Banku już dośc długo na stanowisku Doradca klienta, dośc mam Planów sprzedażowych i ciągłego nacisku, wymyśliłam z pojde na POBY, bo wydaje mi się, że tam aż takiego parcia nie ma. bardzo proszę o podpowiedź.Co myslicie. U siebie w BAnku nie moge iscc na POBY bo centrala jest w innym mieście położonym o 300km.
gosc 2015-12-01 15:09:43
Ktos może podpowiedziec o co pytają na rozmowie na doradce klienta?
arturek 2015-12-15 08:00:23
Przy jakiej ulicy znajduje się centrala Eurobanku? To jest al. Karkonoska? Jaki numer?
miki 2015-12-16 17:13:43
Nie polecam aplikować na stanowisko windykatora - tak obliczony i ciągle zmieniany (zawyżany) target, że premię można tylko wypracować przez przypadek, a podstawa jest śmiechu warta.Pracuje się około 11 godzin dziennie (najpierw przy komputerze a później w terenie). Najgorsze są dziesiątki tabelek do wypełnienia, które tak naprawdę nie są nikomu potrzebne, chyba że kierownikom i koordynacji, by mogli nimi żonglować i czuć się potrzebnymi...Przykładem absurdalnego zachowania kierownika na comiesięcznym spędzie jest jego reakcja na to, że pracownik był 2 tygodnie na L4 i nie wyrobił normy - "Nie podołał pan wyzwaniu"! Można by jeszcze przytoczyć sprawę dzielenia zastępstw, terenów, planów naprawczych itd. Mimo, że oficjalnie nie wolno, to i tak w sobotę i niedzielę trzeba swoje odpracować przy papierach, by w nich nie utonąć lub wkleić i wysłać zlecone w piątek zestawienia na poniedziałek 9.00.
rozmówczyni 2016-01-19 12:54:35
sama rozmowa w EUROBANKU to porazka!! Ładnie nazywaja stanowiska np; Młodszy doradca ds wierzytelnosci, przychodzisz na rozmowe i dowiadujesz sie, ze miejsce pracy jest calkiem inne niz podano Ci przez telefon a po dwa okazuje sie ze to zwykly CC!! strata czasu!!
szukam pracy 2016-01-31 22:53:21
Może ktoś wie na jakie wynagrodzenie może liczyć menadżer małej placówki bankowej. Chce aplikować na to stanowisko. z góry dziękuje za odp
Były 2016-02-01 11:56:02
Pracowałem w tej korporacji dla nich pracownicy to śmieci które można wywalić do śmieci na podstawie wymyślonych faktów. Póżniej przegrywają w sądach ale ciebie wywalili i to dla nich najważniejsze. Nie potrafią przyzwoicie powiedzieć do widzenia. A Panowie Dyrektorzy to dopiero elita kłamczuchów i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w
Paweł 2016-02-12 20:12:30
Nie powiedziałbym, żeby najlepiej zarabiał LOB (menadżer w małej placówce), nie licz na więcej niż 3700zł brutto + ewentualne premie.
no tak 2016-02-18 15:13:28
Praca wg mnie sama w sobie ok, dobra pensja dla nowych pracowników ("starym" nie podciągają podstawy i tym samym mają mniejszą niż nowi sic!) Praca dla osób o stalowych nerwach i nie mówię tu o klientach tylko o przełożonych i o blisko położonych oddziałach. Pracowałam w kilku oddziałach i wszędzie niestety jest tak samo, że po jakimś czasie mimo Twoich chęci do pracy to i tak psychika zostaje zdewastowana ciągłymi mailami i obrażaniem Twojej godności wprost. Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie i związać swoją przyszłość z sektorem bankowym aplikuj. Ja nie dałam rady wysłuchiwać ciągłych pretensji do wszystkich zatrudnionych. Pracuję w innym charakterze i niestety zraziłam się do pracy w banku, pomimo że na początku byłam zachwycona. Na stanowiskach MOB znajdują się często nieodpowiednie osoby i to jest główny mój zarzut do EB. Pozdrawiam silnych i zmotywowanych i powodzenia!
ebix 2016-02-28 20:23:15
zgadza sie i tylko potrafia byc mocni w genbie i pouczac,a niechby sie usiedli na sali sprzedazowej i przelozyli te teorię na praktykę.Ponadto te żenujące standarty obsługi klienta...masakra,dziadowski bank który chce uchodzic za taki na poziomie...
