Opinie o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sano Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sano Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Jagoda

Sano w Koszalinie przy ul Zwycięstwa / Tetmajera w budynku "pod filarami zastawiło pułapkę na swoich klientów. Jak od ponad roku wygląda wejście do sklepu można zobaczyć na moim wpisie na stronie www. Koszalin-wydarzenia-małe-i-duże. Już parę osób się tam przewróciło. Ciekawe kiedy Sano naprawi te schody - pułapkę?

Nicky Minach

Czytam i oczom nie wierzę ... W Sano zarabia się 1539zł jest totalny zakaz nadgodzin i do tego jeszcze jak masz manko musisz oddać a mają bałagan w papierach i podwajają Ci ... dopisują ... kierowniczki straszą i nic po za tym , zapieprzasz a i tak Cię zgnoją ! Bynajmniej w Koszalinie . Wyżywają się na pracownikach jak jest kontrol i nie zdążyły poogarniać to się drą i nawet na przerwę nie masz prawa . Każą zwykłym mopem myć cały sklep i socjal . Kiedy same siedzę i spożywają posiłek .

Justyna

Witam jestem żona pracownika który pracuje w Sano i jest mi przykro ze pełni 3 funkcje naraz bez przerwy na posiłek gdy zaczął się okres urlopowy i brakuje pracowników do pracy a mój mąż charuje na 3 stanowiskach.To jest nie do pomyslenia nigdzie w żadnym markecie tak nie jest.

Weronika

@Balbinka12002, dostałaś propozycję pracy w "SANO" Sp. z. o.o na jakim stanowisku? Ogólne warunki pracy, atmosfera nieco się od siebie różnią, w zależności od obejmowanego stanowiska.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sano Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Inżynier ds. rozwoju produktu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Balbinka12002

Witam dostalam propozycje żeby pracowac w sano jak myslicie czy waszym zdaniem moglabym spròbowac w sumie mam umowe o prace pròbna na 2 miesiace a pòzniej normalna

Stały klient

Jako stały klient Sano przy ul.Topolowej, powiem krótko. Kogoś powaliło z tymi zmianami na stoisku z mięsem i wędlinami. Do tej pory zakupy nie były problemem, z wyborem mięsa czy wędlin, babeczki pomogły doradziły, wszystko było pod ręką, a teraz masakra. Ktoś "mądry" wymyślił zmiany, które niczemu dobremu nie służą. Dziewczyny biegają po stoisku, robią dwa razy więcej kilometrów , ponieważ towar jest teraz tak wystawiony, że my klienci jesteśmy zagubieni i one też. Poza tym wcześniej kupowałem świeżą kiełbasę prosto z opakowania, a teraz wszystko wysycha, bo wszystko jest rozpakowane. Jak nie pójdą po rozum do głowy to po prostu zmienię sklep !!!!

Weronika

@andzia, to dobrze, że teraz Ci się podoba. Czyli ogólnie polecasz pracę?

andzia

Powiem tak-jestem pracownikiem Sano od pięciu lat i mogę stwierdzić , ze zarobki są żenujące, ale atmosfera która panuje w danym sklepie jest tworzona głównie przez sam personel, ale poczęci dokłada się kierownictwo. Podsumowanie- Zmieniłam sklep mam super Kierownictwo JEST OK!

magazynier

mam zamiar złożyc ofertę na magazyn w sano Koszalin ktoś sie wypowie jak jest naprawde?

Kulej

Brawo panie robertasie patrzmy jak to dąży w dno

Szybki

To co sie dzieje w tej firmie to jest cyrk poprostu brak szacunku do pracownikow i nikt z "gory" nie widzi lub tez nie chce widziec w czym tkwi problem. Brawo zarząd!

wiola

Byłam pracownikiem sano od ponad roku do dzisiaj .Bardzo się zawiodłam w ogłoszeniach oferują elastyczny czas pracy blisko domu itp. Od stycznia wnioskowałam o zmianę stanowiska pracy z masarni na stoisko jednak okazało się to nie możliwe do wykonania szkoda prawda.

