Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zuzanna

@Pracuje, ciekawa opinia, dziękuję za podzielenie się nią na forum! Piszesz o zarobkach, ale nie wspominasz w sumie o formie umowy, jaką oferuje ten pracodawca - czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony w Euro Banku? To na pewno istotna kwestia dla osób, które myślą o podjęciu zatrudnienia w tym miejscu.

pracuje
@Zuzanna

Zawsze jest tak, ze pierwsza dostaje sie na pol roku, a nastepna na nieokreslony.

Zniesmaczona

Rozmowę rekrutacyjną odbyłam w sierpniu. Na rozmowie obecne były dwie osoby (pracownica HR oraz dyrektorka oddziału). Pani Dyrektor wydawała się zupełnie niezainteresowana całą rozmową, oglądała swoje paznokcie, bawiła się palcami, nie zadała mi ani jednego pytania. Nie wspomnę już o tym, że wyglądała bardzo niereprezentacyjnie. Rozumiem, że nie wszyscy muszą być piękni jak z okładki, ale praca w Banku, zwłaszcza na stanowisku menagerskim powinno się przykładać większą wagę do stroju i higieny. Tłuste, niechlujnie związane włosy i stare, rozprute, znoszone obuwie - obraz nędzy i rozpaczy. Pani z HR na szczęście nadrabiała klasą i stosownym strojem. Przebieg rozmowy standardowy. Pytania o doświadczenie, scenka sprzedażowa prowadzona przez Panią z HR, w trakcie której usłyszałam, że mam się nie przejmować za bardzo bo ona nie zna ani oferty ani mechanizmu działania karty kredytowej której dotyczyła scenka. Moim zdaniem - mało profesjonalne podejście. Kontakt miał nastąpić w ciągu tygodnia, w przypadku pozytywnej odpowiedzi - telefonicznie, w przypadku negatywnej - mailowo. Nie nastąpił do dzisiaj - minęły ponad 2 miesiące. Jeśli chodzi o szczegóły to w tym konkretnym oddziale system pracy był 4 dni pracy po 10h/dziennie. Nie odpowiadało mi to więc nie żałuję, że nie się nie odezwali.

Zuzanna

@anonymous, i jak, przyjmiesz pracę w Euro Banku? Napisz nam później, jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat tego pracodawcy! @tillie, pisałeś wcześniej, że nie pracujesz w Euro Banku, a wszelkie informacje masz od znajomych. Ciekawi mnie jednak, czym spowodowana jest Twoja aktywność w tym wątku? To, co piszesz w temacie podwyżek nieco kłóci się z tym, co napisała na przykład @olczix. @olczix, planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą? Chciałabyś z czasem przejść do innego działu?

@Zuzanna

To może zapytaj "olczix" o konkretne kwoty, bo może kogoś satysfakcjonuje zarabianie we Wrocławiu 2500 zł? Tak jak już tu wcześniej pisali ludzie, premie są coraz niższe, brak awansów i podwyżek (bo bank idzie na sprzedaż, więc muszą wykazać się dobrym wynikiem finansowym). Ludzie uciekają, bo przyszłość jest jedna - utrata pracy po sprzedaży banku.

Młoda

Rotacja w centrali jest ogromna, ciągle dodają ogłoszenia na olx-, bo się ludzie zwalniają. Wynagrodzenie bardzo niskie, we Wrocławiu zdecydowanie więcej oferują podobne firmy. Praca 365dni w roku, również nocki. Zaletą, umowa o praca i prywatna opieka medyczna. Na rozmowie mówią jaki to raj, ale mija się to z prawdą, bo gdyby było tak cudownie ludzie by nie uciekali.

Sisi
@Młoda

Powiedz prosze na jakie zarobki może liczyć człowiek na stanowisku doradca ds obsługi klienta.telefoniczny w centrali ? :)

Młoda
@Sisi

Zarobki 3 tysiące netto + premie za ewentualne nocki i weekendy +100%

Prawda
@Młoda

Haha, chyba połowa z tych 3tys netto i zero dodatków za święta.

@Prawda

To w końcu ile, mam rozmowę za kilka dni.

nick
@Betka

kto Ci da w Banku który się zwija z Polski trójkę netto??? ludzie kurna...

