Opinie o Pizza Hut w Warszawa Plac Grunwaldzki 25-27

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pizza Hut. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pizza Hut o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza Hut w Warszawa Plac Grunwaldzki 25-27

Najgorsza Pizza jaką jedliśmy!! Zawsze przychodzi z opóźnieniem mimo, że mieszkamy dość niedaleko lokalu. Zazwyczaj przychodzi zimna i niedopieczona... ostatnio wręcz surowa. Dodatki spadają z gumowatego ciasta ohyda... Całkowicie nie polecam pomimo wielu szans zawsze ten sam niesmak...

Najgorsza organizacja w pizzy hut zamówienia realizują z dużym opóźnieniem dostawcy mało uprzejmi .Nie polecam zamawiać na dostawę przynajmniej w weekend, nawet dział reklamacyjny nie potrafi sprawy załatwić.NIE POLECAM! !!!!!

Ann

Pracowalam w dwóch restauracjach w Warszawie ponad rok. Jedyny plus to bardzo elastyczny grafik. Poza tym nie mam nic dobrego do powiedzenia o tym miejscu. Dużo ciężkiej i stresującej pracy za marne pieniądze. Nie raz nie było czasu, żeby pójść na "OBOWIĄZKOWĄ" przerwę i cokolwiek zjeść przez ponad 8h roboty. Traktują Cię jak maszynę. Jesteś im potrzeby wydzwaniają w dni wolne, nie jestes potrzebny - masz iść do domu. Wymagania są bardzo wysokie w porównaniu do tak niskiej pensji. Niby są premie dla najlepszych pracowników, ale często nierealne do osiągnięcia. Praca polega na wciskaniu gościom kitów o naszych wspaniałych produktach i kartach mph. Do tego stosowany jest system kar! Totalna żenada. Przyszłam na stanowisko kelner, a nie raz musiałam stać na zmywaku i innych niekelnerskich stanowiskach. Wszyscy inni pracownicy narzekają tak samo jak ja. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz odradzam!

gustaw83

Pracowałem 4 lata w Pizza Hut.Praca oceniam kiepsko trzeba się dużo starać za niską pensję,ale nie o pieniadze chodzi atmosfera kiepska moim zdaniem sztuczna ,ogólnie tylko Ci ktorzy na to zasłuża przez kierownictwo sa wynagradzani dobrym słowem zazwyczaj Ci sami. Ogolnie kierownictwo trzyma ze sobą a pracowników raczej unika tylko jak przychodzi zebranie atmosfera się polepsza.Moim zdaniem tylko to ze mozna pozniej sobie cos wpisac w Cv jakies doswiadczenie. Każą się szkolic a jak szkolenia nieprzejdziesz to niemozesz zmiany podjąć .Szkolenia ze słuchawkami na uszch pod co chwile kontrolą kierownika. Staffy sa po 2 zł nieraz kierownik mowi bo przeciez w rzadnej praacy tak niema ze mozesz sie najeść .Podsumowując kiepskie miejsce na rozwijanie się......

Kelner

Bardzo nie polecam. PH w Rzeszowie w millenium hall. Rozmowa z Panią kierownik to strata czasu. Nie liczy się dla niej doświadczenie tylko to czy odpowoada się na pytania według klucza. Pytania zupelnie nie związane ze stanowiskiem. Mimo iż mam doświadczenie jako kelner Pani kierownik stwierdziła że ona widzi mnie jednak na kuchni. Zastanawiam się czym może ma jakieś trzecie oko. Oczywiście jej historia jak to ją zatrudnili w wieku 19 lat bez zadnego doświadczenia i piela się w górę ble ble ble na końcu bardzo zabawne według niej stwierdzenie że przecież ludzie pracujący na umowę zlecenie to mogą robić i 2rh na dobę. Dostanie tam umowy o pracę graniczy z cudem

Jak ustosunkowuje się do konfliktów w teamie? Jak często komuś pomagam i kiedy ostatnio pomogłem? Scenka z niezdecydowana klientką żeby jej coś polecić. Czym są dla mnie standardy? Reszty nie pamiętam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mat

Czasem czułem się jak w jakimś Obozie Koncetracyjnym. Kiepska kasa jak za taką robotę. Praca dla studentów, nie pełny etat. Niby premie są ale przy kierownictwie w Opolu jeśli nie poliżesz tyłka to możesz zapomnieć.

