Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

zapałki

dobrze że impel wraca na na Toruń w końcu będzie porzadek :)

ardik

na początku podchodziłem do impela dosyć sceptycznie, ale cieszę się ze spróbowałem, bo to była dobra decyzja i nie żałuję

wyrasta

w życiu z plichom nie bede robił nap jeden

Toja
@wyrasta

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy ,, plicha" chciałby Cię mieć wśród swoich podwładnych?

wyrasta
@Toja

jaja sobie robisz mogę tu wiele spraw opisać co się działo tam

Wasiek

Impel to nie firma krzak, ale marka na rynku. Duży pracodawca z różnych branż. Ja pracuję od roku i jestem bardzo zadowolony. Zresztą celowałem w Impel.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Elon

nie słyszałem aby coś takiego się wydarzyło, a pracuję już 3 lata w Impelu. Z paroma kolegami się rozstała firma, ale zawsze z klasą i za porozumieniem. Praca nie jest łatwa, ale to w końcu ochrona. Warunki są za to bardzo fajne, a zespół zgrany

madzia

już kilka lat w impelu za mną i jestem tak samo zadowolona jak na początku

andrzej

jak dla mnie praca w impelu to strzał w 10 :) stabilna posada, możliwość awansu i regularne wypłaty to ich charakteryzuje

kaśka

ja sobie chwalę, trafił mi się fajny zespół i do pracy chodzę z przyjemnością :) wypłaty są na czas i z kierownikami też problemu nie ma

bolko

Dochody w Impelu są adekwatne do wykonywanej pracy, nie ma co utyskiwać; gra jest przejrzysta. Za nicnierobienie nie dostaje się wynagrodzenia, więc wszystko jasne.

zbych

Faktem jest, że Impel wciąz jest ważnym partnerem na rynku pracy; oferty do wzięcia przy odpowiednich kwalifikacjach, nie dla każdego.

misiek

ja na pracę w impelu nie narzekam, stabilna i porządna robota

edo

Firma jest duża a więc i stabilna. Nie pozwoli sobie z tą pozycją na wpadki. Ja pracuję 3 lata i dotąd poza codziennymi drobnostkami wynikającymi ze współpracy międzyludzkiej nic się nie działo. wszystko na czas i zgodnie z umową

karol

Trafiłem przez znajomych na ochroniarstwo w Impelu; fajna, odpowiedzialna praca i ciekawe kontakty z ludzmi.Mam przegląd zachowań, że ksiązki pisać o naturze ludzkiej.

cezary

Praca w Impelowskiej ochronie ciągle atrakcyjna; wymaga jednak odpowiednich predyspozycji, warto przymierzająć się do takiej pracy pokusić się o odpowiednie certyfikaty umiejętnosci.

kamil

Uwagi forumowiczów cenne zwłaszcza jak ktos poważnie mysli o pracy w Impelu; ogólnie nie jest łatwo ze stabilną pracą po szkole, która nie daje kwalifikacji np LO już lepiej absolwentom zawodówek; fajnie, ze Impel ma duży rozrzut potrzeb i można tu się załapać.

podróżny
@kamil

Co to za stek kłamstw?!Pracowałem dla tej firmy 5 lat temu,to że mnie zwoooolniono z Impelu usłyszałem od kolegi z obiektu,z dnia na dzień na lodzie,nieszanują.

manna
@podróżny

pierwsze słyszę o takim przypadku. do tej pory, a już trochę w impelu jestem. nie było do czego się przyczepić. spoko ludzie i szefowie plus kasa na czas.

Igo
@podróżny

Jak pracuję już 6 lat to spotkałem się ze zwolnieniem 2 osób. Zawsze w pełnej galanterii. Nawet kiedy jeden z tych gość sam się o to prosił.

Jest balagan sa uklady bylo dobrze jest zle

morena

jakie układy i bałagan masz na myśli? bo myślę o wysłaniu CV i nie wiem czy ''się pakować'' w to

Aneta
@morena

ja Ci polecam spróbować. zanim poszłam do impela sama też nie byłam pewna, ale poznałam ludzi stamtąd i się zatrudniłam. nie żałuję.

karol
@morena

Ja układów nie widzę, normalnie jest, ludzie w porządku dogadać się można. Impel to duża firma i dobrze się tu pracuje.

Benia
@morena

proboj bo warto sie u nich zalapac. impel to fajna perspektywiczna praca. ukalady? nie zauwazylam, sama dostalam sie z ulicy

Pająk

A jak tam u Was z umowami? Dostaliście już?

robson
@Pająk

wroce z 2-tygodniowego wolnego to sie dowiem.

Ule

Są różne firmy na rynku, część już przetestowałem i mam spore porównanie Impel się nieźle wyróżnia na tle konkurencji

Piernik

Fir ma solidna

fr

@ go - a dlaczego w Toruniu nie wyszło, o co chodzi? a meiniając neivco temat - widze ze poszukują praocowników do Impel Security do kilku miast w Polsce. Zainteresowało mnie stanwisko Inżyniera sprzedaży. Wiecie może jakie można zarobić pieniądze??

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security