@nick

zwija się? w innym banku na ww stanowisku jest 2250 brutto więc pytam ile w eb dają.

kcin
@Betka

Zwija, przecież Francuzi chcą sprzedać ten bank, dlatego też nie ma podwyżek, premie coraz niższe i ludzie uciekają.

olczix
@Młoda

Wiele osób zaczyna od pracy w call center, co pozwala przyswoić im ogrom wiedzy, dzięki czemu łatwiej im później o pracę w strukturach banku na wyższym stanowisku. Aktualnie tam pracuję i polecam. W szczególności osobom, które zaczynają swoją ścieżkę zawodową. Atmosfera mega, jest luźno, wiadomo trzeba się nauczyc wszystkiego ale nie ma stresu ani nikt Cię na nic nie popędza. Na samym początku zarobki nie są najlepsze, ale później z każdym skillem ma się więcej. Na szkoleniach świetnie przygotowują do pracy. (+ premie oprócz okresu próbnego). Do tego dodatki na święta, wakacje.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jestem świeżo po studiach, a w EB zaproponowali mi 3300 brutto na start. Więc chyba mie jest najgorzej ? Ps. To moja pierwsza poważna praca.

@anonymous

Zapomniałem dodać. Doradca klienta.

@anonymous

Tylko musisz liczyć się z tym, że nie dostaniesz już więcej, bo w tej instytucji podwyżek nie ma.

Zuzanna

@Qba, pracujesz w Euro Banku? Długo już jesteś związany z tą firmą? Może warto spróbować porozmawiać ze współpracownikami i spróbować nieco oczyścić atmosferę? @tillie, rozumiem, dziękuję za wypowiedź. Jak aktualnie pracuje się w Euro Banku we Wrocławiu? Czy znajdzie się na forum osoba chętna do napisania kilku słów o obecnej sytuacji firmy?

Qba

Praca sama w sobie jak to w banku, zespół nic oprócz wciskania ludziom nic więcej nie umie. Nowego pracownika traktują jak wroga. Wynagrodzenie mizerne, za nadgodziny nie płacą. stanowczo nie polecam.

Zuzanna

@nick, czy to jakaś przejściowa sytuacja? Wiesz coś na ten temat? Rozumiem, że też pracujesz w Euro Banku we Wrocławiu. @Tomasz, widziałam, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w tym miejscu. Zdecydowałeś się na wysłanie swojego CV? Daj znać, jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę! @tillie, rozumiem, że pracujesz w Euro Banku - długo już jesteś związany z tą firmą? Może niebawem zacznie się w niej dziać lepiej?

@Zuzanna

Informacje mam od znajomych. Nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się poprawić. Bank idzie na sprzedaż, więc tną koszty na potęgę. Teoretycznie co roku jest budżet na podwyżki, ale jakoś nikt tych podwyżek nie widział, a taka sytuacja raczej nie świadczy dobrze o pracodawcy.

Wjwjnsmsjdnen

Jak dostać podwyżkę w Eurobanku? Czy jest to w ogóle możliwe?

@Wjwjnsmsjdnen

Dostałem ofertę pracy z eb, stad podbijam na przyszłość i pytam: Jakie zarobki, ile mówić na rozmowie ?

xyz

jakie stanowisko

@Wjwjnsmsjdnen

Złóż wypowiedzenie. Dostaniesz propozycje plus 200 PLN brutto.

@xyz

Doradca klienta

byłynegocjator
@anonymous

Pracowałem w EB kilka lat. Obecnie na start dają 2800zł brutto do tego masz co miesiąc premie za wyniki (pod warunkiem, że spełnisz wszystkie warunki). Podwyżka możliwa jak złożysz wypowiedzenie, będziesz robić wyniki albo zmienisz zespół.

nick
@Wjwjnsmsjdnen

Na chwilę obecną takie coś, jak podwyżka wynagrodzenia nie występuje w tej instytucji.

Tomasz

Cześć. Jakich widełek wynagrodzenia może spodziewać się absolwent informatyki z dwuletnim doświadczeniem w IT na pozycji Administrator systemów w Eurobank ?

