Opinie o Granatoil Graniszewscy w Zagórze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Granatoil Graniszewscy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Granatoil Graniszewscy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granatoil Graniszewscy w Zagórze

Szukałem właśnie po mińskim oferty dla siebie i wyszukało mi taką sprzed paru miesięcy dla kucharza, w której wskazano zarobki do 5000 zł. szukałem dalej i nawinęła się jeszcze jedna z hotelu nawet z 2022 roku, gdzie było napisane, że płacą do 5500 zł. czemu kwota się zmniejszyła?

Bochen Nowy wpis

Jednym słowem - tragedia. Począwszy od 22zł netto za godzinę, po wałki kręcone pod stołem. Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze na etat (160h) a do przepracowania 240h (12 godzin DZIENNIE) oczywiście 80 godzin jako „nadgodziny” przekazane pod stołem w gotówce bez oczywiście podatków i składek - aby było jak najtaniej. Bardzo nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem. Dodatkowo wspomnę o tym jak bardzo nieuczciwe jest to miejsce. Zamówione na bankiecie 3 butelki whisky wyciągnięte przez kierownika sali z kantorka i sprzedane bez rachunku pod ladą za 1000zł! Brak słów…

To jaki jest tu zakres obowiązków na umowie a jaki wychodzi w praktyce, że teraz chociażby ktoś napisał, że jest tego od groma? I nawet jeśli zauważają, że robisz coś źle i zwracają uwagę, to można prosić po prostu o jakieś przeszkolenie, co by problemów nie było?

Nie polecam. Nowy wpis

Najniższa krajowa do ręki. Reszta pod stołem. O ile dostaniesz :) zmiany minimum 12 godzin łącznie z nockami. Obowiązków od groma i jeszcze trochę. Pracując tam zapomnij o życiu prywatnym - zero czasu. Masz być wiecznie dyspozycyjną osobą. Chamstwo na każdym kroku, wszystko co zrobisz, to zrobisz źle. Jeśli nie grozi Ci bezdomność i nie masz noża na gardle - nie idź tam. Na produkcji lepiej traktują człowieka.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Granatoil Graniszewscy po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku DAM PRACĘ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Alex

Czyli okolicznościowo warto zajrzeć na te całą kelnerkę? Widzę ze jedna Pani tak zadeklarowała jeszcze przy początku roku. mnie jednak ukazała się oferta z ubiegłego roku dla magazyniera / pracownika technicznego. Wiecie może czy taka forma zatrudnienia będzie jedzie dostępna? Ciekawią mnie zarobki, podacie je?

Danuta

Warunki się coś poprawiły? Nie kumam czemu ktoś napisał, że stawka poniżej najniższej krajowej, to chyba niemożliwe? Może to pomyłka? Chcę dorobić jako kelnerka na studiach sobie, mają aktywną ofertę jeszcze na portalu. Warto? Nie piszą tam totalnie nic o samej pracy czy tego co oferują, dla mnie umowa zlecenie byłaby ok ale właśnie jaka jest stawka? Czy pracownicy mogą liczyć na darmowy posiłek w ciągu dnia?

Kelnerka
@Danuta

Pracowałam w Willi i raz na jakiś czas wpadam na przyjęcia okolicznościowe na kelnerkę. Kwestia wypłat poniżej krajowej to ściema (dobrze jest obsmarowywać pracodawcę) a dobrych rzeczy nikt nie pisze- taka mentalność. Jest dużo pracy, ale po to sie ją wykonuje.

Misza

Nie polecam współpracy pod żadnym pozorem, stawki poniżej najniższej krajowej , wypłaty z opóźnieniami , brak ubezpieczenia , ugniatanie zgniłych (usunięte przez administratora) na nielegalnym śmietnisku i inne czynności nienależące do zakresu obowiązków , przestrzegam omijać szerokim łukiem

Aneta

A na recepcji jest dużo obowiązków ?

@Aneta

Praca na recepcji to nie tylko meldunek gości, ale praca jako kelner (obsługa gości na resteuracji, jako barman (to nic że nie masz pojęcia o robieniu drinków), pomoc w kuchni wieczorami i uwaga w dokumentach podpisujecie, że sprzątanie też jest w waszym obowiązkiem. Sprzątanie, odkurzanie.......długo by wymieniać. Odwieczne problemy w wypłatami.

była
@Ania

Najgorsze jest podejście do pracownika traktują cie jak dziecko, uwagi na czerwono w zeszycie, a na umowę o prace trzeba sobie zasłużyć NIE POLECAM strata czasu

Edyta
@była

Jedno stwierdzenie w twoim komentarzu szczególnie mnie zaniepokoiło. Co masz na myśli przez to, że na umowę o pracę w firmie Granatoil trzeba sobie zasłużyć? To brzmi naprawdę dziwnie i niepokojąco, przecież umowa to podstawa tego, co powinien zaoferować pracodawca. Wyjaśnij, proszę, o co dokładnie chodzi i co takiego się dzieje. Dziękuję.

była
@Edyta

na rozmowie obiecuj a po miesiącu umowę o prace, potem mówią ze się nie wykazujesz , zresztą dużo osób zatrudniają na czarno

@była

Byłem na rozmowie o pracę na recepcję, pierwsze wrażenie dobre, praca po 12h, mam iść na dzień próbny, jestem ciekaw czy naprawdę jest tak źle????

