Opinie o Pizza Hut w Warszawa Plac Grunwaldzki 25-27

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pizza Hut. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pizza Hut o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza Hut w Warszawa Plac Grunwaldzki 25-27

Dhdhjdususuduudufudyxgxgxhxh Nowy wpis

Nie dobra pizza

Sjjsjsjsnn Nowy wpis

Nie dobra pizza okropna smakuje jak (usunięte przez administratora) psia lub inego zwierzęta 3️⃣

Wanda Nowy wpis

No to ja aż ciekawa jestem co Ci się przytrafiło, że taka opinia. Co się stało, pizzę reklamowaliście?

Beata

Nie polecam. Złożyłam zamówienie na 2 duże pizzę, dostałam 2 inne. Po skontsktowaniu się z działem reklamacji Pani przepraszałam i zaoferowała rabat na następne zamówienie. Po 4 godzinach zadzwoniłam i zapytałam się czy traktują swoich klientów poważnie? Nie dość że musiałam zjeść to czego nie zamówiłam a właściwie 1 pizzę wyrzucilam do kosza to Pani odbierającą telefon była zdziwiona i powiedziała że przecież rabat jest wysyłany w ciągu 2 dni roboczych . Tragedia. Nigdy więcej nie skorzystam z Pizzy Hut, a rabat możecie przekazać innej osobie. Nie pozdrawiam

Kelner

Bardzo nie polecam. PH w Rzeszowie w millenium hall. Rozmowa z Panią kierownik to strata czasu. Nie liczy się dla niej doświadczenie tylko to czy odpowoada się na pytania według klucza. Pytania zupelnie nie związane ze stanowiskiem. Mimo iż mam doświadczenie jako kelner Pani kierownik stwierdziła że ona widzi mnie jednak na kuchni. Zastanawiam się czym może ma jakieś trzecie oko. Oczywiście jej historia jak to ją zatrudnili w wieku 19 lat bez zadnego doświadczenia i piela się w górę ble ble ble na końcu bardzo zabawne według niej stwierdzenie że przecież ludzie pracujący na umowę zlecenie to mogą robić i 2rh na dobę. Dostanie tam umowy o pracę graniczy z cudem

Jak ustosunkowuje się do konfliktów w teamie? Jak często komuś pomagam i kiedy ostatnio pomogłem? Scenka z niezdecydowana klientką żeby jej coś polecić. Czym są dla mnie standardy? Reszty nie pamiętam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Mariusz Kalisz

Witam nie polecam pizzy.Zamawialismy boxa w lokalu na wynos.pizza z kurczakiem.kurczaka trzeba szukać na cieście praktycznie go nie ma wogole.ser mozarella z palony na wiór.bez smaku skrzydełka nie dopieczone .najgorzej wydane 36zl w moim życiu jednym słowem (usunięte przez administratora) i dno

Dorota
@Mariusz Kalisz

Nie myślałeś o tym żeby porobić zdjęcia i zareklamować to? Pizza z kurczakiem, ale bez kurczaka... Też bym była wkurzona :/

Xadaml

Tragiczna pizza czeka się 2h walona i (usunięte przez administratora) najgorsza restauracja świata

Tak
@Xadaml

Zgadzam się bo tak

Viktoryia

Pozdrawiam. Moja rodzina i ja nie jesteśmy po raz pierwszy w tej restauracji, zawsze jest pyszna pizza. Ale dzisiaj chcę podzielić się swoją opinią. Obsługiwał nas bardzo miły młody człowiek, nazywa się Michał. Ciągle interesował się tym, czy nam się podoba czy nie, był bardzo przyjazny i miły. Jestem pod wielkim wrażeniem takiej obsługi. Chcę podziękować Panu Michałowi za taki dobry wieczór.

Elżbieta

Chciałabym pochwalić dwie osoby: jedną przemiłą kelnerkę z restauracji Gruba Kaśka, która 7 września ok. godz. 17.00 w bardzo przystępny, pełen ciepła i zainteresowania przekazała niewidomej osobie informację w jaki sposób można zamówić większą ilość pizzy na spotkanie. Mimo dużej ilości gości podała wyczerpującą informację, co znowu nie tak często się zdarza. A drugą jest przemiła pani Joanna z centrum zamówień, która w dniu 11 września o 9.00 (piszę tak, bo nie zapamiętałam nazwiska), która z empatią, pomagając wybrać menu dla osób niewidomych przyjęła zamówienie proponując wszystkie możliwe zniżki. Dodam, że zamówione pizze były przepyszne, świeżutkie i gorące. Zawsze mi się wydawało, że jedzenie z tzw. sieciówek jest jakby gorsze, teraz zmieniam zdanie i częściej u was zamawiam. Tak trzymać dalej!

Paulina

Pizza duża wielkości małej ???? Bez sosu żadnego Drobnych nie mają jak zawsze Dowidzenia

lodomir

jedzenie bardzo dobre ale sosem oblałem komputer więc takie 2/10 :c

Pp
@lodomir

Zamówiłem pizzę i brakowało czterech kawałków pośrodku nie jestem pewien czy nie była z kaczuchom nie polecam pizza hut z całego serca największy błąd popełniłem zamawiając u nich pizze (usunięte przez administratora)

KotMaciek

Rozważam pracę w PH, czy do pracy jest wymóg zdejmowania kolczyków?

Zuza
@KotMaciek

Musisz zdejmowac chyba że jest nowy i musi być w skórze wtedy zaklejano plastrem

Sofiya

Naprawdę najgorsza pizza w moim życiu !