@Tomasz

Nie wiem jakich widełek, ale co wywalczysz na rozmowie, to tyle będziesz miał do odejścia. Nie licz na podwyżki, a premie kwartalne z kwartału na kwartał coraz niższe.

gosc

Ktos może podpowiedziec o co pytają na rozmowie na doradce klienta?

djclub19993 1
@gosc

Euro Bank To Naj Wiekrzy Złodziej Dla Ludzi z Emereturom i retom eurobank

@gosc

Czemu chcemy pracować w EB? Wiadomo ;) zarabiać ;)

Zuzanna

@Betka, gdy już będziesz po rozmowie daj znać, jak Ci poszło! Myślę, że takie warunki, jak wysokość wynagrodzenia, ustalane są indywidualnie i zależą od wielu czynników, na przykład takich jak dotychczasowe doświadczenie czy też wykształcenie. @nick, a skąd masz takie informacje? Rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika Euro Banku. Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Osoby szukające informacji o pracy w Euro Banku we Wrocławiu na pewno będą wdzięczne za Wasze opinie, dlatego zachęcam do pisania ich!

kate

Wynagrodzenie proponowane w EB nie jest konkurencyjne - płacą najgorzej w branży. -na podwyżki nie ma co liczyć, -ludzie po 5 lat pracują bez zmiany wynagrodzenia, -co rusz obniżane premie, -jedyną sytuacją kiedy usłyszysz propozycję podwyżki jest moment złożenia wypowiedzenia, ale tu uwaga - propozycja będzie oscylować w okolicy 200 zł brutto (śmiech na sali), -socjal to również śmiech na sali. Jeśli masz doświadczenie w branży, to nie aplikuj do EB, bo szkoda Twojego czasu.

Pracuje tu
@kate

Zgadzam sie.... ja na starcie slyszalam ze podwyzka = zapomnij...chyba ze po roku zrobisz specjaliste to 500 zl podwyzki i koniec na zawsze... socjal nie powiedzialabym ze az taki najnizszy... maz w zepelnie innej branzy dostaje mniejszy .. ale zarobki w EB faktycznie sa nizsze niz u konkurencji...

kate
@Pracuje tu

zrobisz specjaliste? Przecież oni nie dają awansów, bo nie chcą dawać podwyżek. Z tego co słyszałam, to w chwili obecnej dużo ludzi ucieka z tego banku, a na ich miejsce nie zatrudniają nowych ludzi (info od znajomych).

@kate

jakie jest wynagrodzenie na stanowisku Młodszego specjalisty w COK?? ktoś się orientuje? Aplikowałam na to stanowisko i wiem, że praca jest również w soboty, niedziele i święta więc jestem ciekawa co pracodawca proponuje.

Zuzanna

@kate, z Twojej wypowiedzi wynika, że ciężko jest o awans w Euro Bank. Jak w takim razie wygląda ścieżka kariery pracowników w tym miejscu? Czy na wyższe stanowiska zatrudniane są głównie osoby z zewnątrz? Jestem ciekawa, czy zawsze taka była polityka firmy. Doczytałam, że masz takie informacje od znajomych pracujących aktualnie w tej firmie - a sama miałaś z nią styczność?

centrala
@Zuzanna

Zuzanna wybacz pytanie, ale czy Ty przypadkiem nie jesteś pracownikiem eurbanku mającym za zadanie go wypromować lub zbierać info o opiniach pracowników? zadajesz specyficzne pytania i mam wrażenie że reklamujesz ich oferty pracy. A co do pracy w EB to "krótko i na temat". Z jednej strony mam to szczęście, że trafił mi się bardzo fajny zespół i wewnętrzna atmosfera w nim jest rewelacyjna, z drugiej jednak praca ma bardzo dużo minusów. Nie będę wyjątkowa - zarobki to kpina (i tu nie zgadzam się z poprzednikiem, zarobki przynajmniej w mojej jednostce są uzależnione od stażu pracy, a nie niestety od kompetencji pracownika). Niska podstawa jest rekompensowana równie niską premią. Pracownicy banku mogą liczyć na bogatą ofertę benefitów, w skład której wchodzi dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej (którą w obecnej chwili oferuje chyba każda firma swoim pracownikom), dofinansowanie do karty sportowej (chyba najniższe na rynku), możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego (w razie zajścia zdarzenia objętego ubezpieczeniem cudem jest uzyskanie świadczenia), liczne kupony rabatowe z których nikt nie korzysta, dofinansowanie do urlopu, rzucenie groszem na święta bożonarodzeniowe, świętowanie jubileuszy eurobanku (w tym darmowy wstęp do klubu i 2 bilety na piwo). Firma zapewnia również darmową kawę, herbatę sagę i cukier, aby pracownicy mogli dawać z siebie więcej. Spółka z całą pewnością prowadzi politykę "fair play" wobec pracowników. Przekłada się to na udzielenie im rzetelnej informacji wobec spekulacji o sprzedaży banku. Oczywiście żartuję, większość (o ile nie wszyscy) dowiedzieli się z internetu i mimo upływu ponad dwóch miesięcy nie doczekaliśmy się oficjalnego stanowiska, prócz prośby o przekazanie kontaktu do rzecznika prasowego. W związku ze wstępem mojej wypowiedzi, Zuzanno, czy moja opinia przyda Ci się do analizy zadowolenia pracowników? :)