Dominika

@Anonim - a na czym konkretnie polegało szkolenie, o którym wspominasz? Czy Pizza Hut zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? czy oprócz podstawowego wynagrodzenia z ewentualnymi napiwkami, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Nie polecam. Pracowałam jeszcze jak była stawka 6.80 na rękę ale teraz po podwyżkach maja około dyszki. Po 3 miesiącach tego śmiesznego szkolenia ( gdy moje napiwki musiałam oddawać osobie która niby mnie szkoli) zostałam zwolniona. Niby grafik dostosowany pod pracownika ale jak przyjdzie co do czego to potrafią w dzień wolny wydzwaniać ze obowiązkowo trzeba przyjść do pracy. Miałam mieć szkolenie kelnerskie a okazywało sie ze mam stac 8 godzin i polerować sztućce. Wyzysk i nic wiecej.

Dominika

@waćpan opinia dotyczy całości firmy, a jak wiemy jest to sieciówka. Mógłbyś bardziej doprecyzować swoją opinię? Wiadomo, że w każdej z restauracji może być inaczej, szczególnie jeśli chodzi o kierownictwo i poziom obsługi klienta. Co spowodowało tak słabą opinię o firmie? Dokładny opis sytuacji może pomóc osobom zainteresowanym pracą.

waćpan

Rynsztok Żałosna firma, żałosne kierownictwo, poziom obsługi klienta mierny, nie mam pojęcia dlaczego w dalszym ciągu są na rynku.

Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk

anna

Pizza Lazurowa Warszawa zamówiłam pizzę z dostawą do domu , otrzymałam z 40 minutowym opóźnieniem , ale szok przeżyłam jak zobaczyłam co dostałam , takiego świństwa nigdy mi nie dostarczono ,ale zamawiałam w innych punktach , pizza nie przypominała pizzę , coś wstrętnego , jakby miała tydzień , sera znikoma ilość , wędlina miała przypominać szynkę , ale nie miała z nią nic wspólnego , jestem bardzo rozczarowana , nigdy więcej nie zamówię i odradzam innym - miałam zgłosić do Sanepidu , żeby zbadali świeżość tego świństwa , ale mieli szczęście złapałam grypę i nie zgłosiłam

pracowalem w tej firmie jako kucharz. poinformowalem menagera ze chce odejsc zeby dla mnie grafiku nie robił ze prepracuje do konca grafiku, nie było z tym problemu. Na wynagrodzenie za nowy miesiac w którym konczyłem grafik czekam juz 4miesiace i dalej nic wiec widac ze maja problem tez z platnoscia za odwalona robote

sdf

hmm no właśnie właśnie bo jednak jak są ososby które są zainteresowane pracą w firmie to chcą jak najwięcej na ten temat(na temat firmy) wiedzieć prawda?

Klient

no coz to jest polska czyli ubekolandia i kraj cwaniakow i oszustow 15 la tamu to byla najleprza restauracja !!! wy wtedy robiliscie jeszcze w pieluchy , a teraz jak karzydy chce zostac biznesman albo bizneswoman platna 5 zeta za godz hahahahahahahahahahah XD LOL !!!!!!!!!!! to tak sie zkiepscila ta retauracja ...teraz to fastfood a szkoda bo kiedys bylo milo i przytulnie teraz nawed milej obslugi niema !!!ale to tylko wpolsce w innych karajach nadal pizza to pizza :D

dona

ja pracowałam kiedyś na Bemowie i musiałam się zwolnić przez pseudo kierowniczkę zmiany ,ekipa ok ale kierowniczka zmiany monika to już tragedia,bedac zwyklym kierownikiem zmiany uwazala sie co najamniej za regionalnego ,zamiast motywować do pracy bardziej czlowieka dolowala,nie mozna bylo na nią liczyc w zadnej sytuacji , zero jakiejkolwiek pomocy ,na prośbę o pomoc odpowiadała " to twój problem" przy duzym ruchu zamiast pomagac to tylko potrafila wejsc na sale i przy klientach ponizac kelnerów , masakra, z tego co wiem juz jej nie ma i mam nadzieje ze nie pracuje w barwach pizzy hut,zarobki kelnera ??hmmmm zeby nie napiwki to słabo ,ale kuchnia to juz w ogóle ma przerabane a wiadomo ,dobrym motywatorem do lepszej pracy jest kasa

mateusz

Płaca poniżej wszelkich oczekiwań, ilość pracy ponad przeciętną, zatrudnienie przeważnie w dni natłoku pracy. W skali od 1-10, 4 minus. Pracowałem jako barman/kelner.