Mick
@Nowy

Nie idź

Wypłacają dodatkowe nagrody w Granatoil Graniszewscy?

ejtu

Tam nie ma żadnych nagród pracujesz na godzinową stawkę !

Janusz
@ejtu

Skoro w firmie tej obowiązuje godzinowa stawka to może pamiętasz bądź wiesz ile dokładnie może dostać osoba nowo zatrudniona? Chodzi mi już o stawkę na tak zwaną "rękę"? Wiesz coś w tym zakresie?

Nika
@Janusz

14 na godz recepcja

@Nika

14zl to brutto do ręki 11zł i nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz.

Arek

Jeśli ukończyłam studia hotelarskie mam szanse na dostanie się bez doswiadczenia?

Ola
@Arek

Tam przyjmują wszystkich bez doświadczenia, bez szkoły....bo nikt u nich nie chce pracować. Nie wypłacają na czas, obcinają za wszystko, krzyki....

Inna
@Ola

Niestety to prawda.. :(

kierowca

Nie polecam pracy w Hotelu Willa Zagórze. (usunięte przez administratora) przyjmując się na kierowcę pomagasz w kuchni , ścinasz drewno, przepychasz szambo....wypłaty z opóźnieniem. Nienormalny czas pracy np. w poniedziałek wieczorem dowiadujemy się że we wtorek masz na 2 w nocy. (usunięte przez administratora) Auta aż cud że jeżdżą.

Mloda

Naprawdę tam jest tak źle

Sylwia
@Mloda

Nie jest źle bo JEST JESZCZE GORZEJ. Jeśli chcesz się przekonać to zdecyduj się na współpracę z Panem Graniszewskim.

Polecam firmę

Polecam. Dobra atmosfera pracy, a negatywy to jakieś nieporozumienie. Dosyć hejtu!!! Widać co może konkurencja negatywnie nastawiona do tego miejsca i sukcesów osiąganych przez tą firmę i nasza całą załogę.

Polecam firmę

Daj sobie spokój z tymi negatywami komentarzami. W McDonaldzie to może Ty, rzekomy "były pracowniku" pracujesz... Uważam, że firma robi ogromne postępy w jakości świadczonych usług i otwiera się na nowe rynki. Reasumując jeszcze raz polecam firmę i pozdrawiam. Życzę sukcesów. :)

Jeśli ktoś mimo wszystko zdecyduje się na pracę w Hotelu Willa Zagórze. Nie podpisujcie czystych druków, zanim podpiszecie dokumenty uważnie przeczytajcie. Jak już podpiszecie np. umowę to odrazu zabierajcie drugi egzemplarz, bo potem już nie zobaczysz tych dokumentów i są kłopoty.

Aneta

A to jest ten Hotel Willa Zagórze czy to coś innego?

@Aneta

Tak ten Hotel.

Majo.

Też słyszałem ze w tak zwanej willi wcale nie jest dobrze, jeśli chodzi o wypłatę i umowę. Myślę że dowodem na to jest poszukiwanie ludzi do pracy co miesiąc szukają szefa, kucharza, cukiernia, od wypłaty do wypłaty.

@Kucharzrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Granatoil Graniszewscy. Na stronie internetowej Willi Zagórze jest informacja, że w związku z rozwojem firmy, nadal poszukiwani są kandydaci na stanowisko kelnera, cukiernika, kucharza oraz pomocny kuchni. Nie ma jednak żadnych informacji o wymaganym doświadczeniu, czy oferowanych warunkach zatrudnienia. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej?

Kucharz

Ja jestem od niedawna w Willi Zagórze i jestem zadowolony. Pracy jest dużo, ale chyba wszędzie trzeba pracować. Dla mnie atmosfera jest ok. Pracuję w tym miejscu od 5 miesięcy i nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie. Pozdrawiam

orety

hm, czy dobrze kombinuję, że ta firma ma jakieś powiązanie z Villą Zagórze? jeśli tak, to nie bałbym się o nic. Villa jest znana w całej Polsce z wysokiej jakości działań :) podobno wesela są na wysokim poziomie

hultaj

może nie tyle od firmy @kook, co od hotelu, który często zamienić można na dom weselny albo inne tego typu miejsce które nadaje się na zorganizowanie jakiegoś większego eventu. Dlatego co do przyjęć tutaj do pracy to wydaje mi się , że akurat ekipa obśługującą jest dość stała i sztywna, więc raczej bez szans

Zostaw merytoryczną opinię o Granatoil Graniszewscy - Zagórze

• Jak się pracuje w Granatoil Graniszewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Granatoil Graniszewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Granatoil Graniszewscy?

Granatoil Graniszewscy