carmen 2016-03-02 23:10:29
JEŻELI CHCESZ WYKOŃCZYĆ SIĘ NERWOWO, TO ZACZNIJ PRACĘ W EUROBANKU. PRACOWAŁAM TAM PÓŁ ROKU, WŁAŚNIE SIĘ ZWOLNIŁAM BO NIE CHCIAŁAM WYLĄDOWAĆ W PSYCHIATRYKU . PRACA OD RANA DO PÓŹNEGO WIECZORA , JA W PALCÓWCE PRACOWAŁAM PO 10 H, MENADŻERKA WREDNA , ZAROBKI MARNE 2500 BRUTTO , NA ROZMOWIE OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY WIELKIE PREMIE, PLAM WYROBIONY A PREMII JAK NIE MA TAK NIE MA , BO KOLEŻANKA , KTÓRA DOSTAJE GOTOWE WNIOSKI OD MULTIBROKERÓW PRZEZ MENADŻERKĘ ZGARNIA WSZYSTKO, WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ I MOBBING, WYKORZYSTYWANIE PRACOWNIKA NA MAXA , NIGDY WIĘCEJ PRACY W TYM BANKU, ODRADZAM WSZYSTKIM !
ania23 2016-03-16 21:09:10
Pracowałam w Eurosyfie 8 miesięcy i nigdy w życiu tam nie wrócę. Przez 8 miesięcy ciągła rotacja pracownikow i LOB w oddziale, praca po 10 h dziennie niekiedy 5 dni w tygodniu, bo w kółko pracownikow brakuje. Plany oddziałowe, wiec jak Teoja koleżanka/kolega z oddziału planu nie zrobi to ty tez nic nie dostajesz. Podział na kredyty pierwotne i powtórne. Zrobisz 200% w kredytach pierwotnych,a w powtórnych 50% to nic nie dostaniesz. Masz sprzedaż kredytów ale produktów dodatkowych(kok, lwk) brak to dostajesz 100 zł premii. Nigdy nie dostałam wiecej niż 500 zł premii. Leady? Nikt nie odbiera, baza od początku istnienia banku ta sama i obdzwoniła z góry do dołu. Mam dzwonić do Pana Zenka, ktory w 2006 roku ostatni raz był w placówce i sprzedać mu kredyt. Zero szacunku do ludzi, zero szkoleń. Na szkolenia zapisuje sie 6 osób z całej strefy, bo wiecej miejsc nie ma-przyszłam do pracy i pierwsze szkolenie odbyłam w 6 miesiącu pracy-tylko dlatego,ze ktoś sie wykruszył. Pseudo-menagerowie nie mający pojęcia o zarządzaniu. Opiekun klientka nie raz ma podstawę niższa niż DK. Mobbing, ciągła rotacja i brak poszanowania dla człowieka. Wysługują sie jak pachołkami i pracownikow traktują jak szmaty nic niewarte. Jak ktoś sie nie szanuje i nie szanuje swojego czasu to zapraszam do EUROSYFU
Ania23 2016-03-16 21:24:06
Ah... Zapomniałam jeszcze dodać. Ładowanie bankomatów w gwoli oszczędności przez pracownikow. A nawet jak zrobi sie plan-o ile zrobi i juz dostanie te 100 zł, to zawsze jest za mało sprzedane, zawsze sprzedawcy są do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zawsze są pretensje. Premie uwalane za shoppera, za audyt, za aktywnego klienta(ale nikt nie wie o co chodzi),bo w papierach jest błąd. Plik premiowy jest-ale nikt nie wie jak sie tam coś wylicza-po co pracownik ma wiedzieć? I tak uwala. Także polecam prace masochista ;)
newton 2016-04-07 00:17:41
widze że nie tylko u mnie taka masakra :) taki bank jak każdy inny i będzie coraz gorzej niestety ale trzeba chyba zaczać szukac posady gdzieś na fabryce :D
aaaaaaa 2016-04-11 19:01:31
Nie czytasz tołku co napisali wcześniej. Chcesz takiego zaperdzielu źe nie wiesz jak się nazywasz? Źycia nie szkoda
Kate 2016-04-28 20:42:51
Czy wiecie jakie są zarobki w mniejszych miejscowościach? Oraz jak to wygląda jeżeli nie wyrobimy planu sprzedażowego?
Max 2016-05-17 22:40:15
A jak w eurobanku żyje się programistom? Widzę, że jest oferta na stanowisko Projektant Programista Java i zastanawiam się czy nie aplikować. Ile zarabiają programiści w eurobanku? Jak z jakością kodu, terminami, ilością pracy, atmosferą itd.? Polecacie czy lepiej szukać czegoś innego?