Bea

Właśnie otrzymałam pizzę , zamówiłam dużo hmmm a otrzymałam średnia to jakieś żarty???!!! Ps jak zamówiłam średnia to była mała dodam że średnią kosztuje 45 zl

Klaset
@Bea

Wy jesteście normalni? To nie jest portal z opiniami klientów o sieci, tylko pracowników o pracodawcy.

Czy pracownicy maja zniżki na pizzę ?

Klaudia
@Ania

Tak, posiadają kartę zniżkowa 25% na wszystkie punkty firmy Amresf

Krystian

Nie polecam zimna pizza, kelnerzy to porażka lecz co się dziwić jak studenty dorabiają

Cośtam
@Krystian

Ty widzisz, że to ogłoszenie z opiniami o pracy, pracodawcy, a nie do wylewania Twoich pseudo gorzkich żali, które nikogo tutaj nie interesują?

anjnkl
@Krystian

Zobacz jakie są opinie na temat tej pracy dziwisz się że tak jest?

Anon

Przyszło mi pracować w bardzo fajnym zespole, obiecano fajne zarobki, elastyczny grafik, czyli standard w sieciówkach. Nowo otwarty punkt, chaos, mnóstwo negatywnych opinii na Google, masa stresu, brak jakiegokolwiek szkolenia. System kolejkuje kucharzom zamówienia jak chce i od miesiąca nikt nie jest w stanie się z tym uporać, ze niektóre pizze wskakują na sam początek kolejki kiedy niektórzy ludzie czekają ponad półtorej godziny na małego placka. Największy problem jest taki, że jako pracownik to ja muszę świecić oczami przed gośćmi i znajomymi, tłumaczyć się czemu jest jak jest. Zarobki? Jeśli satysfakcjonuje cię 16zł/h brutto za nieustanny zapierdziel to śmiało, składaj papiery. Elastyczny grafik? Niby jest, masz aplikację (beznadziejną w sumie) w której składasz dyspozycję, ale co z tego skoro i tak ustalają ci go jak im pasuje kompletnie olewając to kiedy chciałbyś mieć wolne albo szybciej skończyć. Szybko okazało się, że "bardzo fajny zespół" pozostał do czasu, aż kierowniczki nie zaczęły dosłownie wchodzić w (usunięte przez administratora) menadżerowi, zaczęło się donoszenie, okazywanie wyższości w pracy i ogólnie pojęte próbowanie wejść wyżej na stanowisku (ponownie, standard w sieciówkach). Składając feedback i swoje niezadowolenie z zapytaniem czemu jest jak jest dostajesz zbywające odpowiedzi, przecież jesteś tylko pracownikiem na najniższej krajowej. Jak z pracą? Warto zostać kierowcą? Spoko, jeśli lubisz siedzieć za kółkiem maksymalnie 30min dziennie, a resztę dnia latać sprzątając stoliki, obsługiwać zmywarkę, myć podłogę, wyrzucać śmieci czyli wszystko za co odpowiedzialny jest "kierowca", jak sama nazwa wskazuje ;) A może kucharz? 2 minuty na zrobienie placka, nieustanna ganianina, karcenie za najmniejszy szczegół, jest tego wiele więcej. No cóż, tak proszą o feedback w sprawie tego co nie pasuje pracownikom kiedy sami jako szefostwo nic nie robią by to poprawić. To wiecznie jest "nasz problem". Bałagan i bezkarność którą można przerzucić na (usunięte przez administratora)

Sebastian

Pizza hut?? Potraktowanie klienta, ignorowanie oraz brak zaangażowania, aby wyjaśnić sprawę dotyczącą kuponu, który dostałem na emaila na druga pizze za 1 zł ma wiele do życzenia. Gdy napisałem e-maila w sprawie wyjasnienia sprawy, odpisali w wręcz od odrazu, następnie odpisałem na zawarte pytania w wiadomości, podając lokalizację danej restauracji oraz co wydarzyło sie w lokalu. Po tym jak wysłałem swoją odpowiedź, zapadła nagła cisza, zero odzewu. Automatyczna stopka z e-maila zaczyna się "Satysfakcja naszych Gości jest dla nas najważniejsza..." - niestety to nie ma odwzorowania w rzeczywistości. Pizza hut, przez to staje się kolejnym naciagaczem klientów.

Mirosław
@Sebastian

Być może firma wystosuje jeszcze swoje stanowisko odnośnie do Twojej sprawy. Mógłbyś dodać, jak często odwiedzasz jeden z lokali firmy Pizza Hut? Być może mógłbyś ocenić jakość pizzy, którą oferują.

Xyz

Nie polecam nikomu, (usunięte przez administratora) i kiepski HR

Halina
@Xyz

Możesz napisać bardziej szczegółowo? Co konkretnie nie odpowiadało Ci w dziale HR Pizza Hut? Wyjaśnij, proszę, szukam jakichś informacji o tej pracy. Dzięki.

Kris

Po za napiwkami ciężko duże pensje wyciągać ale po za tym do zniesienia

Franciszek
@Kris

Twoja wypowiedź dotyczy stanowiska pracownika restauracji, czy może kierowcy? Widziałem, że obecnie firma Pizza Hut poszukuje zarówno pracowników restauracji, jak i kierowców do rozwożenia zamówień składanych drogą telefoniczną, a także internetową. Mógłbyś opisać dokładnie, jak wygląda praca na tych stanowiskach? Będę wdzięczny za rzetelne informacje.

Smakosz

Kilka razy byłem i mi nie smakuje wole u siebie zamówić

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza Hut - Warszawa

• Jak się pracuje w Pizza Hut?

Zobacz opinie na temat firmy Pizza Hut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizza Hut?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pizza Hut?

Kandydaci do pracy w Pizza Hut napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pizza Hut