lol

Witam, Jak co tydzień w piątek zamówiliśmy pizzę do domu. Pizza sama w sobie była dobra tylko dlaczego wszyscy mieliśmy po niej "sraczkę" jak nigdy. Nie jest to pożądane zachowanie po jedzeniu. Naszego syna bolał brzuch. Mało tego jak wcześniej zamawialiśmy pizzę u Państwa to było na niej widać składniki a tym razem było właściwie samo ciasto i sos pomidorowy. Jest to nie fair wobec klienta. Pozdrawiam,

neja

czy wiecie gdzie mieści się to centralne biuro telefoniczne gdzie przyjmowane są zamówienia telefoniczne od klientów????? podobno na ul.Stawki w wawie??????

metrerte

ps Napiwki daje się też dla kucharzy.. dzięki temu wyciągnęłam 1100 w tym miesiącu.. ps2 wypruwasz sobie flaki, robiąc dosłownie wszystko, rzadko zdarza się czas na przerwę, która jest przecież płatna i 'obowiazkowa' dla każdego pracownika.. wiec żeby usiąść chodź na minute musi być poniedziałek deszczowy dzień i godzina 11.30.. ps3 posiłek płatny składający się z 2 składników, za 2 zł.. jeżeli pracujesz 5 dni w tyg to wynosi cię to +/-40 zł - smutne? ale prawdziwe...

metrerte

Pracuje w Pizza Hut od paru miesięcy.. każdej wypłaty mogę spodziewać się takiej samej 1100 lub poniżej.. za taką robotę jaką wykonuję.. Oprócz robienia placków, przygotowywania przystawek i wyrabiania ciasta, trzeba sprzątać.. niby normalne ale po 6,7 godzinnej masakrze jaką dają nam poczuć klienci, nie ma się na to siły.. zostawanie po godzinie jest więc normą.. (mycie kratek ściekowych, odsączenie zatęchłej wody z lodówki no nic przyjemnego.. ) ale nie ma nikogo dodatkowego, żeby się tym zajmował, i raczej nikogo takiego się nie zatrudnia.. Przypomnę o "miedzy zmianie" która wynosi od 9-10 godzin pracy.. kiedy np. coś się zamyka.. podwójna ilość pracy.. i zero życia.. swego czasu przejmowałam się tym ile zarobie.. więc popitalałam codziennie, od tego miesiąca będę przychodziła rzadziej.. i tak zarabiam nędze pieniądze.. Ludzie całkiem spoko, lecz jak to wszędzie bywa, lepiej gadać o głupotach niż o sprawach godnych zaufania, bo można się nie ładnie przejechać.. Czy pomagają..? (- zrobiłaś porządek? tak..? to zaraz sprawdzę..) za chwile pretensje, że coś nie dopilnowane, i skarżenie się mng.. jeden stoi i sobie na boku podjada a drugi zapierdziela jak dziki by czasami nie wyjść później niż o 2, 3 w nocy.. no nie fajnie.. czasami jest tak ze jedna osoba otwiera 2 stanowiska, nie wyrabia, przychodzi zmiana zamykająca i doszukuje się dosłownie wszystkiego.. zamiast powiedzieć wiesz co zrób tylko to jak możesz i idź już do domu.. tak stwierdzam że od paru miesięcy żyję tylko Pizza hut.. zaniedbując siebie i swoich bliskich.. jeżeli ktoś tutaj przeglądający szuka stabilnej stałej roboty.. niech się jeszcze rozejrzy, bo to na prawdę nie łatwy kawałek chleba za psie pieniądze..

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza Hut - Warszawa

• Jak się pracuje w Pizza Hut?

Zobacz opinie na temat firmy Pizza Hut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizza Hut?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pizza Hut?

Kandydaci do pracy w Pizza Hut napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pizza Hut