Ruda

Sano szczecinek to przyjazny market mila obsluga wszystko ok.!!!

Weronika

@Wójek Adolf, prosimy o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.

DANA

Od nie dawna w Koszalinie na ulicy Łużyckiej mamy Sano.Bardzo się ucieszyłam na wieść,że taki właśnie sklep będzie w zasięgu mojej ręki i nie będę już musiała jeżdzić na drugi koniec miasta aby zrobić zakupy.Bardzo lubię sieć sklepów Sano .Niestety obsługa w tym sklepie jest tak nie miła wręcz odpychająca,że nie chodzę do tego sklepu dalej jeżdżę na drugi koniec miasta.W dniu kiedy zraziłam się do tego sklepu chciałam kupić wędliny.Za ladą stały dwie Panie krzątały się ja stoję i czekam nagle zaczęły się kłócić która ma mnie obsłużyć i tak stałam i stałam a one się sprzeczały.Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją .Pozostał nie smak i rozczarowanie. Często czynna jest jedna kasa bo personel pali papierosy na podwórku .Rozpacz !!!

Ja pracuje od dwóch dni jako kasjerka. Przyjazna atmosfera!. Nie narzekam, jak ktoś chce pracować to będzie pracował.... .

jaijuż
@Ania

haha od dwóch dni .... żal ciekawe co powiesz po 3 miesiącach o ile wytrzymasz

Nick.
@Ania

2 dni??! Kobieto co powiesz po 3 latach na początku wydaje się ok, później jest już tylko gorzej wyzysk i ponizanie, nie polecam i to za najniższą krajową. A sano Połczyn to tylko elita sami swoi ew. rodzina, ktoś obcy nie ma lekko,. A prezes ślepy na to wszystko.

Pati

sano - to nie to co kiedys !!! teraz to wykanczalnia ludzi , maja pieniadze na bezsensowne , placa gruba kase za zmay jakms debilom , nie liczac sie ze slowem pracownika , zarobki pozal sie boze , jak by docenili pracujacych tam ludzi , bylo by inaczej , charowa , charowa , a nikt ci nie podzekuje , kierownictwo sie boi odezwac w sprawach peacowniczych , trzesa tylkami przed szefostwem , praca w sano za 1500 zl miesiecznie przekracz wszelkie pojecia

@nowyon

Witam zaczynam niedługo pracę jako kierowca w e-sano czy ktoś już pracował jako kierowca w sano jeśli tak to jak jest z zarobkami ??

nowa

Witam pracuje w Sano od października ale takiego wyzysku jak samo nie widziałam mala pensja wykorzystują ludzi a prezes jest slepy .Szkoda ale kończę współpracę z Sano nie dam się wykorzystywać

a999
@nowa

w którym Sano pracujesz w Koszalinie

ta

Sano Bydgoszcz Leszczyńskiego - czynna GŁÓWNIE JEDNA KASA przez cały dzień na monopolowym, te trzy pozostałe zabierają jedynie miejsce, może warto je zlikwidować i wstawić w to miejsce jakieś regały z towarem ?? :/ Z daleka widać, że pracownicy mają zbyt wiele obowiązków i są po prostu zmęczeni i wyczerpani... Oprócz tego ciągle nowe twarze, więc rotacja w kadrach jest bardzo wysoka. Pewnie warunki zatrudnienia są kiepskie. Serdecznie pozdrawiam panią w rudych, krótkich włosach ze stosika mięsnego, która notorycznie kroi bez foliowych rękawiczek wszystkie wędliny i sery. Dziwię się, że przez tyle czasu nikt tego nie zmienił... Dlatego postanowiłam napisać ten komentarz... Z wyrazami szacunku - Stała, ale czasami rozczarowana klientka ...

Zostaw merytoryczną opinię o Sano Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Sano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sano Sp. z o.o.?

Sano Sp. z o.o.