Royal Food Catering Zabawa Monika

Tarnów

Opinie o Royal Food Catering Zabawa Monika

royal shit

a ty to kto ? obrońca tego pseudo cateringu ? każdy to wie że ten cały royal food jest własnością sokołowa tylko że pod inna nazawą figuruje:) wszystkie pieniądze zostają w zakładzie.ot cały myk, a btw. to że dają do jedzenia karme dla psa zamiast normalne jedzenie to wie każdy kto choć kilka razy przyszedł na stołówkę na 'mięsnych'. I nie pisz głupot że pracodawca nie musi dać, bo w chłodniach pracodawca ma OBOWIĄZEK zapewnić pracownikowi ciepły posiłek.Nie pozdrawiam.

FRAGLES
@royal shit 14.04.2016 16:51

To że to własność Sokołowa to straszna bujda. Twoja opinia co do jedzenia jest sprzeczna z moją, ale ja kupowałem jedzenie u źródła, jak wielu którzy mają abonamenty u nich i żywią się codziennie.

Pracownicy Peugot i Citroen

Zamawiamy dość często ,porównując do innych firm cateringowych jest naprawdę smaczne i świeże. Nie komentuje innych wpisów każdy może napisać co myśli. Nam smakuje...

konsument rynkowy

zastanów się chłopie co piszesz, w domu pewnie tak nie jadasz a oceniasz jakość, zły jesteś na zakład że musisz tam pracować i odgrywasz się na innych, to dopiero jest chamstwo, w dodatku nie wiesz ile zakład za to płaci to co wypowiadasz się: "za takie pieniądze...", jak w ogóle możesz komentować sposób produkcji tych posiłków skoro nawet nie umiesz się wyznać na ich jakości... nie obrażaj też swojego pracodawcy bo w ogóle może nie dać ci jeść... i popraw swoją pisownię bo straszne sadzisz błędy a to zmienia jeszcze bardziej twoje opinie...

SOKOŁÓW

jedzenie z tego kateringu to wstrętne sznycle, pulpety, klopsy to pies z budom i łańcuchem zmielony, ala spaghetti to makaron posprzątany z podłogi i dodana puszka wołowiny co Niemcy nie zjedli, udziec z gołębia z rynku a nie z kurczaka, a o zupach to nie wspomnę to wo gule jeść się nie da + do tego wkładka z prawie obślizłej wędliny która pewnie skończyła przydatność tak jakby były gotowany rosół raz w miesiącu z 1000 l i potem z tego robione zupy a menu to co 2 tydzień się powtarza wiec po kilku latach takiego jedzenia to ma się dość a na nocki dajecie puszceczke konserwy, lub ryby w oleju i udzielony chleb na 8 osób 1 bochenek wstydziła by się pani brać takie pieniądze za takie posiłki dla pracowników którzy ciężko pracują. MOŻNA TU TYLKO DODAĆ PIES BY SIĘ TEGO NIE CHWYCIŁ LUDZIE MUSZĄ SOBIE SAMI NOSIĆ JEDZENIE Z DOMU. TAKIE POSIŁKI SERWUJE W SOKOŁÓW TARNÓW CHAMSTWO I ZDZIERSTWO WIEC DLA PRZYSZŁYCH ODBIORCÓW ODRADZAM NA PIERWSZY RZUT PODA DOSKONAŁE JEDZENIE BY ZACHWYCIĆ A POTEM TAKIE JAK WYŻEJ OPISANE

XXX

jedzenie tragiczne,nie jestem konkurencją,raz skorzystałem z tego cateringu i nigdy więcej!

dykus17

zamówiłem z żoną dwa obiady, były rewelacyjne !! myślę że powyższe wpisy to konkurencja pisała :P surówki, ziemniaczki zapiekane i mięsko było pyszne i świeże !!

P.

żarcie najgorsze jakie może być,psu bym tego nei dał !!! dodam tylko że ta firma dostarcza jedzenie do zakładu w którym pracuję...

Kryspin

Ja też się podpisuję pod tym powyżej.Nie polecam tego cateringu!

m

Podzielam opinie powyżej, podobna sytuacja, rosół podany po chwili był zimny, Pani obsługująca była nie zbyt miła.

słabo

Mieliśmy NIESTETY ten catering na uroczystości i bardzo żałujemy, jedzenie nie było dobre do tego dania ciepłe po chwili były zimne, jedynie co to dobre były surówki.

Zostaw opinię o Royal Food Catering Zabawa Monika - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Food Catering Zabawa Monika