Zuzanna

@Mania, widzę, że również jesteś zainteresowana pracą w Euro Bank. Aplikowałaś już? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Trzymam kciuki za pomyślną rekrutację! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Euro Bank we Wrocławiu? Czy ten pracodawca stawia na rozwój swoich pracowników?

Kate
@Zuzanna

Awansów brak, ponieważ awans wiąże się z podwyżką, a w tym banku nie daje się podwyżek. Szkolenia wewnętrzne na słabym poziomie.

Zuzanna

@Walery, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Euro Bank, rozumiem więc, że jesteś w jakiś sposób związany z tą firmą. Pracujesz w niej? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami swoją merytoryczną opinią na temat pracy w tym miejscu. Kwestie takie jak forma umowy czy system wynagradzania są bardzo istotne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Euro Bank.

Staska

Czy w Eurobanku matura jest wymagana?

Walery
@Staska

Nie. Możesz okazać akt urodzenia.

Elvirka
@Walery

A jak ktos nie ma tego aktu. Skad mozna go uzyskac.?

Zuzanna

@Staska, widziałam, że pytałaś o kwestię wykształcenia - myślę, że na to pytanie uzyskałabyś odpowiedź kontaktując się z firmą bezpośrednio, skoro póki co na forum nikt Ci nie odpowiedział. Jakie stanowisko Cię interesuje w Euro Bank? @anonim, a skąd ta pewność co do osoby zamieszczającej komentarz? Rozumiem, że też pracujesz w Euro Bank, tak? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca.

Staska
@Zuzanna

Doradca klienta w placowce Eurobanku. Zastanawiam sie nad ta praca (6 lat w BGŻ) wszystkie uprawnienia itp. Kase jaka zaproponowano mi w sumie ok, ale w placowce w ktorej mialabym byc, jest dziewczyna ktora nie ma matury. A pracodawca wyraznie informowal mnie ze jest wymagana. Posiadam ukonczone studia w kierunku bankowosci. Uzyskalam tez od tej dziewczyny info o jej zarobkach i przezylam szok, ja po studiach na dzien dobry z premia okolo 2500 do reki, ona 5000!! P.s pozdrawiam miła kierowniczke Kasie fajna babka. Placowka Garwolin.

Mania
@Staska

Ale ile zaproponowali Ci podstawy?

myślcie trzeźwo

gowork to miejsce dla wszystkich leniwych i roszczeniowych pracowników, narzekaczy i malkontentów. Spójrzcie na opinie u innych banków, jest to samo - narzekanie i gderanie jak to bardzo jesteście wyzyskiwani. A kto się kieruje tymi opiniami przed rozmowa to powodzenia, każda firma ma swoje plusy i minusyi samemu najlepiej sprawdzić.

@myślcie trzeźwo

o i jest odpowiedź przedstawiciela kadry managerskiej. Zastanówcie się kandydaci czy chcecie pracować jeśli wasi przełożeni to o Was sądzą.

Nie dla wyzysku
@myślcie trzeźwo

Idź precz

Zuzanna

@Staska, może w momencie gdy tamta osoba była przyjmowana do pracy, wymagania były inne? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. To, co ktoś mówi, też wcale nie musi mieć swojego odwzorowania w rzeczywistości - wiadomo, że ludzie bywają różni i czasem lubią podkoloryzować pewne fakty. Aplikowałaś już do pracy w Euro Bank? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)