Wiolka 2016-05-30 12:57:55
Chyba musiałaś pracować w Gliwicachi juz wiem w jakim i z kim w oddziale współczuję faktycznie
alicja 2016-07-08 21:58:31
ja od poniedziałku idę do eurobanku na doradcę klienta i jestem bez doświadczenia w dodatku po studiach pedagogicznych. pracę w przedszkolu zamieniam na eurobank. zarobki oferują na pewno lepsze niż w przedszkolu a jak będzie naprawdę to nie wiem.... a co do szkoleń to za tydzień jadę na tygodniowe szkolenie do Wrocławia a wcześniej mam jeszcze jednodniowe także we Wrocławiu.
Kamil 2016-07-12 10:37:25
Euro to totalna patologia w każdym obszarze, ale jak ktoś długo szuka pracy i nie ma innej alternatywy to niech tam idzie i pracuje. Trzeba byc odpornym psychicznie ale i tak Cię złamią po jakimś czasie, że sam zrezygnujesz. Bo normalny człowiek nie wytrzyma tego gnojenia przez zwierzchników całymi dniami. Zamiast zająć się pracą to odpisujesz na e maile dlaczego nic dzisiaj nie sprzedałeś itd. Wyzwiska na porządku dziennym
EX MOB 2016-07-20 23:05:19
Bravo! Jestem ex pracownikiem na moje szczęście! W pełni się z Tobą zgadzam, IDEALNIE OPISANY SYSTEM PRACY. TO NIE JEST BANK A TZW DYREKTORZY STREF I WYŻEJ BAWIĄ SIĘ W BANK. Byłam Lob czy jak to zwą i mówię wprost, że w tej firmie potrzebny jest dobry psychiatra dla dyr stref i wyżej. MASAKRA!!!!!!
EX MOB 2016-07-20 23:15:19
100% RACJI TO MAŁO :) A i jeszcze komitety jakości! I to słownictwo zlekka żenujące..... Na prawdę Pan Krystian K powinien poczytać to forum........
Pozdrawiam :)
astarh 2016-07-30 19:58:26
Czesc, jak wyglada atmosfera oraz praca na dziale " Doradca ds. Wierzytelności", pracuje od roku w windykacji ubezpieczen, i chcialbym zalapac sie na cos innego.
astarh 2016-07-30 19:58:46
NIE POLECAM 2016-09-14 09:20:58
Eurosyf to najlepsze określenie dla pracy w centrali COK. Kierownicy, Liderzy tragiczni , patrza tylko jak swoja rodzinę i młodszych przydupasów na górę pchnąć. Zero orientacji na pracownika przez co jest ciągła rotacja. Ogłoszenie już dają na OLX. Syf, kiła i mogiła. Traktują ludzi jak śmiecie, płacą gorzej niż w Biedronce, a wymagania mają . Nie polecam pracy na COK ani w Eurosyfie. Jedyny plus to żałośnie niska pensja wypłacana na czas i umowa o pracę.
Widz 2016-09-15 09:34:52
Niczego się nie nauczysz! Będziesz białym murzynem do najgorszej roboty.
Don 2016-09-22 22:34:35
Słabawo. Trzeba MOCNO negocjować kasę na wejściu i nie schodzić z wysokich widełek, bo kwota, którą dostaniesz na wstępie będzie na stale - nie ma podwyżek w ogole (!) przez kilka lat. Nowi maja wiecej niz starzy z doswiadczeniem, wiec sa kwasy.

Szkolenia - niestety tylko jak Cie wysle kierownik, czyli zalezy z kim masz układy.
Srik 2016-09-29 15:35:48
Uwaga, przestrzegam wszystkich przed podejmowaniem pracy w COK (call center). Siedzisz jak młot przy telefonie i dzwonisz i dzwonisz i dzwonisz. Obiecują złote góry, awanse, przejście do innych działów, ostatecznie lepsze fuchy są zarezerwowane dla znajomych, rodzin i kochanków. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, SZKODA CZASU!
Srik 2016-09-29 15:37:11
djclub19993 1 2016-10-18 21:29:29
Euro Bank To Naj Wiekrzy Złodziej Dla Ludzi z Emereturom i retom eurobank
zdecydowanie nie 2016-10-19 08:59:05
Odradzam podejmowania zatrudnienia w eurosyfie. jeden wielki syf.
E 2016-10-23 19:47:27
i jak Alicja pracujesz w Eurobanku ? jak Ci się podoba ?
bmgktop 2016-10-31 16:11:20
Nie polecam pracy w IT.
Opieszałość i arogancja dyrektorów. Traktują Cię jak śmiecia i mówią klasycznie "Na Twoje miejsce mam 30 innych."
Ciągłe gróżenie "bo utne CI premie"
nobody 2016-11-02 20:14:31
Tam przynajmniej lepiej płaca hehe
Zostaw swoją opinię o Eurobank - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurobank