Opinie o Siedem Drzew Emilia Sękowska w Biskupice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Siedem Drzew Emilia Sękowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Siedem Drzew Emilia Sękowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siedem Drzew Emilia Sękowska w Biskupice

Hejka, szukają teraz kelnerki do siebie, zainteresował mnie ten punkt w wymaganiach „ciekawa osobowość”, możecie go przybliżyć? Jakich osób tak naprawdę szukają?

Zosia Nowy wpis

(usunięte przez administratora) czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Wielki obiekt do ogarnięcia a wszystkiego trzeba się domyślać. Jeden dzień w pracy i maraton zaliczony. Kierownicy nie uczą i wiecznie znikają a potem mają pretensje. Zanim dostaniesz umowę to zdążysz zrezygnować.

Czy w Siedem Drzew Emilia Sękowska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Helena

Na jakie zarobki można stoi liczyć w restauracji? Z tego co widziałam, jednak klientka stwierdziła, że zadowolony i wydajny pracownik jest wtedy, gdy pracodawca go docenia. Nie wiem tylko, czy to była ogólna sugestia, czy skierowana bezpośrednio do firmy. Może ktoś z obecnie zatrudnionych się odniesie? Jaką macie obecnie atmosferę? Czy zarobki są zadowalające?

Palma
@Helena

Poniżej średniej krajowej, atmosfera czasami lepsza czasami gorsza. Na początku jest bardzo fajnie, ale potem wszystko zaczyna wychodzić. Pracodawca/szefostwo ma cię absolutnie w (usunięte przez administratora) nie licz na podwyżki inflacyjne jeśli sama się o nie nie upomnisz. Chcą zaoszczędzić jak najwięcej, w tym kosztem pracowników, dlatego coraz więcej osób chce odejść.

@Palma

Tego upomnienia się o podwyżkę w kontekście inflacji chyba nie za bardzo zrozumiałam. Inflacja nie działa po równo na każdą z osób zatrudnionych? Naprawdę mogłoby być tak, że ktoś otrzymał więcej ze względu na nią a ktoś inny nie? A potencjalna rekrutacja jakim jest kosztem dla firmy? Ciekawa jestem czy odejście bardziej się tu kalkuluje skoro tak to zostało ujęte

Kala Nowy wpis
@Palma

Witaj,to znaczy że jeśli już jest umowa to zlecenie i nie ma najniższej krajowej na papierze ? Czy ja dobrze rozumiem ? Z tego co wiem,poszukują teraz do hotelu. Czy mogłabyś napisać więcej informacji? Jeśli coś wiesz ? Ludzie poszukujących pracy jest dużo z utrzymaniem dzieci nie chcieliby się wpakowac. A już moja koleżanka nie wie co ma na ten temat myśleć. I czy ryzykować czy odpuścić sobie..

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Siedem Drzew Emilia Sękowska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Helena

Ktoś tu kiedyś napisał, że nadgodziny w firmie to norma. Podał, że nawet dochodzi do 100 w sezonie. To faktycznie sporo. Dalej tak w sumie jest? Jak aktualnie są tu rozliczane, ktoś wie?

Danusia
@Helena

Pracownik jest zadowolony i wydajny,kiedy pracodawca go docenia.Mam na myśli stałe zatrudnienie,odpowiednie wynagradzenie i szacunek

Nie wierzę, że tak źle traktuje się ludzi. Ludzie to nie zwierzęta.

Beata

Na rozmowie zostałam zapewniona, że szefostwo jest super i nie ma problemu ze zaliczkami ale kiedy poprosiłam o zaliczkę usłyszałam, że za dwa dni jest wypłata... Okej, poszłam do innego menadżera i dostałam, okazało się że w czwartek trzeba wpisać się w jakiś zeszyt żeby w piątek dostać zaliczkę xD okej, wystarczyło mi to powiedzieć na rozmowie. Wypłata miała być pierwszego, przesunięta została na czwartego. Kiedy pytalam o umowę powiedziano mi, że najprędzej po miesiącu może ją dostanę. Teraz rozumiem czemu nie robi im różnicy, czy masz status studenta czy nie bo po prostu wszyscy robią tam na czarno. Zanim się zwolniłam mieli nalot inspekcji pracy więc chyba któryś pracownik już nie wytrzymał. Raczej nie polecam pracy tam.

Lenka
@Beata

Oni nie chcą dać umowy najlepiej jakby człowiek zapieprzał za najniższą stawkę ,pani Emilia bardzo nie przyjemna kobieta ,nie polecam tam pracy ,ludzie z stamtąd uciekają ,jak było wesele kelnerki pracowały po 17 godzin na umowę zlecenie za 14złotych

Tacik

Ale za to jest możliwość zarobienia większych pieniędzy bo nie zawsze tak jest, polecam.

Iza
@Tacik

Większych pieniędzy? Wcale się tam tak dobrze nie zarabia..

@Iza

Czyli ile realnie się zarabia w firmie? Nie musisz pisać konkretnie ale chociaż mniej więcej żeby można było się zorientować czy taka stawka będzie Nas satysfakcjonowała. Nie będzie to dla Ciebie problemem aby przybliżyć wysokość wynagrodzenia?

@Beata

kelnerka 13 zl/h

Jak szefostwo w Siedem Drzew Emilia Sękowska? Spoko traktują ludzi?

Beata

Kawałek Twojej opinii został usunięty (na pewno jakoś naruszał regulamin strony), więc nie do końca wiem, co miałeś na myśli. W Siedem Drzew już nie pracujesz, ale mam nadzieję, że powiesz mi coś na temat warunków zatrudnienia. Czy pracownicy otrzymują jakieś fajne benefity?

Dopóki pracujesz 300h jest wszystko spoko. Jak zaczynasz się odzywać to nie jest spoko..

Czy zdarzają się nadgodziny w Siedem Drzew Emilia Sękowska?

Nadgodziny to norma +/- jakieś 100h w sezonie ;)

Gregor

Może fakt, że firma wymaga dobrej pracy jest postrzegany jako wykorzystywanie? Restauracja ma opinię dobrego pacodawcy

Nie polecam, nie docenia się tam pracownika, pracownicy są wykorzystywani, szef kuchni to jakby mógł to by obsadził jedna osobę na kilku stanowiskach jednego dnia, nie ma przerwy na jedzenie własne a jak chcesz z kuchni to musisz sobie kupić za połowę ceny, przerwa? Zapomnij

Beata

@pracownik xxx od Twojej wypowiedzi minęły prawie 4 lata. Czy nadal pracujesz w Resturacja Siedem Drzew? Jak obecnie wygląda kwestia umów, czy nadal jest najniższa krajowa?Podzielcie się swoimi doświadczeniami, każdy komentarz, który zawiera w sobie treść merytoryczną, ale nie cechuje się pomówieniami i inwektywami wnosi wartość dodaną.

R

Resturacja Siedem Drzew kelnerki faktycznie mają napiwki

pracownik xxx

Hej zatrudniając sie tutaj myslalem,,lam ze fajna restauracja a okazali sie ze nikt nie chce tu przyjść do pracy...mega dużo pracy dwa etaty w miesiącu wyrabiamy i najniższa krajowa na umowie albo zlecenie...śmieciowe ogólnie nie polecam

kucharz

Hej pracowalem w tej firmie .. wlasciciele ok... ale to co sie dzieje w kuchni to istne szaleństwo...malo ludzi do pracy 350h w miesiącu,p nie zaluje ze odszedlem,(usunięte przez administratora)

porażka , restauracja która nie jest restauracją !!! To jadłodajnia która liczy na ilość nie jakość !!!

Nick:

nie polecam ,(usunięte przez administratora)

simona

hej, pracowalam tam, atmosfera ok, szefostwo ok, wiadomo wymagają, jest mega duzo pracy ale ogolnie bylam zadowolona takze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Siedem Drzew Emilia Sękowska - Biskupice

• Jak się pracuje w Siedem Drzew Emilia Sękowska?

Zobacz opinie na temat firmy Siedem Drzew Emilia Sękowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Siedem Drzew Emilia Sękowska
3.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Krótka 24
    62-007 Biskupice