Granatoil Graniszewscy

Zagórze

Opinie o Granatoil Graniszewscy

Karolina

@Kucharzrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Granatoil Graniszewscy. Na stronie internetowej Willi Zagórze jest informacja, że w związku z rozwojem firmy, nadal poszukiwani są kandydaci na stanowisko kelnera, cukiernika, kucharza oraz pomocny kuchni. Nie ma jednak żadnych informacji o wymaganym doświadczeniu, czy oferowanych warunkach zatrudnienia. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej?

Kucharz

Ja jestem od niedawna w Willi Zagórze i jestem zadowolony. Pracy jest dużo, ale chyba wszędzie trzeba pracować. Dla mnie atmosfera jest ok. Pracuję w tym miejscu od 5 miesięcy i nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie. Pozdrawiam

orety

hm, czy dobrze kombinuję, że ta firma ma jakieś powiązanie z Villą Zagórze? jeśli tak, to nie bałbym się o nic. Villa jest znana w całej Polsce z wysokiej jakości działań :) podobno wesela są na wysokim poziomie

lampka

umow brak, na premie nigdy nie ma co liczyc. takie cos tam nie istnieje. a czasem o wyplate trzeba sie dopraszac, mobbing, praca po 300h-ZAPRASZAM DO GRANATOIL!

hultaj

może nie tyle od firmy @kook, co od hotelu, który często zamienić można na dom weselny albo inne tego typu miejsce które nadaje się na zorganizowanie jakiegoś większego eventu. Dlatego co do przyjęć tutaj do pracy to wydaje mi się , że akurat ekipa obśługującą jest dość stała i sztywna, więc raczej bez szans

Kucharz

Ja pracuję w tej firmie niemal od początku i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jest po prostu normalnie. Trzeba robić swoją robotę należycie, ale to chyba powinno być standardem w każdej firmie. Pozdrawiam

uwierzmi

Sylwia, dobrze Ci radzę, nie idź tam! Szefostwo jak i management nie szanują pracowników. Często jest problem z wypłatami i bardzo ciężko o dzień wolny - we wszystkich działach. Pozdrawiam. :)

extreme

[usunięte przez moderatora] Macieju-chcesz się przekonać to próbuj-powodzenia!

Marek

Polecam pracę w tym miejscu, dużo można się nauczyć. Ja pracuję w cateringu w różnych lokalizacjach, głównie w Warszawie. Stała i pewna praca. Polecam.

look

[usnięte przez moderatora] pracodawca nie liczy się z pracownikami nie wypłaca wynagrodzenia, ściemnia że nie ma kasy a sami wiemy ile jest imprez różnego typu wyjazdowe i na miejscu kasę trzepie a na pensje nie ma, ciężko trzeba tyrać przez cały miesiąc a o swoje pieniądze potem żebrać [usnięte przez moderatora]

marzena

Nie ma się o co martwić.Ta Firma jest solidna.Pracuję tam od początku to wiem. Wcześniejsze opinie napisała osoba,której pracować się nie chciało.Była tam 4 razy i szukała dziury w całym (pachnąca komuną).

Zostaw opinię o Granatoil Graniszewscy - Zagórze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Granatoil Graniszewscy